CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Jenže já chodím čurat i v noci, tak nevím, kdy testík udělat.

ejviska
4. únor 2011

@hanysek.hanysek i tak ho udelej rano, protoze v noci nepijes ( predpokladam ;) )

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@ejviska neee v noci nepiju, chodím jen čůrat :o)

hanysek.hanysek
5. únor 2011

Dobré ráno ženy. Tak sem testovala a nic. Ani toho ducha sem tam neviděla :o( tak já fakt nevím. Nedostala sem to, chvíli mě bolí břicho na menzes a chvíli zase je mi špatně od žaludku a to už trvá několik dní. Ale předpokládám, že těhotná nejsem, protože ta čárečka by tam už byli a možná i malinko silnější než včerejší duch. Tak si myslím, že to bude zase cysta ( kdysi dávno sem měla týden zpozdění,udělala si test a byl tam slaboulinký duch, ale těhotná sem nebyla, byla to cysta), takže budu čekat dál.

ejviska
5. únor 2011

@hanysek.hanysek a vcera tam byl duch? Nebo jak to myslis? TAk hlavne at to cysta neni.

hanysek.hanysek
5. únor 2011

@ejviska včera tam byl strašně nepatrný duch, kdybych to někomu ukázala, tak by ho neviděl. A dneska je tam ještě snad víc nepatrný ten duch. Tak opravdu nevím. Ale kdysi se mi to stalo, že mi test ukázal několikrát strašně slaboulinkého ducha a byla to cysta. Takže ještě počkám. Buď přijde menzes, nebo zkusím test za pár dní ( třeba mi to test ještě neukáže) a nebo půjdu k doktorovi na vyvolání menstruace s tím, že je tam cysta. No bohužel.

ejviska
5. únor 2011

@hanysek.hanysek tak to muze byt prece tehu, hcg se zdvojnasobi za 2-3 dny, takze je cas... Ja mela sotva viditelneho ducha az nekolik dni po ms

hanysek.hanysek
5. únor 2011

@ejviska No u syna mi test ukázal čárku v den menstruace. Tak nevím. Nepočítám s tím, že bych byla těhotná. A pokud ano, tak budeme mile překvapeni.

hanysek.hanysek
5. únor 2011

Holky, který těhu test je nejlepší? Ten s citlivostí 10 nebo 25?

ruda
5. únor 2011

@hanysek.hanysek zatím je to nadějné, duch je dobrý a byl v limitu? já měla taky při cystě ducha,ale až za několik minut, snad 15...no citlivější je ten desítkový,ale já mám nej zkušenosti zs mamatestem..držím palce

hanysek.hanysek
5. únor 2011

@ruda Právě že byl až za delší dobu ten duch neduch! Tak já nevím, jestli se na to vyprdnout, nebo co. Ale na 99procent říkám, že je to cysta.

ruda
5. únor 2011

@hanysek.hanysek hele uvidíš, prostě to ukáže čas, neijak to neurychlíš...dej ale vědět, tak jako tak

ejviska
5. únor 2011

@hanysek.hanysek mamatest ma citlivost i 10 i 20. Deset je samozrejme citlivejsi, takze v zacatku asi lepsi.

clloi
5. únor 2011

@ruda já bych to taky nechala tak, pokud si si na 99% jistá, že je to cysta, tak ti čárka sílit nebude. Tak testni v pondělí a uvidíš.

clloi
5. únor 2011

to bylo pro hanysek.hanysek......překlep 😀 😀

fiallinka
5. únor 2011

@hanysek.hanysek no, ono to může být všechno, ale spíš bych tipovala na těhotenství - otázka, jestli prosperující nebo ne, ale pokud se nedostaví ms, tak bych testovala za dva dny znova...

fiallinka
5. únor 2011

@hanysek.hanysek to může být i tak, že se tam něco chytlo, ale vzdalo to, to je docela běžné, ale dokud nemáš ms, je to nadějné 🙂

hanysek.hanysek
5. únor 2011

No uvidíme, spíš bych ale řekla, že těhotná nejsem. Uvidíme. Nikdy se mi nestalo.

hanysek.hanysek
6. únor 2011

Tak holky, nic. Menzes stále nic, těhotná taky nejsem. Tak nevím. Dneska ráno naprosto shodný duch jako předevčírem. Nijak se neztmavuje, je stále stejný. Takže moje tělo asi stávkuje a nejspíš to bude cysta. Ale chvíli mě bolí břicho na menzes, chvíli je mi špatně od žaludku ( dneska teda mi zrovna moc nechutnalo kafé). Tak já fakt nevím, kdyby to bylo těhu, tak ta čárka by se přece den ode dne ztmavila.

ejviska
6. únor 2011

@hanysek.hanysek asi by se ztmavila, ale cert vi...ono ty testy jsou fakt orientacni. Tak si asi skaknes na gyndu, ne? Vezmou ti krev a bude jasno.

hanysek.hanysek
6. únor 2011

@ejviska Až koncem týdne si zajdu na gyndu. Můj gynekolog nebere krev, on napřed počká pár dní a potom zkoumá, jestli v pupíku něco je.

ruda
6. únor 2011

@hanysek.hanysek nemusí tak hned sílit, někdo ji nemá ze začátku vůbec...

hanysek.hanysek
6. únor 2011

@ruda je už tři dny naprosto stejné, kdybych byla těhu, tak by musela sílit.

ruda
6. únor 2011

@hanysek.hanysek myslím, že nemusela, HCG v krvi jo,ale testy nejsou tak přesné, no uvidí se, máš jen 2 dny zpoždění

hanysek.hanysek
6. únor 2011

@ruda Bude to buď a nebo. Spíš se přikládám, že těhu nejsem.

hanysek.hanysek
6. únor 2011

Tak hlásím změnu :o) menstruace zatím nedorazila :o) těhu nejsem :o( takže žádná změna :o) Vlastně jedna změna. Dostavil se tahnoucí hlen. Tak to už vůbec nevím.

hanysek.hanysek
7. únor 2011

Takže děvčata. Dnešní test vyšel opět stejně tak jako ty tři předtím. Naprosto stejný duch jako v pátek, sobotu i neděli. Tak bohužel těhu nejsem a je to jen cysta!!! :o(

kamcatkakoc
7. únor 2011

Ahojte holky,tak u nás zítra propukne první píchání injekcí před inseminací 😉 jedu si pro injekce.
A pro hanysek.hanysek - třeba to nakonec dopadne dobře 🙂

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@kamcatkakoc Už sem smířená, že z toho nic nebude. Škoda.

ejviska
7. únor 2011

@hanysek.hanysek no vazne tezko rict..spis by mel silit, ale nemusi 🙂