CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
29. bře 2011

@slavka22 jo jo jak je toho už moc člověk začne být nedůvěřivý 😔 ale jak píše ejviska pokud by sem jim to nezdálo tak by ti ketík odložili.a do zítřka ještě trošku sliznice povyskočí 😉

hanny83
29. bře 2011

Ahoj holky, jsem tady nová, můžu se k vám přidat? Chodím k dr. Křenkovi, čtyři týdny zpátky jsem byla na laparoskopii, kde mně udělali ovariální drilling, a pomalu se chystám na první IUI.

rendas
29. bře 2011

@hanny83 vítej 😉

kikina9
29. bře 2011

@hanny83 Ahoj, taky chodím k Dr. Křenkovi 🙂 Jak jsi s ním spokojená?

Holky, já jsem dnes 8. den po ET, a už od neděle mě bolí břicho, jako bych měla dostat MS, ta teda zatím naštěstí nedorazila 😉 V neděli mě to břicho i záda bolely docela hodně, že jsem opravdu čekala, že se MS už už rozjede, dneska je to trochu lepší, ale stejně pořád běhám na záchod přesvědčit se, jestli ta mrcha nepřišla 🙂
Myslíte, že ještě můžu doufat, že se embryjko uchytilo, nebo už spíš ne?

fiallinka
29. bře 2011

@kikina9 klidně doufej, spousta těhotných má pocity, že to má dostat 🙂. Zítra už by mohlo být něco vidět na testu 😉

kikina9
29. bře 2011

@fiallinka Jj, pokud MS do zítřka nedorazí, tak zkusím testík 😉 Doufám, že tam aspoň nějakého ducha uvidím 🙂

ejviska
29. bře 2011

@slavka22 tak pokud se ti lekar nezda, tak ho vymen. Nemyslim to zle, ale kdyz mu neduverujes, tak to neni moc dobre...

ejviska
29. bře 2011

@kikina9 treba tam embryjko hryze a hryze... 🙂 Jsme zvedava na testik, drzim palce!

slavka22
30. bře 2011

@rendas Dík, samozřejmě, že Dr. věřím, chodím k Chovancovi, nemůžu si stěžovat.... 🙂 , bez důvěry by to celé nemělo smysl. Prostě ten červík zahlodal a bylo. kET proběhl bez problémů, teď jsem v té fázi dlóóóuuuuhééého čekání.

slavka22
30. bře 2011

@ejviska Nechtěla jsem, aby to vypadalo, že nevěřím doktrům, jen jsem chtěla znát názor a třeba zkušenost některé z vás 🙂 Víš, je to už fakt dlouho, co se nám nedaří a to pak člověk přemýšlí i nad tím, nad čím by normálně nepřemýšlel 😉

hanny83
30. bře 2011

rendas: Děkuju za přivítání 🙂
kikina9: S Křenkem jsem zatím spokojená, i když zezačátku na mě působil dost zakřiknutě a nejistě.

kikina9
30. bře 2011

Holky, tak já jsem zkusila ten testík, a je tam duch, ale až po limitu 😒 Radovat se ještě moc nechci, mám strach, aby to bylo platné, když je to až asi po 8 minutách, a výsledek se měl odečítat do 5 minut. Navíc nevím, za jak dlouho vyprchá z těla Ovitrelle 😉 Dnes jsem 9. den po ET, Ovitrelle jsem si píchala 16.3.2011, co myslíte?

ejviska
30. bře 2011

@slavka22 v pohode 🙂 Ja ti rozumim.
@kikina9 to je super, Pregnyl nejdyl 12 dni. Ja mela carku po limtu asi az za 25 min, bylo to teda prirozene pocate. Carka uz ma 6 let 🙂

kikina9
30. bře 2011

@ejviska Já právě s první dcerkou otěhotněla nějak nečekaně, takže jsem testík dělala, až když mi několik dnů meškala MS, a to na mě druhá čárka vyskočila okamžitě, a ani to nebylo z ranní moči 😉
Jestli je Pregnyl pryč za 12 dní, tak to je super 🙂 Ale výrobce na testu píše, že pozdější odečet může způsobit falešně pozitivní test, tak se zatím radši moc neraduju 😒

fiallinka
30. bře 2011

@kikina9 no, pregnyl už by fakt měl být pryč, takže gratuluju k duchovi 🙂 a doufám, že někdy před vánocema bude doma dáreček 🙂. A držím palce, ať je to fakt těhotenství 🙂

kikina9
30. bře 2011

@fiallinka Moc děkuji, tak snad to bude pravda a bude to mimísek 🙂 Byla bych ten nejšťastnější člověk na světe, po 2,5 letech už jsem tomu moc nevěřila, že by se nám to ještě mohlo povést 😀 Ale zatím se ještě bojím radovat, stát se může cokoliv ☹

fiallinka
30. bře 2011

@kikina9 to sice může, ale přece jen stín druhé čárky, byť po limitu, je mnohem lepší, než kdyby tam vůbec nic nebylo .-)

ejviska
30. bře 2011

@kikina9 testnes zitra a kdyz bude carecka silnejsi, tak je to jasny 🙂 To bylo 1.IVF?

hanysek.hanysek
30. bře 2011

Ahoj holky, máte některá zkušenost z ovulačním testem?

kikina9
30. bře 2011

@hanysek.hanysek Já, myslím, že docela bohaté, i když nám k mimi bohužel nepomohl ☹ Co bys ráda věděla?

ronecek
30. bře 2011

@kikina9 Ahojky 🙂 moc Ti gratuluju k //. Já jsem dneska 8 den po KETu. Testík jsem zatím nezkoušela. Včera mě pobolívalo na pravém vaječníku, v noci víc. Myslela jsem, že dorazí menska a nic. Taky mě dost včera bolely při sezení záda. Nemohla jsem vydržet být opřená. Dneska záda bolí ještě víc, dokonce i při chůzi a v sedě ani nemluvím ☹ Snad se na nás taky usměje štěstíčko. Testit bych chtěla až tak o víkendu. Na krev do Zlína jedeme 8.4. 😉 Moc Ti přeju, ať čárečka dále sílí.

hanysek.hanysek
30. bře 2011

@kikina9 Ahoj, tak aspoň někdo. Já teda už jedno dítě mám a myslela sem si, že s druhým dítětem bude výroba jednodušší. Minulý měsíc si myslím, že ovulace neproběhla, tak jsem si koupila nyní ovulační testy. Dneska sem zkusila a čárka slabá. V příbalovém letáku je napsáno, že pokud je čárka slabá, tak je negativní. Je to opravdu tak? Nikdy jsem si je nedělala, tak nevím. Já jen, když je tam slabá, tak jestli to není náznak, že se blíží ovulace. Ale podle mého výpočtu by měla být ovulace až v neděli, tak nevím.

kikina9
30. bře 2011

@hanysek.hanysek Ahoj, nápodobně, taky už jedno dítě mám, a o druhé se pokoušíme 2,5 roku ☹
Pokud je druhá čárka slabší, tak je test opravdu negativní, ale je poznat, že v průběhu několika dní ovulka proběhne 😉
Takže zkoušej testovat každý den, abys ji nepropásla. Až bude druhá čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní, ovulka proběhne přibližně za 24 - 36 hodin 🙂 Budu držet palečky, aby vám testíky pomohly a vy se brzy dočkali mimíska 🙂

kikina9
30. bře 2011

@ronecek Ahoj, zatím ještě moc ke // negratuluj, ještě není nic jisté. Byl tam jenom duch 😉 Ale břicho i záda už přestávají bolet jak na MS, tak snad to není špatné znamení. Já jedu na krev do Zlína v pondělí 4.4.2011, tak snad se tam dozvíme jenom samé dobré zprávy 🙂 Tobě budu taky moc držet palečky, aby vám to tentokrát vyšlo a bolesti znamenaly, že je mimísek na cestě 🙂

kikina9
30. bře 2011

@ejviska Ne ne, tohle bylo už 2. IVF 😖 Při prvním se ale podařilo získat jednom jedno vajíko, které bylo ještě ke všemu špatné, takže ani k ET nedošlo ☹ Umíš si představit, s jakými nervy jsem šla do druhého IVF, už od začátku jsem měla pocit, že je to zbytečné a že to nevyjde. Navíc mě v tom utvrzoval i Dr. Křenek, pořád se tvářil tak vážně a pesimisticky, a to mi taky moc nepřidalo ☹

ejviska
30. bře 2011

@kikina9 dr. krenek se myslim tvari pesimisticky porad 🙂 Ty nervy si umim predstavit, cekaji me v lete :(

@hanysek.hanysek
@kikina9 taky jsem si myslela, ze vyroba druheho decka bude lepsi :/ Zatim 3.5 roku a nic.
S ovu testama mam bohate zkusenosti. 🙂 Takze, princip je jiny nez u tehu testu. Nikdy se nepouzije ranni moc, ale testuje se mezi 10-20hod. denni a dobry je aspon 2hod predtim nepit. A musis testovat porad ve stejnou dobu. Pokud je carka slabsi, jak psala Kikina, tak test je negativni. Na jeden cyklus vypotrebujes vic testu, treba 5ks. MUsis testovat tak dlouho az bude carka stejne silna a silnejsi nez kontrolni a to je pak ovulka za tech 24-36h. Jak je ta carka stejne silna, tak by se na to melo vlitnout ;)
No a druhe vec je, ze i kdyz se na to vlitne, tak to nic neznamena, viz. u nas ;) Ale za zkousku nic nedas 🙂

denny80
30. bře 2011

Zdravím 🙂 dva dny jsem tu nebyla a nějak se to tu rozepsalo 🙂 Imulologii i genetiku máme za sebou a všechno v pořádku, není důvod proč by to nemohlo jít, ale prostě nejde 😠 Měli jsme vždycky cca 16 vajíček a z toho přirozeně oplodněných 10, takže si myslím že v tom problém není. Nemám ani tak problém ¨počít¨ (i po domácím snažení) jak udržet. Mám nějaké protilátky které vypudí embrijko ještě než se zahnízdí. Zítřejší konzultaci jsem musela zrušit - deme sadit brambory.... takže jsem přeobjednaná na příští středu.

Rendy - taky jsme byli odhodlaní, že to necháme tak a budem se snažit jen doma, protože síla ani peníze nejsou, ale nakonec nám to zase nedalo, zase nebude žádná dovolená atd. ale zkusíme štěstí ještě jednou ikdyž na splátky.

katyna6
30. bře 2011

Ahoj holky,taky jsem po delší době přišla nakouknout
@kikina9 -moc držím palečky,aby dušík pěkně sílil 😉
@denny80 -my jsem dopadli podobně,já mám dokonce protilátky hned na obalu vajíčka,takže se k němu spermíci ani nedostanou a asi v květnu nás čeká IVF+ICSI.Jen mi ještě nikdo nevysvětlil,jak je možný,že se nám jednou otěhotnět podařilo(i když to pak nedopadlo dobře).Tak snad denny přemůžem přírodu i protilátky a taky se toho voňavýho uzlíčku dočkáme 😵
Dobrou holky,valím do postele

kikina9
30. bře 2011

Holky, tak jsem se radovala předčasně, dnes večer jsem začala špinit ☹ Takže těhu se zase nekoná, ach jo, já se z toho asi zblázním ☹

ejviska
31. bře 2011

@denny80 tak to imunologii nemate v poradku, kdyz mas protilatky proti embryjku, ne? 😕 To se bude muset "lecit" ne? Jinak to nikdy nedopadne dobre..i kdyz priroda je vsemocna, ale kde na to brat nervy ;)
@kikina9 to nemusi byt nic ztraceno!! Zkousela si rano test? Pokud spineni prestane, tak to muze byt dobry. Takovych uz tu bylo 🙂 Skoda, ze ne ja ;)