CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
22. dub 2008

Ivi, jsi jasná těhulka, snad už to ten testík konečně ukáže, potvora jedna 😅 😵

ivanalysonkova
22. dub 2008

Marinko, snad to tak bude. Kdyby to vyšlo, tak to krásný dáreček k Vánocům. Zatím ještě nikde nic nevykládám. Řekli jsme si s manželem, že když nám to potvrdí, tak to řekneme až po 1.trimestru. Pro jistotu, co kdyby náhodou...

marinka
22. dub 2008

To je rozumné, určitě to řekněte až po 12 tt 🙂 Takže by miminko bylo kolem Vánoc, jo? To je krásné 😵 😵

ivanalysonkova
22. dub 2008

Jestli mi dr. řekne, že je tam, tak by termín vycházel cca od 19-23.12. 😵

marinka
22. dub 2008

Tak to byste měli ten nejhezčí vánoční dáreček!! Tak nadále držím palečky,ale je to čím dál nadějnější 🙂

ivanalysonkova
22. dub 2008

marinko, moc děkuju 😵 (pořád tajně doufám a těším se).

hanulka3112
22. dub 2008

Ahojky Holky jak se máte? 🙂 😉
No já dobře, půlku čekání už mám za sebou, tak to docela utíká, pořád tlaky v podbříšku, ale prostě je to jiné než na mrchu aspoň v to doufám, jo a nevíte holky jestli má něco společného s těhu zvýšená teplota, teda včera a dneska po ránu jsem cítila, že mám zvýšenou teplotu, ale nevím to jistě, protože nemám doma teploměr 😅 😀 no aspoň mi to tak připadalo, no a teď je mi fajn i včera celý den, tak nevím, jestli to není vliv toho všeho co do sebe cpu, ale až teď poslední dva dny, tak to bych musela mít už od ET, tak fakt nevím.
Silver, ty už jdeš na OPU, tak to držím palečky 😉 🙂
Ivi a co ty zatím v pohodě?
Marinko a jakpak se máš ty, to máme ale dnes zakaboněno?
Nunci, jj ta IKEA je fakt skvělá, já bych tam jezdila pořád a vždy bych si něco přivezla 😀 a je to fakt dobré na odreagování, snažím se teď něco vymýšlet, abych se do testu zabavila a nemyslela na to 😉 🙂

ivanalysonkova
22. dub 2008

hanulko, jo docela v pohodě. Chodím častěj na wc, píchá mě v podbříšku, zívám. Začala jsem být vybíravá v jídle, nevolnosti zatím žádné. Ale počkám do pondělí, až to bude černé na bílém 😀 (aspoň doufám 😅 )

hanulka3112
22. dub 2008

Ivi a co si myslíš o té mé ranní teplotě? Myslíš, že to může být dobrý náznak, no nevím to jistě, protože nemám teploměr 😅

ivanalysonkova
22. dub 2008

hanulko, může být, ale chce to asi fakt změřit. Kup si obyč digitální teploměr. 😉

hanulka3112
22. dub 2008

Ivi díky, no já už se ho chystám koupit dlouho, ale vždy jsem na to zapoměla, protože ani nebyl důvod si teplotu měřit, ale myslím si, že určitě byla vyšší, přeci už jsem párkrát tu teplotu měla a teď doufám, že je to jen dobře, protože přes den mi je fakt fajn, jen bříško pobolívá 😉 a prsa cítím

marinka
22. dub 2008

Ahoj Haňulko - taky si myslím,že na začátku může být teplota vyšší - když je vysoká BT, tak proč nemůže být vyšší i normální? V těle se odehrává spousta změn a organismus na to může reagovat takhle.. Ale jako těhu příznak bych to asi nebrala 🙂 Ono je celkově ještě hodně brzo na nějaké příznaky, takové ty větší jako zvracení apod. se objevují až tak kolem 6-7 tt.. I když já už jsem třeba před testem měla větší hlad i žízeň a kromě břicha mě bolela i ta kolena, jak už jsem psala a unavená jsem taky byla víc.. No ale než se naděješ, tak budeš moct dělat testík a bude to jasné 😵

Jinak my jsme měly hezký den, byly jsme venku skoro dvě a půl hoďky, myslela jsem, že bude kosa, ale bylo docela fajn, pěkně jsem se vyvětraly, koupila jsem si čokoládku a celou jsem ji na prochajdě zbouchala, měla jsem nějaký cukrový absťák 😵 Teď Anička spí, ale o půl 5 ji jdu vzbudit, ať pak neponocuje..

silver2501
22. dub 2008

Ahojky holky,
tak dneska jsem byla na ko v caru a zkrátili mi tu stimulaci o jeden den, takže zítra už nepíchám a dnes pichnu pregnyl a ve čtvrtek v osum je opu.. tak jsem zvedavá co bude z toho...dnes mi našel na pravém 7, říkaal hezkých folíků a na pravém se udělaly nakonec 2, lae menší, takže asi nic.... mno uvidíme..
pěkný večer všem 🙂

hanulka3112
23. dub 2008

Marinko, no asi mi trošku už hrabe z toho čekání 😀 no nějak se na to neupínám a jsem v pohodě a zatím věřím, že to klaplo a myslím, že dobrápsichyka je důležitá 🙂 asi první 4 dny jsem na to moc myslela a užírala jsem se myšlenkama, ale úplně se to otočilo a cítím se dobře a pořád si hladím bříško a večer s mimísky mluvím a posílám jim pusinky na dobrou noc 😵
Silver, tak to je bezva, to to ale uteklo, budu na tebe moc myslet, ať máš pěknou snůšku 😉 🙂

marinka
23. dub 2008

Silver, super, takže ve čtvrtek už budeme vědět, kolik je vajíček 😵 😵

hanulko, to je normální, mě se ty nálady hrozně střídaly¨a měla jsem v sobě takový zmatek - nevěděla jsem, jestli na to mám myslet (znáš jak se říká, že když si něco moc přeješ, tak se to splní), nebo na to naopak myslet nemám, protože když se prý na otěhotnění člověk moc upíná, tak se to nepovede 😅 . No, ale stejně jsem na to myslela furt, že jo 😵 Ty to děláš nejlíp jak můžeš, jsi šikulka!

hanulka3112
23. dub 2008

Marinko jj, člověk neví jestli myslet tak nebo tak, ale jsem ráda, že od toho čtvrtého dne to zvládám s optimismem a myslím, že jsi tomu přispěla i ty, protože mě uklidnily ty bolesti břicha jako na mrchu, že jsi je měla a já je taky tak cítím 😉 🙂 tak mi teda nadále držte palečky ať to dobře dopadne jo a na test jdu už v pondělí na 10h, protože jsem dnews zjistila, že by mi do úterka nevyšly gely co si zavádím, tak se mi to o den posunula, tak jsem moc ráda, že to mám o den kratší 🙂

fiallinka
23. dub 2008

haňul, vypadáš hrozně nadějně, zvýšená teplota je příznak těhotenství 🙂, a nebudeš zkoušet test?
silver: tak co, jak to klaplo?

jinak já jdu zítra na kontrolu a ultrazvuk, tak doufám, že všechno klapne...

marinka
24. dub 2008

Haňulko, ještě jsi vydržela netestovat? Já jsem měla už // 😵 Ta druhá byla sice slaboulinká a objevila se později, než se uvádí na testu, ale byla tam 😉

hanulka3112
24. dub 2008

Ahoj Holky celý den mě zlobil koník a nenechal mě odeslat ani jeden příspěvek 😠
Holky no říkala jsem si, že vydržím až do CARu, ale začínám mít chutě testnout, na jednu stranu bych chtěla najít // ale zase se nechci stresovat, kdyby nebyly a krev by mohla být pozitivní, no uvidím až půjdu do obchodu, jestli odolám jít do lékárny a koupit si testík 😀
Fialinko držím ti palečky na zítra na UTZ, ať je vše jak má být a pak nám přiď říct jaké to bylo 😵
Marinko, dnes je ale nádherně, určitě půjdeš s malou ven, no já bych šla hned dělat něco na zahradu, ale musím hýčkat mimísky 😉 🙂

ivanalysonkova
24. dub 2008

Ahoj holky,
MS zatím nedorazila 😀 Chci se zeptat, musím mít vždy, když jsem těhu, příznaky? Třeba mi vůbec není špatně (že bych zvracela), jenom mě lehce bolí podbřšek, občas prsa, a mám pořád hustý výtok. Jo a můžu ten výtok brát jako pravý těhu znak? To jsou otázky,co?
díky 😉

hanulka3112
24. dub 2008

Ivi zrovna jsme to řešily s holkama na IVF, příznaky žádné mít nemusíš jsme přece každá jiná a jedna holčina z IVF už je těhotná už dlouho a není ji ani špatně prostě nic a mimi je už krásně veliké 🙂 a co ty a testík zatím žádný další? Já začínám váhat jestli si ho udělat jsem 10 den po ET teda, když počítám i den ET, tak fakt nevím jestli to zkusit 🙂

ivanalysonkova
24. dub 2008

hunulko, já jsem další testík nezkoušela. Nemám odvahu 😨 Počkám do toho pondělka na utz. Ale zatím to zaklepu na dřevo (ťuk, ťuk, ťuk,...), že MS si to nerozmyslela. 😀 A kdy ti doporučili udělat si test?

marinka
24. dub 2008

Ivi, na zvracení je ještě moc brzo, já jsem začala zvracet až v 7 tt a každému opravdu špatně být nemusí 😵 Je to super, že mrcha nic 😵

Haňulko, teď jsme byly venku, je tam opravdu žůžo! Jsi teda dobrá, že ještě netestuješ, ale já bych to až na tu krev nenechávala, pak to budou děsné nervy, až budete sedět v CARu a čekat na výsledek 😉

ivanalysonkova
24. dub 2008

Holky, a co ten výtok? Měly jste ho taky?

hanulka3112
24. dub 2008

Marinko to počasí je paráda viď 😵 to se musí krásně jezdit s kočárkem 🙂 no asi si pro ten testí zajedu dnes do lékárny, ale můj mi zase vzal auto, svoje dnes půjčil Bráchovi 😕 no a k nejbližší lékarně to mám fakt daleko bydlíme v KRhové, ale úplně až na konci, jak se jede na Nový Jičín, takže bez auta se neobejdu, ale za to je tu nádherně a klídek jen 3 sousedi a to ještě ne přímo vedle nás, ráno tu zase cupilaly srnečky, jindy bažanti nebo zajíci, je to fakt nádhera 😵 takže si musím počkat až přijede 😉 🙂

hanulka3112
24. dub 2008

Ivi jo a na test jsem měla jít v úterý, ale nevyšel by mi gel co si zavádím, tak jdu v pondělí na 10h, jinak mi neříkali, abych si zkusila testnout, přeci jen to nemusí být 100% a krev ano 😉

hanulka3112
24. dub 2008

Ivi a s tím výtokem bohužel neporadím, ono je jiné otěhotnět přirozeně a otěhotnět po ivf, kde do sebe láduješ hormony, prášky a gely.... 😅

ivanalysonkova
24. dub 2008

hani, to je pravda. Mě taky skoro týden po nevychání neukázal nic. Ale vnitřní příznaky byly. (sliznice, atd...). Tak v pondělí na sebe budeme myslet. Já jdu hned z rána. 😵

hanulka3112
24. dub 2008

Jj Ivi budu ti držet palečky já jdu na 10h, ale vstávat už budu brzy, protože cesta do Zlína mi trvá asi hodinku a čtvrt 😉

ivanalysonkova
24. dub 2008

Hani, to znám. Já jsem minulý měsíc vozila manžela k dr. do Valmezu a pak do Rožnova. Jejda, já bych to tak v práci radši zabalila, a šla na procházku. Místo toho musím sepisovat přípravu čajů 😠