CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silvie13
18. dub 2012

@kikina9 můžu se zeptat, jaký má účinek ten mladý ječmen?

kikina9
18. dub 2012

@silvie13 Já si ho koupila spíš na pročištění organismu, no a jinak obsahuje hodně vitamínů, minerálů....
Říkala jsem si, ať dám tělu něco prospěšného, než do něho zase začnu cpát hormony😀 Až dodatečně jsem si někde přečetla, že je dobrý i při léčbě neplodnosti....já jsem to brala ale spíš s rezevou.
Zkus se podívat tady http://www.dobre-zdravi.cz/mlady-jecmen-a-neplo...

fiallinka
18. dub 2012

@z4401 a teď jsi už necvičila? Já už na to teď při dvou dětech nemám čas a sílu 🙂

ruda
18. dub 2012

@silvie13 tak hodně štěstí..... nikdy není o co stát, když zdraví nefunguje...

z4401
18. dub 2012

@fiallinka Ne ne ted jsem uz necvicila, poctive jsem ji cvicila kdyz jsme planovali prvni mimco,kdyz jsem podstupovala ruzne casovane sexiky, pak IUI a az to nakonec doslo k IVFku a po tom jsem uz prestala. Je to opravdu hodne narocne na cas. Cvicis rano a vecer a to cca 20 minut a to se ted uz s malou fakt neda. Ale verim, ze neco do sebe to urcite ma.

z4401
19. dub 2012

Holky tak dnes kontrola a HCG 191 😉 tak snad bude jen a jen stoupat a mimi se bude drzet 😉 ale reknu vam, ze dnes cekani silene. Cekala jsem na vysledky 2,5 hodiny, myslela jsem, ze uz to snad i vzdam!!!! Kdybych mela negativni test tak bych to asi vzdala, ale tak jsem chtela vedet tu hodnotu a pak me doktor i pridal estrogen, takze jeste ze tak. Pry se jim pokazil pristroj, ale nevim nevim, pac kdyz sestricka po vice jak hodine volala do laborky, co s tim je, ze na to cekaji tak je pomalu i psrdla. Tak kdo vi co tam vubec bylo 😝

ruda
19. dub 2012

@z4401 gratuluju!!!!jen tak dál, ty čekačky jsou fakt děsné 😒

z4401
20. dub 2012

@ruda No a to tam skoro nikdo rano nebyl 😖 Nekdy jsou vysledky a jdu na konzultaci k lekari hned po hodine a jindy je to fakt na dlouho!!!!

ruda
20. dub 2012

to znám, taky si to pamatuju...aledali jsme ve městě kafe...byl topro nás vždy výlet, ráda vzpomínám...

ejviska
24. dub 2012

ahoj holky, tady se teda hezky tehotni! Vsem gratuluju 😵

laola
24. dub 2012

@z4401 gratuluju 😵

z4401
24. dub 2012

@laola dekuji, ale jeste stale neni vyhrano 😉 tak snad budu mit uz stesti a vse pujde tak jak ma a Nellinka se docka sourozenecka

laola
24. dub 2012

@z4401 držím pěsti 😵 😵

ruda
2. kvě 2012

Ahojky, zdravím všechny známé, prosím o pomoc, po rozkliknutí odkazu se zobrazí video které vytvořila holčina, kterou jsem před 15 lety hlídala jako au-pair v Německu, je to soutěžní video a prosím vás za ni o kliknutí do srdíčka v pravém rohu, měl by číselník o jedno číslo poskočit .
Jménem mé milované Ann-Kathrin vám všem děkuji Katka
http://mzl.la/ITVr2D

ivex
3. kvě 2012

Holky, jen jsem se chtěla zeptat, tak mimo téma, nemáte někdo podrobnější info o doktoru Křenkovi? 😉

ivex
3. kvě 2012

@ruda máš to tam 🙂

ruda
3. kvě 2012

děkuji moooc, když budete chtít rozeslat s prosbou i mailem dalším lidem díííky

ruda
3. kvě 2012

toho bohužel neznám...

kikina9
3. kvě 2012

@ivex ahoj, co bys chtěla vědět?

ivex
3. kvě 2012

Všechno 🙂

ruda
4. kvě 2012

i velikost bot???? 😀

ejviska
4. kvě 2012

@ivex hele, to je dobry! 😀 😀 😀 To by me zajimalo, co mas za lubem 🙂

laola
4. kvě 2012

@ivex
@ejviska no mě teda taky 😀 😀

ruda
4. kvě 2012

😀 😀 😀 chce mu koupit nové botky?

ivex
4. kvě 2012

No jasně, jak jste to uhodly 😀

ivex
4. kvě 2012

Tak co holky, víte něco o něm 😉

ruda
4. kvě 2012

@ivex já fakt ne, bohužel 😒

ejviska
4. kvě 2012

@ivex ja teda taky nic, ale @fiallinka tam zna vsechny 😀 😉

ejviska
4. kvě 2012

@ivex tak jsem googlila 😀 No koncil skolu v r.2004, takze bude mit tak 32 roku a asi pracuje i na gynde v Kromerizi 😀 Ale to uz jsi mozna zjistila taky 🙂

ivex
5. kvě 2012

@ejviska Jj, na tu stránku jsem narazila taky, tak uvidíme 😀