CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

jenda82
19. lis 2012

@damai Můj manžel bral totéž co tvůj plus spoustu dalšího. Teď bere jen vit. C a nárazově (1 týden v měsíci) vit. A a E - na radu lékaře. SPG byl naposled azospermie ☹ uvidíme, jestli se to vrátí alespoň tam kde jsme byli před pul rokem (2 mil/ml) - aby bylo na ICSI, nebo dojde k MESA/TESE. Ale jestli nebude nic ani tam, tak ....radši nemyslet.

milin
20. lis 2012

@ruda ahoj Rudy, nu tak tahle možnost mě tedy ani ve snu nenapadla. Tak já věřím že budeš určitě brzy v pořádku 🙂
Dneska je mi nějak divně opět mě v noci i teď bolí zase pravej vaječník, tak jsem si dala algifenový kapky a snad to zabere. Jako nejím nějak léky, ale když musím fungovat s malou tak se jinak nedá. Doufám že to bude v klidu a nic tam nebude. Nu radši nemyslet!
Jdu trošku uklidit a pak alou ven dokud je tam hezky 🙂 odpoledne už toho moc nestíháme když malá spí.

Přeji všem krásný den dneska 🙂

@damai myslím na tebe dneska 🙂 ať Vám to dobře dopadne 🙂

damai
20. lis 2012

@milin ahoj, děkuji 🙂 jdeme dnes odpoledne, pak poreferuju... ty se budeš na kdy objednávat? nebo už jsi tam volala?

milin
20. lis 2012

@damai Jo děkuji budu ráda za to jak to tam chodí apod. Nu mě moje gynekoložka řekla že dokud do Vánoc neotěhotním, tak mám přijít po novém roce a začnem vyšetřovat. jenže já vím, že s nefunkčníma vejcovodama a vaječníkama, které fungují tak nějak jak se jim zlíbí a hrůzou zda zase budu mít nějakou cystu nevím co chce řešit. Snad chce udělat nějaké základní vyšetření + spg a pak se asik rozhodne. Ale hodila jsem to momentálně koňovi, a čekám co se stane do konce roku. Prostě na to eď vůbec nemyslím, i když si tu s Váma píši. Samo že mi proletí halvou denně myšlenka o těhulkováníé apod, ale tak tomu nejde úplně zabránit.
Tak se těším a věřím že Vám nabídnou co nejlepší možnosti 🙂 na otěhotnění. 😎

ruda
20. lis 2012

@milin tak třeba ovuluješ, šup večer na to a bude to // 😉 za chvilku jedeme na dovolenku teda takovou kratší jen se vywelnesovat a zarelaxovat dio Luhačovic, jen čekáme, až přijde prcek z prochajdy, vzala si ho babi a děda , abych zabalila...přeju krásný sluníčkový den všem a ať se daří těhulení

milin
20. lis 2012

@ruda Rudy jsem 19dc tak o tom pochybuji, ale není to špatný nápad udělat si pěkný večer, poku se malá zase nerozhodne spát mezi náma 🙂

damai
20. lis 2012

ahoj holky, máme po 1.konzultaci...asi hodinové 🙂 spousta otázek atd. Takže: vzali mě a manželovi krev na veškerá vyšetření, s tím, že na hormonální profil mám jít 2dc na krev..tak ještě to. Na genetické konzultaci ve ZL na poliklinice byl první volný termín až koncem ledna, takže to závisí na tom. No a během ledna už se zažádá na pojištovnu o ivfko a hned pak jdeme na to, takže nejbližší termín je přelom ledna/února (podle mého cyklu samozřejmě)... Prý budu mít krátký protokol (nevím co to je) 🙂 a prý by to z mé strany mělo jít hladce, jsem zcela ok... Metoda nám byla sdělena jediná možná u nás, tedy ICSI... Tož tak s náma. Takže Vánoce prožijeme klasicky ve vánočním shonu s myšlenkami na leden. Ale upřímně-ještě že jsou Vánoce před náma a nebudu na o tolik myslet 😖 Hezký večer holky 😉

ruda
21. lis 2012

@milin no vidíš...tak malou uspat jinde a honem na to
@damai tak to není tak daleko, měla jsem to samé krátký protokol/je rychlejší a nepíchá se tolik, je během jednoho cyklu/ no a v únoru těhule...

damai
21. lis 2012

@ruda 😅 kééž by! Ale Dr. mi vnukl naději - řekl, že máme dost velkou šanci... snad se na nás štěstí usměje 🙂
Jinak to, zda pak zavést 1 nebo 2 embrya mi Dr. řekne cca v den transferu podle toho, jak budou embrya vypadat... Tak nad tím nemusím moc přemýšlet 🙂 Jinak chvála Bohu za Zlín - jsou tam tak úžasní!! Cítila jsem se tam úplně skvěle, nic nebylo "trapné", sestry ok... a Dr. to samé. Opovídal hodinu na naše dotazy 😀

ruda
21. lis 2012

@damai jojo, takydoteď vzpomínáme v dobrém, máme tam v mrAZÁČKU miminka, tak se tam možná ještě vrátíme...vím, že ti to vyjde, mají tam zkušenosti...jen vydržte

bobbule09
22. lis 2012

@damai vy chodíte k doktoru Křenkovi? My taky a jsem s ním moooc spokojená, ikdyž už máme za sebou 3x inseminaci a miminko pořád nečekáme, stejně se mi přístup personálu ve Zlíně moc líbí 😵

damai
22. lis 2012

@bobbule09 ano 🙂 a naprostá spokojenost.Tak držím palečky, at to vyjde!! A tebe ted čeká IUI nebo IVF?

bobbule09
22. lis 2012

@damai poslední IUI, už mám 3 za sebou, budu mít změnu stimulace a když to nevyjde, tak už nic. Mě nevyšlo ani IVF, takže na to kašlu, jen chceme naposled ještě zkusit IUI, kdyby náhodou 😀

damai
22. lis 2012

@bobbule09 ahaa..tak hodně štěstííí 😉

fiallinka
22. lis 2012

@damai vidíš, jak rychle se to pohnulo 🙂. My jsme na tom byli podobně, taky jsem ještě měli vánoce na odpočinutí a dokonce jsme ještě letěli poprvé v životě na vánoce do teplých krajin, říkali jsme si, že to se nám s dětma nepodaří, a měli jsme pravdu :_)

bobbule09
23. lis 2012

@damai díky moc, zatím ještě pořád čekám, až dostanu menstruaci, léky jsem vysadila v neděli a pořád nic, břicho bolí a mrcha pořád nikde. Už mě z toho bolí i žaludek ☹ Asi mi tím tělo dává znamení, že by chtělo od všech těch léků odpočinek 😔

kolino
26. lis 2012

Dobrý den spolubojovatelky,
takže od 5.12. budu oficiálně patřit mezi Vás! 😉 Půjdeme na první konzultaci do CAR Zlín.
Snad to zvládneme a budeme i my patřit mezi ty šťastné páry ,kterým pomůžou. 😵

bobbule09
27. lis 2012

@kolino tak moc držím palečky, ať to aspoň někomu vyjde 😵

kolino
27. lis 2012

@bobbule09 jak aspoň? snad nám všem to musí vyjít!!!! jak vy bojujete? 🙂

m_artasek
27. lis 2012

@kolino Ahojky, ve Zlíně jsou moc fajn, byli jsme tam už 2x na inseminaci a výsledek znáš ☹ Nás 5.12. čeká vyšetření na genetice v Brně, tak na sebe budeme vzájemně myslet a věřit v lepší zítřky 🙂

harley26
27. lis 2012

@kolino a ke komu jdete? 🙂

harley26
27. lis 2012

Holky, já mám za sebou ET. Příští středu jdu na krevní testy, ale sto let do té doby ... to čekání je šílenééé!!! Testovat ale radsi doma nechci.

kolino
27. lis 2012

@m_artasek jé ty tayk do Zlína? no výsledky znám...,ale uhnízdit to šlo takže určitě příjdou nato kde je problém a dají to do pořádku a pak už bude dobře!! věřím v to!!! tak se drž a 5. 12. určitě budeme na sebe myslet!!!! 😵

harley26
27. lis 2012

@kolino a já jdu 5.12 na krevní testy 😀 to se tam potkáme 🙂)

kolino
27. lis 2012

@harley26 To nám neříkali, máme se hlásit na recepci v 2 patře. bude to první návštěva. pak hodím info 🙂

harley26
27. lis 2012

@kolino oni jsou tam všichni strašně příjemní, takže to bude v pohodě, my odtud odcházeli úplně nadšení 🙂 doufám, že ještě mnohem víc nadšená budu odcházet i ve středu 🙂 s potvrzeným těhotenstvím 😀 jaký si myslíš, že je u vás problém?

kolino
27. lis 2012

@harley26 jo? tak držím palce třeba se tam opravdu potkáme my jdeme na 13.30 držím palce ať to vyjde!!! já bych to teda nevydržela, bych testla 😀

harley26
27. lis 2012

@kolino tak to se nepotkame, já jdu hned na krev v 7:30- doufám, že v půl druhé už budu dávno vědět výsledky a někde v cukrárně bouchat rychlé špunty 😀

harley26
27. lis 2012

@kolino jestli můžu doporučit a budete si moct vybrat, tak běžte k doktoru Kovalčíkovi. Je fantastický!

harley26
27. lis 2012

@kolino já si teda trenuju pevnou vuli, ja sem totiz testovaci maniak, takze tohle sou pro me muka 🙂