CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ellizabet
9. srp 2009

My jsme oba v pořádku, ale prostě mám to nejde. Chci jít ještě na IUI a pak možná na laparoskopii jestli je vše opravdu ok a pak asi IVF, ale to je cenově dost náročné. V květnu jsem byla na profukách a oba vaječníky mám v pořádku.
No a kvůli těm bolestem nevěs hlavu může to být dobrá známka něčeho dobrého. Jedeš na KO v úterý ne? Budu na tebe moc myslet a držet ti moc pěstičky ať se dozvíš radostnou zprávu.
Mě zase od včera bolí trochu záda taky jako před MS to mám dostat v pátek tak uvidím zítra budu testovat. Strašně moc se modlím a doufám, že najdu pozitivní čárečky.

maendy
9. srp 2009

No ty bolesti v zádech taky nemusí znamenat MS. 😉
Budu na tebe myslet a přeju // 🙂

ellizabet
9. srp 2009

Nebylo by to krásné, kdyby jsme byly obě těhu 🙂 ? To by byla nádhera, úplně mě mrazí v zádech 😅 .

maendy
9. srp 2009

A hlavně by jsme zvedli ty prokleté % úspěšnosti.Je to by bylo super,to by měli na kopci radosti. 😀

ellizabet
10. srp 2009

Tak jsem si dnes ráno dělala test a nic. Nevyšlo nám to ☹ .

ellizabet
10. srp 2009

maendy: držím ti moc pěstičky aby ti zítra všechno dobře dopadlo. Budu na tebe myslet a písni jak jsi dopadla pá.

kaces
10. srp 2009

Ahojky holky držím vám pěstičky a myslím na vás at ste všechny těhulinky 🙂
Elizabet když si tak čtu tak jsi na tom stejně jak sem byla já,mě a manželovi taky nic nebylo a nakonec nám dělali po tolika neúspěchoch testy na geniku a tam nám zjistily,že že mám špatnou srážlivost krve a jak mě nasadily injekce tak to naraz šlo a hnedkaj čekáme dvojnásobnou radost 🙂 ve středu jdem na ultrazvuk a vašetření krve jestli jsou mimimka v pořádku tak už se bojím ted co nám řeknou,páč můj doktor mě straší že dvojčátka po IVF mají větší možnost mít nějaké vady,tak tam semnou jede i manžel at se na ně podíve.
holky tak se držete

sarri
10. srp 2009

Kaces, budu držet palce, ať je zítra všechno tak, jak má. Pro mě jsou to vždycky hrozné nervy. My jdeme ne kontrolu dnes odpoledne (25tt) - tak snad bude taky vše ok a mimča poporostlá.

kaces
10. srp 2009

Sarri tak to si dobrá pořád si doma?špitál ti nehrozil?Ono to asi bez toho strachu nejde,no uvidíme ve středu co nám řeknou či sou obě v pořádku,jen mi začalo bývat trošku špatně až ted tak uvidíme jak to bude dál🙂ted povalím do Zlína do hematologie,tak sem zvědavá jestli mi už ty injekce vysadí nebo je budu mít dál.Jak velké už máš miminka? 🙂

toltec
10. srp 2009

Ahoj holky, jsem objednaná na 1. schůzku v CAR na kopci. Co nás čeká? SPG jsme zatím nezkoušeli, já bych měla být dle gyn úplně zdravá. Zkoušíme rok. Ale chtěla bych vědět, do čeho jdem 😕 díky za odpovědi pro začátečníka!

toltec
10. srp 2009

Ahoj holky, jsem objednaná na crm na kopec. Jsem spíš zvědavá, co nás při první návštěvě čeká.. zatim jsme úplně nedotčení. Měla bych být dle gyn zdravá, všechno funguje.. ovu, sliznice ok.. ale nějak to prostě už rok nejde a nějak se mi s tím nechce otálet. Díky předem za odpovědi! 😕

baruska.p
10. srp 2009

Ahoj Toltec,na první návštěvě vás čeká odběr krve tebe i tvého partnera nebo manžela. Budou z krve zkoumat hormonální profily a také si myslím, že manžela nebo přítele objednají na další schůzku na spermiogram, který je hodně důležitý. Já osobně jsem také úplně v pořádku a náš problém byl v manželovi, který nemá spermiogram moc dobrý, tak proto nám to také nešlo.Až budou všechny výsledky hotové, začnou s vámi řešit kde je problém a doporučí další léčení. 🙂

ruda
10. srp 2009

Ahojky kuřátka, tak hlásím příjezd z dovolené/chaty/ vidím, že tady se bojuje o sto šest, těm, které ještě doufají v naději přeji dobré zprávy a mimi v bříšku a těm co to neklaplo hlavu vzhůru a sílu do dalších bojů...
my jsme dopadli na genetice dobře riziko vad v mém věku 880:1 tak dobré, 20.9. jdeme na 3D UZV a tripple testy a uděláme si DVD. zatím nevíme, co to je, pořád mám tucha a sny mi potvrzují holčičku..tak uvidíme...
Kači držím palce, ať jste zdraví.. uvidíš, jak bude manža koukat, mimi už je tak velké a má vše jako celý člověk, je je malý,ale můj byl jak v kině ani nedutal, je koukal a divil se..je to nádhera, máme nosní kůstku a šíje je v pohodě i krev.. mějte se K
Jo a přibrala jsem už 2,5 kg, pořád žeru, budu muset brzdit,ale je to možná i těma hormonama a konečně bez crinone a s milováním a je mi dobře...užívám si...všechny vás to čeká... 😉

baruska.p
10. srp 2009

Ahoj Rudy, tak to je moc fajn zpráva, že se máte dobře. Já dnes byla na kopci a začala jsem stimulovat na IVF, tak snad to teď konečně vyjde a brzy se přiřadím mezi vás těhulky. Držím palečky, ať mimčo roste a jste oba zdraví.Pa

ruda
10. srp 2009

baruško díky moc a držím moooooc palce, to klapne, uvidíš...

toltec
10. srp 2009

Díky barči za odpověď. Budou mě taky i vyšetřovat? 😖 ultrazvuk nebo tak něco? já bych měla být totiž objednaná když bude ovu, tak nevim, jestli by tam nevyštourali i něco co jsme zaseli 😝 dyť to víte, každý měsíc se strašně vleče a šance se musejí využívat!! 😲

sarri
10. srp 2009

Kaces, tak my jsme dnes dopadly dobře, obě holky stejně velké, prý by mohly mít kol. 700 g, vše ostatní taky ok. Čeká nás test na těhotenskou cukrovku a kontroly po 14 dnech.
Zítra držím palce 🙂

ruda
10. srp 2009

toltec, toho bych se teda nebála...
sarri, tak to jsou skvělé zprávičky, to už jsou holky šikulky, snad vydrží co nejdýl u maminky aby nemusely ležet dlouho v inkubátoru, takže holky...a jména?

etra
10. srp 2009

jéééé...holky, vy máte príma starosti! já chci takyyyyyy!držím vám palečky, aby bylo vše v pohodě a mimuška rostla a rostla a rostla a byla zdravoučká 🙂 😀 😀 😅 V pátek jdu na KET...

sarri
11. srp 2009

Rudi, tak jména si zatím necháváme pro sebe - s manželem je docela těžké se na něčem shodnout, neb mně se líbí klasická česká měkká a jemu taková ta tvrdá typu Petra, Linda apod.

kaces
11. srp 2009

Sarri tak to je skvělá zprávička,že ste všechny 3 v pořádku a pěkně přibýváte na váze.Já sem včera na hematologii dostala ještě dávku na 6 injekcí ještě na 6 týdnů,a pak se uvidí.Dneska valím k zubařce po obědě snad to bude v pohodě páč mě dneska není nijak dobře abych jí to tam nepokřtila 🙂 Zítra jedem na toho Oskara do Zlína,tak už jsem trošičku nervozní co bude a jak to tam probíhá.Manžel jede semnou kdyby něco tak bude oporou.

ellizabet
11. srp 2009

Je možní aby by mě OVU test ukazoval //? Mám asi 4 dny přes MS. Beru prednisol a utrogestan může to mít na test vliv?????

karla19
11. srp 2009

Ahoj,můžu se k vám přidat?Jsem po IUI a při kontrole v CRM mi zdělil pan doktor moc dobrou zpravu a to že mám HCg 95,jsem vteprve 5tt.Mám strach se radovat.pri dalsi kontrole bude uzv,bojím se aby bylo vse ok.
Porád me bolí bricho jako pri menzes,ale to je pry normální.

karla19
11. srp 2009

Elizabet proc jsi si delala ovu test,snad mamatest?

ellizabet
11. srp 2009

Ten jsem si dělala taky, ale mám doma test co určuje ovu ze slin a už 10 dní se mi ukazuje že mám ovu dny tak jsem chtěla zkusit i test na ovu z moči. Opravdu to nechápu jak je to možné. Na tt mám jen /.

karla19
11. srp 2009

Mne se ukázala slabá // 11 den po iUI.A ty jsi?
Myslim ze ovu test ovlivnují ty hormony.

ellizabet
11. srp 2009

dnes je to 11 den po IUI, ale druhá čárka nikde jen pozitivní ovu test…

karla19
11. srp 2009

Tak ho udělej ještě za 2 dny.Ja ji měla skoro neviditelnou.Ted se jen bojím aby to vydrželo. 😒

ruda
11. srp 2009

ahojky Karlo, tak to tě u nás pěkně vítám a zároveň gratuluji, že jsi se vlezla do deseti procent úspěšnosti IUI, připiš se prosím do tabulky, najdeš ji někde na předchozích stránkách, zkopíruj ji a připiš se... držím palce ať pěkně rostete
s OVU testy zkušenosti nemám,ale myslím, že to ty hormony ovlivňují...

kaces
12. srp 2009

Ahojky holky tak dneska sme byli na Oskaru a všechno je v pořádku,takže budem mít dva prcky a dokonce nám i dnes řekli co to bude,manžel byl z ultrazvuku unešený.Takže už sem trošičku klidnější.