CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
19. led 2011

@katyna6 jj, to je nejlepší, vědět o co jde 🙂... já jsem sice taky věděla dost, bohužel asi ne dost... přesto ivf pro nás bylo jediné řešení, řekla bych... i když já osobně fakt věřím tomu, že i já bych možná nakonec mohla otěhotnět přirozeně, ale mohla bych čekat třeba 10 let, že...

katyna6
19. led 2011

@fiallinka -no právě,uvidím,jak dopadnem,ale IUI bych zkusila max.tak 2x,pak radši IVF,pokud bude třeba to řešit až takhle.Jen moc nechápu,že první těhu po půl roce a teď nic.Ale to tak má zpousta holek,jak jsem zjistila na různých diskuzích.

ejviska
19. led 2011

@katyna6 hihi, ja mam prvni tehu po mesici snazeni a ted tri roky nic. Partner stejny a taky mi je 35. 🙂

katyna6
25. led 2011

ahoj holky,včera jsme byli "na kopci",tak jdu sdělit první dojmy 😀 .Sestřičky příjemný,Slováková super,jsem ráda,že jsem si ji vybrala podle vašich zkušeností.Jediná věc,co mi tam vadilo,byla ta odběrová místnost,nebo spíš to,když tam přítel šel,ani jsem nemyslela,že bude úspěšnej,protože mu neustále těsně u dveří brebentilo asi 5 ženských,nosily tam židličky,rachotily,no já bych to nedala!Ale on je šikula,tak naštěstí dobrý.Teď jen to příšerný čekání na výsledky,až v půlce března jdeme na genet.konzultaci,pak zpátky do centra a twprve pak nám řeknou,co bude dál 😖

ejviska
25. led 2011

@katyna6 ty jsi byla v ty odberovce s nim?

jitunkav
25. led 2011

Katy takže nato že je leden, první informace budete vědět poměrně pozdě co? Takže když my jdeme na první konzultaci v únoru, tak se asi můžu rozloučit s tím, že by se během března začalo něco dít, co? Nejde ta genetika trochu urychlit? To trvá vážně tak dlouho?

fiallinka
25. led 2011

@jjtunka: mám pocit, že se to urychlit fakt moc nedá, ale nevím proč...

ivus16
26. led 2011

já jsem nikdy s manželem v té odběrové místnosti nebyla, ani mě to nikdo nenavrhnul, že bych mohla s ním. Stejně bych asi nešla, oni si šak dokážou pomoct i sami 🙂. My včera byli taky ve Zlíně, ale na ultrazvuku v Prediku, viděli jsme naše mimi a máme fotečku. Dr ho pěkně prohlédnul od hlavy až k patě a všechno je o.k.
Holky jen buďte trpělivé, opravdu to na genetice trvá tak dlouho, nám se ještě ztratila krev, takže než jsme poslali nový vzorek trvalo to, taky nás museli přeobjednat o nějaký ten týden se to protáhlo, no hrůza.

katyna6
26. led 2011

Ahojky
Já jsem v té odběrovce s ním nebyla,ale říkali mi,že kdyžtak můžu jít.
Taky myslím,že ty výsledky se neurychlí.Jednak zdržuje ta genetika a pak taky hematologie,to je to samý 😖
@ivus16 -gratuluji ke zdravému mimískovi 😵 😵 😵 ,snad taky brzopůjdeme i na tenhle UTZ 🙂 🙂

clloi
26. led 2011

Ahojte holky, genetiku neurychlíte 😀 my měli výsledky za měsíc a další dva týdny trvalo, než měl volný termín na konzultaci, do Prediga dojíždí genetik z Brna, takže dohromady 6 týdnů. 😝 😀 , ale uteče to jak voda. Tak já byla v pondělí taky u Slovákové, stihly nám schválit IUI, takže od úterka stimulujeme a pokud to pujde dobře, tak na to tak kolem 7.února vlítneme 😀 😀
@ivus16 to je super, že je vše v pořádku 😵 😵

pitrisek26
27. led 2011

@clloi ahoj, já taky od úterka stimuluju, to nám krásně vyšlo! Co pícháš, já merional 🙂

clloi
27. led 2011

@pitrisek26 ahoj, já mám taky merional 😀 😀 v úterý jedu na kontrolu, jestli tam něco naroste 😀 😀 tak uvidím jak dopadnu. Jdeš na IUI?

lucikal
27. led 2011

Ahojki moc moc moc prosím o nějaké informace a hlavně vaše zkušenosti s touto klinikou? A jestli by se někdo našel kdo má zkušenosti s přestupem z jiné kliniky do Zlína 🙂

ejviska
28. led 2011

@lucikal to mas strasne tezko....ten komu pomohli, ten to pochvali, ten komu nepomohli, bude rezervovanejsi nebo bude nadavat.
Ja byla na jednom neuspesnem IVF, dr. se mi libila, sestry v pohode. Nemam s cim srovnavat. Asi jsem ti nepomohla..🙂
.Ale neumim se vyjadrit k tomu, jestli treba dostatecne vse vysetri pred IVF nebo jestli tlaci vsechny do IVF a ICSI, kt. se plati...Dr. Slovakova je super, jednou jsem byla u chlapa dr. taky dobry, hodny.

clloi
28. led 2011

@lucikal ahoj, je to přesně tak jak píše ejviska, někdo bude brblat, někdo chválit 😀 každému sedne někdo jiný a proto je fajn, že pokud nejsi spokojená, tak centrum můžeš změnit. Já si stěžovat nemůžu, nabídli nám všechny možnosti, které jsou pro nás vhodné, do ničeho mě Slováková netlačila, vyšetření mám všechny udělané takže já si fakt stěžovat nemůžu. Zatím zkoušíme IUI, poprvé se zadařilo, i když si to pak mimi rozmyslelo 😒. Jdeme do toho znova. Máme 6 pokusů na pojišťovnu, tak uvidíme, kolik jich vyberem 😀 😀 Teď sem tam začala chodit i na normální gyndu a tam sem taky spokojená(tohle srovnat můžu) 😵 Je dobré se na vše, co tě zajímá i co si třeba zjistíš na netu ptat, i na různá vyšetření. Nestalo se mně nikdy, že by mě nějak odbyla a to já su fakt zvědavá baba 😀 😀

katyna6
29. led 2011

Ahoj holky,přišla jsem na radu 🙂
Můžete mi prosím poradit pojišťovnu,která přispívá i na stimulaci před IUI?Já mám revírní a Slováková mi říkala,že tahle na to nepřispívá,na vše ostatní pak už ano.kdybych věděla,že na IUI půjdeme jednou,nechala bych to tak,ale jestli ho budou dělat víckrát,to by se těch 3-6tis.pokaždé,jak mi říkala,asi nastřádalo 😖 .Tak jestli posím máte někdo tip na poj.,co je vhodná na tohle a i pak třeba dobrá pro těhotné,prosím poraďte.Moc díky a příjemný víkend 🙂

ejviska
29. led 2011

@katyna6 ja myslim, ze na to prispivaji vsechny velke pojistovny, jako VZP nebo ZPMV. I Oborova je velka. Muzes jim poslat maily, primo do pojistovny a zeptat se. Ja kdyz psala mail do ZPMV, tak odpovedeli hned.
A urcite i sestricky v CARu vi, kam posilaji zadosti.

clloi
29. led 2011

@katyna6 já mám vojenskou a byla sem teď mile překvapena, že žádost na IUI byla schválena za 2 týdny, dostala sem dřív MS, tak sem měla strach zda to stihnou 😀 Manžel musel taky měnit pojišťovnu, když sme tam šli poprvé, tak s jeho původní neměli ještě smlouvu. To je těžké, poradit, která je nejlepší, zkus si projet net s nabídkami a když si nějakou vybereš, tak tam zavolej nebo napiš a přímo se jich na to zeptej.

paja1
30. led 2011

Cholky dělal Vám někomu transfér mudr.CHovanec?A jak jste dopadli.Mě ho dělal ted poprvé on,jinak předtím Křenek,a jiní.

clloi
30. led 2011

@paja1 tak já měla při IFI Křenka a při IUI Slovákovou 😀

ronecek
30. led 2011

@paja1 Mě poprvé dělal transfér Mudr. Chovanec. Z toho ale nic nebylo. Podruhé mi dělal Mudr. Horváth, protože Chovanec měl dovolenou a povedlo se. Ale ten už tam asi není. ☹ Kamarádce dělal poprvé transfér taky Chovanec a povedlo se. Mudr. Chovanec je moc sympatický a byla s ním i docela sranda. Zítra chci volat do Zlína a objednat se na konzultaci a pak na KET. Chceme opět k Mudr. Chovanci. 🙂

fiallinka
30. led 2011

@paja1 Pájo, mně Chovanec dělal transfer 2x a byly z toho 2x dvojčata 🙂, já si na něho nemůžu stěžovat - on sice málo mluví a taky má trošičku zvláštní přízvuk (je Slovák), ale zvykla jsem si na něj a podruhé jsem chtěla k němu. Navíc je tam z těch všech doktorů (kromě Rumpíka) nejdýl :_)

paja1
30. led 2011

@ronecek To je tak akorát čas na druhé mimčo.At to jde jako po másle.Já už jsem šla naposledy.Už není peněz a stálo nás to moc.Jinak mě ted dělal Chovanec poprvé,a já ho mám ráda nic proti němu jen jsem se chtěla poptat ze zvědavosti.Tak at se ti povede brzy to druhé mimčo. 🙂

pavlina86
31. led 2011

Ahojky holky, chci se zeptat.A manželem jsme byly 14.1. v Caru já na hormonální profil, který by měl být příští týden a manža na spermio. Laborantka, manžovi, řekla, že další spermio uděláme za 3 měsíce, což by bylo v dubnu. ☹ Tak se chci zeptat, jestli si pak domluvit schůzku po těch mých výsledních, nebo jim zavolat až za ty 3 měsíce, to mi příde strašně dlouho!!Myslím, že to spermio lepší nebude bohužel, a kdyby tak jen o maličko!! ☹Jaké vyšetření bych ještě měla podstoupit? Ještě jsem nebyla u doktora na vyšetření, takže to mě určitě čeká, zatím jsme s ním mluvili jen 1x!! ☹ Jo, a chodíte některá k dr. Kovalčíkovi?? Nevíte jaký je??

Děkuju za odpověď.

ejviska
31. led 2011

@pavlina86 az budes mit vysledky hormonalniho profilu a manza spermiogram, tak urcite se objednate na konzultaci k dr. a ten event. navrhne dalsi vysetreni. Jeste se bere krev na infekcni nemoci a imunologicke vysetreni, tam trvaji vysledky 3tt.,

clloi
31. led 2011

@pavlina86 ahoj a nebo zkus počkat na svoje výsledky a zavolej do Caru, sestřička ti řekne, jestli čekat na další spermio a nebo můžete jít na konzultaci hned. My sme na druhý spermiogram taky nečekali. Dr. Kovalčík se mě zdá dobrý 😀 byl parkrát se Slovákovou když sem u ní byla na konzultaci. Přijde mě fajn 😵 😵 Něco jak Slováková a s tou sem velmi spokojená 😀

kamcatkakoc
1. únor 2011

Ahojte všichni 🙂přihlásila jsem se poprvé a jsem nadšená !!! Jste všichni strašně moc hodní, že sem píšete své zkušenosti a rady. My jdeme s manželem poprvé na inseminaci do Zlína k doktoru Chovancovi. Chtěla jsem vás poprosit, jestli by někdo napsal něco víc ohledně těch hormonálních injekcí. Není to žádná hrůza,nemusím se toho bát, že ne? A našel by se tady někdo, komu se to podařilo touto cestou? Doktor nám říkal,že šance je malá,ale že by to přesto doporučoval zkusit. Hezký den všem přeji 😉 .

paja1
1. únor 2011

@kamcatkakoc Já to nikdy nezkoušela rovnou jsem šla na IVF.Ono tam jsou šance o moc větší.Ale držím ti pěsti. 🙂

ivus16
1. únor 2011

@pavlina86 přímo k Dr. Kovalčíkovi jsme taky nechodili, jednou seděl v ordinaci s Dr Slovákovou, pak ji jednou zastupoval, to bylo zrovna tehdy, když nám dělal utz na srdíčko a pak jsme se s ním setkali až v Prediku ve 12. týdnu na genetických testech a zrovna se k němu objednali i na tripl test ve 20.týdnu. Tam jsme byli před týdnem, všechno nám pěkně popsal a změřil, byla jsem s ním spokojená. Takže si myslím, že nebude špatný doktor, asi se v Caru teprve zaučuje, ale utz mu opravdu šel náramně.

kamcatkakoc
1. únor 2011

@paja1
JJ, vím, že jsou šance hodně malé.....ale čekáme na poslední výsledky krve a ty budou až za 4-5 týdnů,takže nám doktor Chovanec nabídl tuto možnost....Uvidíme....děkuju za odpověď.