CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ivus16
1. říj 2010

@fiallinka my zas některé z nás závidíme tobě, že v prosinci budeš mít mimišo. Můj manžel chce taky testovat, dnes ráno když odcházel tak mě říkal, že jsou to nervy pořád nevíme jestli jo nebo né a do čtvrtka to prý nevydrží. Tak já teda nevím 😉 . Možná se zítra hecnu a zkusím to. 😉 Tak vám pak dám hned vědět jak to dopadlo, mějte se

ruda
1. říj 2010

jojojojoj hecni seee

fiallinka
1. říj 2010

@ivus16 jojojojo, testuj 🙂

fiallinka
1. říj 2010

@ivus16 to "závidění" bylo samozřejmě jen velmi s nadsázkou 🙂, navíc ono je to zpětně pěkné, jen když to vyjde...

ruda
1. říj 2010

přesně jak fialka píše, nám se to mluví, když to klaplo...ty nervy neúspěchu jsou zdrcující, zpětně s prckem v postýlce si řeknete, bylo to fajn "dobrodružství" a zkušenost a zkouška pevnosti vztahu.. no má to prostě i pozitiva, hlavně., když to vyjde...

monas007
1. říj 2010

@ivus16 určitě se hecni a testni 🙂 budeme ti všichni držet pěstičky ať se ti objeví vytoužená druhá čárka na testíku 🙂
@ruda a jakpak jste dopadli se sněhuláčkama 🙂
@fiallinka ty už to máš za pár, co 😉

ruda
1. říj 2010

hele Mončo, email nic a já tam ještě nevolala, mám strach...

ruda
1. říj 2010

uffff, jsi mě donutila, jsem tam brnkla, dokonce jsem trafila sestřičku, co se známe ze zdravky a máme jich tam... prý se posílají složenky vždy v lednu a já porodila až po lednu, tak příští leden to pošlou, ufff a nebojte se, prý to ze zákona ani není možné zničit bez infor. pošlou i formulář, co s nimi chceme dělat... supééér, máme 12 miminek 🙂

ivus16
1. říj 2010

Tak jsem dnes potkla kámošku, je jí 35 a čeká dvojčata, podařilo se jí přirozeně. Ptala jsem se jí na pocity, už je v pátém měsíci a říkala, že vůbec jí nebylo blbě, jen pořád špinila. K doktorovi šla až v 9 týdnu a ouha hned dvě a asi holky. Vy jste taky některá špinila, říká se, že když trochu krvácíš je to známka toho, že se ti tam zavrtávají. Vím, jsem šílená asi se moc pozoruju, dnes to s manželem proberem a asi si udělám test, ale až po neděli, to už bych měla termín, kdy bych normálně dostala mrchu. 😉

ruda
1. říj 2010

já špinila tři měsíce i přes léky... tak teda testni až po neděli,ale klidně bych to zkusila už zítra, zbytečné stresy...

ivus16
1. říj 2010

tak to nevím jestli to má teda každá která otěhotní, že při to špiní, zatím jsem slyšela, že všechny alespoň trochu špinily. Mám doma dva testy, ale oba dva jsou prošlé datumy spotřeby, tak to nechám asi na pondělí a zkusím koupit nové 😉

ronecek
1. říj 2010

@ivus16 Já taky špinila semtam až nějak do druhého nebo třetího měsíce. Doktor ve Zlíně řekl, že je to normální a to samé mi říkala i moje doktorka. 🙂

ruda
1. říj 2010

zkus ty prošlé a uvidíš...

fiallinka
2. říj 2010

@ivus16 já jsem nešpinila nikdy, ale obecně to vůbec nevadí, navíc po ivf často odchází jedno z embryí... prošlý test myslím nebude vadit 🙂

ivus16
3. říj 2010

@fiallinka no právě já taky nešpiním a při mém 14 denním pozorováním je mě to zase divné 😀 . Leze mě to na mozek 😉 .prsa už mě tak nebolí, ale pořád jsou plnější. Dnes teda proběhne testování, i s těma prošlíma testama, ale stejně na tom budem stejně. Když nic neukáže můžem si říct, že jsou prošlé tak proto a když se ukáží //tak si řeknem to samé 😒. Mám strach, ale stejně se výsledku, jak to dopadlo, nevyhnem tak na co čekat, že. 😉 Ach jo, ale snad to výjde a udrží se aspoň jedno 😉

monas007
3. říj 2010

@ruda tak vidíš, to máte ještě na celou mateřskou školku 😀 😀

lukr
3. říj 2010

@ivus16 já jsem taky nešpinila.Prsa mě nebolela ani jsem je neměla zvětšená,jen citlivá na dotek.Hodně štěstí při testování. 😉 S tou prošlostí bych si hlavu moc nelámala,teda pokud to není o moc,vždycky je tam nějaká rezerva, i několik měsíců. 😉 🙂

ruda
3. říj 2010

ivčo tak jak???

fiallinka
3. říj 2010

taky čekám...

ruda
3. říj 2010

😒

ivus16
3. říj 2010

Ahojte holky, tak dnes jsem trochu špinila, břicho mě nebolí, tak teda nevím, doufám, že se nerozběhne mrcha a na testu se druhá čárka neobjevila ☹ . zase jsem to trochu obrečela, ale můj manžel říkal, že se stejně rozhodne až ve čtvrtek na krvi, ale už tomu moc nevěřím. Myslím , že mě mrchu brzdí jen ty léky, kdybych je nebrala tak už ji dávno mám.Díky za podporu zatím čus

monas007
4. říj 2010

@ivus16 nezoufej, to bude jen ten propadlý test 😎 😎

ruda
4. říj 2010

taky bych se slzami ještě počkala, kdyby to nebylo přes IVF, tak by nás nikdy nenapadlo testit už v den MS... všechno může být jinak...budu i nadále držet palce!!!

monas007
4. říj 2010

@ruda my jdeme dnes odpoledne na prohlídku v 5.měsící a dostaneme i poslední dávku hexavakcíny 😀 tak jsem zvědavá jak ten náš prďolka vyrostl a kolik přibral, zdá se mi už pořádný kus chlapa 😀 😀

fiallinka
4. říj 2010

@ivus16 ojojoj, Ivuš, to nevypadá dobře... ale na druhou stranu kdo ví, co v krvi bude...

ivus16
4. říj 2010

Myslíte, že už nemám šanci, je to už ztracené ??? Já taky v koutku duše doufám, že je to ten propadlý test, špinění přestalo.
ruda: přesně jak píšeš při přirozeném těhu si holky dělají testy až týden co jim vynechá MS. Tak si myslím, že se třeba teď teprve zavrtávaly, když jsem troch špinila,možná je to pozdě,ale kdo se v tom vyzná, tělo si stejně dělá co chce, no ale uvidíme ve čtvrtek, už aby to bylo.

lukr
4. říj 2010

@ivus16 do krve pořád šance je 😉 Mně léky mrchu neudržely,při neúspěšných pokusech jsem vždy začala krvácet.

monas007
4. říj 2010

@ivus16 opravdu nezoufej, ta šance je tady pořád 😉 😉 a dělala sis test z ranní moče ? to taky ze začátku udělá hodně 😉 😉

ivus16
4. říj 2010

@monas007 právě že jsem ten test dělala včera nějak odpoledne, a ta moč se mě zdála nějaká úplně průhledná, skoro jak čistá voda. Lepší je opravdu asi ta ranní, ale já už si test dělat nebudu nechám to až na tu krev, každopádně to mám teď tak 40 že jsem v tom a 60 že né ach jo 😒

fiallinka
4. říj 2010

@ivus16 myslím, že propadlý test za to nemůže, ale na druhou stranu jsi měla fakt "malá" embrya, ty vylučují hcg později, navíc krámy zatím nemáš, takže šance je.