CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
29. říj 2008

...mělo to bý jak je na tam Silver?

silver2501
31. říj 2008

Ahojky holky,

tak jsem 5-tý den po ET a čekám jak to všechno dopadne.... testovat mám přísší víkend, tak uvidíme 🙂

Fan, moc mě to mrzí, že se nepvedlo ☹ drž se holka......

Ostatním přeji hezký víkend 🙂

kapunka
31. říj 2008

silver ahoj - já jsme tak jak ty - pojd za náma do IVF 28.října 🙂

nunca
31. říj 2008

Ahoj Silver, dlouho jsem tady nebyla, ale Tebe si pamatuju, já jsem dnes 9. den po transféru 3 zamražených embroušků a nějak mám obavy, že to zase nevyšlo ☹ , od prvního dne od transferu jsem měla docela silné bolesti podbřišku a přidaly se i v kříži a kloubů jako na ms, ale od včerejška už nic moc, tak nevím, jestli už není po všem 😔 . Prsa jsou tedy stále hooodně bolestivý, spíše čím dále horší, ale to je tak jediný (když pominu ty motáky po Utrošu). Budu na Tebe myslet a držet pěstičky, samozřejmě hodně štěstíčka všem 😉 😉 😉

silver2501
31. říj 2008

Kapunko, už jdu za vámi teda nakouknout 🙂

Nunco, nic nevzdávej !!!!!! dobrá psychika je polovina uspěchu, tak hlavu vzhůru a věř !!! a bojuj do posledního okamžiku 🙂
Já se snažím oproti minule faKT DODRŽOVAT KLIDNÝ REŽIM A HLAVNĚ VĚŘIT, ŽE TO SNAD TENTOKRÁT VYJDE, VŽDYT JSME ZALEČENÍ NA VŠEČCHNY ZPŮSOBY UŽ 2 MĚSÍCE PŘEDEM, TAK SNAD TY HORY HORMONU MAJÍ CO DO SEBE 🙂 kua sorry za caps lock, už to nepřepisuji 😀

silver2501
31. říj 2008

Nunco, takže držím pěstičky taky a hodně štěstí 🙂 a kdy máš testovat???

nunca
31. říj 2008

Silver, díky, Tobě taky, testovat mám ve středu příští týden (teda na krev mám jet).

silver2501
31. říj 2008

Já o víkendu a na krev v pondělí... tak hodně štěstí, tfuj tfuj tfuj a na konci 2 vyčůůůrané dalnice // !!!!! 🙂

nunca
31. říj 2008

Taky tak, Silver, snad se konečně už poštěstí 😉 😉 😉 . Ani mi neřekli, kdy testovat a jestli vůbec, jen že mám dorazit ve středu na krev (určitě testnu o den dříve doma, nerada zažívám šok- zklamání před cizími lidmi).

fanfulin
1. lis 2008

Ahojko...už jsem docela v pohodě.. 🙂
Včera jsem byla v CRM na kontrolu myslela jsem si,že už jsem zabitý případ ☹ ale nejsem podle Dr. můžu klidně i samovolně otěhotnět to je ale divné...že se mě to ještě za 8 let nepodařilo.. 😕 No jinak příští rok budu zkoušet IUI nebo Nativ je to levnější a nebudu si vyplácávat zbytečně poslední pokus IVF jsem ještě docela mladá tak na poslední pokus je ještě čas... 😉

silver a nunco..Držte se kočky moc vám to přeji... 😉

nunca
1. lis 2008

Fanfulin, díky Ti, jinak je mi líto, že se Ti tedˇ nezadařilo, chápu, jak Ti asi je, nechci házet slovama útěchy, ale jsme všechny na jedné lodi a určitě na každou jednou z nás dojde. Ještě k Tobě, znám ze svého okolí paní, která opravdu sama přirozeně otěhotněla po 12 letech, kdy už měli s manželem zažádáno o adopci a defakto to vzdali, takže se to vážně stává a věřím, že i Ty se dočkáš, atˇ už přirozeně nebo s pomocí 😉 😉 .

Jinak, u mě ty příznaky jsou tak zvláštní a krátkodobé, že myslím, že už je to taky v kýblu. Po 10 dnech už bych měla asi mít nějaké ucelené pocity (prsa bolí stále, v podbřišku jen velmi zřídka pobolívá a taková divná chutˇ v puse, ale přece mě znepokojuje, že nechodím často na malou jako u předchozího těhu ☹ , takže asi nic 😔 ).

fanfulin
1. lis 2008

nunco...Myslím,že na nějaké příznaky je ještě určitě brzo...no nemůžu posoudit nikdy jsem těhu nebyla...ale moc to tady píšou těhulky .. 😉 Budu ti moooooc držet pěsti... 🙂 Neboj určitě je vše v pohodě... 😉

nunca
1. lis 2008

Fanfulin, děkuji Ti, asi nějak začínám šílet, jak se ten termín odběru přibližuje a příznaky nic moc, víš 😕 , ale Ty mě určitě chápeš.

fanfulin
1. lis 2008

nunco..Hlavně musíš být v pohodě a myslet pozitivně vím jaké to je těžké,ale snaž se kočko... 😉

z4401
2. lis 2008

fan - tak teď to čtu, je mě to mooooc líto, tak jsem tomu dávala šanci a věřila, že to výjde 😢 Na útěchu jsou veškerá má slova marná, tomu pomůže jen čas. Drž se holka. No a jak píše "nunca" může se to podařit přirozeně a většinou to tak bývá, také jsem slyšela hodně případů, kdy rodiče zažádali o adopci a smířili se s tím, že své děti mít nebudou a nakonec otěhotněli přirozeně. Budu moc držet palečky aby tomu tak bylo i u tebe. Aby ten příští rok byl ten osudný a ty jsi otěhotněla.

silver2501
8. lis 2008

Ahojky holčiny, tak bohužel nic ☹(( testy sněhobílé a už došla ms ☹ takže jako obvykle ted cítím jen vzduchoprázdno z dalšího nepovedeného pokusu a jsem opět na dně....☹

fanfulin
8. lis 2008

Ahojda Silver...to je mě moc líto,že to nevyšlo nemám ani slov,ale chápu tě co asi cítíš..... ☹
Já jsem myslela,že to ani nezvládnu,ale co člověk nadělá...život jde dál a snad ještě nějaké možnosti jsou.. 😒
Je mě to opravdu hrozně líto,tak jsem ti to přála..... 😢 😢

sarri
9. lis 2008

Ach jo, holky, to je teda smůla. Dobře ten smutek zvládněte a rozmazlujte se.
Já sem po ET dostala dvakrát normálně menses, ale teď mám 50. den cyklu a furt nic, prsa bolela jako před MS, ale pak nedošla, tak si říkám, že to bude rozhašené z těch hormonů. Pár dní počkám a zajdu k doktorovi, bo se mi to ještě nikdy nestalo. Myslíte, že by stimulační hormony mohly po 3 měsících dělat takový bordel?
Silver - máte aspoň zmrazeno?

fanfulin
9. lis 2008

Ahojko sarri...promiň, že píši až teď,ale pořád se v tom nějak plácám,tak sem moc nenakukuji....jenom včera jsem si všimla,že psala silver..je mě to moc líto... 😢 😢
Sarri..nikdy se mě to nestalo..po stimulaci jsem dostávala menzes úplně normálně,tak nevím čím by to mohlo bít..opravdu ti asi neporadím,ale doktor ti určitě řekne...co a jak... 😉 A co jinak děje se něco nového u vás ?
Já nic moc budu chodit na rehabilitace...na zpevnění pánevního dna a odblokování kostrče,pak bude snažilkování doma..A po novém roce budeme zkoušet IUI...a po sléze Nativ...
Moc na tebe kočko myslím..a někdy zase písni... 🙂

z4401
10. lis 2008

Ahojte holky, po delší době nakukuji co je nového. Dnes ráno tu máme montážníky tak jsem byla nucena brzo vstát ☹
Silver - mocinky mě to mrzí, že to nevyšlo. Já si ani nedokážu představit co holky cítíte a ani nevím jak váš utišit, jen snad držte se. Ona ta bolest za chvilku přejde a vrhnete se všechny do nového pokusu. Já jsem otěhotněla hned po 1.IVF - takže to šílené zklamání neznám. Jen jsme se snažili pomoci IUI a to je něco jiného že.
Sarri - no s tou MS určitě zajdi k doktorovi, to já když jsem byla po IUI tak jsem MS dostala jak hodinky, nikdy jsem s ní problémy neměla.
Fan - tak už je ti líp? Pořád na tě musím myslet, tak jsem ti držela palečky. Ach jo. ☹ S tou rehabkou to ti jen doporučuju. Já cvičila cca 9 měsíců a z toho cca 6 měsíců pomocí rehabilitační sestry metodu Mojžíšové. Chce to jen pevné nervy a vydržet. Já jsem se musela za začátku ráno přemáhat abych to odcvičila, ale později když jsem vynechala tak mě to i mrzelo. No a říkám si, že určitě se to na tom mém úspěchu značně podílelo. Celkem tomu věřím. Držím moc palečky.

sarri
10. lis 2008

Fanfulin, mám DVD a knihu s cviky podle Mojžíšové, tak bych Ti to mohla "půjčit". Je to teda děsná nuda a zadek mně bolel, že jsem myslela, že budu muset fungovat jenom na stojáka, ale snad to pomáhá.

nunca
10. lis 2008

Silver, to je mi moc líto ☹ , myslela jsem, že se konečně dočkáš. u nás to tedˇ taky nedopadlo, TT 13. den taky úplně bílý 😢 , taky jsem z toho špatná (měli jsme KET 22.9.- 3 krásná embryjka a stejně z toho nic nebylo), už mě ty nekonečné nezdary úplně vyčerpávají ☹ , po carech jezdíme už cca. 4roky a pořád nic.
Takže Tě moc chápu, jak Ti asi je a cítím s Tebou. My do toho vlítneme asi v lednu nebo únoru od znova (lednáky už nemáme 😔 ). Budeme doufat, že aspon někdy se konečně i na nás usměje kousek toho štěstí a budu čekat mimíska, to samé moc přeju i Tobě a všem, co jsou na tom podobně a čekají ........ 😉 😉

sarri
10. lis 2008

nunco, taky se chystám na další pokus v únoru - teda aspoň doufám - pořád nemáme výsledky z genetiky

sarri
11. lis 2008

tak dnes přišla genetika a vše je OK, takže už jen ten strašák v podobě rentgenu dělohy ☹

nunca
11. lis 2008

Sarri, a proč Ti chtějí dělat HyCoSy (rentgen dělohy)? Mě zjistili letos, že mám septum v děloze, které ji rozděluje skoro na poloviny (pravá větší a zřejmě funkční), rozhodla jsem se podstoupit odstranění septa, ale to se nepodařilo (došlo při tom k protržení dělohy) ☹ . Nabídli mi po té právě ono vyšetření, aby zjistili přesný stav dělohy, ale prý to není zrovna příjemné vyšetření a dnes už prý docela zastaralá a nešetrná metoda, ale asi je podstatné zjistit průchodnost vejcovodů a obrázek o děloze, že prý existuje tohoto modernější metoda (UZ ne rentgen) a není tak nepříjemná, ale nedělají ji všude, bohužel 😒 . Já už bych do toho nešla, poněvadž mi to k ničemu prý už nepomůže, diagnozu mám upřesněnou ☹ .

nunca
11. lis 2008

Jinak, Sarri blahopřeju k dobrému výsledku genetiky 😉 😉 (my ji naštěstí měli v pořádku, kromě nějaké mutace MTHFR, která je už docela běžná, jen při těhu bych musela na Hematologii a píchat injekce na ředění krve).

sarri
11. lis 2008

nunco, mně dělali hysteroskopii a řekli mi, že mám tu dělohu srdcovitou a že to bude líp vidět na rentgenu. Zatím jsem do toho nešla právě proto, že každá, co na tom byla, tak na mě pouštěla hrůzu, jak je to příšerné vyšetření a take se trochu bojím, aby si nemocnice na mně akorát nevydělávaly prachy, bo mně tak byla původně doporučovaná laparka, která je při manželově diagnóze stejně k ničemu a jiná možnost než IVF není

colors
11. lis 2008

ahojky omlouvam se ze vam vstupuji do konverzace.
jen jsem chtela rict ze jsem akorat po hysteroskopii delohy-mela jsem ji taky srdcovitou.bolesti po zakroku skoro zadne. doba v nemocnici 6 dni a doma momentalne 2 tydny. podstoupilajsem to kvuli ivf. musim rict ze opravdu ale opravdu to nic neni.

sarri
11. lis 2008

colors - nemyslíš laparoskopii - hysterka je prohlídka kamerou - na tom jsem byla - bojím se rentgenu

colors
11. lis 2008

nee tedka me tu prepazku delaly hysteroskopicky. takze nee jak minule dirky v brise.