CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

koryna
1. lis 2007

Jak píše lentillkaa,clostil je na dozrávání.Ale zkus si dělat tento měsíc ovu testy a pokud budou dvě čárky,tak vajíčka s největší pravděpodobnosí pukají a pregnyl ani nepotřebuješ.A dost se divím,že tě nekontrolují UTZ,jak potom ví,jestli ti clostil dobře zabírá? Já jsem např měla než se malý narodil jen minimální dávku a když jsem ho začala brát po roce,co se malý narodil,aby jsme měli druhé,tak to nestačilo a musela jsem několikanásobně zvýšit dávku.Zkus se domluvit,jestli by ti mohli kontrolovat,jak reaguješ.Je to jistější a navíc budeš vědět,kdy přesně na to máte vletět.

v199
autor
2. lis 2007

Ahoj holky,Jablunka, budu duržet palečky, mě to ne a ne příjít.Holky nevíte čím to může být?Nikdy se mě menstruace tak dloho nezpozdila, injekce byla na přivolání byla před týdnem.Už se nemůžu dočkat té stimulace a IVF, čím to mám popohnat? 😅

lentillkaa
2. lis 2007

holky teď mi volal doktor....jsem pozitivníííí 😀 sice prý uplně na hranici, ale je to tam! teď jen doufám že hcg bude stoupat...

extravaganca
2. lis 2007

lentillkaa:Gratulujuuuuu,super 😵 Mám strašlivou radost...juuu fakt paráda 😵 Neboj určitě poletí nahoru dál 😉

extravaganca
2. lis 2007

v199:A testíky nic?

lentillkaa
2. lis 2007

extra: děkuju 🙂 snad jo...teď jsem volala manžovi...má radost snad větší než já 😀

extravaganca
2. lis 2007

lentillkaa:Tak to bude vaselo o víkendu,co 😵 Fakt super 😵 Tak snad Tě budem brzo následovat 🙂

lentillkaa
2. lis 2007

no já mám v neděli narozeniny. ale nejhezčí dárek už jsem dostala 😵 teď jen nechlastat (což mi vůůůůbec nevadí). budu držet palečky, určitě se zadaří 😉

jabluncanka
2. lis 2007

v199:
...třeba jsi taky těhu?!?!?! 😀 😀 onten Agolutin buď spustí MS,nebo posílí těhu...Další varianta není... 😀 😀

lentillkaa
2. lis 2007

holky a mě tak napadá...myslíte že mám užívat ten anopyrin a prednison pořád dál?

evule
2. lis 2007

Lentilkaa moc gratuluji a držím palce ať je vše v pořádku 🙂

extravaganca
2. lis 2007

lentillkaa:Jejda,tak to Ti neporadím..zavolej doktorovi 😉 Jéé,ty máš narozky,tak to gratuluji ještě k narozkám a přeji ať je vše tak jak si přejete 😉

v199
autor
2. lis 2007

Lentilka to je supeer, moc vám to přeju 😅 😅 .Já bych ten anopyrin vysadila, to bereš jen nějak krátce pa zákroku. Teď se nech manžílkem pěkně hýčkat, ať si embryjko najde to nejlepší místečko, kolik ti jich dávali? Jo holky těhu test je negativní.
Extra: ještě měj chvilku pevné nervy, je to vše strašně zdouhavé TREBA VYDRŽAŤ.
Evule: jak jste na tom vy? už jsi něco podstoupila?

lentillkaa
2. lis 2007

v199: já jsem byla jenom na IUI takže embryjka žádné...
Já teď nevím jak jsi na tom...ale třeba se to ještě změní a bude to pozitivní 🙂 kolikátý jsi DC?
a myslíš teda že anopyrin už nebrat...je fakt, že je tam napsáno že je to pro těhotné nevhodné. doktor mi to nebere 😠 Jdu k němu v pondělí, tak na druhou stranu...snad tomu embrouši neublížím, když budu anopyrin ještě 2 dny zobat

v199
autor
2. lis 2007

Lentilka, já jsem si tě zaměnila jablunkou promiň, ale aspoň vidím první IUI s úspěchem, gratuluji

marinka
2. lis 2007

lentilko, taky moc gratuluju!!!!!!!!!!
A ostatním držím nadále palečky! 😉

v199
autor
2. lis 2007

Lentilka, já jsem ty léky po IUI brala týden.

lentillkaa
2. lis 2007

aha...no mi řekli že crinone 14 dní - to je do dneška a doktor mi dnes napsal duphaston. ale s těma dvěma si nevím rady..

v199
autor
2. lis 2007

Lentilka, tak si zkus zavolat na CRM, sestřičky na recepci ti určitě rády poradí. 😅

marinka
2. lis 2007

A ty léky určitě užívej dál!! Já jsem brala Prednison až do 12 tt a anopyrin taky ještě nějakou dobu po testu, dr. ti pak řekne, kdy ho máš vysadit. Tyhle léky miminku neublíží, naopak pomůžou embryjku, aby se pěkně zavrtalo..

lentillkaa
2. lis 2007

marinka: děkuju 😉

laola
2. lis 2007

lentilkaaa, moc gratuluju 😀 opatruj se! 😉 😀

koryna
2. lis 2007

Lentillkaa gratuluji a ať rostete.Hlavně žádné vylomeniny a šetřit se.

evule
2. lis 2007

v199: dnes jsem byla s manžou na urologii a prý je všechno v pořádku, že máme vydržet, že sice spermio pod normou, ale není to hrůza, takže v pondělí se domluvím s doktorkou na stimulaci.

fiallinka
2. lis 2007

Lentilkaa - blahopřeju moc, strašně ráda slyším, když se to někomu podaří, kdo se už dlouho snaží...

fiallinka
2. lis 2007

Lentilkaa: a ještě raději slyším, že máš příznaky jako před MS, vždycky si říkám, když mne začne bolet břicho, že to nemusím vzdávat předem, než mrcha dorazí...

lentillkaa
2. lis 2007

fialinka: já jsem na tom jako ty...taky už jsem brala jako hotové že nic - kvůli těm bolestem jako před MS

fiallinka
4. lis 2007

lentillkaa: hlavně nám ještě pak napiš, jestli je všechno v pořádku, a tak...

lentillkaa
4. lis 2007

fialinka: dneska jsem celá špatná...ráno jsem si dělala test a nic. vůbec žádná čárka. navíc mě dost bolí břicho...tak si říkám, co to zase bude ☹

laola
4. lis 2007

lentil, klid!!! Máš to potvrzené od doktora, tak se neplaš! Víš jak někdy ty testy fungujou... 😒