CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

denny80
25. pro 2010

@rendas Ahoj Rendy, myslela sem na tebe celý týden jak ste dopadli. Doufám, že příští týden budeš mít dobré zprávy 🙂 mě se nikdy nepovedlo mít dvě // tak věřím že se u tebe embrijko pěkně zavrtá a nepustí. Jednou se to povést prostě musí. Nohy nahoru, cukroví před sebe, pěkný film v telce a bude dobře. Já čekám mrchu před silvestrem a doufám že se nedočkám....

rendas
25. pro 2010

@denny80 @ruda holky děkuju ale jsem úplně v pr.........bolesti a krvácení se zhoršily,tak jsem jela radši na pohotovost,ale co tam bylo za arogantní doktorku,to jsem teda dlouho nezažila ☹ a vůbec ten přístup všech hroznej 😢
došla jsem tam doktorka ani nic neřekla,(jen tak prohodila, že tolik pokusů,takže to bude asi špatný)šup na kozu a tak se ve mě povrtala že to bylo hrozný 😢 😢 pak ultrazvuk a že nejsem vyčuraná tak at se du vyčurat,sestra mi dala mezi nohy vložku a pojdte se mnou..a já říkám že se obleču a ona že nemusím,tak jsem tam běhala po chodbě s holou prdelí ☹ no a pak že tam zůstanu ležet v nemocnici...tak jsem jí řekla že chci vzít hcg abych věděla na čem su a podle toho bych se rozhodla jestli zůstat..tak mi ho teda vzala,hodku jsem čekala...no a pka že teda kleslo ze 121 na 108..takže že je to potrat a že mě bere hned na kyretáž...a to jsem odmítla,a řekla jsem jí že doufám že se děloha vyčistí sama....tak mě ještě zdrbla že co sou to za postupy a že at si teda jedu v pondělí do Zlína....řvu jak želva 😢 😢 😢
holky myslite že v takovém začátku bude nutná kyretáž??doufám že ne...
a to jsem myslela že budou hezké vánoce.. 😢 😢 😢 😢

rendas
25. pro 2010

holky já nevím mám už teda vysadit ty prášky 😔

lucciano
25. pro 2010

Ahoj Rendi, no co to bylo za děsnou doktorku, mně je z těch doktorů opravdu zle!! Rendi, zavolej si na kopec na tu non-stop linku, tam Ti řeknou, co s těma práškama, ale já bych je nevysazovala. Nejsem odborník, ale snad tak brzy není nutná kyretáž. Možná si na mě ještě pamatuješ, už dlouho jsem tu nebyla. Teď už ani nebojuji, mám za sebou 1xIVF, 2xKET, při druhém KETu mimoděložní, tak mi museli odoperovat vejcovod. Držím pěsti, zkus si zavolat na kopec, jestli jsi to nezkoušela!! Moc na Tebe myslím!!

rendas
25. pro 2010

@lucciano ahojky,to víš že si tě pamatuju!!!děkuju moc
chtěla jsem volat na tu linku jenže já su takovej blbec že prostě svátky a já nechcu otravovat 😒 i když vím od toho ta linka je...lucci tak to mě taky mrzí ale do pr...jednou ten boj vyhrát musíme!!!! já si ted dám pauzu a měla bych se zaměřit trošku na něco jiného nebo psychika ja sviňa.....a mě by se ted to těhotenství tak hodilo,protože bude v práci propouštění,takže vůbec nevím co bude... 😢
jo a ta doktorka se se mnou ani nerozloučila,hodila mi zprávu a bylo..

antoa
25. pro 2010

@rendas ahoj jsem sice z jiné diskuze, tady jen pročítám zkušenosti vás všech....ale já na tom po 2IVF byla podobně a na Obilnáku v Brně mi kyretáž vůbec nedoporučovali, říkali, že do HCG 2000 se kyretáž nemusí dělat, je jen nutné vysadit všechny hormony a nechat projít ms, měla jsem hcg 1200 , šly ze mě kusy sraženin, ale OK....říkali, že kyretáž moc poškozuje stěnu dělohy a může při dalších pokusech otěh. hrát zásadní roli...tak nevím co dr. to asi jiný postup 😉

rendas
25. pro 2010

@antoa já si to taky myslím a jsem ráda že jsem odmítla...myslím si že v centru by tak určitě nepostupovali,ale já jsem byla v menší nemocnici,kde jim je jedno co všechno máme za sebou 😠 ...dívala jsem se na znamy lekař na tu doktorku a jsou tam na nu samé negativní škaredé ohlasy...díky a at krásně rostete 😉

lucciano
25. pro 2010

Rendííí, zavolej tam, svátky nesvátky, na to kašli, jsou tam doktoři a taky jde o zdraví, takže žádný strach. Budeš vědět co a jak!!! Je mi to tak líto!!!! Jak říkáš, do pr... jednou to prostě musí vyjít, jen nevíme kdy nastane ten pravý čas. Určitě si dej pauzu. Já jsem byla v listopadu na té laparce a chci si tak minimálně rok odpočinout, tělo je úplně zblblé ze všeho. Jsem ráda, že si na mě pamatuješ. Psychika, jo, s tou bojujeme všichni, ale jednou ten boj určitě vyhrajeme moje milá!!! S tím propouštěním, žádná hezká zpráva, ale hlavu vzhůru, bude zase líp, možná ne teď, ale časem zase ano, to Ti slibuji. Ta doktorka musela být pěkně blbá, že se tak chovala, myslím si, žes udělala dobře, žes tam nezůstala!! Volej do Zlína a hned, ju?

rendas
25. pro 2010

@lucciano jojo luci díky 😉 už jsem tam volala,sestřička moc příjemná,volala doktorce takže léky vysadit......a mělo by to být v pořádku.. 😔

antoa
25. pro 2010

@rendas díky moc....nechej si vzít v po hcg a třeba bude pryč mě do dvou dnů po vysazení léků a ms kleslo z 1200 na 0 😉 ted jsme šli po 3 měsícíh od této epizody na 3IVF a zase se zadařilo, tentokrát máme i srdíčko tak se uvidí...mám sice radost, ale nic není definitivní takže si to ještě moc nepřipouštíme, ani o tom moc doma nemluvíme 🤐 tak držím pěsti at to máš bez kyretáže za sebou a můžeš začít co nejdřív znovu 😉

ruda
26. pro 2010

Rendi ☹ to je mi mooc líto, taky myslím, že je Dr. husa, jasan, že ne kyretáž, kdyby to nebylo uměle, tak dostaneš jen zpožděnou MS a ani nevíš, že to bylo těhu... držte se holky moje moooc vám to štěstíčko všem přeju, musí to klapnout, uvidíte, je to někdy na dlouhé lokty,ale věřte, stojí to moooc za to a tak hlavinky vzhůru a bojujte budoucí maminy...a do nového roku přeju těhu bříška a rychlíkům i mimino...kdo to stihne...

fiallinka
31. pro 2010

Holky, tahle diskuze sice dlouhodobě vázne, ale snad tu ještě někdo chodí 🙂, a tak přeji všem, ať se příští rok konečně dočkají...

Rendi, je mi to líto.... ale ty to vybojuješ...

clloi
3. led 2011

Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Jezdíme s manžou do Zlína asi 2 roky, podařilo se nám 1IUI od dr. Slovákové, bohužel sme o mimi v říjnu v 8tt přišli, teď se tam chystám v lednu a budu přemlouvat dr. Slovákovou na únor na další IUI, tak doufám, že to vyjde 😵 😵 Nevím čím to je, ale když tam jedu, tak sem klidná jak želva a dokonce i manžel, který nesnáší doktory tam rád jezdí 😀 😀

fiallinka
3. led 2011

@clloi ahoj 🙂, vítám tě a jinak - já jsem tam taky jezdila ráda - prostě šance, že si z tama odneseš mimčo, je obrovská 🙂, takže je to vlastně pozitivní 🙂

clloi
3. led 2011

@fiallinka no já možu za sebe říct, že lepší přístup sem nikde zatím nezažila 😵 s dr. Slovákovou sem moc spokojená, vždycky si dobře povykládáme a když se nám to stalo, tak byla taky úžasná. Manža ani k nikomu jinému jít nechce 😀 chci se tam přehlásit i na klasickou gyndu.

ivus16
3. led 2011

Ahojte holky, už jsem tu taky dlouho nic nenapsala, ale nějak během Vánoc nebyl čas.
@clloi my jsme do Zlína taky jezdili rádi, vždycky jsme se nemohli dočkat další návštěvy. Taky jsme chodili k Dr Slovákové, byla supr, je optimistka a vždycky mě dokázala přesvědčit, že všechno dobře dopadne a taky, že dopadlo 😀 .
Dnes jdu na kontrolu ke svému Dr. tak doufám, že mimi roste a bude vše o.k. Měsíc už o něm nic nevím tak jsem zvědavá a jestli to půjde tak se zeptám na pohlaví, už by mělo jít vidět. Budeme to vědět jenom já a manžel a nikomu to neřekneme.

lukr
3. led 2011

Všem Vám přeji do nového roku hodně štěstí při pokusech a aby jste se všechny dočkaly mimča. 🙂

pavlina86
3. led 2011

Ahojky holky, tak vám přeju všem úspěšný nový rok na ty naše mimísky!!!! 😉 My jdeme 17.1. k dr. Kovalčíkovi, já jdu na krev kvůli hormonálnímu profilu a manža na spermio. Nevíte kdy by mohl být 1 pokus na iui? Víte začínám být z toho trošku nervózní ☹ Pořád nad tím přemýslím, jestli jít na iui nebo zrovna na ivf, protože manžel měl špatné spermíky(málo,špatně pohyblivé ,špatný tvar) ☹ Dr. Kovalčík sice řekl, že bysme měli skusit prvně iui a pak ivf.Tak nevím jak se rozhodnout. Jo, a za jak dlouho po pokusu se může jít na další?Vím, že jsem hrozná ale.....☹

lukr
3. led 2011

Zkus první Iui,sice je tam menší pravděpodobnost,ale třeba se zrovna zadaří. 😉 A pokud to bude stimulované iui,tak doktor uvvidí jak reaguješ na stimulaci a může to pak při Ivf lepší nastavit.Já jsem třeba i přes vyšší Fsh reagovala moc,tak jsem při Ivf dostala trochu nižší dávku.Mezi Iui a Ivf stačí jeden cyklus,mezi Ivf a Ivf tři cykly,mezi Ivf a nativem stačí jeden cyklus. 🙂

fiallinka
3. led 2011

@pavlina86 já bych to iui aspoň zkusila, za to nic nedáš a nebudeš do sebe rvát koňské dávky hormonů... pokud ti říkají, že to je možné, tak proč ne - u většiny lidí to ani nejde zkusit 🙂

rendas
4. led 2011

Ahoj holky,všechny zdravím a přeju hezký nový rok 😉

@clloi vítej mezi námi 🙂

Tak já mám smutné zprávy 😢 včera jsem byla na kopci na kontrole,ale měla jsem hrozné problémy,fakt jsem si sáhla na dno,zle a zle pořád jsem krvácela.....Slováková řekla že hcg je 0 ale sliznice pořád vysoká,tak jsem byla včera v Atlase na revizi 😢 😢 😢 😢 nevím co budu muset ještě podstoupit....nemám už sílu,mám neschopenku,chvilku opdočnu,doufám že se děloha brzy zahojí...3 měsíce nesmíme nic zkoušet...a stejně bych ani nechtěla...musím se dát dohromady...

ruda
4. led 2011

@rendas ☹ to je mi moc líto... spočni, naber sílu...

h.jitka
4. led 2011

@rendas to je fakt pech. Kdyby se to obešlo aspoň bez té revize, kurnik. Dej si na čas pauzu a uvidíš. Drž se.

fiallinka
4. led 2011

@rendas Rendi, ach jo ☹

clloi
4. led 2011

@rendas je mě to moc líto, vím, co prožíváš, nám se to bohužel stalo v říjnu, přišli sme o mimi v 8tt po IUI, vyžádala sem si atlas, jsou tam výborní a radši sem jela 50KM dál, než k nám. A dr Slováková mě taky moc pomohla, neboj, chce to jen čas, vše přebolí a nabereš sílu na další snažení. Nám to taky rychle uteklo a teď už se zase těším až mě v únoru vypíše další žádanku. Prostě to nevzdám a věřím, že se mimíska jednou dočkáme. Mně hodně pomohlo aj to, že sem si řekla, že asi něco nebylo v pořádku a tak si příroda poradila sama a radši teď než pak pozděj, to bych asi nezvládla. Drž se a neboj, bude líp!!!

lukr
5. led 2011

@rendas Je mi to moc líto ☹

rendas
5. led 2011

Holky děkuju 😔
je fakt že se mi po té revizi ulevilo(jako fyzicky)břicho bolí jen trochu a nekrvácím vůbec...tak snad to bude dobré 😔psychika je horší...jsem na neschopence a už mi z toho hrabe 😅

@clloi taky jsem hned řekla že jdu do atlasu,už jsem tam byla aji na laparce..a tady u nás bych taky nešla a a jak tak čtu u tebe okres a kilometry,tak to bydlíme hooooodně blízsko 😉

fiallinka
5. led 2011

@rendas rendi, ale jedna věc je na tom dobrá... i když to nevyšlo, tak se přece jen něco uchytlo a příště už snad tělo bude vědět, jak na to...

rendas
5. led 2011

@fiallinka fialy taky doufám...dívám se na fota malá je krááásná 🙂 🙂 ať hezky rostete...

no jinak jestli jsem to nezakřikla celé odpoledne mám hlavobol jak se říká tisíc kovaříků a začlo mě víc bolet břicho ale furt se uklidnuju že to bude dobré,ale kurňa při mojí smůle 😔

ruda
7. led 2011

Ahojky, Rendi, máš to za sebou.. já jsem z Hodod a zdravoťák a taky jsem jela na laparku na Atlas... jsou tam fakt výborní i když je to tam "staré"
fialko je krásnáá 🙂