CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

koryna
12. lis 2007

Juliet orgalutran je na to,abys neměla předčasně ovulaci a vydržely ti vajíčka v celku až do punkce.

v199
autor
13. lis 2007

Ahoj holky, Juliet tak jsme na tom skoro stejně, já tam jedu zítra na kontrolu.Kolik si ho picháš, ja 200j. Jsem tam objednaná na 7.30 tak doufám, že nebude čekací doba delší než naposledy.
A co vy ostatní babule? Jak jste nam vy? 😅

extravaganca
13. lis 2007

Ahojky holky
Tak já na vás holky(juliet a v199)budu moc myslet,aby to dobře dopadlo 😵
JInak já to včera večer dostala,takže ve čtvrtek začínám brát clostil a pak od 16.DC duphastan,tak uvidíme co to semnou udělá..

z4401
13. lis 2007

Ahojte holky, tak ja včera byla v CaRu na krevní test. Bohužel negativní. Teď čekám až dostanu MS a začnu zase píchat Menopur. Ach jo.

z4401
13. lis 2007

Jen tak pročítám diskusi a můžu říci, že to čekání mě tam sem tam fakt štve. Někdy se sice stane, že mě vezmou dá se říci na čas, ale někdy zase čekám i 2 hodiny.

juliet
13. lis 2007

v199 já píchám zatím 100 jednotek

juliet
14. lis 2007

Dobré ránko všem, to nám to hezky sněží, co?
V199, oni jsou tam už tak brzo?

extravaganca
14. lis 2007

Krásné ráno 🙂
juliert u vás sněží?Tady(ve Zlíně)ani vločka ☹

fiallinka
14. lis 2007

Ahoj, ze Vsetína hlásím hodně vloček a docela souvislou sněhovou pokrývku 🙂

z4401
14. lis 2007

Dobré ráno, tak tady ani vločka nespadla ☹

z4401
14. lis 2007

Holky jak je to u vás s IUI? Podařila se některé na klinice ve Zlíně?

extravaganca
14. lis 2007

Holky,nevíte co je s lentilkou?Doufám,že je opravdu těhu a že je v pořádku

v199
autor
14. lis 2007

Ahoj holky, ta lentilkä už se dlouho neozvala, doufám že je OK 😅 .Já jsem byla dnes ve Zlíně.Přibyly mě další injekce a příští týden v úterý jde na odběr vajíček-už teď mám hrůzu.Juilet kdy to vychází tobě?
Všem držím palečky, extra popožeň trošku ty doktory 😀

lentillkaa
14. lis 2007

ahoj holky...koukám že je po mně sháňka 😉 Omlouvám se že jsem nedala vědět, ale...nechtělo se mi na koníka ani koukat. Vážně jsem až teď přišla na to, co je totální beznaděj a smutek.

V pondělí jsem šla teda znova na krev, hcg bylo pořád stejná hodnota a v úterý potřetí už bylo 0. Takže biochemické těhotenství. A představte si asi jak mi bylo, když jsem den před tím od manžela k narozkám dostala dupajdy s nápisem Maminčino sluníčko...no prostě minulé pondělí u nás bylo slz jak na rožmberský rybník.

Teď už mám po i po MS a baštím clomhexal. ve středu příští týden jdu na ultrazvuk a pokud bude ok asi v pátek na IUI ☹

juliet
14. lis 2007

V199 mě by to mělo vycházet na příští čtvrtek, pátek. Uvidím, co mi řeknou zítra. Ke kterému doktorovi chodíš? Já k Chovancovi.

z4401, mě IUI nevyšlo. Byla jsem na 4 pokusech a nic. 2x jsem stimulovala Clostilem a 2x Puregonem.

lentillkaa
14. lis 2007

juliet: tak to se potkáme 🙂

v199
autor
14. lis 2007

Lentilka je me to mooc lito, dovedu si představit, co jsi prožívala.Já se toho zákroku nebojím, nejhorší strach mám ze zklamání.Za jak dlouho se dělá transfer po odběru?
Juilet chodím taky k Chovancovi 😝

fiallinka
14. lis 2007

lentillka: je mi to moc líto, myslela jsem na tebe, i když se neznáme 🙂. Ale zase si říkám - něco tam bylo, náznak určitě, a to stačilo jen IUI, určitě se ti to brzo už povede!

lentillkaa
14. lis 2007

fialinka: jsi moc hodná, děkuju 🙂 Jednou se to povede nám všem, jen to čekání je hrozné...však to všechny známe. Já jsem minulý týden byla ve stavu kdy mě totálně štvaly všechny mamči s kočárkem co jsem potkávala..

S tím že se to "povedlo" i po IUI mě utěšuje i manžel...jenže víš jak to je - u doktora jsem pečená vařená, furt mu říkám, ať mě pošle na nějaké vyšetření, že to není možné že se nám tak dlouho nedaří. a on má jedinou odpověď - nevím kam vás mám poslat, jste oba zdraví 😒

laola
14. lis 2007

Lentil, to je mi líto ☹ Budu na tebe myslet. Uvidíš, že IUI vyjde!!! 😉 🙂

extravaganca
15. lis 2007

Ahojky holky 🙂
lentilko,ani nevíš jak mě to mrzí...tenkrát jsem měla šílenou radost s Tebou...ale hlavu vzhůru a neboj,teď se to určo podaří 😵 To by bylo aby nebylo 😵 Jéé se těším...do Vánoc budete všechny hlásit // 🙂
V199:No já je asi moc npopoženu,ale až zas půjdu k doktorce,tak jí řeknu,ať nám napíše doporučení do CRM,protože nebudu dělat pokusného králíka na hormony stylem..uvidíme jestli to zabere 😠 Dnes začínám s clostilem,tak jsem zvědavá co bude

lentillkaa
15. lis 2007

extra: děkuju za podporu 😉 Do vánoc si to nemyslím, ale v příštím roce budem už kočárky tlačit všechny 😵 URČITĚ

extravaganca
15. lis 2007

lentiko,tak o co,že do Vánoc 🙂 SEbe nepočítám,ale vás,které chodíte na CRM vidím jasně o Vánocích s drobečkem v bříšku 😵

lentillkaa
15. lis 2007

🙂 kdybys měla pravdu, postavím ti pomník slávy 😀 Ne, ale vážně...tak nějak jsem se už smířila s tím, že do Vánoc to nevyjde (a na silvestra si budem s manželem říkat, že je to náš poslední silvestr ve dvou - stejně jako loni 😀 ) protože už je to asi jen na jeden pokus...a já jsem si provokativně slíbila, že pokud to nevyjde ani do února, nastupuju dálkově na druhou VŠ (asi už mi hrabe) 😝

extravaganca
15. lis 2007

Jéé,já budu mít pomník slávy 😵 Tak to bude super 😀 Já si taky loni říkala...tak a to je náš poslední Silvesrt ve dvou 😀 No a jak jsme dopadli všichni víme 😀 A letos si budu určo říkat to samé 😀 A nehrabe Ti,jen chceš normálně žít a to je v pořádku 🙂

lentillkaa
15. lis 2007

já ti nám totiž někdy pocit, když přijdu domů odpoledne z práce a manžel ještě není doma, že se z toho zblázním...prostě takové pocity zbytečnosti nebo já nevím jak bych to nazvala. Tak si říkám, že se něčím musím zabavit, abych neměla čas na blbosti 😉

extravaganca
15. lis 2007

Tak ten pocit znám...a protože už nezabíralo uklízeně,žehlení a vaření,tak jsem díky holkám z diskuze Křížkové vyšívání propadla vyšívání.Máš mě vidět,jak se v práci třesu,aby už padla a já mohle rychle letět domů.Tam v rychlovce udělám co potřebuju a pak si sednu k vyšívání a na nic jiného nemyslím...fakt super zábava 😀

lentillkaa
15. lis 2007

🙂) fákt? tak to asi taky zkusím 😉 akorát já, která umím přišít max. knoflík budu muset asi začít trochu pozvolněji 😀

extravaganca
15. lis 2007

tak mě moc přišívání knoflíků nejde 😀 Zrovna včera jsem vezla tchýni kabát,aby mi přišila knoflíky 😀 Ale vyšívání mi fakt jde 😀

lentillkaa
15. lis 2007

tak to já mám v knoflíkách praxi s mým drahým 😉 Ale možná se fakt vrhnu na výšivku jako ty. Jsi mě inspirovala 🙂 Dneska jeden ještě shánět skříň do ložnice a kuknout na kuchyněe, takže mám naštěstí program, ale zítra a v sobotu se budu sžírat (zvlášť protože po neděli mě čeká IUI, to zas bude nálada 😖 )