CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

sonja21
29. kvě 2008

A Kája Gott má 4 dceru, joo IVF je záruka kvality a holčiček 😀

silver2501
1. čer 2008

Jůůůů, já chci takyyyyy holčičkůůůů a zaručenouuuu... 🙂

juni
1. čer 2008

Já taky a kdyby to náhodou nevyšlo, tak beru i kluka 😀

fiallinka
2. čer 2008

sonja21: copak, máš zaručené zprávy, že Gottovi se taky svěřili ivf 🙂? Ostatně proč ne, třeba se jim už nechce sexovat 😉 , ale já znám po ivf i spoustu kluků 🙂

muzina
2. čer 2008

Ahojky holky,

jsem nová snažilka a pročítám si vaše názory. Dlouho se neozvala jabluncanka, chtela bych se ji na neco zeptat, protoze mam k vyberu centrum Zlin a centrum Olomouc. Tak jestli zabrousi na tyto stranky, prosim prosim, ozvi se. pa Muzina

jabluncanka
2. čer 2008

Muzino,

co by Tě zajímalo?? Klidně se ptej!! 🙂

ivanalysonkova
2. čer 2008

ahoj holky, tak už se mi to blíží. V sobotu bych měla dostat MS, a od pondělka stimulovat. 😎

ludmilamarie
2. čer 2008

Ahoj snažilky,
tady jsem sice nová, ale snažím(e) se už 4 roky. A mimochodem, taky se nám podařilo jednou pana doktora Chovance rozesmát. Vysvětloval nám inseminaci a zakončil to slovy "... za 15 minut je po všem...", což můj manžel okomentoval: "... tak jak doma 😀 ..."
Nevíte, kdy se mi vrátí????

ivanalysonkova
2. čer 2008

ahoj, vítej mezi náma 😀

ludmilamarie
2. čer 2008

Ahoj, díky za přivítání, ale raději bych tady nebyla. Dlouho jsem přemýšlela, jestli sem vůbec jít a prožívat další zklamání, už ne moje, ale ostatních. Jsem v pr... s nervičkama a všechno mě rozbečí 😢

silver2501
2. čer 2008

Ahojky holky,
zdravím všechny nové i "staré" snažilky, maminky a těhulky....

Tak to jsem ráda, že se to rozesmání Ch. nepovedlo jen mě 🙂 No je to jen taky člověk...🙂

Ivi, tak to už máš za pár, co?? tak držím všchny pěstičky, at stimulace vyjde na jedničku 🙂 ...jdeš do IVF??? nebo jen IUI, juj ted vlastně nevím, promiň ☹

ivanalysonkova
2. čer 2008

silver, jdeme na IUI (zatím) a doufám, že IVF nebude potřeba 🙂

fiallinka
2. čer 2008

silver, ludmila: no, mne se z neho podarilo vyloudit usmev az potom, po ivf 🙂, a mela jsem z toho uprimnou radost, ze se taky umi usmat, fakt 🙂
iva: hodně štěstí 🙂

silver2501
2. čer 2008

No jasně, Ivi, IUI zabere na poprvé.... vždyt říkám, držím palečky a vlastně všechno, co jde 🙂

Já dnes byla po dlouhé době zase v práci, po nevydařeném IVFku jsem trochu doma lenošila na PN a tak my to zas dnes nastalo... nooo pěkná pakárna a v práci vedro jako kráva 😀))) Jo, a strašně mě šokovalo, když jsem vstávala ve 4.50, že je venku takové světlo..😀))) 😲 😀 😅 Naposled když jsem byla v práci, tak byla venku ještě tma ..chi chi 😎 😀 😨 😵

sonja21
5. čer 2008

Ahoj holký zdravím všechny snažilky, FIALINKO no zaručené zprávy o Go´tákovi nevím jestli mám, ale kamarádka žije v Praze a její švagrová pracuje v CAR kam Ivanka dochází tak se to nějak dostalo ven, akorát nás pobavilo,jeslti jako Kája chodí do kabinky nebo si spermíky vozí sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
IVY držím palečky jak to vypadá , kdy, kdy, kdy ??? A co Káta ? Jak to tam vypadá ? 😉

marinka
5. čer 2008

Ahojte holky, dlouho jsem u nebyla, co nového?

Koukám, že Iva bude stimulovat, to je super!!

Ludmila, jasně, ani Chovanec není z ledu 😀

ivanalysonkova
5. čer 2008

ahojte,
Soni: čekám na MS asi v sobotu, no ikdyž by dorazit nemusela 😀 Ale když to půjde dle plánu v pondělí začínám stimulovat. A Kačka? Nechávají tomu volný průběh, čeká je rekonstrukce, tak se uvidí.

Marinko: budu, budu, už se těším. A taky doufám, že se mi vyhne hyperstimulační syndrom 😒

marinka
5. čer 2008

Ivi, u IUI to bývá v pohodě, horší je na hyperstimulák IVF 😉

ivanalysonkova
6. čer 2008

mari, díky, tak jsem aspoň o malinko klidnějíš 😉 Tento měsíc jsem měřila teplotu, tak uvidíme (http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...)

marinka
9. čer 2008

Ivi,tak jak to vypadá s teplotkou? Ještě nedorazila MS?

ivanalysonkova
9. čer 2008

Marinko ahoj, zatím nedorazila. Ale teplota klesla. Ještě vydržím do zítřka. Kdyžtak bych šla na vyvolávačku. Není na co čekat.

ivanalysonkova
9. čer 2008

holkýýý, kde jste?? 😀

sonja21
9. čer 2008

Ahoj Ivy, já jsem se ted na net moc nedostala, tak jak to vypadá ? Budeš stimulovcat na IUI nebo už nebude potřeba a čáp k Vám k Vám konečně našel cestu 😀 😀 😀 😀 , když ho pošli prosím i k nám 😀 my tomu taky necháváme volný průběh tak uvidíme, uvidíme 😀

ivanalysonkova
9. čer 2008

Ahoj Soni, nenašel. Jakmile ho potkám, hned posílám 😀 Mám sice dva dny zpoždění, ale těhu asi nejsem (TT negativní), a podle teploty nevím, nevím, dneska klesla, tak už doufám MS dorazí.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

hanulka3112
10. čer 2008

Ahojky holky už jsem tady dlouho nebyla, to je tím, že jsem na zahradě jako krtek 😀 o víkendu jsme sadily koem plotu 270 thují, to byl záhul uff 😅 doufám, že vy krásného počasí užíváte jinak 😉 🙂 a co jke tady nového? Pisněte mi 😉 🙂

hanulka3112
10. čer 2008

Nunciku a co ty jak válšíš a co mrška už tě navštěvuje?, uvidíš uletí nám to jako voda a už budeme si píchat hormony na další pokus 😉
Marinko a co ty jakpak se máš a co malá?
Fialinko a jak tobě roste bříško?

hanulka3112
10. čer 2008

Jo a holky chtěla jsem se zeplat, jestli máte, některá zkušenosti s dovolenou v řecku, španělsku či bulharsku, že by jste mi mohly poradit konkrétní místečko či hotel ať se mi lehčeji rozhoduje děkuju 😉 🙂

ivanalysonkova
10. čer 2008

ahoj Hanulko, já jsem dnes byla na dvojíté včeličce. Zase meškám. Tak jsem to chtěla urychlit. Chystáme se na tu inseminaci, tak abych mohla brzo začít stimulovat.
Jinak jestli můžu doporučit, tak Řecko, byly jsme tam 2x. Jednou na Korfu (tam doporučuji Kalami nebo Paleokastricu) a jednou na Lefkádě (tam Vasiliki) Vždycky jsme byly ubytovaní v apartmánech a vařili si sami. Jde tam půjčit auto nebo skútr. Projeli jsme každý ostrov křížem krážem. A není to drahé. Nemůžu si to vynachválit.
posílám odkazy: http://lefkada-info.cz/ , http://korfu.recko-informace.cz/

Tak to jen pro info 🙂

nunca
10. čer 2008

Zdravím všechny děvčata, Hanuli, je to děs 😒 , ms samozřejmě nikde a dnes jsem byla na gyndě, ale tam mi řekl, že mám dojít až za dva měsíce, poněvadž ještě stále působí ta injekce Depo-provery a bylo by zbytečné něco na to dávat 😒 . Pořád se to všechno tak vzdaluje, vzdaluje, .... 😔 Prý musíme myslet pozitivně a ten předešlý pokus prostě hodit za hlavu, ale když ono je to pořád, tak hrozně daleko. Takže to vypadá u nás spíše až tak v říjnu, musím prý začít normálně ms.