CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
31. kvě 2010

Wal a kolik máš? už to máš za pár, tak to kdyžtak vyvolají dřív a uleví se ti..odpočívej

aja8
31. kvě 2010

Wali, tak držím pěsti, ať je to všechno v pořádku..

rendas
1. čer 2010

Walerinko tobě taky moc štěstíčka,za chvíli bude držet prcka v náručí 😉

rendas
1. čer 2010

Holky tak za chvíli vyrážím na kopec,kruhy pod očima,od rána zas strašně krvácím,ale prsa mě bolí pořád......jak se ale říkaá naděje umírá poslední,ale už čekám co mi mudr řekne..pak vám napíšu at už je zpráva jakákoliv 😔

tirtir
1. čer 2010

ren držím všechno co mám
ale asi to bude chtít polehávat doma neschpenka to jistí

jaspina
1. čer 2010

Ahoj holky, už jsem tady k vám občas zabloudila na návštěvu a od té doby sem tam nakouknu jak se vám daří a co je nového. Mě konečně dorazily výsledky z Prahy z imunologie a zítra se s doktorkou domluvím jak dál - ale všude mi doktoři říkali, že to u nás zatím vidí na IUI, že pro IVF není důvod..tak jsem se chtěla zeptat, jak se na kopci IUI cenově pohybuje. Nevím, jestli by mi stačil jen clostil třeba? Reagovala jsem na něj dobře,ale vždy byl jen 1 dominantní folík - stačí to na IUI?

monas007
1. čer 2010

rendas držíme pěstičky a nepřestáváme aspoň jednomu tvojemu bojovníčkovi věřit !! tak tfuj tfuj a na kopci hodně štěstíčka 😉 😉

monas007
1. čer 2010

tirtir a tobě obrovská gratulace 🙂 🙂

tirtir
1. čer 2010

mon moc moc děkuji,

monas007
1. čer 2010

ruda tak doufám, že bez dokrmování ještě chvíli vydržíme 😎 😎 jinak prsa mám pořád nalité, tak kdyby mu náhodou nestačilo dostane přidáno ještě z druhého 😀 😀 já ho nechávám až si o jídlo řekne sám, protože i když jsem ho budila, tak sál třeba jen 5 minut a bylo hotovo a pak mi už nechtěl ani spinkat ! ale už v porodnici mi u kojení pořád usínal, tak ho drbu za ouškem 😀 😀 ale musím ho pochválit a opravdu už při jídle dělá pokroky 😀 😀

monas007
1. čer 2010

@tirtir jj, taky si pamatuji jak jsem byla ráda, když jsem tam poprvé slyšela a viděla srdíčko 😵 😵 dokonce i slzička ukápla 😀 😀 a pak zase další strachování od kontroly do kontroly 🙂 🙂 ale ten strach je i teď a bude asi ještě hodně dlouho !!

tirtir
1. čer 2010

mon přesně tak vždy když sedím v čekárně a čwkám až mě zavolají tak do té doby trnu, ale když uvidím prcka na monitoru tak se celá rozzářím. No a jak odcházím tak zase douhá čekání do další kontroly, ale naštěstí to rychle utíká. Teď jsem byla ve 4tt a Už začínáme 8tt. Rychle to utíká.
Holky ještě bych se Vás chtěla zeptat v zameštnání neví že čekáme miminko a zatím jim to nechci říkat, sice už jsem měíc a půl na marodce, ale naše firma je taková že vy pro ni musíte udělat vše na 200% a oni pro vás ani prd, tak jsi si říkala, že jim řeknu až po 12tt, že už asi tento rok do práce nedojdu, ale ještě je to daleko.
Co si o tom myslíte???
Vím, že se vám to může zdám nefér ke koleginím, ale oni mi nikdy nic neoplatili v horečkách do práce v bolesti do práce a když si člověk stěžoval tak ještě dostal.
Myslím, že když teď jsem tak trochu sobecká tak je to to nejlepší nééé pro mě, ale pro miminko

monas007
1. čer 2010

tirtir teď musíš hlavně myslet na sebe a mimíska 😉 😉 nám to v práci moc přáli takže věděli i to, že jdeme na umělé oplodnění a ve všem mi vycházeli vstříc, ale u každého je to jiné a je to opravdu jen tvoje věc, kdy to vlastně zaměstnavateli oznámíš 😉 😉 a určitě má i člověk strach co vlastně bude a aspoň ten první trimestr to nechce do okolí moc rotrubovat 😎 😎 já byla doma už na braní injekcí a jsem tomu moc ráda 🙂 🙂

fiallinka
1. čer 2010

@tirtir já bych jim to taky řekla až později, oni si to možná budou domýšlet dřív, ale kašli na ně. Přece jen, v tom prvním trimestru jsou rizika potratu a radši je lepší to nevytrubovat víc, než je nutné...

fiallinka
1. čer 2010

tirtir: a počkej, až tě propustí z CARu a budeš chodit k normálnímu dr. co měsíc, a ještě ne vždy s ultrazvukem, to je teprve na palici... já už jsem nebyla 3 týdny u doktora a je to děs 🙂

fiallinka
1. čer 2010

@jaspina myslím, že jeden stačí, každému to roste jinak...ceník je na jejich stránkách...

jaspina
1. čer 2010

Fiali dík za odpověď. Na jejich stránky jsem se dívala, ale nějak jsem se nemohla zorientovat co je co.. Pod čím tam ti IUI je? Tam je něco za 3000,- ale podle názvu netuším, jestli je to ono..

sarri
1. čer 2010

Tirtir, nic bych neříkala, fakt až po tom prvním trimestru. No, do práce chodit už vůbec ne.

monas007
1. čer 2010

@jaspina Intrauterinní inseminace /s pobytem na denním stacionáři/ 1 500 .-

ruda
1. čer 2010

tir tir, teď už se budeš bát pořád, já včera taky trnula na kardiologii, to bude furt...
renda ještě nepsala.....:?

ejviska
1. čer 2010

Dekuju za info o dr.Slovakove. Pokud nic, tak k ni jdeme v cervenci. Pak sem treba budu psat vic 🙂

jaspina
1. čer 2010

Monas děkuju, já jsem se dívala na něco úplně jiného a tohohle jsem si vůbec nevšimla 😅

monas007
1. čer 2010

@jaspina jj, já byla taky ze začátku z těch jejich zkratek vykulená a nevěděla co k čemu ... 😀 😀

jaspina
1. čer 2010

Monas snad se taky zorientuju - myslela jsem si, jak už všemu rozumím a stačí jeden ceník a jsem v háji 😀

rendas
1. čer 2010

Ahoj holky takže to nedopadlo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 biochemické těhotenství hcg jen 22 😢 😢 😢 proto tak strašně krvácím, za týden tam mám dojít ještě na krev,aby bylo jasný že hcg 0 řvala jsem celou cestu... 😢 a ještě mi setra dávala na chodbě zprávu a já šla na záchod a tu zprávu jsem zapomněla na tom záchodě...tak nevím kdo si ju všechno přečetl 😒 tak jsem tam volala a sestra říkala že jim ju donesly.....to su debil...jsem doma sama,manžel dělá pryč,dojíždí jen na víkendy ☹
tirtir jak píšeš o té neschopence taky se pořád ohlédám na druhých,tak jsem se strašně těšila že už nebudu muset jít zítra do práce a všichni mě můžou políbit.......ale člověk míní a osud mění....a ke všemu jsem na chodbě potkala jednu kravku z dědiny,tak opět výmluvy že sem chodím na gyndu.....,ale víte jak 😠
holky kdo si tímhle neprojde jako mi, nepochopí..........

monas007
1. čer 2010

rendas tak to mě opravdu moc mrzí ☹ ☹

fiallinka
1. čer 2010

@rendas Rendi, to je mi moc líto ☹, ach jo... věřila jsem tomu. Doufám moc, že příště už se fakt chytne, teď to byla aspoň naděje a pokrok...

rendas
1. čer 2010

jo Fialy ta naděje fakt byla po těch předchozích neúspěšných pokusech.......

monas007
1. čer 2010

rendas když jsem si četla co jsi nám dnes napsala, tak je mi z toho docela dost smutno !! tak moc jsme ti to tady všechny přály !! víme čím si člověk musí projít a když už je takový kousek od vytouženého cíle, tak se to otočí proti němu ... já si vůbec nedokážu představit, jak bych se zachovala na tvém místě !! moc tě obdivuji za to, že to pořád nevzdáváš a bojuješ ... sama nevím co bych dělala, kdyby nám to nevyšlo hned na poprvé !? a ty už jsi absolvovala tolik pokusů ... jednou to přece musí vyjít !? moc ti přeji, aby jsi byla šťastná a příští dvě čárky na těhu testu se tě držely 😉 😉

rendas
1. čer 2010

já prostě nevím co budá dál ☹ kdyby byla aspoň naděje že se "to" třeba zadaří samo,jenže já tady po těch pokusech prostě nemívám ovulku,proto něž mě mrcha dojde,hrůza,pak bolesti jak sviňa ☹ ☹ ☹ spermiogram taky furt nic moc,ptala jsem se jak vypadá,tak trošku to bylo lepší morfologie 13%minule3%ale pohyblivost rychlá jen 13%...prostě normálně to nepůjde ☹