CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

helenaholesov
18. pro 2007

Ano Manžel tam byl zase přítomen toho take moc mrzí ale nevíme kdy bude další pokus následovat protože Chovanec byl z toho taky mino musíme podstoupit další vyšetřeni kde je chyba musíme jít oba dva na Genetické testy a zase čas utíká podle toho jak tam dopadnem se pojede dál ale tam se moc dlouho čeká na výsledek dávej na sebe pozor v199

v199
autor
18. pro 2007

Heli, to se dostane normálně menstruace, když to nevyjde?
😉

juliet
18. pro 2007

Heli, moc je mi to líto 😢 , vím že ti moc to nepomůžu, ale věřím, že to překonáte a příště se podaří. Hodně štěstí.

juliet
18. pro 2007

v199, tobě teda rostou jak z vody 🙂 Já mám 7 a 4 mm a to jsme jen 2 dny mladší než tvoje

helenaholesov
18. pro 2007

Ahoj děkuji za vašu oporu ale mám tak silné krvácení a dost velké bolesti pokud to nepřestane tak budu muset do nemocnice su ráda že se aspon držíte vy

koryna
18. pro 2007

Heli,to je mi moc líto.Genetiku jsme měli za 5 týdnů,dohromady s objednáním 6týdnů,takže po Novém roce šup na to a přeji to největší štěstí na světě.

laola
18. pro 2007

Heluško, to mě moc mrzí ☹ ☹ Držím pěsti do dalšího boje...

koryna
19. pro 2007

Čau holky.Takže ve Zlíně o.k.,už bylo vidět i srdíčko,dostala jsem kufřík na rozloučenou a odeslali mě zpět k mému gynekologovi.

v199
autor
19. pro 2007

Kory, to je super zpráva, třeba se pak někdy potkáme v Hradišti v nemocnici.Mě to doktor taky slíbyl, že příští schůzka ve Zlíně bude asi poslední.

koryna
19. pro 2007

No jasně.Co nevidět tam budeme pečené-vařené.

juliet
19. pro 2007

Koryna, gratuluju, přeju ti, aby mimi bylo zdravé a v pohodě sis to všechno užila.

laola
19. pro 2007

Holky, jak je to s pojišťovnou? Čeká se na nějaké schvalování?
Kory, hodně štěstí 😵 😉 😀

koryna
19. pro 2007

Nechávají to schválit,ale nijak to neodsouvá začátek stimulace ani IVF.

laola
19. pro 2007

Kory, děkuju 🙂 Tak to je bezva. Ale stejně budeme moct začít až v únoru nebo i pozděj... uvidíme 😀

fiallinka
19. pro 2007

helena: je mi to moc líto, ale i když je to teď blbé říkat - jednou se to chytlo, takže už víš, že to půjde, prostě se dočkáš 🙂
laola: my taky jdeme na ivf v únoru, na schvalování potřebujou asi jen 10 dní, takže čekat nemusíš.

helenaholesov
19. pro 2007

Koryno gratuluji já ten boj nevzdávám jedeme dál ale to čekaní je nejhorší věří že to vyjde zase vám dám vědět co nového už jsem obědnala Genitiku na 14. Leden

koryna
20. pro 2007

Ahoj holky.v199 nevím,jestli se potkáme ve špitále,protože Červák tam končí,jde na Atlas a ordinovat bude čt. na klinice,takže já budu jezdit,zas na Tomášov.Jo a slyšela jsem,že odchází i Březina,tak až se něco dozvíš,dej vědět.

koryna
20. pro 2007

Nazdar holky.Tak se mi nějak nezobrazují příspěvky za celý prosinec.v199 tebe jsem se chtěla zeptat,jestli nevíš něco o tom,že primář z uh.nemocnice odchází.Můj doktor(zástupce)jde od února pryč,takže už tam chodit nebudu a slyšela jsem,že i primář má zaječí úmysly,tak až něco zjistíš dej vědět.

juliet
21. pro 2007

ahoj holky, Já nechci dávat nějaké špatné informace, ale když jsem byla na klinice a odsávali mi tu vodu, tak se doktor bavil se sestřičkou o novém kolegovi. A sestřička říkala něco o doktorovi z Uh. Hr., prý ji učil, že je to příjemný pán. Tak nevím, jestli je to některý z těch vašich.

jinak včera na ultrazvuku byly vidět 2 váčky, už větší 10 a 7 mm a HCG 9700, takže to opravdu vypadá na dvojčátka. Na kontrolu jdu 7.1., to už by mělo být srdíčko, podle toho co jsem našla někde na netu, tak doufám, že pak se budu moc začít pořádně radovat.

koryna
21. pro 2007

Juli,to bude asi ten můj,protože po novém roce budu jezdit zas do Zlína k němu.Takže žádné UH.,ale zas to není tak daleko a je to profik a moc dobrý doktor.

v199
autor
21. pro 2007

Ahoj holky, to jste me vyrazily dech, no doufám že to nebude pravda ☹ .Neslyšeli jste o tom Březinovi něco bližšího?Juli a co jsi vyčetla na tom netu, já myslím, že už teď se radujeme( ale pořád mám strach)

koryna
21. pro 2007

Jo juli a samo blahopřeji k potvrzeným dvojkám.7.1. už bude srdíčko tlouct jak o závod.Vlastně srdíčka.

juliet
21. pro 2007

no že toho 7.1. bych už mohla slyšet srdíčko

koryna
21. pro 2007

No to už na 99%.Mě doktor napsal do papírů,že jsem 6+0tt,ale podle ovulace dnes končím 5tt a srdíčko už malinko viděl.

laola
23. pro 2007

Holky, všem přeju krásné Vánoce 😉

juliet
23. pro 2007

Taky přeji krásné Vánoce, hodně lásky, štěstí, zdraví a splnění všech přání 🙂

helenaholesov
24. pro 2007

Holky vám všem Veselé Vánoce a hodně stěstí v Novém Roku 2008

koryna
31. pro 2007

Ahoj holky.Přeji vše nej v novém roce,hlavně zdraví a k tomu všem //.

anippe
5. led 2008

Ahoj holky ,mám tu čest patřit mezi vás.Jsem sice z Brna ale muj doktor nás poslal do Zlína.Jsme objednaní na úterý 8.1. na hormonální profil a spermiogram.Jsem ,že pokud výsledky nebudou přímo katastrofální na IVF ještě nepůjdu.Je mě 27let a chtěla bych nejdříve zkusit všechny alternativy.Asi si povíte že jsem blázen co 😅 Ale říkám si ,že když jsou jen tři pokusy a do 40let daleko můžu si to ještě dovolit.Chci se vás zeptat jestli nevíte co všechno z toho hormonálního profilu získají za informace?

anippe
5. led 2008

má tam být jsem rozhodnutá 😨