CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
5. kvě 2012

@ejviska 😀 FBI

ivex
5. kvě 2012

@ruda Musím se tomu taky smát, ale k smíchu to fakticky není, je to vážná věc 😀

ejviska
5. kvě 2012

@ivex tak s pravdou ven 🙂 !!! 😀

ivex
5. kvě 2012

@ejviska Zatím ne, snad později. 😉

ruda
5. kvě 2012

@ivex já, vím...ale se smíchem jde VŠECHNO líp...

ivex
5. kvě 2012

To máš pravdu 😀 já ho teď potřebuju hodně

ivcik83
5. kvě 2012

@marka Ahojky marko, prosím tě mám dotaz četla jsem,že se Vám podařilo ve Zlíně IUI prosím tě taky sis píchala Merional? Já dnes aplikovala první inekci a za týden jdu na ultrazvuk tak o tom zháním nějaké informace 🙂 Prosím jestli máš chut můžeš mi napsat. Moc moc díky

fiallinka
5. kvě 2012

@ivex copak, zamilovala ses do něho? Já ho neznám 🙂, resp. když jsem tam byla naposledy před dvěma lety, tak se teprve zaučoval, takže z pohledu praxe "mlaďoch", ale toho bych se nijak zvlášť nebála - jednak za dva roky už se naučí, a taky mají stejné postupy, které konzultují... kdosi si stěžoval tady, že se s ním hůř komunikuje (ale to se nedivím, když ho zaučoval Chovanec 🙂.

A mimochodem, jsem tam objednaná na příští pátek 😉 , tak je omrknu znova.

ruda
5. kvě 2012

@fiallinka jsi objednaná????Jdete do třetího?

fiallinka
5. kvě 2012

@ruda a tak ono to stejně nevyjde 🙂

fiallinka
5. kvě 2012

@fiallinka jako nějak tam nejdu s nadšením, mám z toho různé pocity, ale převládá to, že je mi líto nedat těm zbylým šanci, resp. jednomu.

ruda
5. kvě 2012

@fiallinka klobouk dolů, jssi hrdinka a takhle brzo....

fiallinka
6. kvě 2012

@ruda já už o moc později nechci - sice by to bylo náročné, ale chtěla bych nějak rozumně do práce, stejně i kdyby to třetí bylo, tak už bych to do třech let doma určitě nevydržela 🙂. Ale já to fakt budu brát jako takový nezávazný pokus, ať to prostě máme vyřešené a neuvažujeme pořád o tom, co by bylo, kdyby. Ráda se smířím se dvěma 🙂.

ruda
6. kvě 2012

@fiallinka se dvěma a nebo bude z toho třetího jednovaječná dvojčata... tak ať to dopadne, jak má, hiodně štěstí...

fiallinka
6. kvě 2012

@ruda nestraš, katastrofické scénáře už nechci opakovat 🙂.

laola
6. kvě 2012

@ivex teda, teda 😀 😀 No co o něm vím... Je fajn, málomluvný, ale co je hlavní - udělal mi druhé dítě 😀 😀 😵

@ivcik83 nejsem teda marka, ale Merional jsem si taky píchala. Poprvé to nevyšlo a napodruhé ano. Co by tě konkrétně zajímalo?

laola
6. kvě 2012

@fiallinka držím pěsti na 3. 😵 😵

ruda
6. kvě 2012

@fiallinka právě, že i to pamatuju....budu držet palce

fiallinka
6. kvě 2012

@ruda no jo, dokonce je z ketu i statisticky i zvýšená šance na jednovajky, ale jen maličko. Ale to bych asi nepřežila 🙂.

ruda
6. kvě 2012

@fiallinka ty????? Ty přežiješ všechno!!!!!To si piš

fiallinka
6. kvě 2012

@ruda jo, já jo, ale co ty děti.... (no, vím, jsem drsná - ale fakt už nechci další hrůzy zažít 🙂) - navíc můj doktor by se na mne asi díval jak na totálního vola) 🙂

ejviska
7. kvě 2012

@fiallinka moje kamoska mela dve deti a chteli treti a byly to dva kluci 🙂 Ale vsechny prirozene. Ja jen, ze obcas to "treti" byvaj dva. 🙂

ruda
7. kvě 2012

@ejviska právě...

fiallinka
7. kvě 2012

@ejviska
@ruda ale holky, nechte toho, jo, nebo si to fakt rozmyslím, už tak si nejsem jistá 🙂

Manželova sestřenice má taky dvojky coby "třetí" dítě, takže to není až tak neznámé - a je z toho doteď myslím na mašlu 🙂.

fiallinka
7. kvě 2012

Ale holky, musím se smát - to je vlastně optimismus, ne? 🙂. Místo, abysme tu řešili, že reálná šance na úspěch u Ketu při vložení jednoho kousku se může pohybovat někde kolem deseti procent, a kdoví, jestli... tak řešíme, že by se dokonce podařily dvojky 🙂, to už je myslím šance nevyčíslitelná 🙂

lukr
8. kvě 2012

U Tebe je možmý všechno a statistika taky nějak moc nefunguje 😀 😀 😀

ejviska
8. kvě 2012

@fiallinka jestli ta manzelova sestrenice nebude ta moje kamoska 🙂

fiallinka
8. kvě 2012

@ejviska nebude, bo sestřenice má dvojky kluka a holku. Ale možná by mohla být tvoje kámoška ta paní ze Zlína, od které jsem kupovala poprvé pro kluky pár věcí - říkala, že už moc třetí ani nechtěla, ale že chtěli zkusit holku, tak přece jen... no hádej 🙂, narodili se kluci, dvojčata 🙂. Chi.

ejviska
9. kvě 2012

@fiallinka tak to je huste 🙂 Moje kamoska bydli na valassku, ma dve holky a ted dva kluky dvojcata

fiallinka
9. kvě 2012

@ejviska no, jak vidím, tak ta přirozeně počatá dvojčata jsou často "třetí" dítě 🙂, ono prý i statisticky se rodí dvojčata víc starším matkám, takže by to sedělo...