CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silver2501
29. dub 2008

Ivi, no snad ten maraton dotáhnem do zdárného cíle 🙂
tak se hezky odreguj v Praze a naber síly..🙂 bo ty jsou pořád potřeba 🙂

marinko a kolik dni kultivace měo to tvé osmibuněčné? moje mělo 4 dny..

marinka
29. dub 2008

Silver, v pondělí jsem byla na OPU a ve čtvrtek byl ET..

ivanalysonkova
29. dub 2008

silver, tak v to doufám 🙂 Pak uděláme velkou oslavu 😎

silver2501
29. dub 2008

Ivi, jo joooo pupkovou oslavu s dětským šampanskýýým 😀 ))

fiallinka
29. dub 2008

silver: to máš krásné miláčky, tak teď je hezky opatruj - já jsem měla dvě osmibuněčné
iva: nechci být špatný prorok, ale před ms taky ta teplota klesne až těsně před ní, možná tělo čeká, až agolutin zabere... anebo...

h.jitka
30. dub 2008

Díky za vaše informace ohledně Zlína. Určitě má dobrou pověst, protože když jsem se dnes objednávala na první konzultaci, tak mě sestřička mírně šokovala termínem 3.7.! Dost dlouho (cca rok) jsem se rozmýšlela, jestli na umělé jít a pořád jsem doufala, že se to podaří přirozenou cestou. Naděje byla, před dvěma lety jsem otěhotněla v pohodě, ale brzy jsem potratila. No nic, minulý týden mi při laparoskopii zjistili endometriozu, takže už opravdu není co řešit.
Mějte se.

silver2501
30. dub 2008

Ahoj Jity, fakt jssou tam machři a uvidíš, že i tobě pomůžou k vytouženému mimi 🙂
No a jak tam už jednou vstpoupíš, tak pak jeto taková rychlovka, že to jede jak po másle a ani se nenaděješ a budeš mít transfer za sebou 🙂 Tak přeji hodně štěstíčka a brzy vytoužené // 🙂

silver2501
30. dub 2008

fialinko, no kéž by se tam taky chtěli zabydlet oba na příštích 9 měsíců...nebo aspon jeden 😎

hanulka3112
30. dub 2008

Ahoj Holky, tak teda nic 😢 jsem z toho docela na rosypání 😢 máme jít teď na genetiku, ale nevím jestli se mám na ten další pokus těšit nebo stresovat, můj to nese dost blbě, protože se těšil, že bude zařizovat pokojíček a hodně s tím počítal, no a mě to teda nepřidá, navíc jak to vyznělo z jeho řeči, tak nevím jestli by semnou zůstal jestli se to nepovede, tak nevím jestli do toho vůbec jít a nevyklidit mu cestu pro holku s kterou by mohl mít děti normálně, vím že je to předčasné takhle mluvit, ale než být podruhé zklamaná a ještě, aby se na mě vykašlal můj, tak to fakt nevím, jestli bych neskončila někde v Kroměříži ☹ a není lepší se z toho teď dostat a odjet někam daleko za hranice a na vše zapomenout, nechci mu šlapat po štěstí a raději odejdu asi já než bych se toho jednou dočkala ☹ fakt nevím co mám dělat a jsem ráda, že Vás tu mám a alespoň někomu jsem se mohla svěřit a nemusím to v sobě dusit 😅
Nunci, moc na tebe myslím, aby ses brzo uzdravila a mohla užívat sluníčka, když je tam tak krásně 😉 a aby ti to čekání rychle uteklo a konečně jsi mohla začít stimulovat 😉 🙂
Holky Vám všem ostatním přeju moc štěstíčka a držím palečky, aby se Vám to povedlo 😉 🙂

silver2501
30. dub 2008

Hanulko, bobku, co to vykládáááš!!! já vím, je to asi hodně težšké,člověk má napinky utect od všeho a všeh !! ale věř, že jednou se to povede !!! I tvuj muž momentalně cítí bolest, to je normální...chce to jen čas, vyplakat se a zanadávát si na ten život a svět jak je nespravedlivý....A tvůj muž určitě do dalšího boje s tebou pujde..kdyby nechtěl podstupovat ivf, tak věř, že to by to neudělal už před tím.... Tak hlavu vzhůru beruško a načerpej sil do dalšího boje a věř, že jednou se ta příroda umoudří a manžílek ten pokojíček bude ještě z radostí vybavovat !!! 🙂))

A jedna malá rada.... dobře ti pomohou na zvládnutí stresu a depresí bylinné kapky, které se jmenují Bachovy kapky.. aspon holky na neplodnosti je hodně pro tyto případy kupují, jsou na přírodní bázi a stačí je zadat do vyhledávače a tam ti vyskočí nabídka...fakt mají dobré učinky...🙂) drž se holka !!!

nunca
30. dub 2008

Hanulko, prosím Tě, co to vykládáš? Já moc dobře chápu, jak Ti je, my jsme tím prošli taky před nedávnem, vím, že nějaká útěcha je málo (i když jsme tu my všechny tady s Tebou a stojíme při Tobě) 😔 . Bolest je opravdu zapeklitá věc a člověk něco řekne, ale nemyslí to tak. Určitě se vám to podaří překlenout a půjdete do toho podruhé a budete bojovat (potom by sis to mohla celý život vyčítat, že třeba podruhé....??). A ta šance se zvyšuje s každým dalším cyklem, aspon tak nám to říkali v Brně a grafy mluví jasně a ty jsem viděla. Víš, párů, kterým se to na poprvé nepovedlo je spousta a na podruhé slaví úspěch //.
Moc na Tebe myslím, drž se, určitě to spolu překonáte!!!!!Nesmíš to vzdávat, já Ti věřím!!!

laola
30. dub 2008

ahoj holky,

po dloruhé době vás jdu pozdravit 😉
Hanulko, je mi líto, že se vám to nepovedlo. Ale jednou se to prostě podařit musí!!! 😵 Ale to co tu píšeš o příteli nebo manželovi mi vyrazilo dech.... Jednou jste přece spolu a milujete se, tak snad si nemyslíš, že by tě opustil kvůli tomu, že se vám hned nepodaří mimčo... Držím pěsti, ať se tato situace co nejdřív vyřeší.

marinka
1. kvě 2008

Haňulko, taky mě to moc moc mrzí, že to opravdu nevyšlo ☹ ☹ Ale nevím, co to vykládáš o rozcházení 😕 Jestli se milujete, tak přece spolu budete přes všechno dobré i zlé!! Je fakt, že velký stres pro obě strany a zkouška vztahu, ale jestli je ten vztah v pořádku, pevný a silný,tak ho to naopak upevní a zocelí. V žádném případě neuvažuj o žádném vyklízení polí, první IVF se nepovede většině párů, které ho podstoupí, většina se dočká až napodruhé nebo napotřetí, nebo třeba i později.. Takže hlavu vzhůru, myslím na tebe!!

fiallinka
1. kvě 2008

hanul, neblbni a neboj - myslím, že opravdu sis jen blbě přebrala, co ten tvůj chlap vykládal, myslím, že jsi v takovém rozpoležení, kdy si ani nic nemůžeš brát pozitivně... víš, jestli to vyjde, nijak neovlivníš, ale statisticky vzato to naprosté většině holek, které to nevzdají, prostě vyjde, a vyjde to i tobě!!! Vůbec si to neber jako svůj neúspěch, prostě to tak mělo být, možná prostě mimčo plánuje přijít za váma za pár měsíců. A věř mi, lidi se berou proto, aby spolu byli v dobrém i ve zlém, vůbec se z ničeho neobviňuj, a kdyby to ten tvůj náhodou myslel vážně, tak Hani, asi to nebyl ten pravý, ale já jsem si jistá, že to vážně neříkal. AspoŇ vidíš, že jeho touha po mimču a jeho zklamání je stejně velké jako to tvoje a špatně to nese, je to lepší, než kdyby mu to bylo jedno...

silver2501
4. kvě 2008

Ahojky, já vím, že poslední dobu je tu spíše smutno jak veselo...ale hlavu vzhuru, jednou se vytoužení mimi povede každé....🙂 Hani, jak pak se cítíš??? asi to ještě hodně bolí,to je jasný, ale uvidíš i u vás jednou vyjde sluníčko a bude dobře...🙂

Já už taky pomalu počítám dny do testíku, tak jsem už napnutá, zda tam ti moji mumínci jsou a nebo ne...😉 Mrchu mám mít tak ve středu, ale testovat chci až v sobotu a v pondělí 12-tého mám jít na krev...tak uvidíme 😎 jeslti se tu prolomí ledy už konečně...chjoooo 😖

Jinak všem ostaním holkám přeji krásnou slunečnou neděli.. ....

ivanalysonkova
4. kvě 2008

Ahojte, souhlasím se Silver.Jednou to přece příjít musí.
Co jinak nového? Já jsem 7 dní po vyvolávačce a zatím ani ň. Teploty mi skáčou pořád 36,9-37,1. Zítra mám volat dr., jak na tom jsem. Už mi z toho čekání fakt hrabe 😠
Ale dneska si spravím náladu dobrým zmrzlinovým pohárem 😀

fiallinka
4. kvě 2008

ivana: a další testík jsi nezkoušela? Teď už by to fakt měl ukázat (mně to po vyvolávačce jednou přišlo za 3 dny a jednou za 9...)
silver: držím palce 🙂

silver2501
4. kvě 2008

Ivi, akorát jsem jednu zmrzku dolízala, mnam..malý mi donesl magnum..to byla dobrota..jo jo, člověk si musí dělat potěšení..🙂no adoufám, že u tebe ivi, to je jen a jen dobré znamení, že zatím nic...🙂 jsem zvědavá co ti dr. řekne 🙂

Fialinko díky za palce, snad pomůžou 🙂

marinka
4. kvě 2008

Ivi, mě jednou přišla po vyvolávačce MS za 10 dní a jednou jsem dokonce musela na druhou inejkci, protože první nezabrala 😖 Ale u tebe snad mrška nedorazí!

Silver, taky držím moc palečky a nadále na tebe myslím, ať jsou na testíku //!! Ale čtu, že si ještě skoro týden počkáme, jestli teda vydržíš 😉 Kolikátý to bude den od ET?

silver2501
4. kvě 2008

Ahojky marinko, taky moooc díky za palečky... ted jsem od et 7 dní, ve středu by jkaože normal měla dojít mrška, tak snad nedojde a o víkendu bych chtěla testovat, v pátek to bude 12-tý den od et + 4 PK...tak snad se tam něco kua objeví..no a na krev jdu do caru v pondělí 12.5. ...tak uvidíme, myslím, že už je sečteno a podtrženo, takže ještě vydržat pááár dní a hyn se ukáže 😀

silver2501
4. kvě 2008

Marinko, ted jsem objevila, že máš fotky v albumu, jsemto zjistila ž ted, že tam něco takového je chi chi 😀 a malá je mooooooooc nádhernáááá, chtěli bychom taky holčičku..tak snad se podaří, ale berem i kluka samooooooo .....

kaaace
4. kvě 2008

ahoj holciny,co je noveho?
Silver:moooooooc ti to preji a verim ze to vyjde 😀 😀 😀
tfuj tfuj tfuj,poplivam te pro stesti 😉

silver2501
4. kvě 2008

Ahojky káče, tak nového ani nic moc, poslední dobu je tu trošku ponurá nálada a ne a ne se tu objevit ňááákáá pozitivní zprávička...tak snad se tu ty ledy prolomí už a bude líp...🙂 a děkuji za plivance ....🙂 no a co je u tebe nového???

kaaace
4. kvě 2008

u me zatim nic,ja cekam na 26.5. jak na smilovani az vstoupime do caru jako neplodny par a snad se neco zacne dit 😒 😅

silver2501
4. kvě 2008

to víš, že začne, uvidíš ten frmol, takyjsem nechápala jak to jde rychle, myslelajsem, že to trvá pul roku a víc a přitom jak tam vstoupíš, tak druhý měsíc už můžeš stimulovat 🙂

kaaace
4. kvě 2008

ty jo,to je takova rychlovka?to je mazec 😀
se taaaaak tesim

fiallinka
4. kvě 2008

silver: no my držíme palce tři 🙂, a já jsem testovala asi 11. den po ET a čárečka byla, ale jen malinká...

ivanalysonkova
5. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem dneska volala na gyndu. Dr. řekl, že mám vydržet ještě dneska a když to ráno nepřijde, mám dorazit, že se na to podíváme 😀

marinka
5. kvě 2008

Ivi, týý jo, takže zítra už to bude jasné! Myslím, že teď už v děloze musí být na 100% něco vidět, jestli je to těhu...

ivanalysonkova
5. kvě 2008

marinko, už ani s tím moc nepočítám. Radší, ať zase nejsem zklamaná 😠