CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

juliet
24. lis 2007

Holky, řeli vám vůbec něco o hypertimulačním syndromu a jaká je proti tomu prevence? Já se až tady o tom dovídám a docela mě to děsí.

fiallinka
24. lis 2007

koryna: díky moc, tak doufám, že to tak přesně vyjde i u nás, už jsem se do Zlína objednala ten 6. týden 🙂. A co, jde z toho něco poznat nebo nemá laik šanci?
Holky, chtěla jsem se ještě zeptat - neschopenku vám vystavují v caru? a co na ní je - asi z razítka bude jasné, kde ji vystavili, že... moc se mi to nechce rozkřikovat v práci, ale z razítka na neschopence to poznají a je mi jasné, že se to neudrží.

koryna
24. lis 2007

Fiallinka poznat to jde.U každého vyšetření je psané,jestli jsi zdravá nebo jsi-li nositelem a navíc pokud je něco špatně,tak je to vytištěno tlustě.

v199
autor
26. lis 2007

Ahoj holky, tak mě transferovali 2 embryjka, bohužel nebylo nic k zamražení. 😢

juliet
26. lis 2007

v199, neboj, nebude potřeba zmražených, určitě ti to vyjde 😉

extravaganca
27. lis 2007

Ahojky 😵
v199:Neboj,určitě to vyjde 😵

koryna
27. lis 2007

v199,tak budem čekat tu supr zprávu. Holky včera jsem byla ve Zlíně na konzultaci a vzali mě za necelých 10 min.Byla jsem jak Alenka v říši divů.

extravaganca
27. lis 2007

koryna:Tak rychle..týjo..tak to jsi překonala našich 20 minut 😀

fiallinka
27. lis 2007

koryna: díky za info, ale bojim bojim, jestli snad nebude problém i v tom...

v199
autor
28. lis 2007

Ahoj holky, Fialinka:neschopenku jsem si nechala vystavit u obvodniho lekare, tomu jsem vysvětlila o co jde.Napsal mi tam nějakou jinou diagnozu, ze Zlína jsem mu dala jen lékařskou zprávu anikdo nic neví. Já myslím, že když nechceš, aby o tom vědělo moc lidí, tak se s 😅 ním určitě domluvíš

fiallinka
28. lis 2007

v199: vidíš, to je dobré, že to jde, možná to tak zkusím. Já se sice nijak zvlášť netajím v práci, že chceme mimčo a snažíme se, ale na druhou stranu málokomu tam se chci svěřovat, že to musíme řešit umělým. Ne, že bych se za to styděla, to fakt ne, ale vím, že se všichni budou ptát, jak to dopadlo, probírat to, mluvit o mně, no a to všechno několikrát, pokud se to hned nepovede.. takhle přesně tu jedna holka dopadla, nepovedlo se jí to ani na potřetí a každý o tom mluví.. (ale ona už dítko má je takový specifický případ, takže tím nechci odstrašovat...)

v199
autor
2. pro 2007

Ahoj holky, co je s vámi 😠 ?Jsou u vás nějaké RADIKÁLNÍ změny, pochlubte se.Vy jste asi moc zaneprázdněni vánocemi, nebo co mršky jedny. 😅

extravaganca
3. pro 2007

v199:No radikální změny u mě nejsou žádné.Tento cyklus jsem brala clostil a teď beru duphaston(místo utroše),tak uvidíme,ale protože u mě od neděle řádí PMS,tak spíš čekám mrchu...A co u Tebe? 🙂

koryna
3. pro 2007

Ahoj holky.Minulý týden jsem si byla v CAR pro clostil,protože jsme chtěli KET odložit až po vánocích.Mám ho začít užívat 3DC a 13DC přijít na folikulometrii.Jsem 40DC a mrcha furt nikde.Dnes jsem prubla test a jsou tam //. Sica ta druhá velmi slabá,ale je.Doufám,že se neraduju předčasně,ale vám jsem to musela napsat,ať jsou tu i pozitivní zprávy.Budu průběžně informovat,jestli je to dobré nebo to šlo do kelu.

evule
3. pro 2007

Koryna moc gratuluji a přeji ať všechno vyjde 😉 Určitě to bude dobré 😵

evule
3. pro 2007

Chci se zeptat, jak dlouho si brala clostil? já ho měla teĎ první cyklus a ve středu jdu na folikulometrii, tak jsem zvědavá, jestli může už tak rychle zabrat.

extravaganca
3. pro 2007

koryna:Tak já taky potichu gratulu,aby se to nezakřiklo 🤐 😵 Ale máš super dárek od Ježíška 😵

juliet
3. pro 2007

Koryna, to by mohlo vyjít, držím palečky 🙂

v199, jak ti je, más nějaké příznaky?

Mě taky transferovali 2 kousky, minulou středu.

jabluncanka
3. pro 2007

juliet:
...taky jsem byla minulou středu ve Zlíně na krev 🙂 Ale bohužel to nedopadlo... 😒

juliet
3. pro 2007

Jabluncanka, já vím ☹ , čtu to v IVF. Tak držím palečky, abys tozlvádla v práci a brzo se vám pak zadařilo.

jabluncanka
3. pro 2007

Snad příště... 😎

extravaganca
3. pro 2007

Holky,hlavně to nevzdávat a bojovat 😉 Na jednu stranu vám nezávidím,ale na druhou stranu jo...aspoň s vámi někdo něco dělá...u mě se bude ještě čekat 2 cykly a pak asi na vlastní žádost půjdem do CRM.

jabluncanka
3. pro 2007

extravaganca:
....zkus ještě nastudovat něco na netu.Ty CARy dělají jen vyšetření,která jim pasují a třeba to má u Vás i jiné řešení... 😉

extravaganca
3. pro 2007

jablunečko,manža má spermio v pohodě,já ovuluju,luteální fázi mám dostatečně dlouhou,brala jsem utroš,teď beru clostil + duphaston,takže pokud se nezadaří,tak nám asi fakt jiného než náštěva CRM nezbyde....Už nevím co bysme měli jiného dělat...

jabluncanka
3. pro 2007

extravanganca:
...a co protilátky,máte vyšetřené??Někde jsem se dočetla,že protilátky může tvořit i chlap...To pak můžeš mít IVF třeba deset a je to k ničemu...A ať taťka bere listovku stejně jako Ty... 😉

extravaganca
3. pro 2007

Vitamíny berem oba dva..protilátky nemáme...ale jak říkám,pokud se nezadaří,tak asi půjdeme do CRM,tak už budou vědět co s námi..nechce se mi furt něco zkoušet ☹

laola
3. pro 2007

Kory, moc gratuluju a přeju, ať je všechno tak jak má být 😉 🙂
My jdeme do Zlína ve středu. Manža na spermio a já pro výsledky krve, zase už mě začínají chytat nervy... Nejhorší je, že mám strach i za manžu... 😒

koryna
3. pro 2007

Evule normálně bych šla na KET,ale chtěli jsme to s manžou nechat až po vánocích,tak jsem si nechala napsat aspoň clostil.,ale pořád jsem čekala na mrchu,abych ho mohla začít brát a už nedorazila.Laola taky jedu ve středu do Zlína,aby se buď potvrdilo nebo vyvrátilo těhu a pokud to těhu bude dostanu injekce miniheparinu,které si budu muset píchat,protože mi na genetice zjistili trombofilní mutaci.Juliet přeji ať se zakousnou a pustí až za 9 měsíců.

v199
autor
3. pro 2007

Ahoj holky, musim vas pochvalit, jak jste se rozepsali.Juilet u mě žádné příznaky, ale asi si udělám v pátek testík, příští týden v PO jdu na odběry 😅 .Korynko psssssst gratuluji, přeju, aby byly čárečky jenom silnější 😉 .Laola žádného nerva nechytej, aspoň se podíváš na pěkné pány doktůrky
Jinak všechny moc zdravím a držím palečky 😅 😅 😅

helenaholesov
3. pro 2007

ahoj taky chdime do CRM Zlin minulej týden v Uterý jsem byla na transferu vajíček dostala jsem zpátky jen dvě i když jsem jich měla 15 škoda jen že zbytek se nedal zamrazit ted se modlim at se prvni pokus podaří.