CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

monas007
4. bře 2010

fiallinka tak to je super, že vás tady bude bojovat víc a budete se navzájem podporovat 😀 😀

pajka00
5. bře 2010

ahoj holky...mony je mi fajn...teda..fajn.....je mi zle celý den..nejvíc večer🙂 Ale jinak-dobrý. V pondělí jsem byla u své Dr.protože jsem v sobotu trochu špinila a říkala, že mimčo v pořádu-už mělo 8mm🙂 a zaniká druhý prázdný váček-takže asi to špinění. Chodím normálka do práce a kdyby mi nebylo pořád špatně-jako bych celý den plula na lodi-tak by to bylo super.
Rudi-krásné starosti, že? Já jsem ten ucpaný kanálek měla 2x..je to fakt děsná bolest a úplně tě lituju. Seděla jsem v noci na vaně, odstříkávala mléko do umyvadla-tím jak jsem si to masírovala,tekly mi slzy bolesti až mi bylo zle,jak to bolelo-ale naštěstí dobrý...malý pil pořád dál-hlavně to chce nepřestávat-ono to přejde...ale vím moc dobře jak to bolí..Tak hlavně,ať už se ti to nevrátí-drž je v teple🙂

lilisa
5. bře 2010

😀 dobré ránko holky, tak já dnes jdu na konzultaci, kvůli IVF+ICSI, chjooo vůbec se mi tam nechce.. jsu ale blbec co? 😢

monas007
5. bře 2010

pajka00 to špinění jsem měla taky, když jsem si aplikovala Crinone gel ale to bylo hned v těch prvních 14 dnech než vůbec zjistili, že jsem těhu !! taky jsem z toho byla vyplašená, tak jsem tehdy večer volala přímo na kliniku, a taky odcházela naše druhá jedničková blastocysta !! takže máš večer "ranní nevolnosti" 😀 😀 tak tyhle věci mě naštěstí obešly velkým obloukem !!

lilisa neboj, to jdeš jen na konzultaci !! co budeš dělat až si budeš píchat hormony 😀 😀 musíš se těšit a věřit tomu, že to vyjde, protože psychika dělá opravdu hodně !! 😉 😉

fiallinka
5. bře 2010

Pajko, to je fakt asi ten váček, u toho to bývá běžné...tož to je dobře, že je to dobré 🙂

pajka00
5. bře 2010

Jo jo holky,měla jsem radost, když jsem viděla toho "klacka" na monitoru-taková housenka zatočená a srdce mu bilo jak o závod🙂nádhera!!! Na kopec jedu v úterý, tak už se těším, jak ho zase uvidím....to UTZ je návykové🙂
liliso-začínáš, takže dobrý ne?Horší by bylo, kdybys třeba nemohla.....teď už se jen můžeš těšit..že konečně se něco děje a máš blíž ke svému vytouženému mimču🙂

monas007
5. bře 2010

pajka00 taky jsem se vždycky těšila až prcka uvidím na UTZ 😀 😀 teď už jich moc nemíváme, ale zase když ho cítím, tak je člověk přece jen klidnější 🙂 🙂 za 14 dní nás čeká velký UTZ a přechod na mateřskou, tak jsem zvědavá jak se to naše sluníčko natočí 😀 😀

fiallinka
5. bře 2010

jo, pajko, nejhorší je, že jak na kopci máš ultrazvuk pořád, tak potom to je pořád méně a méně časté... a přitom nikdo nechápe, že máme absťák, že...

ruda
5. bře 2010

ahojky, jsem bez teplot, tak snad je to za náma uff....
taky konečně vypadá, že malému stčilo jedno prso, spánek a druhé...včera a před tím v horečkách vypil obě a měl hlad..
díky za podporu, mončo i ty by jsi vydržela, uvidíš, uděláš cokoliv, skočíš třeba z okna, když bude třeba... 😀
pajko, díky, je to fakt mazec nepopsatelná bolest, jak drátem do živého...
taky jsem špinila i s crinone i s ascorutinem a celý trimestr, taky odcházel Ludvíček, bublinka naše....
lili, neblbni, musíš se těšit, že se něco děje...
jo a já měla naštěstí UZ u Dr. pokaždé, tak jednou měsíčně,ale je to málo..ke konci co týden....a užívejte si to mončo už dochystej, pak budeš utahaná a žáha mě trápila, zvládla jsem to jen s lokem mléka

monas007
5. bře 2010

ruda tak hlavně, že už jste v pořádku !! zítra ještě frčíme na nákup do Ikei, v neděli to přijde skouknout malíř tak se to konečně posune zase dál 🙂 🙂 barvičku mám vybranou, chtěla bych pokojíček do modra, tak jsem zvědavá jaké odstíny mi přiveze !! no a praní a žehlení si nechám až bude všechno na svém místě 😀 😀 na žáhu si dávám Rennie a fakt to zabírá 😀 😀

walerinka
6. bře 2010

Ahojky, tak mám za sebou vyšetření diabetu, křivka je negativní supééér 😀 😀 😀

monas007
8. bře 2010

walerinka tak to je super 😀 😀 já taky měla strach, protože se pořád cpu něčím sladkým, ale asi to zase tak nepřeháníme 😀 😀

pajka00
8. bře 2010

Ahoj holky...tak já na sladké nemám absolutně chuť, to si spíš dám slané brambůrky..jak to normálně moc nejím,tak klidně i celý sáček....ale taky ne moc často. Spíš teď pořád piju coca-colu, protože mi dělá dobře na žaludek-takže ten cukr tam....!!!
Zítra jedu na kopec na kontrolu, tak jsem zvědavá už.

gabirr
8. bře 2010

ahoj holky, tak mám po laparce a hysteroskopii a vše v naprostém pořádku. Takže jak pojedu na kontrolu tak se budem domlouvat co a jak dál.

monas007
8. bře 2010

gabirr tak to je super, že je u tebe vše v pořádku !! a třeba než se pojedeš domlouvat na kopec, tak zjištíš, že jsi přirozená těhule 😀 😀 tak trochu snaženíčka, i když z vlastní zkušenosti vím, že teď máš myšlenky asi úplně někde jinde 😉 😉

pajka00 tak zítra zase uvidíš toho vašeho prcka ?! já poslední dobou spořádám na co přijdu 😀 😀 ale snažím se našemu sluníčku posílat i vitamínky z ovoce 😀 😀

pajka00
8. bře 2010

gabir, tak super, že je vše OK!! teď už jen aby se zadařilo🙂
jo monas....dnes jsem si koupila hrozny a spořádala je na ten šup.....mango mi taky moc chutná...ale kiwi teď nemůžu🙂 takže si dnes zas budu muset koupit něco...je to na ten můj podrážděný žaludek super.
Už se těším, až toho drobečka uvidím, doufám, že pěkně povyrostl a snaží se🙂

gabirr
8. bře 2010

díky holky, no tak snad to vyjde 🙂 a zadaří se. Vy se hezky opatrujte a hýčkejte prďolíky 🙂

ivus16
8. bře 2010

gabikr: chtěla jsem se zeptat na tu laparoskopii a hysteroskopii tě určitě poslali ze Zlína, že??No a bez toho vyšetření ti nezačnou ze stimulací?? Mě paní Dr taky posílá taky na hysteroskopii, ale nevím jestli je to nutné, protože už tento měsíc mě nabídla abych začala stimulovat na IVF-nativ. Doufám, že jak dojedu do Zlína tak se mě to všechno neposune a bude chtít mít výsledky histeroskopie. Assi si tam ještě zavolám a uvidím.

rendas
9. bře 2010

Ahoj kočky včechny vás zdravím 😉 co nového???

Se mnou si teda mrcha zahrává ☹ už na ni týden čekám a nic...takže cesta na kopec se zatím nekoná......bylo mi blbě ale prostě se nechce spustit....ale mám doma agolutin,tak kdyžtak si ho píchnu...zkusím ještě chvílli vyržet...chjo...to je próstě zákon schválnosti..minulý měsíc došla přesně,ale zas nebylo schválení pojištovny...tak se to pořád tak tááááááhne....ale šak to znáte 😅

Rudi doufám že už je to lepší 😉
Gabir tak to je o.k. tak šup a na to 😉
Monas, Pajka-tak to já mám chutě a těhotná nejsem 😀 😀 😀

Držte se valím do práce papa

jaspina
9. bře 2010

Ahoj holky - už před nějakou dobou jsem se tady ptala, kam mi poradíte na laparku. Tak nakonec jsem byla na Atlase a celkem v pohodě.. Myslela jsem, že se pak konečně něco začne dít - výsledky naprosto o.k. Jenže doktorka mi teď dala žádanky na vyšetření genetické a imunologické - pro mě i přítele. Na tu imunologii musíme až do Prahy a výsledky budou až v červnu.. Do té doby se nic dít nebude.. Ale pak si myslím, že nás pošlou na kopec.. asi na IUI?

gabirr
9. bře 2010

Ivuš ano posílali mě z CARu Zlína do Atlasu, ale já k té nemocnici mám určitou takovou nesympatii, takže jsem si to domluvila sama v Baťovce a dobré. No pokud ti to doktorka doporučila, tak bych bez toho aniž bys to podstoupila nezačínala stimulovat, uvidíš až jak ti dopadne tohle. Ale samo že záleží na tobě.
Jaspina a proč tě na tu imunologii posílají až do Prahy???

walerinka
9. bře 2010

Ahojky Jaspina, taky jsme byli na imunologii v Praze. Poslala mě tam moje doktorka. Je pravda že se tam na výsledky čeká hodně dlouho, ale i docela za dlouho se tam objednává. Aspon já jsem čekala víc jak měsíc na objednání a pak 6 až 8 týdnů na výsledky. Dnes toho ale nelituju, protože právě tam mi zjistili že mám zvýšené hodnoty na alergii proti spermiím. Dostala jsem léky a pak jsem tam byla ještě asi 2x na kontrole. Je to dost náročné na cestování, protože odběry jsou od 8 hodin, ale vždycky jsme se objednali v pondělí, takže jsme vyrazili už v neděli nebo hooodně brzo ráno v pondělí. Věřím že to určitě zvládnete, co bychom pro miminka neudělali 🙂 . Měj se moc hezky.

jaspina
9. bře 2010

Gabirr - no protože mě tam poslala doktorka..

Walerinka - můžu se zeptat, jak to tam probíhá? Tobě brali jen krev? A manžel musel na SPG že? Nebo tys musela i na nějakou gyn. prohlídku? Mě mluvili v telefonu jen o krvi.. A platí se to?
Jestli nemáme stejnou doktorku 🙂

walerinka
9. bře 2010

Já chodím k paní doktorce Huspeninové. Když jsme tam přijeli, sestříčka nás zavolala na odběry, mě na krev a manžela na kontrolní spermiogram. Po odběrech jsme čekali až si nás zavolá pan doktor. Jmenuje se Jindřich Madar a je velice fajn. Vysvětlil nám všechno podrobně. Na prohlídce jsem nebyla. Nic jsme neplatili.

fiallinka
9. bře 2010

rendi, to je jak naschvál... a ty máš začít s ivf teď? Já jsem dostala krámy dnes, zítra valím na kopec...

jaspina
10. bře 2010

Jé Waleri já jsem si to myslela! Taky mám Huspeninovou 🙂 Já mám za sebou clostil+pregnyl a teď nedávno laparku (ta dopadla dobře) a teď mě poslala na tu imunologii a genetiku a pak nevím.. Taky si to měla tak? Po těch výsledcích tě hned odeslala do CMR? Já právě netuším, co mě čeká až budou výsledky. Jestli ještě něco bude zkoušet doktorka a nebo jestli nás hned pošle do centra?

tirtir
10. bře 2010

Ahoj holky, tak dneska jsem volala na kopec s tím, že se ms rozjíždí a aby mě vypsali žádost na pojišťovnu.
Sestřička mi řekla že si mám zavolat tak ya 3 týdnz prý už bz to tam mělo být a pak že 3 den nového cyklu začneme stimulovat.
Holky probíhalo to tak aj u Vás???
Jak se nám to blíží yačínám mít strach

fiallinka
10. bře 2010

tirtir: cože, doma v posteli se nezadařilo? Škoda... ale jinak ano - do měsíce jsem měla teď žádost schválenou a dnes je druhý den cyklu a začínám stimulovat (někdy se začíná třetí), první injekci mám v sobě 🙂

a neboj, ono to je poprvé napínavé a dobrodružné 🙂, podruhé ale už trošku nuda...ale strach mít nemusíš, naopak - budeš mít cca 50ti procentní šanci, že po měsíci uvidíš na testu dvě čárky - a to je docela velká naděje, ne?

h.jitka
11. bře 2010

tirtir, strach nemusíš mít. všechno ti vysvětlí. pojedeš i v rámci stimulace na kontroly, kde se podívají, jak to vypadá a ono to nakonec uběhne docela rychle. 🙂

rendas
11. bře 2010

Ahoj holky 😉

Tož fialinko ty už začlas 😉
holky mě už je tak blbě tak snad se mrcha zpustí (sem si dělala i naivě 😅 test,ale samozřejmě / mám nafouklé břicho že už si aji rýpů v kolikátém jsem měsíci 😠 když se mi mi mrcha zpustí zítra, mám tam jet i bez objednání?????páč nemám k dispizici ani auto tak to cestování bude ohromné,na celý den ☹