CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silvie13
6. dub 2010

Fialli, díky jsi moc hodná 🙂 🙂 , nevím jestli zítra mám testovat, protože mě už bolí hlava jako před MS a trochu mě pobolívá i podbřišek, a mám pocit, že jsem i malinko zašpinila ☹ ☹ ☹ No asi to zkusím s tím Rapiclearem a zítra dám vědět. Máš pravdu měla jsem mladší embryjka. Moc tomu už nevěřím.... ☹

aja8
6. dub 2010

Ivuš, FSH jsem měla 14,9..Holky, musíte se držet, přece v tom Fiallinku nenecháme samotnou..musíme ji následovat.. 🙂

lukr
6. dub 2010

Všem držím na zítra pěsti. 🙂 🙂

fiallinka
6. dub 2010

Aja má pravdu, baby - do toho!

A kdo bude testovat - je to brzo, tak nepanikařte, když tam nic neuvidíte! A pocity, že se to nepovedlo, jsou naprosto normální, měla jsem je pořád, v podstatě převažovaly.

lilisa
6. dub 2010

holky kdo stimuluje na konci měsíce? 😉

silvie13
7. dub 2010

Ahojte holky, tak nepřináším moc dobré zprávy ☹ ☹ ☹ test ráno negativní a trošinečku špiním, břicho sem tam bolí, takže asi se to rozjede. Jsem z toho moc smutná 😢 😢 😢

tirtir
7. dub 2010

Ahoj ženy, tak se hlásím do řad stimulantůůůůůů.
Včera jsem byla na kopci a hned mi dali můj injekcový výměr 😀
Podle toho co jsem si přečetla---mám krátký protokol.
V pátek jdu na kontrolu i krev tk jsem yvědavá jestli tam něco bude za ty 3 dny co si budu píchat.

silvie13---třeba se špuntík zakousává,??

lilisa
7. dub 2010

ahojTirtir, a už si pícháš hormony? A ke komu chodíš? Ke Slovákové?

tirtir
7. dub 2010

Ahoj lilisa,
ano od včerejška a paní Slováková je super.
Pěkně mi to všechno vysvětlila

lilisa
7. dub 2010

Tirtir: a jaký máš teda rozpis? A pícháš si to sama? A co si vlastně pícháš? Já budu mít taky krátký protokol. Jezdíš tam i s partnerem nebo sama?

tirtir
7. dub 2010

lis já si to přesně nepamatuji ale je to nějak takto
3 dny 1x150 jendotek puregonu jestli se to tak jmenuje--- do bříška
a zbytek dní 1x125jednotek puregonu+ jedna deně injekce do stehna a to jsi nepamatuji je to taková bíložlutá krabička.

Píchám sama s přísedícím přítelem sama bzch to nedala moc mi pomáhá, že je vedle mě.
Lis jezdím tam sama, myslím, že pokud nejde o nějaký zákrok je zbytečné aby tam chlap seděl s tebou.

tirtir
7. dub 2010

je to rozpis na 10 dní

lilisa
7. dub 2010

a do bříška jsou jen ty tři dny? a zbytek pak do stehna? a teď pojedeš na krev a na ultrazvuk kdy? mají i rozpis kdy bude OPU? No právě chci taky jezdit sama, a jak snášíš ten puregon?

tirtir
7. dub 2010

lis do bříška je plných 10dní + od 7 dne ty do stehna, na kontrolu jedu v pátek dopoledna.
Opu ještě nevím možná se to dovím v pátek podle toho jaká budu úroda.
a puregon mzslím, že jsem v pohodě.
u pregnylu to bylo horší to jsem i jeden celý den proslapa

tirtir
7. dub 2010

lis ty budeš začínat kdy???

lilisa
7. dub 2010

Tir: já budu začínat na konci dubna nebo začátek května, škoda že tu se mnou nikdo není 😉
No jsem zvědavá, zda mi dá Slováková taky stejné hormony 😅

fiallinka
7. dub 2010

tak hcg 903...

jsem moc zvědavá, co Lukr...

tirtir
7. dub 2010

lis uvidíš třeba jo

fial tak to je super hlavně buď na sebe opatrná

lilisa
7. dub 2010

Fial: to je super 😉

lucciano
7. dub 2010

Ahojky Fiali, to je úžasné - držím pěstičky, aby vše bylo dál v pořádku.

Silvi a to mě zase moc mrzí, tyhle pocity znám ☹ Bolí to na duši, ale čas je všemocný lékař - věř mi.

Já jdu příští úterý na ultrazvuk a snad bude vše OK a rozmrazí mi mimisky-snad bude něco OK, jsem z toho dost nervózní. Fiali, jak dlouho se dokultivovávají, nevíš náhodou?

fiallinka
7. dub 2010

lucci, tobě je zamrazovali kdy přesně? Já jsem měla zamražené třídenní a ti se rozmrazí ráno před KETem a dávají se kolem jedné - takže kultivace celkem žádná. ALe u tebe nějaká být může, když máš víc a myslím rozdílně zamražené.... ale jinak neboj, u toho ketu není, co bys mohla mít špatně, jedině že by ti blbě rostla sliznice, ale to málokomu.

Jinak jsem pročetla, co jsem mohla, a v podstatě jsem si jistá, že embrouši jsou tam v tuto chvíli opravdu pořád dva. Samozřejmě to může být za chvíli jinak...

aja8
7. dub 2010

Ahojky holky, tak dnes mi zavedli 2 osmibuněčné embryjka, jedničkové kvality 😉 ale přijde mi, že to říkají každé, že jsou jedničkové kvality...tak uvidíme..2 šestibuněčné nám ještě zamrazili..celou cestu ze Zlína jsem mimískům domlouvala, tak snad si dají říct.. 😉 ..dnes tam nebyla paní doktorka Slováková, tak nám to zaváděl pan doktror Křenek..je sympatický, tak snad se mu to podařilo.. 🙂

aja8
7. dub 2010

Jo a ještě jsem zapomněla..Fiallinko moooc gratuluji k takovému HCG.. 🙂

ivus16
7. dub 2010

fialinko: tak gratuluju, chci se zeptat jaká je normální hodnota hcg když mám jít asi za 12 dni na krev embrijko bude mít cca 20dní nevíš? I když nevím jestli to do 19.4. vydrží a nezačnu krvácet bo mám divné pocity, že tam už nic není, necítím žádné změny.Testovat je ještě brzo, asi budu až po neděli v pondělí, tak jsme doma rozhodli, není to brzo? Moc tomu nevěřím, že by se nám to podařilo hned na poprvé 😒
Jinak všem co stimulují nebo teprve začnou přeju vše nej, já pokud to teď nevýjde půjdu do toho znovu, ale dřív jak v květen, červen to nebude. Mějte se

lucciano
7. dub 2010

Fiali, zamražovali mi jednodenní, takže je asi ještě pár dní budou kultivovat - snad se brzy dočkám!

Ajo, můžu Tě uklidnit, když jsem šla na první pokus, tak mi jsem vůbec jedničkové neměla - jen dvojkové a trojkové, takže to opravdu každému neříkají!! Máš velkou šanci, tak budu držet pěsi.

tirtir
7. dub 2010

Ahoj holky můžu se zaptat???
Při stimulce----teprve dva dny stimuluji a je mi jako kdyby na mě šla chřipka--- unavená a slabá.
Jsou to možné vedlejší učínky???

lukr
7. dub 2010

Ahoj holky všem držím pěsti.
U mě bohužel. Hcg 10.1.to prý znamená,že se nějaký určitou dobu udržel,ale už odešel,to je to mé krvácení.Asi prý geneticky špatné embrio.
Já to nevzdávám a jdu znovu do boje. 😉 V květnu jdu na nativ s minimální stimulací.Takže budeš mít liliso společnici. 😅

lukr
7. dub 2010

Tirtir těžko říct,já jsem na sobě žádné účinky stimulace nikdy nepociťovala,teda kromě tlačení v břiše.Ale jsou to hormony a ty dovedou dělat s člověkem divy.Utrogestan,který se bere po transferu měl na mě účinky jak pořádné panáky slivovice. 😅 😅

lilisa
7. dub 2010

Lukr a jak ti to vychází? 😉 já bych měla dostat MS v dubnu nebo na začátku května, ale te´d jsem to stresem dostala o 3 dny dřív 😕

tirtir
7. dub 2010

lukr dík snat je to jen přechodné, no uvidíme co se semnou ještě poděje 😀