CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

katyna6
2. únor 2010

Ahoj holky,omlouvám se,že vám lezu do diskuze,ale chtěla jsem se jen zeptat,jestli,když se budu chtít obj.do CARu,musí mít doporučení od gyndaře a jestli jim tam i nějak záleží na tom,jakou mám pojišťovnu.Děkuji moc za odpověď.Sice tohle všechno ještě není aktuální(a snad to ani nebude třeba),ale ať dopředu vím,co a jak.Díky K.

fiallinka
2. únor 2010

Rudo, tak to beru tak, že jsi asi doplácela málo, jinak by sis toho všimla. Ta otázka zní asi blbě, ale já ten fraxík budu píchat celé těhu a ve většině lékáren je za něj opravdu velký poplatek, jen v některých je to skoro bez poplatku (většinou v těch větších, které jsou u nějaké hematologie). Proto se ptám, abych věděla, kde si ho můžu třeba příště vyzvednout 😉

rendas
2. únor 2010

Ahoj holčiny 😉 tak jsem si vás dočetla 😲
Jity tak tfu tfuj 😉

Já jsem dneska začla špinit tak jsem volala na kopec a sestřička mi řekla že ještě nedošlo schválení od pojištovny ☹ že si mám zavolat ješte ve čtvrtek a že ještě v pátek by jsem mohly začít..já už nechcu zas čekat další měsíc 😒

ruda
2. únor 2010

fialko, tak to bych věděla, fakt si myslím, že to bylo jen za těch 30 Kč na Baťovce...určo to ale nevím..
Katy , do centra jsem hdy šla bez doporučení od Dr., i když jsme se o tom s doktorkou bavili, ona pak byla nemocná a já už nechtěla čekt, zvedla telefon, objednala se do zlína a tam v pohodě, asi jim záleží na pojišťovně, ale myslím si, že ty známé berou v pohodě, já jsem u 213 a bz problémů
rendi, to je mi líto..zkus zavolat přímo na pojišťovnu a popohnat si to, třba to pochopí a doporučeně pošlou..držím palce..vím, co je to čekat další měsíc..nekonečné...

fiallinka
2. únor 2010

Ruda: díky, já teď jezdím k hematologovi do Nového JIčína a tam je to v jedné lékárně taky levné, ale kdyby mi ten ket teď nevyšel, tak příště si to asi nechám napsat v caru a vyzvednu ve Zlíně, ať nemusím zbytečně jezdit...
Katyno, taky jsem to tak měla - objednala jsem se sama, bez doporučení, po konzultaci s mým doktorem...
Rendi, taky bych to na pojišťovně popohnala, z vlastní úřednické zkušenosti vím, že to pomáhá 🙂

ruda
2. únor 2010

filako není zač a KTE vyjde, neboj...

pajka00
3. únor 2010

ahoj holky.....fialinko cítím se dobře...vůbec žádné příznaky ničeho....ani těhu ani netěhu🙂 dostat to mám až kolem 12ctého takže to zatím neřeším....Byla bych samozřejmě přešťastná, kdyby to vyšlo, ale pořád mám jistotu, že mám ještě mrazáčky....tak je to pro mě taková trošku útěcha.
A jak říkala Ruda-necháme další pokus na jaro -je to období plodnosti- pokud se tento nezdaří, ale já pořád věřím, že se aspoň jeden bobísek zavrtává🙂
Jinak do rána opět hnus-vichr, sníh....nemělo by už radši přijít jaro???

kaces
3. únor 2010

Ahojky holky tak se konečně hlásím.Máme Kačenku 41 cm a 2200g a Pavlíka 45cm a 2010g narodily se 18.1 a rodila sem císařským řezem,malá byla dole nožičkama,měla sem to plábnované páč malá brala živviny malém.V neděli nás konečně pustily,tak sme chvála bohu doma.Nemocnice sem měla za ten měsíc dost.Malý dost shodil po porodu tak nás pustily až měl 1980g,včera sme byli na převážení a malá má 2500g a malý 2140g a ted zápasíme s kakáním,malém to nějak nejde.Jinak sme v pořádku a těšíme se s dětiček. 🙂

ruda
3. únor 2010

pajko, taky věřím, že se zadaří!! a taky je tu hnusně!!!
Kačenko, no sláva, moooc jsme na tebee myslely!!!! takže máte maličké poklady už doma, hoď nám sem nějaké fotečky, jsmee mooc zvědavé tetičky.... teda my hoky se nezdáme že? krást bráškovi papinu... však oni to vššechno doženou...ti musejí být malinkatíííí chci je viděěět..
jak vidíš, já sstále nic... budu mít vváh jednoho jako ty obou... 😀 no to snad ne,ale tak nějak...
tak hlavně aby jste byli zdraví a spokojení a zlepšilo se kakání a vše... a dej zprávy a jak zvládáte.., asi nekojíš co?je to záhul se dvěmaa??? tak nakonec jména po vás 😀 hezké 😉 držte se

pajka00
3. únor 2010

Kaces velká gratulace k miminkům🙂 Závidím🙂a moc ti to přeju🙂Tak hlavně, ať jsou v pořádku a mamina taky, abys byla čiloučká a měla na ně energii🙂
Rudy-ty si to těhotenství prostě vychutnáváš-ale uvidíš, že už brzo pojedeš.
Tak dnes mě chvílema pobolívá v podbřišku - mírně....jakoby na káčka...ale protože je na ty ještě brzo věřím,že se tam někdo neodbytně zavrtává 😀

ruda
3. únor 2010

jojo pajko zahryzávají se 😀

fiallinka
3. únor 2010

Tak holky, dnes jsem zkusila test je sněhobílý. Sice neházím flintu do žita, ale sedmý den po KETu je vlastně cca 10. den po ovulaci a tak si myslím, že aspoň malý stín by tam mohl být vidět, test je docela citlivý. Obávám se, že nic... A nemusíte mne marně utěšovat, jedině snad, že by někdo řekl, že na testu měl NIC a pak Něco 🙂

Kačes: moc jsme na tebe mysleli, blahopřeju a dotáhli jste to docela daleko. Hodně síly do šestinedělí 😉

pajka00
3. únor 2010

fialinko-já si ale fakt myslím,že je to brzo....Já si budu dělat 10-den a to si myslím, že je brzo...takže 7...tím tuplem🙂Nebudu tě utěšovat, protože jestli máš být těhu-tak už jsi a ukáže se to dřív nebo pozděj...
Prosím tě, když ti dělali ket-měla jsi nějkaou přípravu před tím?

fiallinka
3. únor 2010

Pajko, taky si myslím, že už je rozhodnuto, takže už je vlastně jedno, kdy testuju 🙂. A jinak před ketem - od začátku ketu polykáš estrogeny, pak jdeš kolem 11. dne cyklu na ultrazvuk a když je sliznice ok, tak přidají utrogestan a asi za pět dní jdeš na ket. Sice teoreticky to můžeš zkusit i v přirozeném cyklu, bez hormonů před KET, ale musíš mít v pořádku ovulaci a růst ti dobře sliznice...

pajka00
3. únor 2010

Aha...díky, no já se jen tak připravuju psychicky-co zas pro to musím udělat-kdyby se náhodou teď nechytily....protože mám ještě 4 mrazáčky. U mě ovu probíhá skvěle....ale sliznice asi není žádná závratná výška.... i teď jsem ji měla po hormonech mezi 9-10mm...takže žádná sláva.

fiallinka
3. únor 2010

pajko, já jsem ji měla myslím 10 při tom ivf a vyšlo to úplně výborně 🙂, teď jsem ji měla 9,5 při kontrole na KET (nevím, jestli za těch dalších pět dní ještě rostla nebo už ne, pak to už nekontrolují)...asi to stačí 🙂

pajka00
3. únor 2010

jo jo při transféru ji už neměřili....ale ty 3 dny při poslední kontrole mi právě naměřili 9 a pak jsem si řekla,že určitě za 3 dny ještě o fous dorostla 😀

sarri
3. únor 2010

Kačko, velká gratulace. Váhy máte skoro jako naše holky. Tak přeju pevné nervíky a neboj, doma je to úplně něco jiného než ten stres v porodce - uděláš si po svém a vše se nějak zvládne. Zaměstnej manžela - ve dvou je to pohodička 😉

sarri
3. únor 2010

Na to kakání je dobré Infants dophilus - probiotika - moc nám pomohly. Holky měly hrozné problémy, když jsem kojila a dokrmovala.

ruda
3. únor 2010

fialko to si teda fakt nemyslím, že je pozdě, sedmý den jsem teda netestila, já jsem testila 8 den po ET a to mi dávali 5ti denní embrya a uchytily se z počátku obě a osmý den stín... takže fakt tu flintu z žita zasej vyndej....
já měla teda taky 10cm a pochválená jsem byla 🙂

kaces
3. únor 2010

Jojo je to záhul,ale tatínek je doma ted přes zimu tak pomáhá jezdil za námi každý den do porodky,byli sme sami na pokoji tak tam mohl byt celé odpoledne.No koupily sme odsávačku,ale nějak moc nestíhám je to nadlouho tak sme na nutrilonu,je to rychlejší.Dneska nám táta na celý den odjel tak bojujeme sami,ale jak dojde báby z práce tak přihasí.Sarri probiotika sem koupila,ale jsou až od ukončeného 1 měsíce což my ještě nemáme.Kdyby je netrápilo kakání tak jsou zlatí.

fiallinka
3. únor 2010

rudo, tak já jsem ju tam ještě nehodila, protože jsem měla menší embrya a minule vím, že testík byl jen slabý (ale měl menší citlivost) bylo to 10. den po ET (teď jsem to přepočítala 🙂 a pak jsem byla 11. den na krvi a ta byla 567...ale nechci si zas dělat plané naděje.

Ale jsem z toho jakási přešlá, tady na Koníkovi je diskuze o ket, v tabulce je asi 11 lidí, co šli minulé tři týdny na ket a vyšlo to jedné jediné, to je bordel.

ruda
3. únor 2010

fialko nechci zbytečně chlácholit,ale fakt bych to ještě tak jasně neviděla, prostě počkej a uvidíš, to je ve hvězdách...a držím palečky...

sarri
3. únor 2010

Kači, tak dej fotky. Jsme zvědavé na ty Tvoje poklady 😉
My baštíme Bebu - po Nutrilonu jsme nekakaly a po Bebě ok. taky jsem nezvládala odstříkávat - no hlavně v noci, když byl manžel na služebce, tak co 3 hodiny krmit děti a pak ještě odstříkávat bylo vražedné, tak jsem se po 5 týdnech vyprdla.

monas007
3. únor 2010

kaces obrovská gratulace k miminkům 😀 😀 tak hlavně ať jsou zdraví a rostou jako z vody !!

fiallinka žádné házení flinty do žita !! po KETíku se ti druhá čárečka objeví později !! hcg stoupá každé dva dyn, takže nezoufej a udělej si test nejdřív 10.den !! a pokud se tam neobjeví, tak to přece taky není ještě 100% a uvidíš, že ti nakonec oznámí tvé těhulkování až krve 😉 😉

milana7
3. únor 2010

Hurááá Kačii...já mám radost, že jste na světě...supeeer...ať se dařííí 🙂

h.jitka
3. únor 2010

Kači, gratulace i ode mně. To je super, že máte páreček. Akorát věřím,že to bude záhul, tak přeju hodně sil. 🙂

Jinak děvčata, jsem druhý den na utrogestanu a je to teda pěkná jízda. drogy jsem nikdy nebrala, ale představuju si to tak nějak - otupělé smysly, částečně vysmátá. sotva vidím na monitor. no nic, jdu zkusit, jestli zabere kafe. ale je fakt, že aktuálně pod vlivem toho utrouše ani nemám z ničeho strach. 😎

pajka00
3. únor 2010

Ten utrouš na mě působí vždycky tak hodinu po tom co jsem si ho vzala, tak půl hodiny jsem jak po 3 panácích..vláčná a bojím se rychle postavit🙂)) a večer si ho beru těsně před spaním🙂
Já mám dnes jaksi přecitlivělý nos....všichni chlapi dnes tu smrdí co přijdou.....každý něčím jiným a je mi fakt z nich už zle!! Já se těším dom...ještě chvilku a padla!!

kaces
3. únor 2010

Jojo je to záhul,ale pro špuntíky všechno.Ted mi psala kámoška že je nějaká beba na kadění i nutrilon,tak snad něco manža koupí.Sice nám napsali že máme papat nutrilon nenatal pro nedonošené,ale když sa po něm nemůže malý vykadit tak zkusíme něco jiného-malá zbytek nenatalu dopapá.

walerinka
3. únor 2010

Taky se přidávám ke gratulaci Kačko, at miminka rostou a dělají jenom samou radost 🙂