CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

plumeria
21. bře 2012

@fiallinka Ahoj, mám teprve po ET, na testování si ještě musím nějakou dobu počkat 😉

z4401
21. bře 2012

@kikina9 To je strasne s tim zamlklym tehu :( v posledni dobou se s tim nejak casto setkavam :( ach jo. Clovek uz se raduje, kdyz uvidi na testiku //, ale je to nekdy opravdu hodne predcasne, je pak jeste hooooodne dlouha cesta ke zdravemu miminku.

z4401
21. bře 2012

@plumeria a kolikátý den jsi od ETu?

plumeria
22. bře 2012

@z4401 Třetí.

z4401
22. bře 2012

@plumeria Takže to máš ještě chviličku časík na testování. Budeš testovat? No a jak se cítíš?

kikina9
28. bře 2012

ahoj holky, tak jsem včera našla na testíku //. Sice jsem šťastná, ale snažím se mírnit, protože už z vlastní zkušenosti vím, že to ještě nic neznamená 😉

ruda
28. bře 2012

@kikina9 potichu gratuluju!!!

kikina9
28. bře 2012

@ruda moc děkuju, ale jak píšu, ještě mám opravdu strach se radovat 😉 V pondělí jdu na kontrolu do CRM, tak snad HCG krásně poroste 🙂

radulka1
29. bře 2012

@kikina9 omlouvámse, že sem vstupuju, ale chci ti kiki pogratulovat. vím, že teď bude plno stresů, ale // jsou základ a teď držím palce. věřím, že se ZT opakovat nebude 🙂

ruda
29. bře 2012

@kikina9 tak jak Radulka píše, // jsou základ, už to neovlivníš, tak se raduj a uuvidíš, dobře to dopadne!!!

vannilie
29. bře 2012

ahoj holky muzu se k vam pridat.take jsme chodila do zlina na crm.a ted jsem ve 23tt a cekame chlapecka 🙂

kikina9
29. bře 2012

@radulka1 @ruda holky, moc díky 🙂 🙂 🙂 Taky se snažím myslet pozitivně a věřím, že minulý ZT se již nezopakuje, a na Vánoce nás bude doma o jednoho víc 🙂
@vannilie no jasně, že se můžeš přidat 🙂 Povedlo se vám to hned napoprvé? Gratuluji k chlapečkovi, taky bych brala klučíka, protože už doma máme holčičku, ale manžel i dcerka chtějí holčičku, takže budeme vděční za zdravé miminko jakéhokoliv pohlaví 🙂

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 my jsme chteli vic holcicku,ale podaril s eklucik.ale hlavni je,ye je zdravy.jo 1.pokus IVF

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 a kolik mas ted hcg

kikina9
29. bře 2012

@vannilie Tak to je super, že vám to vyšlo hned na první pokus 🙂 Já už jsem to zkoušela potřetí, minule se podařilo, ale bylo z toho v 9.TT zamlklé těhu ☹ HCG zatím vůbec nevím, kolik mám, já půjdu na krev až v pondělí, zatím mi jenom vychází // na těhotenském testíku 🙂 A jinak si opravdu myslím, že je celkem jedno, jestli je to holka nebo kluk, hlavně aby bylo mimčo v pořádku 🙂 A holčičku si pořídíte příště 😉

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 jo je to jedno.terba bude holcicka priste.zavadeli nam 2embryjka vypadalo ze zacatku na dvojcatka apak to jedno vydalo.ale aspon jedno

kikina9
29. bře 2012

@vannilie Já jsem teď měla minimální stimulaci, byly 2 vajíčka, z toho se jenom jedno podařilo oplodnit, a za 3 dny mi zaváděli jedno osmibuněčné embryjko 🙂 Takže vlastně takový zázrak 🙂 🙂 🙂 Tak snad to zvládneme 🙂

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 uvidis vse bude ok.my mame jeste 2 zmrazene.

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 ja sjem byla pred IVF NA IUI ale dopadlo to mimodelozne

kikina9
29. bře 2012

@vannilie Tak hlavně že to teď vyšlo 🙂

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 jo jo uz se moc tesime.ke komu chodis k jakemu lekari.ja jsme chodila ke krenkovi

kikina9
29. bře 2012

@vannilie No já jsem taky chodila ke Křenkovi, ale vůbec jsem s ním nebyla spokojená 😒 Nějak jsem si pořád nemohla zvyknou na jeho způsob jednání☹ Tak jsem teď přešla ke Slovákové, a s tou jsem maximálně spokojená🙂 Na tebe působil Křenek jak?
A z kama jsi, přímo u Uh.Hradiště?

rendas
29. bře 2012

@kikina9 potichounku gratuluju 😉 😉

@vannilie ahojky tak to je super,že hned napoprvé 😉

kikina9
29. bře 2012

@rendas Moc děkuji 🙂 🙂 🙂

vannilie
29. bře 2012

@kikina9 ja take potichoucku blahopreji.ja jsem byla s krenkem celkem spokojena,ikdyz je takovy jiny.na me pusobil dobre.jo z hradiste

vannilie
29. bře 2012

@rendas jo je to super.dekuju

ivex
31. bře 2012

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. Chodím taky do zlína k panu Křenkovi a jsem spokojená, před ním jsem chodila k Slovákové a ta mi byla nesympatická, tak jsem přešla k němu. Já mám za sebou 1. IUI, tu jsme museli v půli c\klu utnout, protože jsem vůbec nereagovala na Menopur a jiné léky bych si musela platit, 2. IUI s puregonem už se dala, ale byzvýsledně, pro změnu se nám nějak pokazil spermiogram, tak teď čekám na další cyklus a někdy v dubnu jdeme do 3. IUI a když nic tak IVF. Z jakého důvodu jste třeba musely řešit vy takové problémy, jestli zdrav. problém u vás nebo spermijky. Ať se dozvím taky třeba jak pomoci na lepší spermiogram. Jinak všem držím pěstičky ať se brzo dočkáte těch // na testíku.

fiallinka
2. dub 2012

@ivex držím palce, no prý ve Zlíně mají teď nějaké hodně dobré výsledky IUI, tak snad jim taky vylepšíte tabulku 🙂

kikina9
2. dub 2012

Holky, tak dnes jsem byla na první kontrole po ET, a HCG 890 😀 😀 😀 Já jsem tak šťastná 😀 😀 😀 😀

@ivex ahoj , jasně, přidej se a držím palce, aby ti to vyšlo 🙂 Vidíš, já jsem na tom obráceně, chodila jsem ke Křenkovi, a ten mi nebyl moc sympatický, tak jsem přešla ke Slovákové, a velká spokojenost 🙂 Je vidět, že každému sedne někdo jiný 🙂 U nás je problém u mě i u manžela, já mám předčasné ovariální selhání, a manžel špatný spermiogram ☹ Ale je zajímavé, že máme spolu již pětiletou holčičku, která se povedla prakticky hned na první pokus 😉

etra
2. dub 2012

@kikina9 je, to je radost!!!!Kiki a který si dneska den???