CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

hanulka22
21. říj 2012

@bobbule09 to je mi líto ☹ ale pokud doktor říká, že tahle bude poslední tak to tak bude 😉
já jsem se rozhodla, že testovat nebudu, těhotně se necítím, takže bych akorát dřív byla zklamaná, nechám to zítra na krev, stejně tím nic nezměním 😉

rioko
21. říj 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem byla na IUI, klinika hezká, příjemné sestry, jen mě to teda poprvé docela bolelo, žádná dřívější IUI mě nebolela, tak nevím, ale třeba to provedl doktor pečlivěj 🙂 za 14 dní krev, tak budu doufat, ale nějak moc v to nevěřím bohužel 😒 no a spermiogram teda nic moc, pohyblivách 9% ale prý by to mělo stačit tak uvidíme

@bobbule09 třeba opravdu bude potřetí přát víc štěstí, kéž by viď

bobbule09
22. říj 2012

@hanulka22 no každopádně mi doktor říkal, že jak přestanu brát léky, tak nejpozději do tří dnů dorazí menses. Dneska je to čtvrtý den a pořád nic, tak to nechápu 😖 Už chci začít zase brát clostík a znovu stimulovat 😀
@rioko tak ti přeju, aby to vyšlo. My jsme měli minule docela dobrou pohyblivost, ale zase toho bylo málo, takže nám to nebylo k ničemu 😢

hanulka22
22. říj 2012

Ahojte holky, tak hlásím že u nás vyšlo IUI napoprvé, sama jsem hleděla jak puk, protože se vůbec těhotně necítím, ale je to tam, jsem neskutečně štastná 😵 😵 😵 příští týden mě čeká ultrazvuk. budu vám všem držet palce ať jste brzo těhulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ruda
22. říj 2012

hančo , tak to je super, moc gratuluji

harley26
22. říj 2012

@hanulka22 taky se pridavam s gratulaci 🙂

harley26
22. říj 2012

Holky, podstoupila jste nektera IVF?

hanulka22
22. říj 2012

@ruda @harley26 holky děkuji moc, pořád mi to ještě nedochází 😵 😵 😵

ruda
22. říj 2012

harley já IVF ICSI a máme kluka 🙂

kolino
22. říj 2012

@hanulka22 krásná zpráva!!! moc gratuluji! 😵

hanulka22
22. říj 2012

@kolino děkuji 😵

rioko
22. říj 2012

@hanulka22 moc blahpřeji 🙂
@harley26 já taky jsem podstoupila IVF a máme z něho chlapečka

etra
22. říj 2012

@hanulka22 gratuluju moooooooooooooooooc!!!!!Parádní zpráva a určitě motivace pro ostatní!!!!Opatruj se!!! 🙂

hanulka22
22. říj 2012

@rioko @etra holky děkuji, užívám si to parádně, ale pořád mám ještě obavy dokud neuvidim příští týden ultrazvuk 🙂

harley26
22. říj 2012

@rioko
@ruda holky, moc dekuj za povzbuzeni. Zatim jsem z toho spis nestatna. Ale pokud nas to dovede k vytozenemu miminku, tak se bud na IVF primo tesit! Jestli se muzu zeptat, nema nektera z vas PCO??

bobbule09
23. říj 2012

@hanulka22 jejda, tak to gratuluju, teprve teď jsem si to přečetla 🙂 Krásná zpráva 😵

bobbule09
23. říj 2012

Teda já nevím, ale už 5 dnů neberu žádné léky, břicho mě bolí čím dál víc a mrcha pořád nikde. No snad už dneska přijde nebo se picnu. Už mě to nějak zmáhá, pořád nějaké stimulování a bolesti a čekání a nic z toho. No jdeme na poslední pokus a pak na to už kašlu, už jsme zkusili všechno, tak si to aspoň nebudeme nikdy vyčítat, že jsme pro to neudělali maximum, co bylo v našich silách 😔
@harley26 já jsem podstoupila IVF, IUI i IFI a pořád nic, takže to vypadá, že toho společnýho potomka s přítelem asi fakt mít nebudem ☹

bobbule09
23. říj 2012

Hurá, přišla. 😀 😀 Takže od čtvrtka zase clostík 😵

m_artasek
23. říj 2012

@hanulka22 Mooooc gratuluji, ať to dotáhneš do zdárného konce a čeká Tě za necelých 9 měsíců uzlíček v náruči.
@rioko Taky jsem byla ve Zlíně na IUI a chodím ve Vyškově k doktorce Rumpíkové, příští čtvrtek mám jít na krev, zda nám 2. IUI vyšlo. Snad nám to oběma vyjde.

rioko
23. říj 2012

@m_artasek moc bych Ti to přála, já jdu na krev až 5.11 tak to budeš vědět dřív 🙂

bobbule09
24. říj 2012

Tak příští týden jdu ve středu na ultrazvuk a pak se uvidí. Inseminace mi bude asi vycházet na víkend, což jsem ještě nikdy o víkendu neměla. No uvidíme 🙂

bobbule09
24. říj 2012

@rioko ty jsi byla na inseminaci o víkendu, že? Bylo tam hodně lidí?

etra
24. říj 2012

@ruda letí to děsně 😉 jmen máme několik, ale nedovedeme si vybrat ☹ v jednom mám jasno, pokud by to byla holka, která to ovšem nebude, byla by Viktorie 🙂
co vy? neplánujete další pokusy?
uvidím, jak zvládnu porod, starost o mimi, přece jen jsem stará matka...a pak bychom ještě zkusili tu holčičku. ovšem vezmu-li v potaz, že na první mimi jsme čekali deset let....v padesáti rodit asi nebudu 😀 😀 😀

ruda
24. říj 2012

takže víš, že to bude kluk? a jaké jména jsou ve hře? Viktorka je moc hezké...já bych chtěla Terezku, už tak 20 let se mi to moc líbí, i když jich bylo jednu dobu moc,...
Druhí v budoucnu nezavrhuji,ale momentálně ne, mám fofry v práci a jeden miláček mi zatím stačí, na zimním táboře máme 12d ětiček, tak uvidíme...antiko neberu,ale nesnažíme se...uvidíme, jak bude orcek větší, ve školce a tak...roli hraje zdraví, věk, finance, prostor...ale nezavrhuji to rezolutně...taky mi bude už 34 tak zase dlouho čekat nemůžu

etra
24. říj 2012

@ruda má to být klučík. od začátku nám to tvrdí, tak tomu věřím 🙂 líbí se nám MAtěj, Matyáš, Jakub a Filip...jsem zdravotně v pořádku, ale stále mám obavy z toho, aby byl malý zdravý a porod proběhl v pořádku.teď jsem pročítaka děsnou diskusi tady na koníkovi a musela jsem ji zavřít, tekly mi slzy jako hrachy....
mně je 37 a je to naše první mimi. tolik se na něj těšíme!

ruda
24. říj 2012

@etra četla jsi zemřelomi dítě....to nedělej, jsou tam moc smutné příběhy, obdivuju maminky, že to ustojí, nedovedu si představit, někdy taky rozkliknu a nedočtu, bo pro slzy nevidím...nedokážu to ani číst. Ty buď v klidu, vše bude v pořádku a budete žít úplně jiný život, krááásný. Moc se těším na fotečky chlapečka...jméno neporadím, líbí se mi všechny, v podstatě jsi napsala mé oblíbené, Jakub se mi hooodně dlouho moc líbil, ale v okolí je to samý Kuba...z tvé volby se mi líbí všechny, nejvíc Matyáš... 😉

etra
24. říj 2012

@ruda hmmm, četla...nikdy jsem na toto téma nenarazila a zrovna dneska na mě vykouklo...člověka hned napadají katastrofické scénáře...mimi se dneska moc nevrtělo, tak jsem z toho byla ještě nervóznější.
...ale věčer se chlapeček zase převaloval, tak jsem ráda, že je vše v normálu.

ruda
25. říj 2012

@etra neboj, sice se tyhle smutné příběhy dějí,ale je většina těch, co takhle smutně nekončí...mysli pozitivně, vše je v pořádku a bude....

rioko
26. říj 2012

@bobbule09 byla jsem tam jen já a pak jeden pár na IVF myslím

bobbule09
27. říj 2012

@rioko tak to je v pohodě, minule nás tam v pátek bylo strašně moc a musela jsem dlouho čekat 😖
Tak snad mi to vyjde na sobotu nebo neděli, v pátek mám teprve 11 DC. Pak si doma vyhodím nožky a budu relaxovat jako náš pes, když uklízím 😀