CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rioko
11. črc 2013

Ahoj tak po nějaké době se zase přidávám, stimuluji druhý den na naše poslední 3 IVF, v neděli asi UTZ, tak jsem zvědavá. Mám nižší dávky než u prvních dvou, k vůli tomu, že jsem měla pokaždé OHSS, ale bojím se, abych reagovala a byly nějací folíci, snad ano

jawabusa
11. črc 2013

Ahoj také mám dobré zkušenosti se Zlínem,sice se to podařilo až na popáté počítám i zamrazené, zavedeny tři vajíčka chytli se dvě a mám dva krásné kluky jako buky 🙂 🙂 🙂 Moc vám držím palečky jo a chodila jsem také k panu Chovancovi zlatý člověk 😉 😉 😉

renda12
15. črc 2013

@kolino
ahojky tak jak se daří já ž chodím do práce hnedka jsem se nechala pustit od 22června doma jsem nato vše moc myslela.daří se mi zatím dobře pohl.styk můžu mít až kolem 22srpna ted čekám měsíčky zatím uvidím jak to dopadne,ale na další pokus nejdřív v unoru at si tělo odpočine a at se připravím zase na ty děsné injekce..

kolino
15. črc 2013

@renda12 počkej jak do práce chodíš, jak na další pokus? vždyť si psala ,že máš pozitivní test, pak na utz bylo mimi vidět! co se stalo?? 😕

etra
16. črc 2013

holky, prosím pomoc....kolik td doplácíte za merional ve zlíně??písněte mi do IP. díky moc!!!!
A DRŽÍM VÁM VŠEM PALCE!!! NÁM SE TO POVEDLO! 😉 😉 😉

elleonor
17. črc 2013

@renda12 ahojky, takze az v unoru? to je fakt, ze ty jsi mela tech hormonu pak vic...me pry maji volat v rijnu, ale s jejich rychlosti to vidim take az na rok 2014...tak nakonec jestli nepujdeme znovu spolu 😉

rioko
19. črc 2013

zdravím, tak folikul mám přes 30, rozjeté OHSS a v pondělí punkci, tak snad bude dost zralých vajíček a hlavně se oplodní

renda12
22. črc 2013

@elleonor

jj všechno je možnní vlastně v červnu mi řekl že první soulož můžu mít až po 2menses,ale dotedka jsem ještě žádnou nedostala....takže 12srpna jdu kdyžtak na vyvolání.a dohoda byla že můžeme jít už někdy v říjnu na další pokus,ale to já nechci spomenu na ty injekce a je mi z toho blbě...tak jsem řekla že v lednu si zajedem na dovču a pak skusíme další pokus,ale třeba to výjde kdo ví🙂jinak po zdravotní stránce jsem už uplně ok,jen je škoda že to nevyšlo asi jsme se moc těšili když nám to ptvrdili.

renda12
22. črc 2013

@kolino

jj byl pozit.ale pak najdou přišly bolesti a děsné krvácení a bylo vše pryč.tak si dáme oddech a pljdem až tak v unoru na další pokus uvidíme....

kolino
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elleonor
23. črc 2013

@renda12 to je normalni, ze jste se tesili, porad je lepsi pozitivni mysleni, ono se to vlastne povedlo, akorat ted musi dopilovat ten zbytek-priste se to musi podarit 😉

renda12
24. črc 2013

@kolino

tak uvidíme snad se to vydaří 🙂 jinak jsi mi napsala krásný vzkaz udělal mi úsměv na tváři díky🙂

latiffa27
3. srp 2013

Dobry den holky chistame se tes do Zlina chtela bych vedet jak dlouho se nato ceka_ prosim vas o pomoc 🙂

keratinka
7. srp 2013

Ahojík,
byli jsme tam ted poprve hned na IVF, bohuzel neuspesne....az pote nam udelali gen. testy a zjistili, ze je sice vse v poradku ale ja mam snizenou funkci vajecniku, ze mi napodruhe nasadi silnejsi hormony...
Tak treba to se mi vubec nelibi, ze nam napoprve zadne testy nenabidli.
Rozhodne si o ne zazadej, muzes byt v poradku, ale muzou ti i neco zjistit. Takze zadej gen. testy, za ktere zaplatis par stovek a neprijdes skoro o tricet tisic, jako my 🙂
Kdy pak jdes?

xmagdalen
15. říj 2013

Znám super homeopatku p. Cekotovou, která dopomoha již mnohým k otěhotněním.
Kontakt na ní: http://homeopatiezlin.webnode.cz/

rioko
15. říj 2013

Abych vás trochu povzbudila...v červenci jsem byla na 3 IVF, nevyšlo to. Zbyly nám mrazáčci, 30. září jsem byla na KET a dostala 2 do bříška. A teď mám těhotenství potvrzené z krve, hcg stoupá a v pondělí jdu na UTZ. Snad to bude všechno v pořádku 🙂 Vše jsem absolvovala ve Zlíně 🙂

mirecka90
22. lis 2013

holky nevíte jak je to na Tomášově přes svátky?🙂

damai
5. pro 2013

Taky vás jdu holky povzbudit, na klinice jsem už více než rok (genetika, příprava, konzultace, 1. Ivf, Kety atd.), vyšel mi až 3 transfer, jsem ve 13tt. Chodila jsem k Dr. Křenkovi - zlatý člověk, velmi citlivý přístup k pacientce, vše vysvětlil, byl odolný vůči mnoha našim dotazům, které jsme s manžele vždy měli 🙂 No a sestřičky, za ten rok jsem se nesetkala s jedinou, která by na mě byla nepříjemná, naopak, všechny se vždy usmívaly a byly velmi milé!
Všem vám tady moc držím držím palce! Zlín je vyhlášený a myslím, že právem... 😉

@mirecka90 nevím jak přesně, ale já měla stimulovat minulý rok v prosinci a vím, že Dr. to nechal na leden, protože mi řekl, že o Vánocích mají "omezenou otevírací dobu".

anna34
8. pro 2013

Taky chodíme do IVF Zlín a musím říct, že naprostá spokojenost...čekám na první den cyklu a pak se objednávám na zahájení stimulace k inseminaci... je to moje první zkušenost s IVF tak jsem trošku nervozní, ale vzhledem k tomu, jak na mě dobře zapůsobili, tak věřím, že udělají vše potřebné a těším se na další návštěvu 🙂 🙂 Běžně chodím k Dr. Křenkovi, ale byla jsem akutně i Dr. Chovance a musím říct, že super lékař, který má přehled a zkušenosti.

anna34
8. pro 2013

@mirecka90 Jsou tam normálně, až na 24. - 25. prosinec 🙂 taky mi tam vychází návštěva, tak jsem se ptala 🙂

anna34
14. pro 2013

@mirecka90 Zjišťovala jsem a mají normální provoz az na 24.-25. a 26.12. zatím s otazníkem 🙂

pavlina86
17. pro 2013

Ahojky holky, my byly taky ve Zlíně na IVF. A malý už bude mít v březnu 2 roky.Takže se tam pomalu chystáme na 2 IVF. My chodily k Dr. Kovalčíkovi a byl taky super.Sestřičky, byly všechny ochotné a hodné.Povedl se nám hned 1 pokus. v 9.týdnu krvácení skončily jsme v nemocnici, ale prcek zabojoval Jinak máme mrazáčky, tak snad budou o.k. a my se brzy dočkáme 2 mimíska. 😉 Všem Vám moc držím pěstičky, ať se dočkáte vytoužených miminek. 🙂

ivetaivetka
13. led 2014

@pavlina86 ahojky prosimte ja taky chodim k dr. Kovalcikovi byla jsi s nim teda spokojena?? premyslim,ze prejdu i kdyz je hrozne fajn...ale zatim mam pocit,ze nevi co semnou :(

orchidej2
24. led 2014

ahojky holky vidím že na této stránce psala jako poslední ivetaivetka a pak už nikdo. 😢 Taj jak ivet chodíš ještě k tomu dr.Kovalčíkovi nebo jsi ho vyměnila???A jakpak natom seš jestli se teda můžu zeptat?Já chodím k dr.Slovákové a je fajn.U dr Kovalčíka jsem byla jen jednou a to proto,že moje dr.tam zrovna v ten den nebyla a zdál se mi taky fajn 🙂

ivetaivetka
30. led 2014

@orchidej2 zatim jsem nepresla,ale ted naposled se choval hnusne jak nikdy coz jsem nechapala :( takze dost vazne uvazuji,ze prejdu ☹ a ty jak jsi na tom?? ted stimuluju gonalem

lucijete
30. led 2014

Hezký večer, trochu to tu vázne, tak se přidávám. Já chodím k Chovancovi.....zatím jednou na konzultaci, vzali nam oboum krev a 21.unora jdem na konzultaci vysledku....jevi se mi jako fajn....pokecali s mojim o plastice vazu, mojeho to ceka v unoru, dr. to ma za sebou😀 Vsecko vime😀 Jinak se chystame duben-květen na 1. IVF

renda12
30. led 2014

ahojky já chodím ke kovalčíkovi zatím nidy žádný problém dosti mě to udivuje chodím k němu už přes 3roky jinak často ho střídá dr křenek je fakt že je sním více zábava,ale oba se v naší přítomnosti chovají jako profíci.jina v dubnu jdeme na 2ivf ale jestly se necítíš dobře u dr křenka tak ho vyměn nejvíc kdo se mi nelíbyl byl dr chovanec u něj jsem byla 2x a mc mi nesed tak at se daří 🙂 jinak v unoru nás taky čeká konzultace

orchidej2
1. únor 2014

@ivetaivetka ahojky vubec nechápu jak se mohl k Tobě chovat hnusně?Co jsi mu provedla? 😉 Nééé promin co provedl on Tobě?Že se choval jak se choval??? ☹ Tomu vážně nerozumím mám takový dojem že jsou tam všeci až moooc příjemní a to tam s manželem chodíme asi tak půl roku. 🙂 Jinak máme za sebou první zatím IFI a už třetí den máme potvrzené že to nedopadlo,tak spíš smutním,to sklamání je hrozné,no co naděláme ☹ Ale život jde dál a musíme bojovat tak jsme se rozhodli hned začátkem března že už půjdem rovnou do IVF 🙂 A Ty stimuluješ také na IVF???A jakpak se cítíš máš to v lécích nebo injekcích??

orchidej2
1. únor 2014

@ivetaivetka áha už jsem si přečetla že v injekcích 🙂 A to je Tvé první IVF?Já při IFI stimulovala mironalem jen jednou denně a na nafouklé a bolavé bříško to tada stačilo 😔 a můžu říct že prakticky po 27dnech od první injekce a i po tom všem mám ještě dnes bříško nafouklé a bolí tak jen už čekám až mi skončí mrška a budu to vše mít za sebou a na chvíli od toho bolavého a nafouklého bříška klid 😀 Vždyt za nedlouho mě to celé a nejspíš náročnější bude čekat znovu nooo 🙂

orchidej2
1. únor 2014

ivetaivetkaJinak moooc děkuji za srdíčko 😲 Téda nevím jestli bylo od Tebe ,ale já si to tak nějak myslela tak jsem Ti jej poslala bo jsem si tak trošku četla čím sis prošla myslím si že si ho zasloužíš a moc Ti přji a né jen Tobě , ale všem přítomným snažilkám o miminko aby se zadřilo a konečně jste každá z vás našla to pravé štěstíčko // 😲 a co nejdřív jste v bříšku nosily ten největší poklad na světě všem moc držím palečky 😲