CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
11. únor 2010

pajko, super - který jsi den cyklu dnes?

pajka00
11. únor 2010

dneska....asi 29 DC a přesně 14 dní od transféru.

ivus16
11. únor 2010

fiallinka. dík, už jsem si to pročítala. Když to tak vezmu my se s manželem snažíme od října 2008, můj gynekolog mě udělal nějaký odběr na hormony a pak nasadil 3měsíční hormonální léčbu pak jsem měla 3měsíce pauzu a když to nešlo tak mě nasadil zase 3měsíční léčbu se zvýšenými dávkami, nebylo mě po těch lécích moc dobře, a žádný výsledek, to už bylo konec roku 2009,pak jsme se dohodli, že zajdem sami do CAR Zlín, ale nechali jsme to až na leden 2010.Takže taky už dlouho.

monas007
11. únor 2010

pajka00 tak to je super zprávička !! já to říkala, že jsi těhu 😀 😀 podle hcg to vypadá tak na jednoho prcka, co ?!

fiallinka
11. únor 2010

pajka: já jsem měla hcg 567 11. den cyklu, to vím přesně... ale u tebe si myslím, že je to tak na hraně, i ty dvě holky by tam být mohly 🙂
ivus: no ono záleží hlavně na vás dvou, jak to teď bude dlouho trvat (no a na tom, co vám je), protože když už vám pak řeknou, že navrhují ivf (to navrhnou skoro každému, nakonec), a vy do něj budete chtít jít, tak už to jde rychle...

pajka00
11. únor 2010

Já nevím holky, říkal mi Dr.že podle HCG to nepozná-ale já jsem se ho ani neptala a mám jít už za týden na UTZ...čekala jsem, nejdřív za 14 dní-že by tam už tak brzo něco viděl?
Monas-ty jsi prostě dobrá 😀 a prosím tě-bude to kluk nebo holka?🙂)) 😉

h.jitka
11. únor 2010

pajko, to je bezva, gratuluju. a ať už se hezky drží (ať už 1 nebo 2). 🙂
ivus, my na tom děláme od podzimu 2005. 😉
jsem 7.den po KET a zvláštní pocity žádné.

pajka00
12. únor 2010

díky jity a od podzimu 2005? jéžiš tak to je už dlouho a je super, že máš pořád energii pokračovat.
7 den je brzy na pocity🙂uvidíš, že se něco ozve...já jsem měla jen bolení jako na mrchu a prsa-neskutečně-ale ty mě bolely a bolí z utrouše.....Kdy máš v plánu testovat?

fiallinka
12. únor 2010

pajko, na ultr. jde něco vidět cca od hcg 1000 - to by už mohlo být příští týden /to platí v případě jednoho míma/, ale oni to stejně radši po tom týdnu kontrolují myslím u každého

pajka00
12. únor 2010

fiali jak to myslíš-platí to v případě jednoho míma?a co u dvou?🙂) budu radši, když se na mě podívají za týden..

fiallinka
12. únor 2010

no u jednoho prostě zhruba, jak hladina hcg dosáhne kolem tisíce, tak většinou jde něco vidět - u dvou to může být trošku později, protože produkují to hcg dvojnásobné (t.j. 1000 hcg může být jakob 500 pro každé a to je ještě málo na to, aby to bylo vidět). Ale nicméně si myslím, že za týden tam něco uvidíš, já jsem byla na ultr. ten 11. den a nebylo tam nic a pak za týden a něco a už tam bylo cosi 🙂

pajka00
12. únor 2010

fiali díky za vysvětlení už je mi to jasné🙂tak uvidíme ve čtvrtek,co tam najde🙂

sarri
12. únor 2010

Pájko a přála by sis, aby tam byly 2?
Tak co ta Ruda a Ruda?

walerinka
12. únor 2010

Pajko moc gratuluju, vítej mezi námi, myslím že je uplně jedno jestli je jedno nebo dvě, hlavně at je všechno v pořádku 🙂 🙂

h.jitka
12. únor 2010

pajko, co mi zbývá jiného, než bojovat? vzdát se? na to je ještě dost času. 🙂 hlavně je teď pozitivní to, že např. po tom prosincovém neúspěchu, jsem se nevracela do blbé práce, tak jako na podzim 2008. takže to bylo mnohem víc v pohodě. testovat se nechystám. 😉

pajka00
13. únor 2010

Holky-upřímně, když si představím, kolik je s dvojčaty starostí....tak by mi fakt stačilo jedno🙂)) ale momentálně jsem v takovém stavuže je mi to upřímně fuk-hlavně,aby to bylo zdravé🙂zvládnu i dvě..co jiného zbývá že sari?🙂)
jity-určitě se nevzdávej...na to je ještě fakt brzo....ono se musí zadařit...mně doktor řekl,že jsme sice oba OK v pořádku,ale je to věkem....samozřejmě mým:ú že to půjde, ale chce to čas....a jak je vidno-tak IVF fakt zabralo🙂
takže držím moc palce....Všem krásný zbytek víkendu..pá

magalinka
14. únor 2010

ahoj holky, já jen informativně, že se mi Ruda stále ještě neozvala 😕 . Vím, že na ní myslíte, tak ať jste v obraze.

monas007
14. únor 2010

jj na rudíka a malého rudlu pořád myslíme !! opravdu si dává na čas 😀 😀 tak, že by dneska na valentýna 😀 😀

h.jitka
14. únor 2010

ahojte. hlásím návrat ze školení. příznaky další žádné, jenom se mi zhoršilo mé nachlazení a doufám,že z toho nebude nějaká angína. to ten pitomý prednison. vlastně jeden příznak mám, ale nevím, čeho se týká - zvýšeně se potím. je to skoro jako návaly. 😉
magal, děkujeme za průběžné zprávy.

gabirr
14. únor 2010

Monas teda tobě ty týdny už skáčou... Jinak holky moc zdravím!!! Na Rudu a Rudíka taky myslím! Já nastupuji 23.2. do Baťovky na laparoskopii, tak snad to bude v poho.

milana7
14. únor 2010

hoj Gabi a ostatní kočky, já se před pár hodinami právě vrátila z Baťovky po laparce, přežila jsem 😉 , tak to zvládneš taky!!!

h.jitka
14. únor 2010

milano a zjistili ti něco nebo je všechno v pořádku?

fiallinka
14. únor 2010

h.jitka: nachlazení může být samozřejmě dobré znamení, ale v té zimě těžko usuzovat...

dyny
14. únor 2010

Ahoj holky já se taky hlásím po delší době. T
Mili tak jsme to zvládly - jsme to ale holky šikovný 🙂
Jity přeju hodně štěstí 🙂
Fiali čtu, že se to nepovedlo to mě mrzí, ale s čerstvýma máte zase větší naději 😉

fiallinka
14. únor 2010

dyny: ahoj, no, ani Mojžíšová nám nepomohla tentokrát, hm... ale tak taky doufám, že ještě máme ty dva pokusy, to je poměrně velká šance... a co ty?

dyny
14. únor 2010

Fiali: laparka dopadla dobře. Mám radost, že aspoň něco nám vyšlo. Dr. říkal, že nic nebrání otěhotnění (až na ty naše lemry líný) a není tam nic co by bránilo uhnízdění embryí. Takže teď si dáváme pauzu a o prázdninách zkusíme 2. pokus. Manžel si nakoupil na začátku roku kvantum vitamínů a věří, že se snad podaří přirozeně - no neberu mu to, i když já to při našem katastrofickým spermiogramu tak růžově nevidím, ale nechci mu kazit optimusmus...Jak jste na tom teď se spg vy - zlepšení nebo stejně jako minule ICSI?

fiallinka
15. únor 2010

dyny: já ti ani nevím, jestli je to horší nebo lepší, ale ono je to jedno, icsi je jasné kdykoliv, u nás je asi jen 1% rychlých spermií, a to ještě z malého objemu... a lepší to moc být nemůže...

pajka00
15. únor 2010

Ahoj holky....dyny-my jsme měli vždycky spermie na 1*..v den OPU byly pomalejší, než měli být, tak nám nabídli ISCI.....tak jsme na to kývli....ony by se možná oplodnily všechny vajucha i bez toho.....ale pro jistotu-když už do toho máme jít, vrážet peníze, všechno to podstupovat-tak si radši připlatím ať je co nejvyšší šance🙂

gabirr
15. únor 2010

milana7 a jak to tam probíhalo prosím? A po kolika jsi na pokoji? Já mám trošku nervičky z toho všeho. Navíc mi budou dělat i hysteroskopii.

milana7
15. únor 2010

No holky, ja mám dělohu čistou, vejcovody průchodné, udělali mi i drilling (dírky), ale doktor mluvil něco o endometrioze ☹ , tak počkám, až tu zprávu o zákroku proberu na kopci.
Gabi, je tam plno, byly jsme po 3, ale s ženskýma byla strašná sranda a to nás všechny bolelo břicho a nemohly jsme se smát 🙂, hysteroskopii mi dělali taky, 2 dny jsem pak čůrala modrou vodu, po narkoze jsem jednou zvracela, ale proto, ze jsem se brzo napila 😒 , trošinku pak zabolelo břicho, ale dali injekci do zadku a bylo po bolesti. 3. den ráno mě pustili domů, břicho trošku tahá, nejvíc jsem trpěla tím plynem v ramenech a na hrudníku - to bolelo. Kdyby něco, ptej se, sestřičky jsou v pohodě a bílá káva je neeeeej... 😉