CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ejviska
28. srp 2011

@clloi teda fakt! Si pamatuju, kdy jsi se "zacala radovat" a pomalu uz balit tasku 😉

extravaganca
29. srp 2011

Děkuji moc za reakci holky...To víte..nová zkušenost,člověk neví,co od toho čekat,tak se trochu bojím....Narkóza mi problém nedělá..tam vím do čeho jdu..prodělala jsem ji 2x,tak snad to bude v pohodě...Ještě jednou moc děkuji...
Ještě by mě zajímalo,zda jste potom krvácely. Dr.mi říkala,že se zákrok naplánuje na 4. nebo 5. den cyklu a to ještě můžu malinko špinit nebo lehce krvácet...Jaké máte zkušenosti v tomto směru?Můžu mít v nemocnici své vložky?

clloi
29. srp 2011

@ejviska no pomali byach měla začít, strašně to uteklo.
@extravaganca mě dělali zrovna i hysteroskopii dělohy, tak sem pak chvilku trochu krvácela, vložky můžeš mít svoje. My sme měli na pokoji i ty jejich.

clloi
29. srp 2011

Jinak vám holky moc držím pěstičky ať se brzo zadaří 😉 😵 😵

aja8
31. srp 2011

@extravaganca já jsem byla na laparoskopii v červnu a taky mi dělali zrovna hysteroskopii a bylo to v pohodě..já jsem krvácela jen 1 den...byla jsem na Atlase a můžu jen doporučit...všichni tam byli super...

clloi
31. srp 2011

@aja8 musím jen souhlasit, Atals je sice starší nemocnice, ale personál k nezaplacení, když nám nevyšlo první mimi, tak sem si atlas vyžádala u své gyndařky, sice to máme asi 50km,ale neměnila bych.

vannilie
31. srp 2011

@clloi ahojky ja byla take na atlase.a jsou tam skveli

ruda
1. zář 2011

taky jsem byla na Atlase i v případě, že jsem zdravotník a tady by mě uspával známý... chtěla jsem na to klid a tam opravdu byl, jsou tam skvělý a šla bych tam znovu...doporučuju

clloi
1. zář 2011

@vannilie
@ruda škoda, že tam není porodnice 😀 😀 😀 😀 😀

sajab
1. zář 2011

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,nějak poslední dobou nemám na nic náladu. Ještě do toho všeho jsme tu měli v neděli pouť a já hrdinka vyšla do ulic a pak se tloukla do hlavy jak jsem blbá 😖 Nějak mě ta atmosféra dost vzala,všude samé děti a těhule ☹ Holky už aby nám to všem vyšlo 😉

rkatka
1. zář 2011

Sajab nevěš hlavu dobře to znám jaké to je všude samá těhule a miminka neboj brzy se zadaří držím vám všechny palečky co mám. A holky jak se jinak máte přemýšlím o dalším mimi. Nevíte jak je to teď finačně Theu máme po 4 IVF a zajímalo by mě kolik stojí dálší

fiallinka
2. zář 2011

@sajab no jo, a navíc samá dvojčata, že? Znám to... ono to vypadá, že se snad člověk nikdy nedočká, ale tenhle pocit mají všichni... držím palce!

sajab
2. zář 2011

@fiallinka Přesně tak,je to jak na potvoru! 😖 Do toho všeho máme teď na podzim termín porodu takže mě to ještě chvíli potrvá než se vyhrabu zpět.
@rkatka Ano Katko,já vím,jenže jsem nepočítala když se tak rychle zadařilo, že to zas tak rychle skončí ☹ , kor když už to bylo ve 21 tt 😢

evitaa
2. zář 2011

Holky, držte mi palce! Pustili jsme se do 1. IVF. Stimuluju skoro týden a včera jsme byli na kontrole. Na levém vaječníku mám 5 folíků a pravej nemohl doktor najít 😝 Byla jsem trochu zklamaná - nejdřív mě navnadil, že podle hormonální hladiny to vypadá na skvělou odezvu a pak jen 5. Prý jsou ale veliké, takže předpokládá, že v každém folíku bude vajíčko. Na druhou stranu, ono by stačilo jedno, ale kvalitní a aby se uchytilo 😀 Jak jste na tom byly Vy?

ruda
2. zář 2011

@clloi ty to máš za pááár 😀

clloi
2. zář 2011

@ruda to jo 😀 strašně to uteklo 😀

ejviska
2. zář 2011

@evitaa tak drzim palce!

fiallinka
5. zář 2011

@evitaa držím palce... u mně to bylo poprvé 14, podruhé 12 vajíček, v konečném výsledku z toho bylo vždy 5 dobrých embryí, dvě vkládány 3. den (3 zbylé se mrazily)

ejviska
11. zář 2011

@evitaa tak co? nejake novinky?

evitaa
11. zář 2011

@ejviska Novinku mám jednu velkou, ale smutnou. Dnes jsme měli jet na ET a v noci mi naše NM poslala sms, že si to rozmyslela. Bomba, co? Měla jsem čtyři oplodněná vajíčka a domluvila jsem se tedy na klinice, že je necháme kultivovat do zítra a pokud tam bude nějaká blastocysta, zamrazí ji. Musím najít novou NM. Snad to nebude dlouho trvat. Je to zoufalá situace, jsem krapet na nervy.

ejviska
11. zář 2011

@evitaa ty vole! Tak to je teda sila! A to nemate sepsanou nejakou smlouvu u pravnika, aby k necemu takovemu nedoslo?
Tak drzim palce, at je tam pekne embryjko na zamrazeni.

evitaa
11. zář 2011

@ejviska Nelze takové věci ošetřit smlouvou, ona má právo nakládat se svým tělem, jak chce, nikdo ji nemůže k ničemu nutit.

ejviska
11. zář 2011

@evitaa aha, to je strasne slozite. Ono v tom novem balicku zdravotnickych reforem neco o surogatnim materstvi ma byt, tak snad se to zlepsi.

evitaa
11. zář 2011

@ejviska Jo, od r. 2013 jen v rodině. My nikoho stejně nemáme, takže pro nás žádná změna.

fiallinka
13. zář 2011

@evitaa to je drsné, ach jo - na druhou stranu, asi dobře, že si to rozmyslela teď, protože kdo ví, co by udělala potom...

ejviska
13. zář 2011

@evitaa jak jste dopadli? MAte zamrazeno?

evitaa
13. zář 2011

Máme zamražené 2 blastocysty. Prý nejsou moc pěkné, ale aspoň něco. Věřím, že to budou bojovníčci a vydrží.

@fiallinka Taky si to říkám. Taková věc se musí brát zodpovědně a je to závazek skoro na celý rok. Ona byla hodně mladá (20 let) a měla ještě jiné starosti. Našla si nového frajera, chtěla pařit a užívat si. Teď si vyčítám, jak jsem se mohla domlouvat s takovou....... Každopádně tahle sranda mě vyšla na 85.000,- (včetně nákladů na cesty). S manželem jsme říkali, že jí ze srandy pošleme fakturu z CAR, aby ji uhradila.

ejviska
13. zář 2011

@evitaa jen ji to poslete! Je to teda od ni strasna nezodpovednost! 😠 😠 😠 A ma vlastni deti?
Tak hlavne, ze jsou mrazacci.

gammaray
13. zář 2011

@pavlina86 zdravím,jak pak se daří...? dlouho si se neozvala tak doufám,že je vše ok 😉

evitaa
13. zář 2011

@ejviska Děti nemá - to od nás byla velká chyba ve výběru, měli jsme trvat na NM s dítětem. Vůbec si nechci domýšlet situaci, že by otěhotněla a třeba v 8. týdnu zjistila, že jí to vlastně nebaví a šla by na přerušení. A opět bychom nic nezmohli 😢