CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
24. čer 2008

Holkyyyy, tak já musím jít venčit našeho synáčka malého chlupatého 😀 😀 😀 zítra tady budu opět, nějak se mi nechce pracovat v tom hokru nebo co 😝 tak zatím pááááááááá

silver2501
24. čer 2008

😀))))))) Soni já se z tebe fakt picnu dnes, už se mi i natrhávají koutky ... 😲 😅 😀
ale aspon víte dopředu, že jako basketbalistka bude dobře vydělávat a nebudete trpět nouzí chi chi 😀 😅 😀

silver2501
24. čer 2008

Tak pááá Soni, a bacha na jeho tlapky, budeš je potřebovat po tom znasilnovaní manži 😀 😀 😀

sonja21
25. čer 2008

Dobré ránko, mě je dneska zlééééé, mrcha je fakt mrcha 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

áhhoj Soni, to mi povídej, mě bylo zle o víkendu. Přidala jsem do alba fotku mojich pomocníků 😀

sonja21
25. čer 2008

Ivy, ani mi nemluv co ze mě letíííí to je hnus ☹ naštětsí má tchánu doktora tak mi dal Ibalgin 600, ten používám fakt vyjímečně, ale teda druhý den mrcha a lezu po stěně, to bude den 😀 jdu juknout 🙂

sonja21
25. čer 2008

Ivy, to je hrozné co , my jsme jak nějací fetáčci , ti by z nás měli radost cooooo 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

Soni, to jo 😀 Naštěstí to píchám "zatím" asi dobře, bez modřin. 😀 Ale včera jak jsme byly na večeři mě začalo cosi bolet břicho, tak nevím, co to je. ☹

marketma
25. čer 2008

Ahoj Soni 😉
Takže zázrak se nekoná?! To je mi líto ☹

sonja21
25. čer 2008

To je super znamení, že se něco děje a folíci krásně rostou, nechci tě strašit, ale bude hůř, bude to tlačit budeš mít pocit, že dostaneš mrchu,ale to je dobře 😀 jen ta pěkně rostou 😀 já zítra nasazuju Clostilbegyt a jak to půjde budu znásilńovat manžu 😀

sonja21
25. čer 2008

AhoJ markýýýýý , nekoná, ale kupodivu jsem vysmáta, teda pokud měš zrovna není blbě, ani jsem neměla svůj obvyklý syndrom, že mě naštvali všichni kdo na mě promluvili 😀 břicho mě nebolelo vlůbec nic, tak nevím co je to za novoty,ale mrchu mám mega blééééééééééé 😝

ivanalysonkova
25. čer 2008

Tak super, a není to brzo? v podstatě 3.den injekce? Asi ne,co? 🙂 Tak to dobře naplánujte, budu na vás myslet 😉

sonja21
25. čer 2008

Ivy, není, na IUI jdeš cca 13-15 DC, tak to už pomalu začíná růst 😀 Já na Vás tayk, mdoufám že to klapne na 1 pokus,ale když nááhodu ne, tak nic není ztraceno, holkám většinou vyšel 2-3 😀 tělíčko bylo pěkně nahormonované a šup, byli tam // 😀 😀

marketma
25. čer 2008

Jsem si musela změnit nick, protože jsem tady byla pod příjmením ještě za svobodna a ten co mám na neplodnosti už je tady obsazený ☹
Takže od zítřka pakáš Clostil? Jen papkej ať folíci rostou 😉 Jo a ten "obvyklý syndrom" taky znám 😉

sonja21
25. čer 2008

MARKY-zkusím to s clostilem do toho Září, pak uvidím 😉 jo,jo,jo, ten sydnrom ... NEMLUVTE NA M'E JINAK STŘÍLIM !!!!! já mám běžně, ale ted jak říkám kde nic tu nic a mrcha je mezi náma 😀 doufám, že je poslední a bylo to od ní takové hezké gesto na rozloučenou 😀

sonja21
25. čer 2008

IVY, co jsem to ted objevila .... KATY je // supééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, potichu gratulujuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

Soni, buď v klidu. Já se to dozvěděla teprve včera 😠

sonja21
25. čer 2008

Já jsem to zjistila v Albumu dneska 😉
Ivy, ty jsi měla ten náhrobní kámen s mrchou, kde jsi ho našla na netu ????

ivanalysonkova
25. čer 2008

já v albumu včera. Ten hrobeček? Zkusím se podívat. 🙂

sonja21
25. čer 2008

tak to jo, to je blbý 😒 ale já myslím, že je to dobré znamení, že teď jsi na řadě TY 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

No, doufám, že jsme na řadě všechny 😀

sonja21
25. čer 2008

Tak v to taky doufám 😀 😀 😀 😀

fiallinka
25. čer 2008

holky, teď se ve Zlíně zadařilo jedné známé, byla 3x na ivf v Praze, a nic, a do Zlína šla už jen proto, že chtěli darované vajíčko, u ní se tvoří špatné, a ve Zlíně se na to vůbec nečeká (v Praze až rok), a zadařilo se, hurá! To nemusí být Zlínem, ale je to dobrá zpráva...

jabluncanka: ano, pokud budeš srovnávat se státní klinikou, tak je to určitě levnější. Ale státních je minimum a stejně tak jako na ně najdeš pochvaly, tak i hromadu stížností, prostě jak to komu vyšlo... ale já osobně právě kvůli tomu dojíždění, které při ivf je pořád, bych teda měnila car jen tehdy, pokud by mne štval fakt hodně...

ivanalysonkova
25. čer 2008

holky, vypadá to, že ten Zlín je zazračný 😵 😀
a ještě jeden dotaz. V den IUI, když jde manžel na odběr, musí tam jít sám, nebo můžu s ním 😀 ??? a jak potom dlouho trvá samotná IUI? Leží se tam pak ještě?

sonja21
25. čer 2008

IVy, s manžou můžeš většinou do kabinky a pak tě přijmou napkoj, odvezpu tě spostelí n a sálek a je to záležitost 5 minut-to ti dají spermijky do dělohy, nebolí je to, je to tenká hadička je to jak vyšetření , pak si poležíš 30 minut na pokoji a jdeš domů a čeká š na // pohoda 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

a musím se oblíkat do nějakých jejich úborů, nebo jak to funguje? Může být pak můj se mnou na pokoji? To jsou otázky,co?? 😀 ale díky 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

jo holky, a co masáže? Myslíte, že můžu nějakou před IUI absolvovat. Omlouvám se, že vás zatěžuju takovýma otázkama. Ale kde mi jinde tak dobře poradí?? 😀 😉

silver2501
25. čer 2008

Ahojky holky, tak jsem dorazila od doktorů, naštvali mě, chcou at si vezmu neschopenku, že to nevypadá jen na týden dva lečení chjooo☹ ale já chci PN až v září, at můžu být u druhého ivfka pěkně klidně v klidu a soustředit se jen na to..tak já fakt nevím ☹

Ivi, já si do Zlína vždy beru od mojeho nějaké velké tričko, bo pyžamka nevlastním, ale když nic mít nebudeš, tak neva, pujčí ti 🙂

Fialinko, tak to je dobrá zprávička, takovýhle tady víc 🙂Jo jo, ve Zlíně jsou šikulci 😉

Soni, a jak ty? četla jsem, že tě přepadla mrcha mrchovatá, tak snad už to trošku povolilo a vyjednávat s tebou bude lehčí jak s teroristou 😀))))) 😀 😀 😀

sonja21
25. čer 2008

Ivy- vem si košilku, to stačí, budeš tam asi hodinku na pokoji,ale Tvůj tam může jn v případě, že tam nebudou jiné ženské, ale neboj, ono to fofrem uběhne a fakt to nic není, je to jako běžná prohlídka 😀 masáže, pokud ti nebudou masírovat břicho, tak snad jo 🙂
Silvy- jo,jo, jo je to holt mrcha a dělá si co chce, ráno jsem umírala ted pro změnu zmizela, jako chápete to ? já teda ne ačekám co zase na mě vymyslí 😀

ivanalysonkova
25. čer 2008

jo holky, už to začínám cítit. Zrovna mě bolí na levé straně, a pořád lítám na záchod. 😀 Hurá hurá, jen ať rostou... 😀