CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lucciano
22. dub 2010

Ahojky Fiali, děkuji za podporu, tak už trošku věřím, ale opravdu jen trošku. Ten článek jsem přečetla úplně celý, ještě jsem fakt nic tak dobrého nečetla. Jsem zvědavá, uvidíme příští týden-budu vás informovat. 😉

fiallinka
22. dub 2010

lucci: já jsem prohledala všechno a tohle je nejlepší "statistika", která na netu je, ale stejně to nezohledňuje hrozně moc věcí a je to dost staré, takže úplně spoléhat se na to nedá... nicméně u tebe - dlouhá kultivace je +++, počet vajíček taky velké +++, viděla bych to pozitivně 🙂
¨
A jinak hlásím, že embrouši mají už závratných tři a čtyři mm a srdíčka jim bijou oběma...

lucciano
22. dub 2010

Fiali, ty mě umíš tak podpořit, aspoň mám lepší náladu a to díky Tobě. Dívám se na to pozitivně, i když mě začala bolet prsa a vaječníky, jako vždy asi týden před mrchou. Uvidíme, jak si s tím tělo poradí. Ale díky moc, jsi fakt strašně hodná. A velká gratulace k embrouškům, to je fakt úspěch - budu držet dál pěstičky, aby bylo vše OK!!!

aja8
22. dub 2010

Lucci, díky moc, v pátek dám vědět, co mi doporučila doktorka..tady na koníkovi jsem si začala psát s jednou fajn holkou, byla na ET ve stejný den jako já..taky jí zaváděli 2 blastocysty jako tobě a je těhu, takže věřím tomu, že máš velkou šanci.. 😉

lucciano
23. dub 2010

Ajo, moc na Tebe myslím-drž se!!! Děkuji za podporu!!! Příští týden se rozhodne!!!

tirtir
23. dub 2010

Ahoj holky tak jaká???
Aja8- hodněštěstíčka ať Vám todobře dopadne.
Ty jo hoky já už jsem týden doma toto lití.
Jde vidět že užíváte sluníčka a tak to má být.
Tak všem krásný sluníčkový den

pajka00
23. dub 2010

Ahoj holky, tak se po delší době jdu na vás podívat jak se máte, co nového🙂
Fialy co to čtu?? Gratulace veliká a rovnou dvě🙂 Tak super, hodně štěstí, ať je všechno v pořádku až do konce!!
Mony, tobě se to blíží,co? Těšíš se? 😀
My jsme v pořádku, screening za sebou, mimís vypadá v pořádku, tak mám radost. Druhé kolo ve 20.týdnu, tak doufám,že bude všechno i tak dobré jak do teď🙂 Na fotečce vypadá vzorně-nádherně se doktorce povedl.
Moje díky patří Dr.Chovancovi, když mi vkládal emryjka, říkala jsem mu, ať vybere nějaké místečko, kde se dobře uchytí a jak to vypadá, tak vybral skvěle🙂
Holky, všem vám moc držím palce, aby se to konečně povedlo.

aja8
23. dub 2010

Ahojky holky, tak se hlásím z kontroly.. 😒 ..test na těhotenství negativní, ale to už jsme čekali, když už mi pomalu končí měsíčky.. 😝 ..jinak za 2-3 měsíce proběhne KET, tedy pokud vydrží sněhuláčci rozmražení..mezitím konzultace na genetice..tak uvidíme..teď vyzkouším ještě homeopatika..
Lucci a Tirtir, díky moc za povzbuzení..moooc vám držím oběma pěstičky, ať se vám to podaří.. 😉 🙂
Pajka, tobě ty týdny ale naskakují.. 😉

silvie13
23. dub 2010

Ahoj holky, .......aja8 chtěla jsem se zeptat jaké budeš zkoušet homeopatika? My se teď taky chystáme v květnu k homeopatce do Brna. Chodila jsem k ní na kurzy homeopatie pro zdravotní sestry, velmi mě to zajímá, protože mám na sobě i své rodině mnohokrát vyzkoušenou homeopatii a vím , že funguje. Nevěřím , že by se mi podařilo otěhotnět normálně, ikdyž zázraky se dějí, ale třeba by nám mohla pomoci v tom, aby mi narostlo více folíků, než teď. Měla jsem jenom 2 a bohužel taky to nevyšlo ☹ .Ale už je to pryč a jde se dál, věřím , že se to teď podaří.
A neboj mrazáčci určitě vydrží a až trochu vydechneš, tak huráááá do toho 🙂 🙂

aja8
23. dub 2010

Ahojky Silvi, já chodím k homeopatovi do Kroměříže..už mi několikrát pomohl a nejen mně, ale i známým..byla jsem u něho při stimulce a říkal, že je škoda, že jsem s tím začala, že by to chtěl se mnou zkusit přes ty homeopatika..tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám..tak uvidím..Silvi, a ty máš vysoké FSH, nebo proč jsi měla málo folíků?

tirtir
24. dub 2010

Krásné sobotní ráno, jsem raní ptáče. Nějak poslední dobou se budím bzro když můžu spinkat---hrůza. 😀
aja8--- takže hodně štěstí při KET---teď si užívej sluníčka, načerpej novou energii a mysli na to, že máte před sebou krásné měsíce--plné sluníčka, které Vám pomůže načerpat nové síly do nového době.

Holky včera jsem odvezla svéhho chlapa na pánskou jízdu a víte kdy se mi vrátil, 5.30 ráno.
Akorád mě zbudilo bříško--musela jsem jít čůůůrat a já koukám a vedle mě pořád prázdno, Když odcházím z WC slyším rachod ve dveřích a tam můj vysmátý chlap, tak jsem mu řekla že brzo zapijá a on mi na to řekl, mámo musím aby byly zdraví 😀 😀 😀 😀. Pak se šel trochu sprchnou a spinká jak nemluvně.

aja8
24. dub 2010

Ahojky Tirtir, vidím, že ti chlapi jsou všichni stejní.. 🙂 ..no snad nám to sluníčko dodá energie a pak se na to vrhneme v plné síle..Ty na sebe dávej pozor a hýčkej svoje bojovníčky.. 😉

ivus16
24. dub 2010

aja8: přesně, všichni chlapy jsou stejní,jo a taky bych se ráda něco víc dozvěděla o hemeopatii, nezná někdo někoho okolí UH nebo Zlín? Brno je celkem z ruky.Jak taková návštěva u hemeopata probíhá? Napište díky, možná bych to taky zkusila 😉
tirtir: ten můj když výjde někam s klukama tak se vrací ve stejnou dobu jako ten tvůj, tak můžeš být v klidu a pak prospí celý den.

tirtir
24. dub 2010

Holky ale ať si užívají dokud nemusí přebalovat pak jim nastane krušná doba no nééé 😀
aja8- dávám na sebe pozor jak jen můžu, uvařím zalehnu pojím zalehnu malá procházka po zahrádce zalehnu a včera jsme byly nakoupit tak jsem si prošla obchod.
Pořád ležet to taky není dobře, ale odpočinek je teď asi nejdůležitější.

lucciano
24. dub 2010

Ajo, jsem ráda, že jsi ten pátek přežila a abych se přiznala, taky mě ta homeopatie docela zajímá. Jestli tento druhý pokus nevýjde, tak bych se taky asi na to vrhla.
Tirtir, já taky odpočívám, no uvidíme, jaký bude výsledek.... teda odpočívám míň než minulý pokus..... Ty jsi byla na ETu o den dřív než já na KETu, tak pak budeme skoro stejně testíkovat.

tirtir
24. dub 2010

lucciano....Teda hodně štěstí to bylo naše první ICSI. Moc se bojim testíkovat, ale i nemůžu se dočkat.
A vůbec nevím co si mám myslet o vlastním těle.
Jednou jsem v pohodě a podruhé mě všechno bolí tlačí a já nevím co ještě.

lucciano
24. dub 2010

Tirtir, taky přeju hodně štěstí, kéž by nám, to vyšlo.....
Já jsem taky na rozpacích, jednou mám pocit, že za chvilku dorazí mrcha, jindy zas, že by to třeba fakt mohlo vyjít. Asi to tak má být, ale příští týden budeme obě vědět na čem jsme. Za chvilku se chystám ven, je tam nádherně, trošku se pokochat sluníčkem.

tirtir
24. dub 2010

Budu na twbw myslet a jsem ráda, že tu mám spolubojovnici 🙂

lucciano
25. dub 2010

Ahojky Tirtir, jak se dnes máš? Já jsem utahaná jako kotě, ty léky se mnou vždycky zamávají ráno mám 2x Utrogestan, 1x Estrimax, 1x Prednisol, 1xAnopyrin. Musím se přiznat, že jsem ještě v pyžamu a ležím v posteli - dnes se mi fakt nic nechce, ale odpoledne plánuju vycházku. Doufám, že se máš a chci se zeptat, na kdy plánuješ testíkování? Jestli nedojede mrcha, tak to plánuju na čtvrtek, když byl v úterý KET, to by už mohlo být jasné, co a jak, teda si aspoň myslím. Přeju hezký den, ale to čekání je fakt šílené, už ať je to za námi a víme, na čem jsme.

tirtir
25. dub 2010

Ahoj lucciano no já nevím nějak se do toho neženu---já jsem dneska v pohodě, sluníčka užívám venku a povzbuzuji mojého odváží hlinu z před baráčku--- děláme zahrádku.
No já s těmi lékami mám 1x utrošek ráno + 1xPrednisol, 1xAnopyrin pak ještě v poledne 1x utroš a večér 1x utroš a no noc zavádím ještě jeden utroš, takže jsem jeden velký utroš.
Takže já ms dostanu až bych vysadila utroš ani nevím kdy to mám dostat nějak na to teď prdím.
Pořád doufám, že mimísci jsou v bříšku a že si to marodění prodložím na 4 roky, ale kdoo ví.
Víš jak se to říká člověk míňí a PánBůh mění

tirtir
25. dub 2010

Teď jsem se musela akorád schova před tím silným sluníčkem, je tam krásně, ale už mě z něj bolela hlava tak jsem ted zalezlá.
Jinak žádné těhu příznaky nemám

fiallinka
25. dub 2010

tirtir: správně, nejlepší příznaky - žádné příznaky 🙂

tirtir
26. dub 2010

Krásné ránko opět se budím, když můžu spinka to nechápu.

Fial asi máš pavdu

tirtir
26. dub 2010

Ahoj lucciano, prosím, tě neříkali ti na kopci jak dlouho máš brát ty všechny prášky????
Já asi na to v tom všem zapoměla asi budu volat na kopec

tirtir
26. dub 2010

tak už to vím až do kontroly

lucciano
26. dub 2010

Dobré ránko Tirtir, jo, až do kontroly - minule jsem je vysadila jak dorazila mrcha, bylo to asi dva dny před kontrolou. To já jsem zvědavá, jak jsem na tom, takže budu testíkovat ve čtvrtek, ať vím, na čem jsem 😉

tirtir
26. dub 2010

Fakt budeš testíkovat uá so pořád bojím

lucciano
26. dub 2010

Jasně, že budu testíkovat - nebojím se. Mohou nastat jen dvě možnosti a s tou horší už jsem vyrovnaná, takže fakt nemám strach

tirtir
26. dub 2010

takže ve čtvrtek budem testíkovat spolu když budeš testíkovat tak snad najdu odvahu i v sobě.
Jo a dneska se mizdál krásný sen tak snad se stane zkutečností 😉 🙂

lucciano
26. dub 2010

jj, klidně můžeme testíkovat spolu - záleží na Tobě, jestli chceš do toho jít - nenutím Tě. Snad se Ti sen vyplní. Já poslední dobou vůbec nemůžu v noci usnout a to jsem velký spáč a teď jsem v práci a oči mi padají. Hlavně že máme venku krásně!!!