CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
12. dub 2008

Hani, to máš pravdu, u vás je velká šance, že budete mít dobré všechny 4 embryjka, budou to určitě bojovníčci! Taky na ně budu myslet, ať se hezky vyvíjí 🙂

hanulka3112
12. dub 2008

Marinko to jsi hodná děkuju, tak to se jim bude určitě dařit dvojnásobně, když na ně budeš ještě myslet ty, já na ně musím pořád myslet a už bych je chtěla mít v pupíku 😵 musí to být ten nejkrásnější pocit čekat miminko 😵

fiallinka
12. dub 2008

hanul, čtyři bohatě stačí, jsou oplodněné přirozeně, takže by se mohly pěkně vyvíjet, i když možná nebudete mít mražáčky - ale určitě nebudou potřeba. A navíc těch 15 vajíček - nemusely být všechny dozrálé, takže je to dobrý výsledek (my jsme měli metodu icsi, to se oplodní víc, ale je to "nepřirozeně", takže potom tam je větší "odpad". Kdy máš jít na transfer, už to víš nebo si máš volat?

hanulka3112
13. dub 2008

Fialinko taky si myslím, že ty 4 bohatě stačí 🙂 na transfer mám jít v úterý na 13:00 a už se nemůžu dočkat 😵

silver2501
13. dub 2008

Hanulko, tak už se konečně rozjela mrška a tak zítra valím do car a jdu na to... No je hezké, že mě sice uklidnuješ, že píchání nic není, ale už ted mám stejně hrůzu bo jak já vidím jehlice, a můžou být jaké koliv maličké, tak stejně nervím...no ale pro mimi to snad budu snášet líp 🙂 No a v uterý přesně ve 13.00 budu na tebe myslet a na malé bobky, at se ti tam pěkně uhnizdují... a kolik embroušků budeš dávat ?? dvě???

tak zatím pááá pááá holky a přeji všem hezkou neděli 🙂 tu už konečně začíná prosvitovat sluníčko, tak snad se to počasí opět vylepší 🙂

hanulka3112
13. dub 2008

Silver, tak to gratuluji, pak napiš čím stimuluješ 😉 a jsi moc hodná, že na mě budeš myslet 🙂 chceme dávat dva embroušky, tak doufám, že se nám hezky vivíjí ať se můžou od úterka pěkně zahnizďovat 😵 a ty injekce zvládněš jistě levou zadní, vždy pomysli na mimísky a uvidíš, že to půjde jako po másle 😉 🙂 a ke kterému dr. vlastně chodíš? Já k dr. Horvátovi a ten teď jede do Anglie, takže embroušky by mi měl zavádět jiný dr, ale říkal, že v době kdy bych měla testovat by měl být už zpátky 😉

marinka
13. dub 2008

hanulko, tak třeba bude embryjka zavádět Chovanec, to by bylo fajn, ono je to dost důležité, aby se správně zavedly a on je moc šikovný 😵 Mně se líbilo, jak jsem ležela na sála nechystaná, pak přišla embryoložka s roztokem s embryjkama, nabraly je a zavedli, říkali mi, co přesně dělají, já jsem to ani necítila, že mi dali do dělohy nějakou tu trubičku, kterou embryjka putovala, jen to tak slabě štíplo a pak Chovanec kontroloval, jestli embryjka nezůstala v té hadičce 😀 Půl hoďky jsem pak ležela na pokoji a byl to naprosto úžasný pocit vědět, že mám v bříšku dvě miminka, pořád jsem k nim mluvila a říkala jsem jim, ať u mě zůstanou, že je budu hrozně moc milovat 😵

silver, tak to je paráda, že mrcha dorazila a můžeš taky začít se stimulací! A nebude ti injekce píchat manža? Já z nich mám taky hrůzu a sama bych si ji nikdy nepíchla, ale manža to zvládl v pohodě 🙂

fiallinka
13. dub 2008

marinka: jj, ten transfer byl fakt vlastně docela příjemný, a dokonce ty embryjka ukážou i na velké obrazovce, ať se na ně můžeme podívat - no kdo má to štěstí, vidět své děti v tomhle stadiu, že.. 😀

silver2501
13. dub 2008

Hanuli, já chodím k dr. chovancovi, že je dobrý odborník, tak to už jsem tu hoodně četla a tak mu plně důvěřuji...mno taky nic jiného asi nezbývá, že?? je to taky moje první ivf, tak uvidíme jak dopadne..

Marinko, tak to raději ne, od manži, bo nevím jak by to zvládal, sám nemusí doktory a věci kolem toho a v caru doslova vždy trpí 😀 tak snad to zvládnu nějak sama 🙂
Jo a Marinko, no ale ty to popisuješ jak nějakou nádheru ten et, tak to už se teda fááákt na to těšíííím 🙂

Holky díky za povzbuzení, a že jste si vzpomněly a určo dám vědět zítra jak a co a hlavně až si píchnu první, tak jestli jsem ještě mezi živíma 😀)))

Filalinko, tak na tohle "kino" se už nemůůůůžu dočkat 🙂

marinka
13. dub 2008

fiallinko, fakt?? Tak to za mě ještě nebylo, to je teda škoda, moc ráda bych viděla Aničku jako embryjko 😵

silver, to víš, že to je nádhera, dostat miminka do bříška!! 🙂 Vůbec to nebolí, jen čekáš, kdy ti řeknou, že už máš broučky u sebe a to je přece krásné a všechny jsme na to tak dlouho čekaly 😉 Tohle je výhoda IVF, že víš přesně ten okamžik, kdy máš miminka u sebe a už na ně můžeš mluvit, hladit bříško.. Taky se člověk třeba neopije, nekouří apod., což někdy dělají holky, které neví, že jsou těhu 🙂 Takže to IVF má i svoje výhody 😵

hanulka3112
13. dub 2008

Marinko mám pocit, že se o Chovanci zmínil, tak uvidím byla bych ráda, protože jsem slyšela, že je opravdu odborník, když tam ten můj nebude, doufám, že bude zpět až budu testovat 😉 a ten ET to musí být nádhera 😵 myslím, že na tom budu stejně jako ty, hned, jak tam budou budu hladit bříško a povídat si s nima 😵 vždyť už teď jim posílám pusinky na dobrou noc, už mi asi hrabe, ale je to neuvěřitekné, když víš, že tam někde na tebe čekají 😵 chtěla bych, aby u toho byla i má drahá polovička, ale to asi nejde, ale vím, že někde to funguje, ale i tak na ně bude určitě myslet. Jo a máš šikovného manžela, že zvládl ty injekce ten můj z toho byl fakt hotový a kdyby si je měl píchat on, tak by to určitě nechal na mě 😀

fiallinka
14. dub 2008

holky, já jsem k nim sice nějak nemluvila, když byli u mně, ale zase jsme pořád o nich mluvili s manželem - pořád kecy typu - jak se tam ti naši bobánkové ve zkumavkách mají, není jim tam bez rodičů smutno, no a tak... prostě si myslím, že když už jsme se všichni dostali do téhle situace, jediné řešení je na to myslet trošku pozitivně (v rámci možností) a brát to všechno, pokud to jde, s humorem a nadsázkou...

silver2501
15. dub 2008

Ahojky snažilky, těhulky a maminky...🙂

Tak hlasím, že jsem dnes přežila první vlastní sebeubližování v 5 ráno, a to domácí píchání jsem po desetiminutovém boji sama se sebou nakonec vyhrála a píchla si to tam 😀)))))
Mám trochu vyšší FHS(či co jak se to píše 😀))) ) a tak píchám puregon 225 a v pátek jdu na kontrolu... No a opravdu musím říct, že ta vyjížďka výtahem do druhého patra byl pro mě hroznější zážitek jak ta první injekce 😀 ))) furt si na ten výtah tam ne a ne zvyknout 😀))) taky jsem tam šílela, že jsem čekala na výsledky hodinu a půl a vůbec mi neřekli, že to tak bude dlouho trvat..☹ bych si jinak zajela někam do města třeba, bo jsem se tam třepala jako ratlík 😀

Tak pěkné uterý a doufám, že zítra ten boj zkrátím o něco 😀)))

Hani a ty jak pokračuješ???

fiallinka
15. dub 2008

silver: gratuluji k píchanci 🙂, máš dost jednotek, asi budeš muset ještě dokupovat, ale ve výsledku je to jedno 🙂, a ten výtah byl ještě nedávno až do trojky... a počítej s tím, že na tu krev tam teď vždycky budeš tak čekat, během stimulace (Naopak odběr a transfer je rychlý).

A co HaŇulka?

hanulka3112
16. dub 2008

Ahoj Holky všechny vás zdravím 😉 🙂 takže nám zbyli dva bojovníčci a ty už mám u sebe v pupíku a snažím se je hýčkat 😵 jinak jsem ještě dostala nějaké prášky, které polykám a zavídím si gel na noc a co vy jak se máte?
Silver gratuluji k prvnímu píchanci 😉 🙂

fiallinka
16. dub 2008

Hanulko, už jsem o tebe měla strach - dva miláčci jsou skvělí, budou to ti nejlepší, neboj! Dobře je krm, hodně pij a jez bílkoviny (prevence ohhs)... , myslíme na tebe

Já se mám dobře, příští čtvrtek jdu na ultrazvuk, tak doufám, že bude všechno ok... už jsem to i řekla v práci a známým, nechce se mi pořád stahovat břicho (i když cizí lidi to ještě nepoznají, ale mně je všechno těsné)... ale pořád ho mám ještě menší, než když jsem měla hyperstimulák.

hanulka3112
16. dub 2008

Fialinko, tak to je nádhera už ses mohla podělit o tu krásnou zprávičku 😵 jj piju jím bílkoviny a polehávám u TV a dr. říkal, že jsou krásné ty embryjka, tak se už teď modlím, aby se pěkně zakousli a nepustili 😵

marinka
16. dub 2008

hanulko, tak to je paráda, že jsou krásní, určitě to vyjde!! Opatruj se, odpočívej, ať je jim u tebe dobře 😵

silver2501
16. dub 2008

Hanulííí, gratulujiííííííííííííííí.....

marinka
16. dub 2008

silver, s tím výtahem ti rozumím, já mám z výtahů fobii (můj nejhorší sen v životě je ten, že se se mnou urve výtah 😖 😖 ) a vždycky jsem tam trpěla, musela jsem zhluboka dýchat 😅
S tím čekáním je to pitomé, měli ti říct, jak to bude dlouho trvat 😖 A jsi šikulka, že pícháš sama 😵

kaaace
16. dub 2008

ahoj holky,Hanulko moc gratuluji.Holky my byli v pondelí na spermiu a Petka má 82% nepohyblivych spermii.tak 26.5.jedeme do Zlína a tam si nás zaevidují jako neplodný pár a zároven budeme mít první schuzku a tak se chci zeptat jestli nevíte jak to chodí?já jsem v pořádku a do výsledku pro mého mudr. napsali,že nám doporučují ICSI.

silver2501
16. dub 2008

Marinko, jj mě se právě často zdává ve snu o tom jak padám s výtahem dolů...sice se v tom snu vždy zachráním, ale prostě výtahy nesnáším a je to pro mě v tom zlíně velké sebezapření 😀 raději jdu i do osmého patra pěšky.., ale v tom zlíně nevím kama jinama jít a jak to obejít třeba, a je mi to trapné se na to tam ptát 😀 ))) no a takřa to píchání ve srovnání s výtahem, vlastně nic není 😀))))
Jo a děkuji za pochvalu s pícháním, ale už jsi určitě četla, že fakt je to pro mě osobní boj, ale puregon víííítěěězíííí 😀 V pátek jdu na utz, tak jsem zvědavá jakápak to sem skvělá nosnice 🙂

Kače, neboj muj muž má pouhých 8 milionu v ejakulátu, a z toho 80 % nepohyblivých a 20% jen pomalu..no a proto je tu metoda ISCI, která pomůže tomu, aby tvoje vajíčko oplodnili přímo s tou nejlepší spermijkou... neboooj ve zlíně jsou odborníci, oni vám určitě pomůžou 🙂 Takže tobě vezmou krev na hormonální profil a imuno a tvojemu muži asi znovu kontrolní spg a nabídnou vám metodu přímo ušitou na vás dva 🙂 A ani se nenaděješ a už budeš stimulovat, tak jako já ted...strašně rychle to utíká (se mi zdá tedy 😀 )

marinka
16. dub 2008

silver, já jsem taky koumala, kama se tam dá dostat pěšky, ale je to nějaké složité 😅 Tak jsem ráda,že mě někdo chápe, manža si ze mě vždy akorát dělal srandu 😠 Držím teda moc palce na pátek, snad bude hodně folíků 🙂

kači, silver ti to napsala pěkně, tobě vezmou krev, manža půjde na další spg (taky jsme šli, i když už jsme měli výsledky z jinama a vyšlo nám to u nich ještě hůř 😖 ) a pak vám dr. naplánuje IVF+ICSI a jak dostaneš mrchu, tak budeš moci začít stimulovat 🙂 Z toho výsledku si nic nedělej, zdaleka to není tak hrozné a ICSI to jistí 😉

silver2501
16. dub 2008

Jujky márinko, a já že mi poradíš nějaký fintík jak na to, abych ten výtah nemusela 😀 No u mě štěstí, že aspon ten výtah je stráááášně veliký, do toho malého klasického pro tři bych se nedala ani za milion korun 😀 Ani nevíš, jak jsem ráda, že ted se jezdí už jen do druhého patra 😀 😀 😀

Tak tak kači, jak píše marinka, a pak už je to celé jenom o štěstí a o přírodě 🙂

marinka
16. dub 2008

silver, no jednou výtah nejel, tak jsme museli pěšky a šlo se tou chodbou doleva od výtahu, ale už fakt nevím, jak to bylo 😅

silver2501
16. dub 2008

No ani si nedovedu představit, kdyby náhodou nešel, když bych byla uvnitř 😲 🙄 asi bych umřela 😀

marinka
16. dub 2008

to já taky, brrr!!! 😅

kaaace
16. dub 2008

jééé, holky děkuji za rady a uklidněni,a ta stimulace znamená co?jsem jak v Jiříkově vidění a nevim co je co?to je trapas 😀 😅

kaaace
16. dub 2008

a s tím výtahem,mě bylo trapný jet výtahem tak jsme s Petou šli po schodech.motali jsme se tam jak špína v kýblu a nakonec jsem se zeptala paní ulízečky a to už jsme stáli skoro u dveří 😅

marinka
16. dub 2008

kači, stimulace je, že si budeš doma píchat injekce s hormonama, po kterých ti narostou folíky s vajíčkama 🙂