CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kikina9
2. dub 2012

@etra dneska jsem 15. den od ET 🙂 🙂

etra
2. dub 2012

@kikina9 kdy jsi testila?

vannilie
2. dub 2012

@etra ahoj moc blahopreji

kikina9
2. dub 2012

@etra Testila jsem už 9. den po ET, potom 10. den po ET, a protože se mi zdálo, že čárka nesílí, tak dál už jsem odvahu testovat neměla, bála jsem se 😉 Tak jsem počkala až na krev do CRM, a vyplatilo se 🙂
Teď ještě aby to vydrželo, před rokem jsem měla zamlklé těhotenství, tak doufám, že se to nebude opakovat ☹

etra
2. dub 2012

holky, já testuju od 10 dne ☹ čárku mám, zdá se, že sílí, ale nějak se bojím tomu věřit...strašně se bojím...pobolívá mě podbřišek, mám strach, že se rozjede mrcha...

kikina9
2. dub 2012

@etra Jejda, tak to je super 🙂 Tak potichunku gratuluji 🙂 🙂 🙂 Pokud čárka sílí, tak je to na nejlepší cestě 🙂
A to pobolivání podbřišku k tomu patří, neboj 😉 Já jsem 6. a 7. den od ET měla dost velké křeče, úplně jako by se rozjižděla MS, a nerozjela se 😀 😀 😀 A v podbřišku mě pobolívá pořád, doktorka říkala, že to je v pořádku 😉
A ty jsi taky po IVF?

etra
2. dub 2012

@kikina9 já jsem po iui, břicho mě vlastně pobolívá celých 14 dnů, prsa taky...a není to tvé HCg nějaké vysoké? nemáš nafocené testíky k porovnání?

kikina9
3. dub 2012

@etra nestraš mě s vysokým HCG 😀 😀 😀 I tak mám strach, aby to bylo všechno v pohodě 😉
Testíky se mi bohužel vyfotit nepodařilo, bylo to strašně rozmazané a na fotce nebylo prakticky nic vidět 😉
Tak co, testovalas dneska? A kdy jdeš na kontrolu?

ivex
3. dub 2012

fiallinka: díky, snad to vyjde, moc si to s manželem a synem přejem

ivex
3. dub 2012

@kikina9 taky gratuluju a přeju ať je všechno v pořádku. NO, já mám policystické vaječníky a manža jak sem psala se mu nějak pokazily ty spermijky, jinak to měl vždycky v normě. Ale dr. Křenek mu napsal nějaké vitamíny, tak snad zaberou a povede se to. Je zajímavé, že my taky už máme 4 letého syna a ten šel s pomocí clostilbegitu po domácím snažení na poprvé a teď už se snažíme 2 roky a srále nic. Byla jsem i na laparce a hysteroskopii a tam bylo vše v pořádku, tak uvidíme. Malý se už moc těší až bude mít sourozence. 🙂

ivex
3. dub 2012

@etra ahoj, taky mě po iui celým 14 dní pobolívalo v podbřišku a tlak na prsou, na testech jsem měla jen samé duchy a nevyšlo nám to, ale nevěšme hlavu i na nás se štěstíčko usměje. Já jsem strašně ráda, že si o tom můžu aspoň s někým psat, kdo má jaké problémy a jak se cítí, mě to teda pomáhá a dodává sil.

etra
3. dub 2012

@ivex jejda, ty mě staršíš...nafotila jsem testy. testuju od 30.3. každý den, úplně dole je dnešní....tak teď vůbec nevím, co to znamená.dneska je to 14 den od iui...mrkněte a pište názory 😀 na krev jdu ve čtvrtek...

kikina9
3. dub 2012

@etra nad čím přemýšlíš, vždyť je to jasné - jsi těhule 😀 😀 😀 😀

etra
3. dub 2012

@kikina9 jú...nevím...bojím...ivex mě postrašila...nějak mi nepřijde, že čárka sílí...

kikina9
3. dub 2012

@etra Jsi blázínek, čárečka krásně sílí 🙂 A žádné zbytečné stresy, ty neprospívají ani tobě, ani mimču 😉
Kdy jdeš na kontrolu do CRM?

etra
3. dub 2012

@kikina9 jedeme ve čtvrtek. chodím ke slovákové...snad to budou jen pozitivní zprávy.nejlepší by bylo, kdyby udělala i ultrazvuk, ale to se asi nedělá 😢

kikina9
3. dub 2012

@etra Někde jsem četla, že do HCG 1000 není na ultrazvuku nic vidět 😉 Takže oni při první kontrole jenom naberou krev, ultrazvuk dělají až při druhé kontrole. Neboj, určitě pro tebe bude mít jenom samé dobré zprávy 🙂

ivex
3. dub 2012

@etra Tak to jsi určitě těhulka, jestli ti teda můžu tykat. Já měla po celou dobu stejnou čárku jak ty máš první, testovala jsem sice brzo, ale až dokonce se nic nezměnilo, takže ti můžu jen GRATULOVAT. A kolikátá iui to byla? a problém byl u tebe nebo někde jinde, jesti ti teda nevadí, že se tak vyptávám 🙂 , ale nechce se mi všechno číst 😉

ivex
3. dub 2012

@etra Promiň, jestli jsem tě nějak viděsila, ale já psala jen jak to bylo semnou, opravdu se můžeš radovat!!!!!

etra
3. dub 2012

@ivex holky, díky za pozitivní zprávy...dneska zase stresový den v práci...děs...bojím se, aby se moje rozčílení neodrazilo na čárce 😠

bylo to mé 2 iui...ale mám za sebou asi 10 pokusů ( ivf, ket, nativ)vyzkoušeli jsme snad úplně všechno, proto se mi nechce věřit, že by to tentokrát dopadlo a ještě k tomu dopadlo dobře...měla jsem 8 vajíček, dr. nás upozornila na možnost vícečetného těhotenství, aby to nebyla osmerčata, to by bylo k ničemu 🤐

fiallinka
3. dub 2012

holky, gratuluju!

Kikino, no, není to zrovna malé hcg 🙂, klidně tam můžou být dvě 🙂

Etra: teda, 8 vajíček při stimulaci na iui?

kikina9
4. dub 2012

@fiallinka Já jsem měla na zavedení pouze 1 embryjko, takže by to mohla být jedine jednovaječná dvojčátka 😉
A to doufám, že ne, před rokem jsem to měla taky tak, 1 embryjko, které se rozdělilo, takže to byla jednovaječná dvojčátka, ale těhotenství bohužel zamlklo ☹ Nerada bych, aby to teď dopadlo stejně ☹
@etra ty jo, 8 vajíček, to mě docela překvapuje, že ti vůbec IUI udělali 😲 Taky bych měla asi strach z vícečetného těhotenství, i když osmerčat bych se nebála 😉 Čím jsi byla stimulovaná?

fiallinka
4. dub 2012

@kikina9 tak to je krásné hcg tak jak tak... a teď to byl ket nebo "čerstvé"? Vím, že jsi to psala, ale už nevím...

kikina9
4. dub 2012

@fiallinka Teď to bylo čerstvé 🙂 My jsme mražáčky nikdy neměli ☹

etra
4. dub 2012

@kikina9 já reaguju dobře na stimulku 🙂 píchala jsem jednu ampulku merionalu 🙂 mně stačí málo, ale doufám, že v osmi folikulech nebyla všude vajíčka, která se dokonce oplodnila, to bych musela na přerušení...ale snad by to bylo hodně náhod pohromadě...přerušit své první těhotenství v životě, to bych asi nedala...

fiallinka
4. dub 2012

@etra neboj, navíc kdyby bylo úplně nejhůř, tak se to dá udělat tak, že třeba jedno nebo dvě donosíš, zbytek ne...

@kikina9 ale u vás nejsou potřeba 🙂

etra
5. dub 2012

@fiallinka 😝 držte palec, jedu na krev...

etra
5. dub 2012

holky, HCG 16 den po iui 641 😀

kikina9
5. dub 2012

@etra No super, gratuluji 🙂 Teď je ještě otázka, kolik těch mimísků tam bude 😉

ivex
5. dub 2012

@etra Taky gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!