CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
24. pro 2009

veselé vánoce a šťastný nový rok!!!!!

ruda
27. pro 2009

ahojky, kde jste, přecpalyjste se a praskly??? 😀

h.jitka
27. pro 2009

nechtěla jsem tomuhle chatu kazit vánoce. mám jen špatné zprávy. ☹

evatk
27. pro 2009

jitko právě jsem na tebe myslela, dnes jsi 11. den po et... takže už je jisté, že to nedopadlo?kdy jedeš do zlína?

h.jitka
27. pro 2009

evi, až 6.ledna. mají tam zavřeno. a je to jisté.

gabirr
27. pro 2009

ahoj holky, tak co Ježíšek,vydařil se ? 🙂 Jééé Jituš to je mi líto...ale třeba to ještě není jisté 😠

ruda
27. pro 2009

jity, to je mi líto...příští rook bude určitě úúúúúspěšnýýýýý, věřím vám...

h.jitka
27. pro 2009

ani netestuju, to emryjo by muselo být superman, aby se tam udrželo. příští rok snad ještě ten KET.

ruda
28. pro 2009

jity máš jako menstruaci??? to by klidně mohlo těhu být, jsou holky co menstruují půlku těhu....nebo jak víš, že to nevyšlo?

h.jitka
28. pro 2009

rudi, odpoved mas v IP.

aja8
28. pro 2009

Ahojky holky, ja jsem ze svatku taky uz prejezena..dnes uz jsem byla v praci a vubec se mi nechtelo..Jity, to me mrzi, ze to nevyslo..snad bude ten pristi rok uspesnejsi.. 😉

h.jitka
28. pro 2009

díky holky. už aby to bylo. v mém okolí je každý měsíc nová těhule a už mě to fakt ..re.

rendas
28. pro 2009

Ahojík kočky 😉

Jiti to mě mrzí ale prostě věřím že ten rok 2010 bude pro nás všechny úspěšný 😉

No já jsem se dnes vypravila k té mojí ohromné doktorce ☹ ,protože už pár dní očekávám měsíčky a je mi zle jak "sviňa",břicho nafúklé jak nechcu říct co.....tak jsem dostala agolutin a zas budu čekat...chjo už mě to taky neba....v lednu valím do centra,tak uvídím co bude dál..

holky mějte se paap

fiallinka
28. pro 2009

h.jitka: ach jo, no všechno už jsem ti stejně řekla...
rendas: a těhu test jsi nezkoušela? Náhoda je sviŇa...

rendas
28. pro 2009

fiali to víš že jsem zkoušela,i když u mě to byl tento měsíc stejně anovulák,ale nikdy nevíš.....mám to zas rozhašené po IVF...chjo

kaces
29. pro 2009

Ahojky to je mi líto,že to některým ted zase nevyšlo,ale naděje umírá poslední.
Já zatím v pohodě zítra jdu do Zlína na kontrolu tak jsem zvědavá jak tam dopadnu,zatím se cítím v pohodě jen tak snad ještě vydržíme,aby dětičky co nejvíc přibrali 🙂 Zítra by tam měla byt dr.Henčlová tak uvidím abysme tam ještě večer nebo na silvestra neskončily a nerodily ☹

ruda
29. pro 2009

holky je to pech,ale příští rok musí být úspěšnýýýýýý
kači tak podej hlášenííí

milana7
29. pro 2009

cao holky, Rendi, ja se 2. mesicku po ivf taky nemohla dockat, az po agolutinu... 😠 ...tak beru aspon utrogestan,potrebuju je ted mit pravidelne,aby se dala na konec ledna nacasovat laparka...
Kaci, at dobre dopadnete 😉

polesuvka
30. pro 2009

Ahoj holky já jsem moc nechodím, ale ve Zlíně jsou fakt moc hodní.
Byla jsem na první návštěvě a byla jsem moc ráda že jsem tam byla.
Paní mudr. Slováková mi všechno vystětlila a udělala mi vnitřní UTZ.
Dopadl v pořádku. Ten den mi vzali ještě krev, prý jestli neptvořim protilátky proti spermiím.
Tak to jsem slyšela poprve. Tak snad dopadnou dobře.
Paí doktorka mi napsala žádanku na Laparoskopii a 11. Ledna mě čeká.
Jinak všechny testy už máme ua sebou i spermiogram,který nam nedopadl dobře.
Ale ani špatně, jsme tak mezi.
Tak já už se těším až ta laparka bude za mnou a budu moc zavolat do Zlína že jsem dostala ms, kdy můžu přijet na krev i s přítelem.
Všem moc držím pěsti a snad naše cesty do Zlína budou úspěšné
Krásný Nový rok

fiallinka
30. pro 2009

kaces: žádné rození, hezky si ty poslední týdny "užij" 🤐 😉 , teď to teprve začíná být pořádný záhul 🙂
polešůvka: možná než se naděješ, zadaří se přirozeně...

ruda
31. pro 2009

Polesuvko, to nezní vůbec špatně a po laparce se hooodně snažte i sami, bývá to často úspěšné, když není SPG úplně na prdlačku..
holky heezkého silvestra

gabirr
31. pro 2009

Hezký silvestr holky 😀 a v novém roce 2010 jen samé těhulinky 🙂 a nastávajícím maminkám hodně zdravíčka a ať mrňousci nezlobí 😀

h.jitka
31. pro 2009

Přeju veselého Silvestra a správné vykročení do Nového roku, brzské otěhotnění snažilkám a pohodové porody všem. 🙂

sarri
31. pro 2009

Kaces, tak jak?
Snad si ji tam už nenechali...

ludmilamarie
31. pro 2009

Ahoj robky!
Tak se mi udělala chvilka volna a můžu se na Vás opět podívat 😉 Jen tak mimochodem 4. prosince 2009 se nám po 5 letech snažení narodil chlapeček Radeček. Je to to nejkrásnější miminko na světě!!!!! Podařilo se mi jeho fotku dostat do alba.
Strašně ho milujeme, ofukujeme, hůšáme, pusinkujeme a jsme moc rádi, když usne 😅
Dává nám dost zabrat, ale mi držíme a vydržíme!!!
Takže přeju všem snažilkám, aby je postily úplně stejné starosti i radosti, které si teď užívám. Pro těhulky mám zajímavou zprávu - je to úplně jiné než si člověk představoval!
Hodně štěstí, zdraví a trpělivosti v nadcházejícím roce přeje jedna šťastná a unavená tříčlenná rodinka 😀

h.jitka
1. led 2010

lidu, to je bezva, že ses ozvala. tak dodatečně moc gratuluji k radečkovi. 🙂

polesuvka
1. led 2010

Holky můžu se zepat nevíte jestli ms se po laparce zpozdí i když budu brát Utrogestan, ať vím z čím můžu počítat.
Jsem domluvená že když dostanu ms a to bude po laparce, tak 1. dne ms volám do Zlína kvůli odberu krve od nás obou krásně by mi to vyšlo.

walerinka
2. led 2010

Všechny vás moc zdravím, nakonec jsem celé svátky trávila v nemocnici na infekčním oddělení. Z pohotovosti mě kvůli těm horečkám a těhotenství hned poslali do nemocnice, protože jsem už 2x potratila. Dali mi kapačku, tím mi horečku srazili a pak mi dali nějaký lék kvůli němu jsem musela být 5 dnů na pozorování. Ted už je snad vše v pořádku. Všem přeji úspěšný rok 2010, maminkám at rostou miminka a těhulkám bříška. Zdraví Wal 🙂

h.jitka
2. led 2010

polesuvko, mně se cyklus po laparce nerozhodil. ale záleží určitě i na tom, co při tom zákroku zjistí a jestli to bude jen diagnostické nebo budou dělat i nějaký zásah. tak se drž.
wal, to je teda docela drsné. tak hlavně, ať jste v pořádku. 🙂

ruda
2. led 2010

liduško to je fkt krásný chlapeček...jaký byl porod? rodila jsi v Baťovce? a v čem všem je to jiné, než sis myslela??? hlaně, že jste šťastní a zdraví...moooc štěěstí přeju....všem
wal..tto je teda mazec,ale hlavně, že už jsi v pořádku....
polesuvko mě přišla MS po lparce v termínu,le léky jsem nebrala