CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
10. kvě 2008

silver ☹ ☹ ☹ , to snad není možné, že vám to ani jedné nevyšlo ☹ ☹ Ale jsi úžasně statečná a budete pak stimulovat určitě všechny naráz a napodruhé už to vyjde a budete těhulky současně 😉

nunca
10. kvě 2008

Marinko, já taky celé těhu bez jogurtů a mléka, úplně stejné a kdosi mi podle toho řekl, že to bude holčička a taky jo, i když je to pověra, ale je to divné.

Silver, je mi to moc líto, někdo už to přece tady musí prolomit a pozitivně nás naladit dobrými zprávičkami 😕 . Jsi statečná, určitě to vyjde na podruhé, přece musí né? Já si taky říkám, že se to musí u nás konečně prolomit a těhu přijde 😉 😉 . Musíme to přejít a těšit se na to, že to jednou přijde, že? Nemá cenu se utápět a trápit se, i když je to hodně velká zabíračka na nervíky, ale bojujme, stojí to za to!!!!!! 😉 😉

laola
10. kvě 2008

Ahojky kočky,

Silver, to je škoda ☹ Ale na druhou stranu opravdu počkej až do krve... Kdo ví... 😉

Helenko, moc a moc ti gratuluju!!! Držte se 😵 😵

fiallinka
11. kvě 2008

fanfulin: zdravím 🙂, já nevím, jestli je tahle doktorka ve Zlíně - jestli jo, je to ta nová mladá a je moc sympatická, ale asi ti o ní nikdo moc neřekne
silver: ještě nehaž flintu do žita, tolik smůly už si tohle auditko nezaslouží... držím palce, aby to bylo z krve lepší

ivanalysonkova
11. kvě 2008

Ahoj holky, jak se máte?
já jsem dnes začala malinko špinit, ale s příměsí hlenu. Tak nevím, uvidím ráno podle teploty.
Dneska jsme s tchánama grilovali 😀

silver2501
11. kvě 2008

Ahojky holky, tak už je to v háji uplně, dnes už krvácám uplně..klasická ms bohužel ☹ 😒 😠 😖 😨 na tu krev si sice skáknu, lae to už jenom jestli tam není aspon náznak uchycení, ale myslím si, že to bude stejně nula jak vyšitá ☹ Takže ani zázrak by to už ani nezachránil ☹

ivanalysonkova
12. kvě 2008

Ahojte kočky, tak už konečně začínám špinit. Jsem fakt ráda, aspoň když půjdeme ve čtvrtek na Tomášov, tak bych mohla být cca 3-4DC. To by jsme mohly začít stimulovat,co? 😀

silver2501
12. kvě 2008

Ahojjda, Tak krev je negativní ☹ ale věděla jsem to, to bylo jasný..je to záhul na duši, ale v září pujdem znovu do toho!!!!

JInak všem tady přeji hezký den ....

ivanalysonkova
12. kvě 2008

silver, to je mi líto, ale hlavu vzhůru. 😉 Já jsem taky byla těch posledních několik týdnů v totálním stresu. Teď už se mi docela ulevilo. Já jsem to dnes dostala v plné polní. Uff, už jsem zvládla i jen brufen. Ale zatím to není tak hrozné, jak jsem čekala.

laola
12. kvě 2008

Ivi, zavolej si tam. Nevím, na co a čím budeš stimulovat, ale já jsem tam volala 2.DC a sestřička mě tam nahnala ještě ten den

marinka
12. kvě 2008

Ivi, taky myslím, že bys měla zavolat, čtvrtý den už je pozdě, to už by se asi muselo čekat na další ms. Většinou se stimuluje druhý, max. třetí den..

Silver ☹ ☹ , nevadí, přes léto to uteče hrozně rychle a v září už to vyjde!!

amelie001
12. kvě 2008

Ahojky holky,jsem objednaná do CRM a nevím jak to tam chodí.Poradíte prosím.

fiallinka
12. kvě 2008

amelie: no, ono to těžko jen tak rychle popsat, raději si přečti, co se tu o tom napsalo - ale každopádně, první návštěva je jen informativní, můžeš jít i s partnerem, a doktor s váma většinou jen probere, co dál - bude dobré, když toho co nejvíc načteš, ať se můžeš ptát...

ivanalysonkova
12. kvě 2008

ahoj holky, díky za rady. A nevadí, když ještě ani nevím jaké jsou výsledky? V podstatě ani nevím, co se vlastně na jejich základě bude dít.

helenaholesov
12. kvě 2008

Dik za radu Marinko jsem tady až dneska nešel nám pc budu bojavat dál to asi prožívá každa až budu někdy čekat dalši bude to lepši

marinka
13. kvě 2008

amelie, na první návštěvě dostanete na vyplnění takový dotazník a bude vám přidělený doktor, se kterým si povykládáte, bude chtít znát vaši zdravotní diagńozu, včerně různých nemocí v rodině, v dětství a tak, tak povzpomínejte, co jste prodělali 😉 Vezmou ti krev na hormonální profil, naplánuje se spermiogram (nebo možná může být i ten den, když na to bude manžel připravený a budete mít tak tři dny abstinenci) a naplánuje se další schůzka, kde se na základě vysledků rozhodne o dalším postupu, jestli bude IUI, IVF, laparka.. Držím palečky!

ivanalysonkova
13. kvě 2008

ahoj holky, tak jsem teď ráno volala na Tomášov. Chci se zeptat, které zákroky (teda léčbu) musí schvalovat pojišťovna? Říkala, že mám příjít až v ten čtvrtek, že tady ještě nemá schválení od pojišťovny, tak vůbec nevím o co jde. ☹

laola
13. kvě 2008

Ivi, IUI a IVF. Schválení trvá tak měsíc. Já myslela, že už je rozhodnuté, co bude dál... Jedině Clostil by ti mohl nasadit hned.

ivanalysonkova
13. kvě 2008

Laola, ona mi říkala možnosti, ale že uvidíme podle výsledků. Já jsem Clostil+Duphaston brala cca 2 měsíce, ale tenkrát mě při tom dr. nesledoval na utz, jestli vajíčka dozrávají. Max. si dáme ještě jeden "nekontrolovatelný" snažící měsíc 😀

laola
13. kvě 2008

Ivi, no asi to tak dopadne 😉 Bylas u Dr. Prusenovské?

ivanalysonkova
13. kvě 2008

laola, teď mi volali z CAR, že doktorka je nemocná (teď si nemůžu vzpomenout na jméno, takové světlé vlasy,). Tak se mě ptali jestli chci počkat, říkám že ne. Tak mě objednali na zítra na 11 k někomu jinému (asi k doktorovi), že by jsme už začali stimulovat zítra. Tak jsem ráda. 🙂

laola
13. kvě 2008

To bude asi ona. Byla jsem u ní na inseminaci 🙂
No ono je to vlastně v důsledku jedno, ke komu půjdeš, protože podle toho, co tu čtu, jsou tam všichni doktoři fajn 😉
Takže zítra budu držet pěsti 🙂 😉 😵

ivanalysonkova
13. kvě 2008

laola, díky 😉 už se tam těším 😵

fiallinka
13. kvě 2008

laola: co to vidím v tvém profilu 🙂, teď nevím jestli mi to uniklo nebo jsi to nepsala... je mimčo ze Zlína? 🙂

marinka
13. kvě 2008

Taky na to koukám 😵 Laolo, vám se povedla ta IUI?

laola
13. kvě 2008

jj, povedla 😉 Hned napoprvé 😵 Paní doktorka je moc šikovná 🙂 Teď jen, aby bylo všechno v pořádku... Ve čtvrtek jdu na utz, tak doufám, že se miminko pěkně vyvíjí...

marinka
13. kvě 2008

Laola, tak to je super, to jsi první o kom slyším, že vyšlo první IUI 😉 Držím palečky na UTZ, určitě bude vše o.k 😵

laola
13. kvě 2008

Marinko, děkuju 🙂

hanulka3112
13. kvě 2008

Ahojky Holky moc vás tu všechny zdravím 😉 🙂 nějak Vás teď zanedbávám, ale je krásně a byl by hřích sedět doma 😀 no já spíš mám teď moc práce na zahradě a do toho semtam grilujem, aby byl nějaký relax 😉 chci se Vás zeptat, jestli tu někdo máte zkušenosti s MOjžíšovkou a jestli nevíte, kde se v okolí Valašského Meziříčí cvičí a taky ve Zlíně, pro kámošku, které teď taky nevyšlo první IVF. Budu moc ráda, když mi tu některá poradíte 😉 🙂
Silover, ani nestíhám dočítat, tak nevím, jak jsi dopadla?Doufám, že ty už konečně zvedneš statistiku 🙂
Marinko a co ty jak se pořád máte s malou, je krásně viď, tak určitě řádíte venku, já jsem už docela opálená jen se mi špatně opaluje obličej, to bude asi tím, že pořád něco drabu v zahradě 😀
Nunci a co ty, jak se máš a co nemoc, doufám, že už ustoupila 😉 🙂 jo a vidím, že taky grilujete, to jsou mňamky viď 😉 😀 venku úplně jinak chutná 😉 🙂
Jinak moc zdravím nové snažilky a přeju mnoho štěstíčka 😉 🙂

h.jitka
13. kvě 2008

add Mojžíšová: nevím, jak je to přímo ve VM, ale rozhodně je na Vsetíně. dělají ji v centru Remyos (sídlí na poliklinice u aut.nádr.). Je potřeba pouze doporučení od lékaře. Je tam moc šikovná fyzioterapeutka. 🙂
marinka: i já děkuji za info o prní návštěvě. dotazník jsem našla na anglické verzi stránek a bylo mi divné, že na českých není, tak jsi mi podala vysvětlení. a vzhledem k tomu, že manžel je cizinec, tak se můžeme předpřipravit. 🙂