CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

clloi
8. únor 2011

@kamcatkakoc já si u toho docela dobře pokecala se sestřičkou 😀 je dobré se uvolnit a vůbec na to nemyslet, zbytečně se nestresovat, všem se nám to jednou podaří 😉

kamcatkakoc
8. únor 2011

@clloi Přesně tak,na každou to jednou čeká 😅 Tím nic neuspěcháme,když se budeme nervovat a stresovat....a kdy jdete na kontrolní ultrazvuk?

clloi
8. únor 2011

@kamcatkakoc my sme objednaní na krev 21.2. na IUI sem byla 4.2, ale pokud to do neděle nedostanu ( utroš mě zkracuje cykly) tak zkusím v pondělí testík a uvidím

miskag
8. únor 2011

clloi:taky jsem slyšela,že se to někomu po laparce podaří,no uvidíme 😉 tak držím palce,ať už se mrcha neobjeví a ať vám to vyjde!!!
já jdu k dr zítra,tak uvidíme,na čem se domluvíme.
pěkný večer!!!

clloi
8. únor 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hezký večer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kamcatkakoc
9. únor 2011

@clloi Tak mod držím pěsti,ať přinesou štěstí ve // 🙂

hanysek.hanysek
9. únor 2011

Holky jsou nějaké příznaky, když mám cystu? Poznám to na sobě?Menzes stále nikde, tak opravdu myslím, že je to cysta. Poznám to já nějak? Sem hrozně nervozní. K doktorovi jdu až v pátek.

kamcatkakoc
9. únor 2011

@clloi 🙂 🙂 🙂 Snad to vyjde !!! Měla jsi po těch injekcích návaly horka ??? To je děs, co se se mnou děje 😒 , ty hormony se mnou cvičí !!!

hanysek.hanysek
9. únor 2011

@kamcatkakoc až budeš těhotná, tak s tebou budou hormony lomcovat mnohem víc :o)

kamcatkakoc
9. únor 2011

@hanysek.hanysek 😀 😀 😀 😀 tak na to už se těším 😉 😉 😉

hanysek.hanysek
9. únor 2011

@kamcatkakoc fandím ti :o)

clloi
9. únor 2011

@kamcatkakoc na každého to působí jinak 😀 hlavně, že to zabere 😉 😉

h.jitka
9. únor 2011

@hanysek.hanysek vůbec ji nemusíš cítit. Nebo naopak se může cysta projevit pícháním v podbřišku na straně u vaječníku. A pochopitelně je příznakem zpoždění MS. Každopádně nic takto nevyšpekuluješ. 😉

kamcatkakoc
10. únor 2011

Dobré ráno holky 🙂 tak jsem včera zvládla první píchnutí 😉 musím říct,že to opravdu nic není a bála jsem se toho zbytečně....takže koho to čeká a má strach - nemusí, je to fakt pohoda 🙂 🙂 🙂

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Tak je to v pytli! Začlo se jakoby píchat na vaječníkách- buď na jedné straně, potom zase na druhé. Takže je to fakt cysta. Ach jo. Už zítra se to dozvím od Mudr! :o(

ejviska
11. únor 2011

@hanysek.hanysek tak co?

hanysek.hanysek
11. únor 2011

Byla sem dneska u lékaře. Těhotná nejsem, cysta to taky není. Mám zvětšenou ( nebo mám jí mám dost) sliznice. Dostala sem pichaneček na vyvolání menzesu, do 14dní bych to měla dostat, ale čekám to tak za 3dny ( už sem pichanec na vyvolání kdysi měla). Byli mi dneska strašně špatně od žaludku, úplně na zvracení. Takže čekám.

ruda
11. únor 2011
h.jitka
13. únor 2011

@hanysek.hanysek je to sice blbé, ale pořád je dobře, že nemáš tu cystu. Tak hlavu vzhůru. 🙂

hanysek.hanysek
13. únor 2011

Tak nedá se nic dělat. Menzes ještě po injekci nedorazil, tak snad dorazí brzo.

ejviska
13. únor 2011

@hanysek.hanysek hlavne, ze to neni cysta, porad ta lepsi varianta, i kdyz ne ta nejlepsi ;)

lukr
16. únor 2011

Ahoj holky,pro ty,kteří si mě pamatují.30.12 se nám narodila dcerka Kristýnka.Je to sice malý drobeček,vážila jen2250g. a měřila 45cm.,ale naštěsí v pořádku.Všem držím pěsti,aby se taky dočkaly. 😉 😉 😉

ejviska
16. únor 2011

@lukr gratuluju!!! 😵 Mela se teda narodit toho 11.2.? jestli to dobre chapu...

rendas
16. únor 2011

@lukr ahooooj moc moc velká gratulace a neboj ona to dožene 😉 😉 😉

clloi
16. únor 2011

@lukr velká gratulace 😵 ať vám malá roste do krásy 😀

fiallinka
16. únor 2011

@lukr gratuluju MOC... a cože se narodila tak brzo, potvůrka malá?

fiallinka
16. únor 2011

@lukr ale jinak ti drobci mají strašně rychlou tendenci to dohánět, Kája je proti ní s 2,65 obr (ale očividně se narodila o kus později), ale malá byla taky a kuk na tety:

ruda
16. únor 2011

@lukr skvěléé, moooc gratuluju..
Rudík dneska slaví rok 🙂
@fiallinka to jsou krásní miláčci...hodně zdraví
Všem snažilkám sílu bojovat a pozitivní testíky!!!

fiallinka
16. únor 2011

@ruda rok, to ani není možné..... pošli mu od tety pusu 🙂

ruda
16. únor 2011

@fiallinka Rudíček děkuje 😲