CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

paja1
1. únor 2011

@kamcatkakoc Jo to je rozumné,vyplníte čekací dobu a třeba zrovna budete vy ti štastní.

kamcatkakoc
1. únor 2011

@paja1
Můžu se zeptat, jestli už máš miminko? Psala jsi,že jsi šla rovnou na IVF, podařilo se ????

ejviska
1. únor 2011

@ivus16 jeee, to jsem tam byly tehdy spolu, ze jo? ;) JAk se Kovalcik zaucoval u Slovakove 🙂 Ja si z nej jeste delala srandu, ze jestli si jako vsechno to co mu rika dr.Slovakove bude pamatovat, ze je toho hodne, ze by si mel delat poznamky ;)
@kamcatkakoc no uspesnost IUI sice je mensi, ale nekomu to vyjit musi..;) Kdyby byla sance nulova ( podle doktoru!, priroda umi pekne zazraky!), tak vas tam asi dr. ani neposle.
Injekce jsou v pohode, tenounka ostra kratka jehla, takze to ani necitis. Toho se neboj. Celkove stimulka je o nicem, ale co se da delat :/

kamcatkakoc
1. únor 2011

@ejviska
Tak to jsem ráda,udělala bych pro otěhotnění cokoliv,ale přece jen se člověk trošku bojí......díky za uklidnění...

ejviska
1. únor 2011

@kamcatkakoc tak to my tu vsichni by jsme udelaly cokoliv a taky delame 🙂 Jak dlouho se snazite?

fiallinka
1. únor 2011

@kamcatkakoc na iui bych klidně šla, pokud to spermiogram dovolí - jednak aspoň něco se děje, jednak někomu to někdy vyjde, no a těch hormonů je tam fakt málo oproti ivf...

kamcatkakoc
1. únor 2011

Snažíme se od 6/2009, po roce poslal gynekolog manžela na spermiogram a pak začal ten kolotoč...co každá jistě znáte.....Během příštího týdne si pojedu pro ty injekce, no a pak se uvidí 🙂

fiallinka
1. únor 2011

@kamcatkakoc no, to ještě není tak dlouho, při horším spermiogramu holt to dýl trvá, než se zadaří, ale kdyžj e to na iui, tak se může určitě podařit i přirozeně 🙂

kamcatkakoc
1. únor 2011

@fiallinka
No přirozeně právě prý nee ☹ ,i když manželovy výsledky dost kolísají,jednou je to blbé, po druhé o moc lepší. I sám doktor se divil. Takže proto navrhl IUI, aspoň jako zkoušku a taky na vyplnění té doby,co čekáme na výsledky krve.

paja1
1. únor 2011

@kamcatkakoc Já byla 13x.Ted jsem vlastně po 13.A miminko mám je to holka a je jí 14.Já už jsem starší generace. 😀 😀 ,Katka byl zázrak od přírody.

kamcatkakoc
1. únor 2011

@paja1
Cože 😕 😕 😕 ???? Tolikrát na IUF ? No teda, to si nedovedu představit ty nervy......

fiallinka
1. únor 2011

@kamcatkakoc jenže to, že přirozeně "ne", znamená vlastně jen to, že přirozeně JO, akorát byste asi čekali hrozně dlouho a iui nebo ivf to urychlí... a komu by se chtělo čekat, že 🙂

kamcatkakoc
1. únor 2011

@fiallinka 🙂
Máš pravdu, doktor říkal, že pravděpodobnost tam je 🙂 Já jsem tak ráda,že si s váma tady můžu otevřeně promluvit 🙂

paja1
1. únor 2011

@kamcatkakoc No nějaké vlastní pokusy pak s darovanýma,nějaké darované embryjka a výsledek po 13-té,zatím bez výsledku a chudší o asi 430tis.Kak už naposledy.Ale já jsem rarita-vyjímka,tak se neboj.

kamcatkakoc
1. únor 2011

@paja1
No teda 😒 To jste si teda užili svoje....ale třeba ten poslední pokus vyjde 🙂

fiallinka
1. únor 2011

@kamcatkakoc Já to beru tak, že u 90% lidí je pravděpodobnost vždycky, ale pokud člověka tlačí věk, tak stejně dřív nebo později využije doktorů... takže neboj, u vás to určitě vyjde tak nebo tak 🙂

ruda
1. únor 2011

@paja1 klobouk dolů, jednou to vyjde... je to mazec jak si ta příroda zahrává, držím jen palečky a to nejen tobě,ale všem tady..
@fiallinka taky pěkně rostou ty tvoje dítka 🙂 , nás čeká první roček

kamcatkakoc
1. únor 2011

@fiallinka
Je to asi tak jak říkáš, věk hraje hodně velkou roli.... 🙂 děkuju za podporu. 🙂

fiallinka
1. únor 2011

@ruda teda, už rok... pomalu abyste šli do druhého, ne? 😎

ruda
1. únor 2011

no teď jsem psala vedle do diskuze, kde je možná těhule přirozene, první dítě IVF a to má půl roku..., že chci nekjdřív do práce, nechci nechat manžu na hypotéku tak dlouho samotného a pak někdy možná, uvidíme... zatím to v plánu není a když jo, tak v nedohlednu, ve Zlíně si hraje na snížku 12 sněhuláčků, tak třeba by to pak klaplo rychle, byly fajn kvality... pak tomu dáme volný průběh ev. KET, do Zlína jezdíme moc rádi a na kopec máváme, nedávno jsme platili děckám roční "tábor" tak si je určitě necháme a pak se uvidí a ty a třetí?

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Ahoj holky, může mi některá z vás poradit? V pátek mám dostat menstruace, ale před pěti dny jsem měla na toaleťáku krev, tak sem si myslela,že sem to dostala a nic. Druhý den špinění a od té doby nic. Tak nevím, jestli "TO" byla menstruace a nebo to dostanu až v den menzesu v ten pátek. Čekat nebo třeba udělat těhu test?

ronecek
1. únor 2011

@paja1
Díky za podporu🙂Dneska jsem do Zlína volala. Objednali nás na 22.2. na konzultaci. Moc bych vám taky ještě jedno dítko přála. Ale Kačku máte, to je hlavní. Třeba se vám zadaří přirozeně. Nikdy nevíš🙂Kolikrát jste už byli na IVF? Známí byli čtyřikrát. Pak už se taky na to vykašlali. Jezdili z Bratislavy až do Brna. Nakonec adoptovali holčičku. 🙂

clloi
1. únor 2011

@kamcatkakoc Ahoj, s injekcí mět strach nemusíš, je to v pohodě, nebolí to 😉 při IUI je důlležité se uvolnit, je to jak gynekologická prohlídka a i když je při IUI šance menší, tak nám se to podařilo napoprvé 😉 😵 , i když to pak mimi vzdalo, ale to s tím nemá nic společného. Teď už se těším na pátek na druhý pokus 😀 😀 a pak si to o víkendu doma pěkně pojistíme 😀 😀 . Chce to klid a moc se nestresovat, já to beru tak, že když ne teď, tak příště určitě 😀 😀 😵
@ivus16 kdy jsi byla na IUI? Nebyly sme náhodou spolem?? 😀 😀 😀 Já byla na prvním 13.9. 2010 😀 😵 Tak ať se ti daří a mimi pěkně roste 😉 😵

clloi
1. únor 2011

@hanysek.hanysek neděl test dřív než 10 dní po zákroku, vydrž do pátku a uvidíš, třeba na tebe vykouknou // 😀 držím palečky

kamcatkakoc
1. únor 2011

@clloi
Tak to jsi mě fakt potěšila 😅 🙂 😅 Já si taky říkám, že jednou se to musí podařit! A pochopila jsem tě správně,že půjdete ještě znovu na IUI ????

clloi
1. únor 2011

@kamcatkakoc ano půjdem na IUI, ono to jednou vyjde 😀 😀 já sem zjistila, že je dobré na to fakt nemyslet, a hlavně se netrápit, pokud to nevyjde a doma si to pěkně pojistit 😀 😀

fiallinka
1. únor 2011

@hanysek.hanysek to mi jako menstruace nepřijde, testem nic nezkazíš...nevím, jestli máš za sebou teď něco (iui, ivf), ale i pokud ne, tak to špinění může být cokoliv (uchycení embrya, nebo jen prostě "špinění" bez příčiny).

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Nemám za sebou ani iui ani ivf. Zkusím test a uvidím,jestli mi to něco ukáže.

hanysek.hanysek
1. únor 2011

Zkoušela sem test a nic. Těhu nejsem.

clloi
1. únor 2011

@hanysek.hanysek a kolikátý den si po ovulce?