CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

bobbule09
13. zář 2012

@harley26 jejda, to je mi moc líto, tolik jsem ti to přála 😢
No já nic, na IFI jsem byla minulý pátek, tak i kdyby se to náhodou podařilo, tak by bylo na nějaké těhotenské pocity hoooodně brzy 😕 Prostě se cítím úplně dobře a naprosto netěhotně 😅

ruda
13. zář 2012

@bobbule09 to nemusí znamenat,že neejsi těhotná... je brzo, moc držím palce, aby jsi BYLA

bobbule09
14. zář 2012

@ruda díky moc, strašně bych si to přála 😵 Já vím, že je to moc brzo a proto když mě náhodou není dobře od žaludku, tak si říkám, že to mám z toho prednisonu a hotovo. nestresuju se tím 😔
A když to nevyjde teď, tak třeba příště. Já to nevzdám 😀

ruda
14. zář 2012

@bobbule09 určitě to nevzdávej, stojí to za to...to vidím, když se kouknu vedle sebe, kde sedí Rudíček... 😉

bobbule09
17. zář 2012

@ruda no já to nevzdávám, ale jak se blíží pátek, tak cítím, že z toho nic nebude. Začínají mě bolet prsa a podbřišek jako na mrchu, tak to asi nedopadne ☹
Snad příště 🙂

ruda
17. zář 2012

@bobbule09 no ale to klidně můžou být těhu příznaky..... 😉

bobbule09
17. zář 2012

@ruda no to teda nevím, já to tak mívám každý měsíc, takže bych to tak nadějně neviděla 😕

ruda
17. zář 2012

@bobbule09 taky to tak mívám a na začátku těhu jsem to měl taky a špinila jsem k tomu....tak mu věř, dokud není potvrzeno tak, či tak...

bobbule09
18. zář 2012

@ruda no jasně, dokud to nemám potvrzené z krve, tak pořád ještě můžu věřit, že tam aspoň jedno miminko je.
No včera jsem byla 24 den cyklu a to normálně dostávám mrchu, tak uvidíme, jak to dopadne.
Pořád si vymýšlím nějakou činnost, abych neměla čas na to myslet. Včera jsem přebrala různé doklady a staré účty a vzala si je do práce skartovat, dneska jsem přetřídila věci ve skříni a odtáhla pytel starého oblečení do kontejneru 😀

ruda
18. zář 2012

@bobbule09 budu držet plečky, aby jsi byla mile překvapená..

bobbule09
20. zář 2012

@ruda no zítra touhle dobou už mi budou brát krev a pak za hodinu budou výsledky. Uvidíme, rozhodně se nevzdáváme a chceme jít hned do dalšího pokusu, pokud to nevyjde tentokrát 🙂

ruda
20. zář 2012

no ale MS nikde ne??? 😉

ruda
20. zář 2012

test jsi si nedělala????

bobbule09
22. zář 2012

@ruda test jsem si nedělala a měla jsem. Aspoň bych věděla, že tam opravdu to mimčo není. No nepodařilo se, škoda. ☹ Ale doktor mi udělal ultrazvuk a můžeme se začít snažit dál, od třetího dne cyklu zase začínám stimulovat clostíkem a jdeme do dalšího kola 😀
Tak teď už jen počkat na tu mrchu červenou škaredou a hurá na další stimulku 😵

ruda
22. zář 2012

tak to je mi moc líto....aspoň, že jinak je vše v pořádku a můžete se dál pokoušet,budu moc držet pěstičky

bobbule09
22. zář 2012

@ruda díky, jsi moc hodná. No snad se podaří příště 😕
Už mě začíná bolet břicho a špiním, tak tu bude menses co by dup a zase půjde vše od začátku 🙂

ruda
22. zář 2012

jojo, někdy je o na delší dobu, ale podaří se, uvidíš.....

hanulka22
25. zář 2012

ahoj holky, taky chodim do CRM k panu doktoru Kovalčikovi, chodíte taky některá k němu? Příští týden ve středu mě čeká UTZ to budu 11 DC a měla bych jít na IUI, nevíte jak to všechno probíhá a za jak dlouho po UTZ mě pošle na IUI? A podařilo se Vám některé otěhotnět po prvním IUI? Dávám tomu velké naděje tak snad už to přijde 😉

kytkatka
27. zář 2012

@hanulka22
Taky k nemu chodim, ale zatim mam za sebou jen prvni konzultaci.

elvira
27. zář 2012

@hanulka22 - ke Kovalčíkovi jsem nechodila, chodila jsem k Chovancovi - nevím, jestli tam ještě je.
Já jsem šla na IUI 14. den cyklu - po ultrazvuku mi řekli, kdy si mám píchnout pregnyl a druhý den bylo IUI.
Mám za sebou dva pokusy a nevyšel ani jeden, ale znám pár holek, co jim inseminace vyšla.
Tak hodně štěstí.

hanulka22
27. zář 2012

@kytkatka my jsme byli na prvni konzultaci koncem cervna, poslal nas na genetiku kde jsme byli v srpnu a ted uz konecne zaciname 🙂 mame vse v poradku jen ja mam slabsi formu polycystickych vajecniku to mi zjistil az on, muj gynekolog vubec, cpal me 8 cyklu clostikem a divil se ze nejsem tehotna 😒

@elvira ty jsi si pregnyl pichala sama? u meho gynekologa mi to pichala sestricka. Bojim se ze to sama nedokazu 😢 omdlivam i u odberu krve natoz abych si sama neco pichla 😝

elvira
27. zář 2012

@hanulka22 - já jsem si na stimulaci píchala sama i menopur - teď přesně nevím kolik dní a těsně před IUI pregnyl.
Nic to není, může ti to píchnout i manžel. Ale dá se to domluvit i se sestřičkou od obvodní apod.
Třeba ti to budou dělat jinak...

bobbule09
28. zář 2012

@ruda tak příští středu jdu na kontrolní ultrazvuk, aby jsme viděli, jak nám rostou folíci 😀 No menses po tomhle pokusu byl nebo vlastně ještě je hnus. Od neděle křeče a špinění, v pondělí bolesti a asi začátek ms, pak takové cosi nic a včera jakoby tam, něco luplo a začala jsem krvácet. No kéž by to byla poslední mrcha 😢

ruda
28. zář 2012

@bobbule09 věřím a moc přeju aby byla na dlouho poslední

bobbule09
28. zář 2012

@ruda no kéž by, už se snad začnu i modlit, jen aby to vyšlo 😔

ruda
28. zář 2012

@bobbule09 budu moc držet palce!!!!

bobbule09
28. zář 2012

@ruda jsi moc hodná. Já hned jak budu mít po utz, tak napíšu jak to vypadá 🙂

ruda
28. zář 2012

@bobbule09 jojo, už se těším na dobré zprávy....
Ty zatím děti nemáš? Odkud vlastně přesně jsi? teda jestli se můžu zeptat?

jenda82
30. zář 2012

@hanulka22 Taky k němu chodíme 😀 Ale my jsme trošku složitější případ, takže s IUI neporadím.

bobbule09
1. říj 2012

@hanulka22 jé, já jdu taky ve středu na UTZ a budu 10 den cyklu 🙂