CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
1. črc 2008

IVY, jak píše FIALINKA , oni rostou každým dnem kosmickou rychlostí, neboj 😀 Ivy, v den IUI už nedělají UTZ, jen tě přijmou, šup na pokoj a šup na to, musí se pěkně to načasovat, at se tam spermijky brzo potkají s folíkama 😀 a SILYV, to znáááám, já jsem stejně, tak bych asi tu dotyčnou litovala 😀 a jak jinka, už se blíží Zářííííí 😀 a my se snažíme domácky a jdu opět k paní lečitelce tak uvidím 😀

silver2501
1. črc 2008

No hlavně se nám blíží termín imuna v Praze, takže to nás posune zas o kousek blíž a pak už jen čekat na výsledky a šup, objednávka v CARu a hopky dupky na to ...🙂 🤐

Soni, a kam chodíš k léčitelce??? a pomáhá to???
Jen se tak ptám bo mě stejně nic nepomůže, když nemám ty vejcovody 🙂

sonja21
1. črc 2008

Silvy chodím tady do Jaroslavic, asi pomáhá, už 5 mých kamarádek je od ní těhu a 2 beznádějné přípda, y je fakt moc milá a já se cítm dobře, po těch jejích kapičkách a čajíkách 😉 a jak říkám, hodně mě drří i psychicky, neodmítne kdykoliov potřebuju pomoct a docel mě odhlad, aníž věděla, že jsem byl n aivf, vyjmenovala mi 2 choroby / co jsem si tajně myslela / mám špatné ledviny po těch hormonech a zaneřáděnou krev ☹ ale řekl, že to pročistíme a bude líp 😉 a je pomalu ,ale jistě líp

sonja21
1. črc 2008

ježíškuuu , já tam má chyb omlouvááám seeeeee 😀 😀 😀 😀

silver2501
1. črc 2008

Soni, tak to je dobře, že Ti to tak pomáhá, ono je dobré se hlavně dostat do toho psychyckého klííídku a pak už je z půlk y vyhráno, tak snad budeš její šestý úspěch, a hergot, konečně to vyjde 🙂 at pak můžem tady udělat tu pupkovou párty chi chi 😀

ivanalysonkova
2. črc 2008

ahoj holky, dobré ránko, jak se máte? Jsem v práci, je tu strašné horko 😝 Včera jsem zaregistrovala krásný plodný hlen. 😀

sonja21
2. črc 2008

Ivy, tak to je super a dobré znameníčko, že ovu krásně funguje a IUI se povede 😀 a máš pravdu je tady pařááák 😉

ivanalysonkova
3. črc 2008

dobré ránko 😎

sonja21
4. črc 2008

Ivy, tak cooooo jááááák ? já jsem tam byla asi v 11,ale to už jsi tam nebyla ☹ tak já hlásím závěry dnešní konzultace a utz, mám krásné 2 maxi folíky a 2 skoromaxi, tam musíme sexíkovat a po asi hodinové konzultaci s Horvatem .... je prostě jen smůla, že ještě nejsem těhula, protože fakt na nic nikddo nepřišel a jsem ukázková pacoška, co krásně reaguje ☹ no,ale pak ho přeci jen něco napadlo, sice, že by jestě se mi v období ovu mohly dělat křečové žíly na děloze ( ptporž mě po ovu do měsíčku pícháv podbřišku, otékají mi nohy a pod. ) ty překrvovaly dělohu a pak embroušci neměli šanci nebo tak nějak, takže mám léky a zkusíme tuto léčbu a na ivf říkal, že mám zatím čas, že je to zbytečné uuuuffffffffffffffffff 😀 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
4. črc 2008

Ahoj Soni, já jsem cca v 10:50-11:00 šla na věc... Tak to šel pan doktro asi od mně😀 Nebylo to moc příjemné, ale dalo se to přežít 😀 😎 Nafasovala jsem léky: Prednison, Utrogestan a Anopyrin. Nevím jestli to vyjde, manža neměl moc rychlé spermie, tak uvidíme. Myslíš, že nějaká šance? Doporučovali nám sexovat celý víkend, tak začínáme hned ráno 😀

silver2501
5. črc 2008

Ahojky Soni, tak to je paráda, že jsi dostala takové info, no konečně aspon nějaký posun, co?? no držím palečky, at je právě tohle ten zádrhel a konečně se zadaří 🙂

Ivi, tobě samo ty paluše držím taky, takže sexíku 3x zdar a pak už jen sem nahlas testík s dvěma // 🙂

fiallinka
5. črc 2008

sonja: mně zjistili na laparce křečové žíly kolem dělohy, právě jsem si stěžovala na to píchání, ale dostala jsem jen detralex na pár měsíců a neříkali, že by to mělo vliv na plodnost - ale nebylo to přímo na děloze, takže je to možná taky něco jiného

sonja21
6. črc 2008

Fialinko, právě, mi říkal že je to možné, že to vadí otěhu - děloze, mám taky detralex, tak uvidím, říkal, že pokud je to ono tak se to srovná, krev bude fiungovat jak a má a děloha taky,tak třeba je to fakt tím ... my dokud máme emboušky ve zkumavce jsou super a jak mi je dají konec ☹ tak uvidím... zkusím všechno, vyložená příčina u nás není zjištěna ☹((((
IVY+ tak to jsme se minuly a šance je, právě, že oni ti tam spermíky pěkně zavedou a oni se tam určitě hezky zabydlí 😀 a taky máme sexíkovat celý víkšen tak snad se naše snažení neminulo účinkem 😀 😀 😀 😀

ivanalysonkova
7. črc 2008

Ahoj holky,
dostali jste některá po IUI lék Prednison?? Prý je to na potlaceni nejake imunologicke reakce. Prý to může snižovat imunitu. Tak nevím. Máte zkušenost??

Soni, tak jsme to přes víkend pojistili 😀 Pořád mě bolí v podbříšku, no spíš píchá.
Silver, díky a tobě samo taky... 😀

silver2501
7. črc 2008

Ivi, ano po IVF ho beru - brala jsem, jednu ráno, s utrošem a anopyrinem...davají to jako prevenci 🙂 neboj, ví co dělají.... sice jsem slyšela, že to je hodně drsný lék, ale k tomuto prý jako prevence pomáhá....🙂 A tím, že ti to malinko sníží imunitu, tak embryjka se lépe usadí a tělo je neodmítne...protože tělo bere embryjka jako takové "vetřelce" a chce je vypudit a proto ten prednison...

Soni, tak doufám, že snaženíčko už vyšlo 🙂

ivanalysonkova
7. črc 2008

Silver, díky, trošku jsem zapátrala do historie diskuzí a nějaká holka to tam taky psala. Tak snad se pořádně uhnízdí 😀 Teď ještě vydržet do příštího pátku (18.7)

silver2501
7. črc 2008

Ivi, není zač...v pátek 18. máš testovat??? tak to budu držet pocelou dobu dál ty paluše, at už konečně je tady další těhulka 🙂 už by jsme to tu fááákt potřebovaly, takové malé povzbuzeníčko 🙂

ivanalysonkova
7. črc 2008

silver, jo v pátek. To čekání je nekonečné 😀 Ale mám spoustu práce, tak snad to rychle uteče. Když to nevyjde, jedeme na tu dovču. Docela se těším. Už máme i vybrané místečko....Ale kdyby se náhodou nejelo, tak se zlobit nebudu 😀

sonja21
7. črc 2008

Ivby ted me napadá, že jsme se tam musely potkat já jsem tam totiž seděla od 11- 14 hod. ???? 😀
Jo prednison dobrý, ty potřebuješ zrušit imunitu, aby jsi mohla otěhu, tělo se pak nemá sílu brátnit a nebojuje s embrouškama 😀 teda ymslím když těhotníš za asistence lékařůůů 😀
FIALONKO, pracuju na tom, dneska jsem byla u léčitelky a říkála vše o.k. šup na to, tak jsme na to preventivně vlítlíííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀

Ivy správný přístup 😉

ivanalysonkova
8. črc 2008

Soni: my jsme byly nahoře ve 3.patře na gynekologii. Po tom prednisonu se mi chce pořád spát, proto ho beru brzo ráno, a pak si jdu ještě lehnout. 😀

silver2501
8. črc 2008

Ivi, no já si myslím, že tě unavuje ten utroš spíš..polykáš ho nebo zavádíš??? já byla vždycky jak opilá právě po něm 😀 ale raději jsem ho polykala bo nesnáším zavádět a jak to pak všechno teče ven ta plpa bléééééé 😖 😒 🤐

fiallinka
8. črc 2008

ivča: mně to taky dělal utrogestan, když jsem ho polykala, točila se mi ještě hlava...

ivanalysonkova
8. črc 2008

holky, jo to bude ono 😎 Mě se vždycky točí hlava po ránu, kdy beru všechny tři... 😀 Ten utroš radši polykám, zavádět si ho, asi ne, taky to nemám moc ráda.
Jo a holky, co hlen??? Od neděle mám hlen jako při ovu, a pořád to přetrvává. Ovu už byla, tak mě to zaráží. Máte zkušenost??

silver2501
8. črc 2008

Ivi, tak ten jsem měla taky, hlenila jsem tak do bíla, ale nevěděla jsem jeslti je to tím utrošem a nebo ne. Pak jsem utroš jen polykala a tyk se mi objevoval... ale myslím, že to není na závadu, že to ničemu nevadí ...

ivanalysonkova
8. črc 2008

silver díky, už přestanu bádat a budu se snažit vydržet.... 😝 ještě 10 dní 😖

silver2501
8. črc 2008

Ivy, přeji ti at už je to to poslední "vydržení" a at se zadaří 🙂

sonja21
9. črc 2008

Dobréé ránko, Ivy, to je z těch léků, já po nich taky byla oblbá a unavená a měla jsem takový jakoby výtok-hlen, tio je nromiš, vydrž pr´tka -vydrž 😀 hlasím na neplodnosti je snažilka po 7 KET těhulkááá, tak začíná opět těhu vlnááááá, tak se musíme svést coooo 😀
IVY PFUJ, PFUJ, PFUJ a SILVY, už se blížííííí Září je za rohem coooo 😀 😀

ivanalysonkova
9. črc 2008

Krásné ráno, tak doufám, že nás ta vlna taky co nejdřív zasáhne, nejlépe ještě letos. Dneska mě manžílek musel tahat z postele 😀

sonja21
9. črc 2008

Ivy to znám já jsem po utrouši spala jak Šípková Ruženka 😀

ivanalysonkova
9. črc 2008

Soni, super, nejsem sama 😵 A zase potřebuju poradit 😅 Pořád mě bolí v pravém podbřišku, takové píchání. A sem tam takové tlaky v celém břichu. 😝