CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
24. únor 2010

Rudi, tak to sis užila, ale Rudík Ti to všechno vynahradí. Co pan doktor Kostka? A porodnice? Spokojenost?

ivus16
24. únor 2010

tirtir: FSH je hormon který stimuluje folikuly aby se tvořili a v těch folikulách jsou pak vajíčka, je to složité. Stimuace hormonů je ještě přijatelná když jsou hodnoty nějak kolem 15, ale já měla zatím pořád víc. Musela bych brát strašně velkou dávku hormonů a pojišťovna proplácí jen určité dávky, takže ten zbytek bych musela zaplatit sama. Proto jsme se rozhodli, že půjdem do IVF-nativ, je to zase obráceně nizká stimulace jen léky a nějaké injekce, šance jsou stejné u obou dvou variant, doufám, že z toho co jsem napsala aspon něčemu porozumíš.

pajka00
24. únor 2010

Ahoj matko🙂tak super...už nakojení a jdte zase spinkat-ti závidím🙂 Já mám momentálně těhotenské nevolnosti-žádná sláva....a už se těším,až to přejde...toto mi fakt na tom těhotenství vadí ☹ No, ale jsem ráda, že jsem těhu-a něco vydržíme ne?🙂

tirtir
24. únor 2010

ivus16 a sari holky moc díky myslím že jsem to pochopila.

Tak včera jsme se snažily tak doufejne, pro jistotu jsme to zvládli ještě dneska než šlo moje zlatíčko do práce.
Holky plánovaný sex je snad to nejhorší v tom dobré. Pořád jsme se museli smát, ale nakonec se to podařilo.
Pro jistotu v tom budeme pokračovat

Ještě jsem se chtěla zeptat jak dlouho se musí stimulovat, než se de na odběr před ICSI.
Mě říkaly, že pokud dostanu ms tak mám volat o vypsání žádost na pojišťovnu- tak co jsem četla tak to trvá tak 14
dní. Což mi asi přijde že by jsme mohli ICSI podstoupit až v Dubnu jestli dobře počítám v Březnu to nestihnem.

pajka00
24. únor 2010

ahoj tirtir-myslíš na IVF?Já jsem začala stimulovat druhý den menstruace a stimulovala jsem asi 9 dní a pak odběr vajíček-OPU a za 4 dny IVF+ISCI....takže to byl celkem frkot🙂

tirtir
24. únor 2010

Ano přesně tak toto myslím.
No uvidíme co mi řeknou ve Zlíně
Na tu pojišťovnu ti to taky trvalo těch asi 14 dní????

pajka00
24. únor 2010

Já vůbec nevím jak dlouho, protože IUI bylo negativní v listopadu,tak jsme zažádali o IVF a řekla jsem,že to necháme na leden-takže netuším- jak dlouho to bylo.

tirtir
24. únor 2010

i přesto děkuji

ruda
24. únor 2010

sarri porodnice skvělá, neměla jsem problém, byla jsem nadšená z přístupu od sanitárek po lékaře, super, Kostka taky a rodil mě Pecha to bylo super, toho jsem si přála...fakt to bylo fajn a jsem moc ráda, že jsme nešla do Břeclavi,ale do Kyjova

fiallinka
24. únor 2010

tirtir: počítej raději s měsícem - až dostaneš ms (třeba se ale zadařilo, že...), tak asi zavoláš o žádost a až v dalším cyklu bys začala s ivf, to je fakt ten duben.

tirtir
24. únor 2010

fial jo přesně tak
moc by jsme si přáli, kdyby se zadařilo, ale já jsem od přírody člověk, že myslí hned na to nejhoršíííí. I když je to ICSI nejhorší????? Myslím, že ne 😉 😉
Ale nic víc si nepřeji než aby ten krásný folíček prasknul a vajíčko z něj se krásně do mě zakouslo.

tirtir
25. únor 2010

Ahoj holky kde se touláte????
Já sem dnes 4 den po pregnylu a jsem jak po koťatech, unavená a chce se mi spinkat. 😔 😔
Ještě že jsem doma v klidu

pajka00
26. únor 2010

ahoj holky...tak včera kontrola 😀 ....fotečka je v albu. Miminko v pořádku,tluče srdíčko už má 3mm🙂 No ale teď se podržte, našel mi tam ještě jeden gest.váček.....má jen 7mm tzn. o týden menší než ten nynější-a prý pokud bude v pořádku,tak to dožene a pokud ne, tak zanikne-já jsem myslela, že mě raní mrtvice. Byla jsem ráda, že mám jen jedno a teď toto!!Takže musím počkat do další kontroly, která je až skoro za 14 dní, jak se to vyvine..Dr.mi řekl,že mě chtěl už přelifrovat k mojí Dr.že už máme srdíčko, ale že teď si to ještě dořeší. Tak jsem mu řekla,že to dělá pěkně napínavé a on se smál, prý že já?Vy🙂)

monas007
26. únor 2010

pajka00 tak že by nakonec přece jen dvojčátka 😀 😀 to je bezva, že vám včera už tlouklo srdíčko !! taková malá blikající tečka na obrazovce a já při tom pohledu měla tenkrát slzy v očích 😵 😵 ale to už asi fungovaly těhotenské hormony 😀 😀

sarri
26. únor 2010

Takže Pájko, gratulace. vypadá to, že si pozdní mateřství užiješ v stereo křiku a tuplovaně probdělých nocích 😀
Ono se to už nějak vyvrbí a bude dobře. Tak se hlavně moc opatruj. Je to určitě velká vzpruha pro všechny, co se snaží. No já doufám, že mi za pár let ve Zlíně udělají ještě páreček 😉

pajka00
26. únor 2010

Jo byl to skvělý pocit🙂 Když jsem byla těhu před 15 lety-tak mi ukázali na sonu akorát páteř a nožičky,a vše je OK a šla jsem...teď to mám tak od začátku-hrozně zajímavé. A je super, že mi vždycky vytiskne fotku-tím taky seznamuju rodinu s přírůstkem🙂 Dnes to jdem konečně říct přítelovým rodičům🙂 Děkuju holky a teď už jenom doufat, že bude vše v pořádu a mimís/a budou zdravé🙂

monas007
26. únor 2010

pajka00 já si taky vždycky vzala fotečku 😀 😀 hlavně na sebe dávej pozor, když nosíš pod srdíčkem takové poklady 😉 🙂

tirtir
26. únor 2010

Já se tajy přidávám ke gratulantům 😀

pajka00
26. únor 2010

Ano, dávám na sebe pozor....a protože je mi celý den šoufl, tak stejně nejsem schopná nic dělat a večer v 21hodin odpadám do postele🙂 Snad to brzo přejde.

walerinka
26. únor 2010

Ahojky taky se přidávám ke gratulaci, mě ted čeká vyšetření těhotenského diabetu, jdu příští pátek, doufám že všechno dobře dopadne. Dosud nemám žádné problémy, tak snad se nic nepřidá 🙂 Tak se tu všechny mějte 🙂

sarri
26. únor 2010

Pájko, uklidním Tě, já se objímala se záchodem až do 15 tt a to velmi intenzivně 6-7 kg šlo dolů.

h.jitka
26. únor 2010

myslím, že v případě Pajky by snad ani nebylo co hubnout. 🙂 jinak se přidávám ke gratulacím.

pajka00
26. únor 2010

No já nezvracím-naštěstí!!!(už to klepu), jenom je mi pořád,jakobych vystoupila z lodi...mám neustále rozhoupaný žaludek...hlad a zároveň na nic chuť....a večer mám pocit, že je to nejhorší..a to máme lístky na 2 plesy 😀 Je fakt,že hubnout ani nemám moc co...a zhubnout 7 kg,bych vypadala jak rachytýda....ale 2 kila-ty špíčky,co se mi dělají na břichu-by neuškodily.No ale co teď myslet na líniu co?🙂)

ivus16
26. únor 2010

přidávám se ke gratulaci pajko: musí to být krásné vidět jak bije miminku srdíčko,a ať tam co nevidět začne bít i druhé srdíčko, já bych brala klidně dvě.
monas:já zatím mívám slzy v očich při špatných zprávách u paní Dr, ale až se mě objeví na obrazovce stejné štěstí jako vám, tak už se za ty slzy nebudu stydět.

pajka00
26. únor 2010

To víš že ano, je to krásný pocit vidět takové blikající nic a vědětt, že je to tvoje dítě🙂

monas007
26. únor 2010

ivus16 taky se brzy dočkáš, moc ti to přejeme 😉 😉

jinak jsme dnes zkoušeli opět velkou 3D fotečku a konečně se nechal, kluk jeden šikovný 😀 😀 sice ze začátku dělal takové ofrky, ale trochu jsme ho z boku pošťouchli a nastavil se 😀 😀 tak na něho pořád koukám a je úplně k sežrání 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monas007
26. únor 2010

walerinka určitě budeš mít výsledky v pořádku !! já se cpu pořád něčím sladkým a nakonec jsem měla ještě nižší hodnotu než na začátku těhotenství 😀 😀 večer před odběrem se už nemá nic sladkého, ráno se tam jde na lačno, vezmou ti krev, pak chvíli čekáš a dají ti vypít úplně šílený přeslazený roztok a pak jen to dvouhodinové čekání po prvním odběru, které je sice zdlouhavé, ale mně sestřička nabídla, že se tam můžu jít kdykoli natáhnout na jejich lůžko 🙂 🙂 a když mi vzaly po těch dvou hodinkách kontrolní vzorek, tak moje první cesta vedla do bufetu 😀 😀

fiallinka
26. únor 2010

pajka: haha, kdopak ti to říkal?

aja8
26. únor 2010

Ahojky holky, tak jsem vcera volala pani doktorce Slovakove a opet jsme zacatek stimulace posunuli o mesic.. ☹ ..no a museji mi stornovat zadost na pojistovne a zrovna vyridit novou na dalsi 3 mesice..tak doufam, ze to do konce brezna stihnou..
jinak Paji gratuluji k dalsimu mimisku.. 😉