CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

juliet
6. bře 2008

Hanulko, teprve mě to čeká, jdu až po jedné

nunca
6. bře 2008

Juliet, taky na Tebe budu myslet, dej nám potom vědět 😉 , bobíšci už budou krásně velcí 😉

Fiallinko, co Ty? Doufám, že je vše v pořádku 😉 , brzy nám napiš 😉 , hoříme nedočkavostí nad skvělými zprávami 😉

nunca
6. bře 2008

Hanulko, a jak je Tobě? Brzy začneš, tak budu čekat každý den info 😉 , já už v neděli večer jedu 😔 , takže tak týden budu mimo vás 😒 , tak koukejte hodně psát, atˇ mám potom co číst, ju 😀

fiallinka
6. bře 2008

holky, tak jsou tam gestační váčky opravdu DVA.... hcg vysoké, vaječníky ještě větší než minule... no, to bude teda ještě sranda 🙂 s dvojčatama. A byla jsem u MUDr. Horvátha, je to sympaťák, ale taky asi není původem odtud, trošku měl přízvuk....

nunca
6. bře 2008

Fiallinko, tak to je skvělá zpráva, mocinky Ti gratuluju 🙂 🙂 , velmi se opatruj 😉 . Strašně Ti to přeju 😉 , opravdu nádherná zpráva 😅 , tak to bude dvojitá radost, že 😅 ?
A řekli Ti, jak dlouho ještě ty vaječníky budou tak "blbnout" ? A budou s tím něco dělat nebo se bude čekat, až se stím tělo vyrovná?
Jsem vážně moc ráda, že máme další těhulku, je to takové uklidnující a dodáváte tím velkou naději nám ostatním 😉

fiallinka
6. bře 2008

nunča: prý budou blbnout klidně až do 10 - 12 týdne, až se mimčo začne vyživovat jinak, zatím prý mám klidně čekat i zhoršení 🙂... já ti řeknu, že jsem z toho vedle, fakt jsem je viděla, bublinky - jo, a taky jsem hrozně ráda slyšela, když se to někomu povedlo, je to naděje, a já jsem si taky říkala, že se musí i u mně zadařit (i když jsem neměla pocit, že to bude teď, ale prostě "někdy"....

juliet
6. bře 2008

fialinko, tak od nás letí veliká gratulace 🙂🙂🙂

já jsem viděla oba prcky na ultrazvuku, váží 170 g, velikost mi neřekl ... mrskali sebou o sto šest a jeden se drbal na hlavičce ... no řeknu vám, když to člověk vidí a uvědomí si, že toto všechno vzniklo před 100 dny z ničeho, tak je to zázrak 🙂

nunca
6. bře 2008

Juliet, to musí být přeci zázrak, každé miminko je a to říkají i lékaři, dochází k tak složitým dějům, že to musí být zázrak. A ten zázrak až člověk vidí na sonu, že ten život tam vážně je, tak ten pohled je nade všechny krásy světa (jednou jsem už to zažila, tak snad ještě jednou se ten zázrak objeví i u nás 😉 .
Holky moc pozdravuju ty vaše prcíky, moc si je chrante 😉 😉

Jsem hezky příjemně naladěná, zvláště před tou operací, moc jste mi dodaly síly, díky vám.

v199
autor
6. bře 2008

Ahoj holky, Juilet to je skvele, ¨to jsi byla na 3D ultrazvuku?
Mě teď vyšly špatně triple testy, tak mám jít na genetické vyšetření a na odběr plodové vody-nevíte, zda se to dělá i ve Zlině, jestli ano prosím o nějaký kontakt, kde bych se mohla objednat.Děkuji

lentillkaa
6. bře 2008

v199: nevím to jistě, ale nedělají to v predicu na poliklinice?

nunca
6. bře 2008

v199, je mi to líto, i když jistě víš, že více než 90% pozitivních tripl testů je nakonec mimísek v pořádku, jen to chce pevné nervy než budou výsledky 😉 , takže to dopadne určitě dobře 😉 .
Dělají to v Prediku ve Zlíně, byli jsme tam s manžou na genetice (při malé jsem asi od 20.týdne taky chodila na genetiku-UZ, ale na amnio jsme nakonec nemuseli), přeju moc štěstíčka a hlavně zdravíčka, držím moc pěstičky 😉

jabluncanka
6. bře 2008

v199:

...neboj,myslím,že to všechno bude nakonec OK.Jsem tak trochu z oboru,takže Ti můžu říct,že tam kde je špatný triple test to nakonec dopadne dobře,zatímco zkušenost z poslední doby je,že při negativním výsledku to končí velkým průšvihem a samovolný potrat je to lepší řešení(...). Takže HLAVU VZHŮRU!!!!!!!!!!!! 😉

hanulka3112
6. bře 2008

Ahojky holky, fialinko tak to je nádhera 😵 moc gratuluji 🙂 tak se tady rozjíždí dvojčátko mánie 😀 holky já mám od poslední návštěvy v CARu pocit, jestli se mi to povede budou to dvojčátka, nevím proč, ale to by bzlo 😀 pak ještě Nunca a Zlín bude klinika na dvojčátka 😀jo a k Horvátovi chodíme je skvělý,vše krásně vysvětlí a je to sympaťák a můj si ho taky oblíbil 🙂
Nunci, já na tebe budu mylet a nevím s kým si tu budu psát, když už tu jsou samé těhulky, je na čase, aby jsme se k nim přidaly 😉 🙂

fiallinka
6. bře 2008

v199 určitě se to dělá v prediku v nemocnici atlas, ale neboj, fakt statisticky je většina pozitivních testů nakonec falešně pozitivních

juliet: v kterém už jsi týdnu? a víte, co to bude 🙂 ?

juliet
7. bře 2008

v199, ahojky, já čekám na výsledky tripplů - budou příští týden. A neboj se, ty testy vycházejí často špatně a přitom je vše v pořádku. Holky ti už psaly, dělá se to v tom Prediku, já jsem tam byla i na ultrazvuk v 1. trimestru a půjdu i na ten ve 2. Teď jsem byla jen na normálním, aby zkontrolovali jestli už zmizel ten hematom.

Fialinko, začla jsem 18 týden a ještě nevíme.

fiallinka
7. bře 2008

juliet: ty testy se dělají z krve? Já totiž vůbec nevím, jak by se vyhodnotily u dvojčátek - pravděpodobnost, že by to bylo u obou špatné, je minimální, ne... a jak to rozeznat, a odlišit...to snad ani nejde, navíc stejně by s tím člověk nic nenadělal... - na Vsetíně se to nedělá?

v199
autor
7. bře 2008

Ahoj holky, tak jsem objednana v Prediku na 17.3.Už aby to bylo za náma.
Hanulka, nezoufej-uvidíš, že se ani nenaděješ a budeš miminko čekat taky.
Juilet-to jsem ráda, že jsi potvrdila ten 18 týden, protože mě se zdálo, že mě to můj doktor nějak špatně počítá,Řekl mě, že jsem taky v18týdnu, tak je to OK.Už je na tobě bříško vidět?A máš už nějaké věcičky a vybraný kočárek?
😅

juliet
7. bře 2008

v199, no já bych měla být 17+2, což už se označuje jako 18 týden ... někdy v těch počtech mám taky trochu chaos.
Mě začlo bříško růst až teď posledních 14 dnů a když jsem měla včera uplé tričko a kalhoty, tak se tchýně rozplývala, jak už to je vidět 🙂 A přibrala jsem zatím jen 3 kg, ale taky až teď, nejdnou to všechno začlo růst. Kočárek zatím nemám, včera jsem si k tomu sedla, hledala jsem na netu, mám zřejmě 2 favority a teď chci zjistit jaké jsou na ně ohlasy od ostatních holek. Věcičky nemám, čekám až jak vyjdou testy a co vůbec čekáme, abych věděla barvy.

nunca
7. bře 2008

Fiallinko, dělají se z krve a vždy okolo 16.-17. týdne a prý bývají často při dvojčátkách pozitivní, ale nakonec je to v pořádku 😉 , my jsme měli u dcery negativní a nakonec se narodila s vvv srdce a ledvin (má jen jednu), takže jak psala Jablucanka, stává se to, protože ty testy samozřejmě neodhalí vše, pouze některé možné vady, které nakonec byli jen falešně pozitivní 😉 😉 Ale nad tím se nemá dumat, protože stresovat se nemá cenu a mimískovi to neprospěje, takže těhulky hezky klídeček a pohodička, atˇ se miminkům daří 😉 😉

hanulka3112
7. bře 2008

v199 moc držím pěstičky ať ti všechna vyšetření dopadnou dobře 😉 🙂 jj taky si myslím, že to uteče a doufám ve dvě //když si zpomenu, jak jsem čekala na první návštěvu ve Zlíně a nemohla se dočkat a už máme za sebou tři a jak to rychle uteklo, teď už si počkám na 25.-výsledky imonologie a hned mrška koncem měsíce a hurá na stimulaci a za váma těhulkama 😉 🙂 a za mnou hned Nunca 😉 🙂

hanulka3112
10. bře 2008

Ahoj holky, tak nunca už to má asi za sebou, škoda, že nám nemůže napsat jak to dopadlo nebo jak se cítí.
Nunci, dneska jsem na tebe myslela a těším se až se tu budeš moct mrknout a zase dopisovat, protože si tu nemám s kým psát ☹ tak se rychle dej do richtiku 😉 🙂

fiallinka
10. bře 2008

hanulka: já tu občas mrknu 🙂, ale nemám do psát nového... ve čtvrtek jdu na další kontrolu, břicho trochu pořád bolí, ale gaťě už dopnu, a necítím se nijak těhotně....

hanulka3112
10. bře 2008

Fiali, já tady spíše taky jen mrkám a když tu někdo je , tak píšu jinak se zdržuji na IVF a jak jsem si všimla, tak jsi tam taky začla chodit, tak asi budeme kecat tam 😉 🙂 jinak přeju hodně zdravíčka a ať se vše vyvíjí, tak jak má 😉 🙂

fiallinka
10. bře 2008

hanulka: já už tam ale asi zase přestanu chodit 🙂, protože jak to vypadá, už se mne to téma nebude týkat 🙂, ale tady na vás občas mrknu - teď to tu moc nežije, ale on se brzo někdo objeví, kdo bude potřebovat radu 🙂

anki
10. bře 2008

Ahojki holky já jsem se s manželem snažila o miminko 2,5 roku nakonec nám pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik nyní jsem v 7 měsíci a šťastná pokud by jste to chtěla některá zkusit písněte mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz ráda poradím 🙂 😉

hanulka3112
10. bře 2008

Jj Fialinko, mela bys přestoupit na nějakou stránku k těhulkám 😉 už sis to zasloužila, tak jako všechny ostatní co už na to dlouho čekaly 😉 moc ti přeju příjemné těhotenství a určitě tu za náma občas jukni a drž nám s Nuncou místo u těhulek 😉 😀 no jestli nám to taky dopadne tak krásně jako tobě, tak pak můžeme založit nějaké nové téma u těhulek 😉 🙂
Anki, to je krásné, že se vám to nakonec podařilo díky přírodním potravinovým doplňkům, kdyby to u mě šlo ráda bych taky takovou cestu, ale bohužel po laparoskopii mi vzali oba vejcovody, které mi pochroumaly cysty ☹ ale co nadělám, jsem šťastná, že pro mě existuje řešení v podobě IVF a než se pustím do stimulace, tak zobu eregmu i partner a možná díky ní měl i ukázkové spermio 🙂 jinak jsi hodná, že jsi k nám zavítala a třeba ostatním holkám to může pomoci 😉 gratuluji k mimískovi a v dobrém ti závidím 🙂 věřím, že mě to brzy taky čeká, nikdy jsem si nic víc nepřála než být těhotná 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
13. bře 2008

Nunci, už mi tady chybíš vůbec tu nikdo nepíše krom nás dvou, tak doufám, že tu už brzy dorazíš a poreferuješ mi jak vše dopadlo 😉 🙂

fiallinka
13. bře 2008

hanulka: hlásím dvě bijící srdíčka 🙂

hanulka3112
13. bře 2008

Fialinko, to je neuvěřitelné, jak su tu teď rozmohly ty dvojčátka, mocinky mooooc gratuluji a doufám, že tu na nás semtam mrkneš a řekneš jak se tobě a těm dvoum srdíčkům daří 🙂 😉

nunca
13. bře 2008

Tak vás všechny moc zdravím, dnes jsem dorazila domů (mám ještě antibiotika, měla jsem po operaci teplotu), předně moc děkuji Hanulko, že jsi na mě myslela a Fiallince gratuluji hrozně moc k dvojčátkům-krásná zprávička 🙂 . Bohužel, já moc dobré nemám (vlastně žádné), po probuzení z narkozy jsem zjistila, že místo jedné jizvy jsem dost prošpikovaná, trčel ze mě drén (ještě tedˇ se třepu) a hned na to jsem se dozvěděla, že přepážka tam stále je (tudíž vše úplně zbytečné) a ještě mi sdělili druhý den, že došlo k poranění dělohy při tom výkonu a nepodařilo se už defakto tu přepážku odstranit 😢 . Takže bříško dost bolí ☹ , závěr byl takový, že mi řekli tak za dva měsíce hysterosalpingografie (to je taky prý dost hnusný a bolestivý, pod rentgenem), aby se zobrazila ta děloha a potom zase prý znovu ZKUSIT operovat, ale výsledek zase nemusí být s tím, že se to podaří 😠 😠 .
Takže tak je to se mnou, možná nad tím vyšetřením budu uvažovat, ale operaci už riskovat nebudu, atˇ mi vůbec z té dělohy zbyde 😢 (už jeden císař, 2 laparo a taky poškození dělohy).
Moc mě mrzí, že jsem nepřispěla něčím lepším, ale momentálně už jsem z toho všeho na zhroucení a jaksi už síly docházejí ☹ .
Nicméně potom vyšetření asi zkusíme tu stimulaci a třeba to vyjde, i když asi moc velké šance nejsou 😒 .
Manžel je skvělý, příští týden pro nás objednal víkend v romantickém penzionu v Čechách, protože jsem už jinak vážně zralá pro psychiatra. Určitě mi to pomůže.
Čekám, kdy už konečně se ta smůla ode mě odlepí 😔