CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silver2501
23. čer 2008

přidávám se kvám Soni a Ivi, já při stimulaci 10 kg ... !!! ale ted mi dala doktorka nějaké šetrné léky, které by mě měli pomoct nějaké to kilo do další stimulace pomoci shodit...moooc mám hodnou paní doktorku 🙂 akorát je to naprd ted s tím hýbaním těla 😀

silver2501
23. čer 2008

Jo, já vím Soni, ale zas mi říkali holky, že gonal je slabší než puregon a taky budu dokupovat a tu u toho jsou docela slušné pálky na doplatcích...☹

sonja21
23. čer 2008

Aha, no já myslím, že Mudři v CAr snad vědí co ti dát nebo jak ti nastavit dávky né ?
Mě PUREGON upravovali podle UTZ, no poprvé 29 a podruhé 21 vajíček, jsem holt výkonná nosnice, jenže mi to bylo prdelku platné 😀 tak to já 12 KG- ale je to pozůstatek umělého přechodu, tam jsem nabrala nejvíc 🙂 bléééé

sonja21
23. čer 2008

SILVY, já chci tak léky co se po nich hubnéééééé :- 😀 😀 😀 😀 já mám pocit, že o mi táhne na 40 , kilečka se mi nabalují i z vody 😀

sonja21
23. čer 2008

Silvy , je to stejně na houby,že tak mooc platíme za ty léky co ? To jsou šílené pálky, přitom se všude mluví, že dětí je málo a neoplodnost stoupá, místo toho, by nám slavné Pojišťovny pomáhali nás dusí ☹ ach jooo

jabluncanka
23. čer 2008

Soni,

to Vás nedusí pojišťovny,ale CRM!!! A Zlín je jeden z nejdražších republice.... 😉

sonja21
23. čer 2008

No jo nooo, jenže já ho mám po ruce není pro mě možní cestovat jinde, chci dítě tak budu holt platit 😉

jabluncanka
23. čer 2008

A proč je pro Tebe tak složité cestovat,vždyť ČR je malá... 🙂 😉

ivanalysonkova
23. čer 2008

Silver, ten Menopur píchám klasickýma injekcema do bříška. (Myslela jsem, že mi dají to super pero 😀 ) Mám střídat strany. Vyšlo nás to na 750,-Kč, myslím, že je tam 10 dávek.

sonja21
23. čer 2008

Já bych i mohla, ale manžu mi z práce moc nepouští už tak je to problém se Zlínem se uvolnit,ale já se tam zvyklá za ty 3 roky, tak snad to tam do klepu i k miminku, já tam mám i gynekoložku,tak stejně bych tam dál chodila 😉

sonja21
23. čer 2008

Ivy, já jsem napřed trochu maturovala s tím ředěním, ale po 2xIUI jsem píchačka profesionálka 😀

silver2501
23. čer 2008

Ivi, tak to bych nezvládla ☹ bléééé, stačila mi bolest s mini jehlí v peru, tak to já raději pujdu zas do pera a snad zareaguju líp než posledně..

Soni, ty lék yjsou Lindaxa 10 a jsou i 15, a na tyhle jsem doplácela 340 kč, což jde , jo apojištovna doplatila celých 20 halířů 😀))) ale i tak za ty prachy dobrý...nemám vůbec chut na jídlo, pořád se potím ...urychluje to metabolismus a ztlumuje hlad a chutě..zatím to jím týden, ale zdá se mi že jsem ¨trošku splaskla...no lepší tři stovky za tohle, jak v novinách za tisíce 🙂
Jinak jsi fakt skvélá nosnice, klobouk dolů 🙂
Já to mám ku Zlínu taky nejblíž a celkově je mi Zlín jako město bližší, takže ještě jeden pokus tam zkusím a pak bych to zkusila třeba v Brně, ten je od nás oproti Zlínu tak ještě o 30 km dál, ale není to taková hrůza zas....ale na naftě se to taky pořádně odrazí, akonec,takže si člověk fakt moc nevybere 🙂

silver2501
23. čer 2008

ještě mě napadlo, že pak bych mohla dokoupit ty levnější, myslím, že to jde kombinovat, když jsou to stejné hormony, ne?? ale zatím jen tak mapuju situaci, do září daleko 🙂

sonja21
23. čer 2008

SILVY- no právě, mě stačilo, že jsme jezdili do Brna na imuno, nervy, jeslti to stihneme nebo ne,mě za to nestojí a,když mám tu možnost, že to mám v místě bydliště, tak ji využuju 😀 a neboj ono to není tak hrozné ty injekce, ale pero jepero, to je fakt 🙂 jooo nosnice dobrá, jenže nic z toho, ono to prý taky není dobré, říkal mi pam Mudr, že, když jich je tolik, nemusí být tak kvalitní, proto my při druhém pokus snížili dávky a bylo jich jen 21 😀 - ale zůstali mi 4 / pětidenní embyrjka-blastocysty / a niiiic a to mi všichni říkali, že blastocysty je 80 % šance, no já holt musím být vyjímka ve všem 😀 😀

sonja21
23. čer 2008

Já taky mapuju a hlavně, se chci pak objednat do Car na konzultaci, jako co se mnou dál 😀 s ANNOU jsem se domlouvali, že počkáme do Září a pak to budeme řešit, jenže já mámposeldní pokus ... a ten si sákryš rozmyslím, kdy bude, takže asi zkusím IUI a pak uvidíme,ale nejradši bych už nic nezkoušela a šla si tam jen pro výšku HCG a pak následně na UTZ jak mimískovi bije srdíčko 😀 😀 😀 😀 A jak je jinak v mém rodném kraji ?

silver2501
23. čer 2008

jo tak ysi tak někdy připadám, jako divný jedinec...😀))) ty jsi přímo ze Zlína??? já se tam narodila a proto mi je tak blízký, hned bych se tam nastěhovala zpět 🙂
U mě ani to málo nepřešlo v kvalitu 😀
Soni, ale jednou se to unaví a musí to přijít 🙂 !!!!

sonja21
23. čer 2008

Sily, já jsem narodila v HODONÍNĚ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a já pořád tajně doufám, že už jsme konečně na řadě, kolem mě to těhotní na požádání a já furt žádám a nic, tak snad na mě brzo taky dojdeeeee 😀 😀 😀 a na tebe samozřejmně takýýý, když jsme si tak hezky prohodily městěčka 😀

silver2501
23. čer 2008

Jo tak to bych chtěl taky, vše přeskočit a nejlépe už příští týden rodit 😀)))))
jo, začínám v to iui věřit, hodně je ted uspěch po něm, a za zkoušení iui nic nedáš a bud se povede bo ne.... ščkodááá že jááá nemůůůůšššůůůůůů ☹

silver2501
23. čer 2008

jůůůů, to je náááhodičkááááá 🙂
tak aspon se budem s těma břišulema ve zlíně na podzim potkávat 😀))) snad to vyjde kua už 😒 🙄 😵

silver2501
23. čer 2008

myslím teda s bijícíma srdíčkama uvnitř, neee se špíííčkama na vrchu chi chi 😀))))

sonja21
23. čer 2008

tak to je superrrrr - beruuuuuuuuuuuuuuuuuu, už se těším , jak vyměním ty špíčky za nejmíň 3 kg miminkooooo a pak si budu moct říkat, já nejsem tlustááá, já jsem těhotnáááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

sonja21
23. čer 2008

holky, já se loučím a pádím venčit našeho ďábla 😀 paáček zítra 😀

silver2501
23. čer 2008

Pááá Soni, tenhle týden se u netu budu nudit každý den, tak zítra zas splknem 🙂

ivanalysonkova
24. čer 2008

ahoj holky, tak hlásím, že jsem první samostatnou injekci zvládla. 😵 Sice mi to všechno (příprava, atd...) trvalo snad půl hodiny, ale už to je. Manžílek mi u toho asistoval, a pak mě chválil, že jsem statečná, že on by to sám nedal. 😀 Včera jsme měli rok od svatby, tak dneska valíme na nějakou dobrou véču....

sonja21
24. čer 2008

Dobré ránko,Ivy jsi šikulka a máš 1 s*, není to taková hrůza co oo ? Můj manžílek omdlíval, tak radši jsem píchala sama, jednou jsem si to musela píchnout v autě a modlila jsem se, at mě nikdo nevidí nezavolá policiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 GRATULUJU K VÝROČÍ 😀 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

Soni, sice se mi klepaly ruce, než jsem to všechno správně namíchala napichla, ale jo, docela to šlo. Sice mi zrovna teď není na dvakrát, ale snad to dneska v práci přežiju 😎

sonja21
24. čer 2008

Počkej bude hůř, jak vajíčka porostou budou pěkně tlačit a budeš lítat čůrat 😀 pro mě bylo to míchání za trest, ale pak jsem byla jak malí chemik a zdravotní sestřička dohromady 😀 vydrž prťka, vydrž, miminko za to stojí 😀

ivanalysonkova
24. čer 2008

Já jsem nemohla z té ampule pořádně všechno natáhnout, cosi to nešlo, tak mi to můj přidržoval a různě nakláněl (no sranda). Už včera jsem vyfasovala modřinu, tak jsem zvědavá co dneska a taky jak to bude vypadat za týden 😀 Ale je to fakt, co by člověk pro miminko neudělal. 😉

silver2501
24. čer 2008

Dobré ránko Ivi a Soni,

ale je to pohoda, když člověk nemusí vstávat v tak nekřestanskou hodinu do práce a můž si i trošku pospat 😀

Ivi, tak to jsi šikovná, že jsi to tak zvládla kor normální injekce, já bojovala s perem, no první tři vpihcy, to bylo tak 10 min. než jsem vyhrála boj sama se sebou a vpíchla to tam 😀 a to byly mikrojehly, takže můj obdiv máš zcela určitě..🙂 No já to už od páteho dne píchání vzdala a byla jsem doma, bo jak se nafukuje a zalívá to břicho, tak nic moc teda 🙂
Jinak taky gratuluju k výročí a večer dobrou chuť....

SOni, tro já jsem si připadala jak malý sebeubližovač, no zdr. sestřička bych nechtěla být určitě 😀

sonja21
24. čer 2008

Přesně jsem s tím měla problém 🙂 já jsem práce nemohla nějak ty vodičky přetáhnout a pak natáhnout do té stříkačky 😀 jooo, kdý yjsi hubení budou modřinky, někdy se stane modřina, když si napícheš cévku, já jsem chodila jak po zápase v boxu 😀 ale po tom všem si říkám, že snad už člověk vydrří všechno, ovšem kdo to nezažil, to nepochopí 😉