CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sarri
18. lis 2009

Kočárek včetně korbiček, sporťáku, nádstavce na autosedačky a autosedaček, pláštěnky i tašky vyšel na 15.000 - kupovali jsme ve Valmezu a mohli si vybrat vzor i z nabídky monokočárků. Zatím jsme moc spokojeni.

ruda
18. lis 2009

tak to je super cena za dvojky, jsem ráda, že je super, už se na něj taky těším....

aja8
18. lis 2009

Ahojky..Ruda: ty fotecky jsou uplne SUPER!!! ..holky, jen jsem se chtela zeptat, kde jste se naucili cvicit tu Mojzisovou?

sarri
19. lis 2009

Aji, já měla knížku a pak jsem doma cvičila podle DVD - tam je to polopatě vysvětleno a ukázané - obojí teď prodávám- s tím DVD se mi cvičilo fakt dobře.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=233990&i...

ruda
19. lis 2009

aja i já jsem cvičila podle videa, je to tam hezky, jen se donutit...
díky za pochvalu, včera jsme měli vybrat s 79 fotek 20, no povedlo se nám vybrat 39, bo manža chce jiné než já..., tak to bude trošku dražší,ale je to památka a i tak všechny pak budou ještě barevně i černobíle...tak uvidíme...

gabirr
19. lis 2009

Ahoj Rudi, moooc hezké fotečky!!! Bude to hezká památka. Já byla v pondělí na kopci na kontrolu a teď čekám jak dostanu mrchu a můžu začít papat Estrimax a čekat na KET (snad to bobani přežijou to rozmrazení) 🙂

ruda
19. lis 2009

gabi neboj, určo jo, kolik máte mrazáčkůůů?držíme s Rudlou palce a díky za pochvaluuu 🙂

gabirr
19. lis 2009

Rudi máme 3 a 3, takže ty jedny necháme rozmrazit. Jéééé děkujeme, budeme je potřebovat 😀

ruda
20. lis 2009

a vložíte dvě? když budou dobré? nebo 3 nebo jen jedno?

monas007
20. lis 2009

ruda tak to jste teda vybrali foteček !! my to asi zkusíme v ateliéru tak uvidím, co nám nabídnou a hlavně za jakou cenu 😀 😀 ale ještě máme čas !!

gabirr snad se mrcha dostaví co nejdřív ať můžeš začít papkat bobule 😉 😉 bobísci jsou určitě stateční bojovníci a rozmrazení zvládnou !! tak dlouho odpočívali a už se určitě těší k mamince do bříška 🙂 🙂 hlavně jim musíš věřit !! moc ti přeji, aby ti to vyšlo a brzy patřila mezi těhule !!

gabirr
20. lis 2009

Rudi určitě dvě, když budou dobré, já bych klidně brala dvojčátka 🙂 tak snad bobci vydrží. A jak ty se cítíš, už to máš pomalu za pár co???

gabirr
20. lis 2009

monas děkujiiii moc, fakt moc. To víš, že budu věřít (naděje umírá poslední) 😀 a když jsme se do toho boje dali, tak to musíme přeci dotáhnout do konce. A jak ty si užíváš těhu?

fiallinka
20. lis 2009

aja8: nejlepší je, když ti to napíše doktor a pak jdeš do rehabilitačního centra a tam jsou lidi, co se tomu věnují - bez rehábky to nemá moc cenu cvičit, důležité jsou mobilizace a ty musí dělat ona...odkud jsi?

monas007
21. lis 2009

gabirr tak já si to zatím opravdu užívám 🙂 😉 přibírám jen přes bříško, tak už nevypadám jak tlusťoch ale jako těhule 😀 😀 měla jsem z toho docela strach, ale všechny příznaky prvního trimestru šly kolem nás velkým obloukem 😀 😀 jen když člověk zatím necítí pohyby je takový nejistý !! ale asi si to prcek schovává jako vánoční dáreček 🙂 🙂 to už bych ho mohla poprvé ucítit, tak se mooooooc těšíme 😵 😵 jinak chodíme jednou týdně plavat, tak mi to docela dost pomáhá !! taky mám v plánu nějaký ten předporodní kurz, tak uvidíme !! volala jsem na pojišťovnu a momentálně nemají finance na proplácení aktivit, tak to vypadá že budu muset celou částku zaplatit sama !! člověk pořád platí a když potřebuje, tak na něho nezůstane ani kačka ☹ ☹

gabirr
21. lis 2009

monas no to povídej, ono tohle všechno okolo stojí hodně peněz a ještě když přijde prcek, budou taky potřeba nějaké ty penízky, ale vždy se to nějak vykoulí a půjde to 🙂 S pojišťovnama je to bída, platit jim to ano, ale přispět na takové tyhle aktivity to neee. A to je tvoje první IVF?

ruda
22. lis 2009

holky jsou to hrozné finanční zápřahy, navíc, když jste na PN, je to děs,ale stojí to za to, miminko je dnes přepych , když mu chcete dát pěkné zázemí, jojo pojišťovny..pěkně mu zpívali, když ptáčka lapali...
gabirr nestraš, za pár... no je fakt, že vánoce hup šup a je to tady... dnes se kolegyni narodila vnučka Anetka!!! 😀 holky, já jsem na řadě s termínem...rodím z vás nejdřív??? no asi kačka dřív, když má dvojky,ale termínově asi já..uf

gabirr
22. lis 2009

Rudi nestraším nestraším, zachvíli budete mít Rudíka doma (takový opožděný vánoční dáreček) 😀 No já pořád čekám kdy dostanu mrchu, měla dojít už včera, ale jen dneska jsem tak trochu víc špinila a zatím se nic nerozjelo...tak vážně nevím co je. Těhu jako nejsem 🙂 Potřebuji aby se rozjela, páč hned začnu brát ten Estrimax,tak snad zítra no.

ruda
22. lis 2009

gabčo to se musí rozjet každou chvilku a máš pravdu, je tu Rudík za chvilku s nám, vůbec si to nedovedeme představit..
koncem ledna mám narozky, tak třeba a prvního února můj táta.. no tak uvidíme...jen aby tam vydržel do příštího roku, pak je to celkem jedno...přenášet nemusím,ale rodit dřív nechci...mám ráda tohle "dárkové balení" 😀

kamozrout
22. lis 2009

Ahojky holky, nevíte náhodou některá na kolik výjde ve Zlíně ICSI? Manželovi vyšel špatně spermiogram, dostal zobkat vitamíny a za 3 měsíce ma jít na kontrolní spermio, pokud se nezlepší čeká nás úmělé oplodnění. Už teď z toho mám hrůzu. 😒 Tak abych věděla na co se máme připravit. A jak to vlastně probíhá? Omlouvám se, že takhle vyzvídám, ale jsme z toho opravdu špatná. 😒
Předem děkuji za každou odpověď Míša

gabirr
22. lis 2009

Rudi jo jo jo, to prcek vydrží a budete mít takové trojité narozeninky 😀 Hlavně odpočívat a užívat si, ony ty starosti potom začnou 🙂 (teda co jsem tak slyšela od kamarádek)

kamozrout tak ICSI vyjde na 8tis. První je nějaká ta konzultace, pak stimulace vaječníků, tam léky vycházejí kolem 5tis. Při stumulaci chodíš na ultrazvukové kontoly, kde se dívaj jak rostou folíci a je naplánovaná punkce (v narkoze) cca 20min, je to rychlovka 🙂 poležíš si tak dvě hoďky na pokoji a pojedeš domů, druhý den si voláš kolik vajíček se oplodnilo a řeknou ti kdy bude transfer prďošků no a pak už jen 14dnů po transferu čekáš na pozitivní výsledek 😉 Ono počítej celkem za vše i s ICSI cca 25tis.

h.jitka
22. lis 2009

Ahoj kamozroute, ceník najdeš na stránkách CRM - viz. http://www.crmzlin.cz/page/1892.ceniky-asistova...
Jsou to pálky, ale co naděláme. Při špatném spg si pár vlastně platí za jistotu, že opravdu dojde ke spojení spermie a vajíčka. Mám ale dojem, že když jsme byli před rokem na prvním IVF, tak nám nakonec naúčtovali míň, protože jsem měla málo vajíček. Ale samozřejmě cena za celkové IVF ICSI je mnohem vyšší.

rendas
22. lis 2009

Ahoooooj holky moooc vás zdravím 😉

Rudiku krááááásné fotečky 😀

Jojjo holky jak vás čtu je to fakt šílený s těma penězma ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ kdyby to všem vyšlo hned napoprvé tak by to bylo o.k. ale takhle ☹

Holky viděly jste to tuhle v telce o tom přístroji na obilnáku,že opravdu vybere tu nejnej spermii????????že bych se tam znovu vrátila?? 😅 😅 😅 😅 nene já ted dávám pauzu a měla bych to daleko...věřím na zázrak 😔

kamožrout jaký měl manža spermio a co berete za vitamínky??????já ted manžu taky dopuju 😉 a třeba to ani nebudete muset řešit 😉 😉

Holky tak se držme a bojujme

kamozrout
22. lis 2009

Ahojky Jitko, na ceník jsme koukala, je tam že ISCI stojí 8 000,- ale mě by spíš zajímalo, jestli je to konečná cena nebo jestli se na to ještě něco nabaluje? Nebo jestli je ta cena koncečná? Jsem v této oblasti nováček, takže ani nevím jestli se dá vajíčko oplodnit přimo v těle ženy, nebo je potřeba odebrat vajíčka a pak je oplodnit a znova vložit? To by pak asi bylo dražší. Opravdu se neorinetuji. 😖 A mohu se tedy zeptak kolik jste nakonec platili? a pokud jste tedy měli IVF ICSI to asi znamená, že ti byla odebraná vajíčka a ta byla oplodněna a znova vložena že?

Děkuji za odpověď Míša

kamozrout
22. lis 2009

Ahojky Rendas,

no na spermiu vyšlo astenozoospermie a terazoospermie, motilita: nepohyblivých 59, prog. rychlá 14 a progres. pomalá 27, morfologie - normální 9%, defekt hlavičky 36%, defekt krčku 30%, defekt bičíku 25%. Gynekolog říkal, že s takovým spermiem neotěhotním. Předepsal manžovi vit b-komplex, vitamín e a selen se zinkem. To má zobkat 3 měsíce pak půjde na kontrolní spermio a pokud se to nezlepší tak nás čeká úmělé.

Míša

ruda
23. lis 2009

Ahojky Rendííí díky moc za pochvalu...
Kamožroute, zase je ve zlíně dobré, že se platí pořád 8tis. i když máš hoodně vajíček, jinde se za každé další platí navíc a to já při 29 kouscích bych se nedoplatila...určo se to nakonac vyplatí víc než jen IVF bez ICSI, pokud je problém SPG.i u IVF i u IVF ICSI se musí vyjmout vajíčka, oplodní se mimo tělo buď sami "ve zkumavce" nebo je napíchnou, to je ICSI a pak se vloží zpět, cena se pak nabaluje, poj.doplácí jen mimimum a základ a to jen 3x za život, nác IVF ISCI vyšlo 27tisíc, platí se i za zamražení, pokud je co zamrazit../když se oplodní víc, tak na další pokusy, kdyby to nevyšlo hned...držím palce...to spermio je fakt asi na ICSI

kamozrout
23. lis 2009

Ahojky Rudi, díky moc za odpověď. Teeeda to jsi opravdu měla hodně vajíček. A nechali jste si je zamrazit? A pokud to tedy nevýjde napoprvé a vajíčka si necháš zamrazit, kolik se pak platí podruhé když už máš vlastně všechno nachystané - oplodněná vajíčka. A jestli mohu být tak zvědavá jak jste dopadli vy? Vyšlo to naproprvé? Takže také si myslíš s tím spermiem? Je to špatné že? Nevím jestli na to nějaké vitamíny pomůžou 😠

monas007
23. lis 2009

gabirr tak co, už se to rozjelo ?! když na to člověk čeká, tak jak naschvál nic ☹ ☹ jinak jsme byli jednou na IUI, ale tomu jsme moc šancí nedávali a IVF+ICSI to bylo naše první 😉 🙂 tak jsme rádi, že to vyšlo 😵 😵 ale na zamražení nezůstala žádná kvalitní, takže pro sestřičku budeme muset bojovat znovu 😀 😀

gabirr
23. lis 2009

monas ano rozjelo, tak snad to bude už v pohodě 🙂 To se máte, že vám vyšlo hned první IVF. Já už to měla druhé, ale aspoň teď máme mrazáčky, tak snad to bojovníčci zvládnou a budou bojovat. Ale třeba se sestřička povede přirozeně ani nebudete vědět jak 😀

monas007
23. lis 2009

gabirr určitě se vám konečně zadaří !! moc ti to přeji a budu držet pěstičky 🙂 🙂 bobísci jsou odpočatí a už se těší k mamči do bříška 😀 😀 tak tfuj tfuj posílám ti těhotenský prskanec, tak snad to zabere 😅 😅

gabirr
23. lis 2009

monas děkujeme moooc!!!! Snad se tím prskancem nakazím co nejdřív 🙂 a na Vánoce se můžeme tichoučce radovat z // na testíku