CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

extravaganca
29. říj 2007

Ahoj holky 😵
Tak poslušně hlásím,že máme spermio za sebou.Můj šel do místnosti nakonec sám 😀 ale byl to celkem fofr 😀 Za hodinu a půl jsme si přišli pro výsledky.Moudří z toho nejsme,ale pro nás důležité info,že bylo zaškrtnuto normospermie(či jak se to píše),takže předpokládám,že dnes se od doktorky nedozvím nějakou hrůzu(teda doufám).Jdu k ní dnes odpoledne,tak zítra pisnu,co na spermio řekla ona.
v199:Teda ty jsi dobrá tajnůstkářka 😀 Držím palečky,ať to vyjde 😉

Jo,jinak nejhorší zážitek z naší náštěvy CRM jsem měla já...ten výtah je fakt dost strašny ☹ Se totiž bojím ve výtahu a tento mě vystresoval víc než mojeho to spermio 😀

fiallinka
29. říj 2007

extravaganca: jak dlouho jste čekali, než tam šel?
jo, a ten výtah byl šílený, vůbec jsme nevěděli, kama tam vejít, navíc jsme měli zpoždění...

extravaganca
29. říj 2007

fiallinka:Asi 20 minut než šel dovnitř.Defakto vypsal dotazník a za 10 minut šel 🙂

koryna
29. říj 2007

Extra:gratuluji ke spermiu,normospermije jsou jasná kvalita,takže teď už jen zatoulat se ta nej,tam,kam má.

v199
autor
29. říj 2007

Ahoj holky, tak testy byly NEGATIVNI, bohužel ☹ .Tak teď počkám na tu mršku a pak začnu se stimulací.Extra to se máte, nechceš mě na chvilku půjčit manžela 😅 (to byla sranda, ale nějaká ta normospermie by se určitě hodila)

v199
autor
29. říj 2007

Jablunka:u tebe se nic nezměnilo? Mě bude čekat to co tebe IVF+ICSI.Nejvíce se bojím odběru vajíček, jak to probíhá?

extravaganca
29. říj 2007

Děkuji holky za gratulace 😉
koryna:No jo,ale jak to udělat,aby se zatoulala,tam kam má...se o nic jiného 2 roky nesnažíme 😀 Ale jestli ty mršky mají orientační smysl po mojem,no tak to potěš koště 😀
v199:Tak manžela zatím nepůjčuju..uvidíme za 30 let 😀 Ale to už Ti bude nanic,co 😀 A nesmutni...třeba to ještě dopadne 😉

lentillkaa
29. říj 2007

ahoj holky...teeeda tady je nových zpráviček 😉 K těm dobrým - extravaganca - moc gratuluju 😵

jabluncanka
29. říj 2007

v199:
je to blbé,ale nezměnilo.Už jsem to ořvala...Odběr vajíček se dělá v krátké narkoze,je to v poho.Dorazíš domů,dospíš se a pak tě bude bolet břicho jako při silnější MS...No a pak budeš čekat na embroušky... 🙂 😉

laola
29. říj 2007

ahoj holky,
extravaganca, to je fajn, že vám spermio vyšel 😀 zítra dej vědět, jaký bude další postup, jo?🙂)) já už chytám nerva, 6. se nezadržitelně blíží...😲
v199, to je škoda ☹ ☹ ☹ já už jak vidím, že to některá nedostaneme, tak beru pomalu za hotovou věc, že to vyšlo... 😒

v199
autor
30. říj 2007

Ahoj holky, Laola děkuji za podporu.Teď už bych zase chtěla, abych to dostala co nejdřív, abych začala se stimulací.Taky jste tak nedočkavé?

extravaganca
30. říj 2007

Ahojky holky 😵
Tak doktorka si spermio pochvalovala.Dala mi clostil a místo utroše mi dala dupaston.Po utroši mi totiž bylo v poslední době strašlivě zle,tak změnila léky..jsou na stejném principu,jen asi šetrnější,tak uvidíme 🙂 Pokud se nám nezadaří,tak mám za 3 měsíce dojít a domluvíme se co dál.Ještě to proberu s miláčkem,ale pokud se za ty 3 měsíce nezadaří,tak ji poprosím o doporučení na CRM,aby se s námi už něco dělo.Přece nemá symsl dělat do nekonečna pokusného králíka.
A jak jste na tom vy?

lentillkaa
30. říj 2007

extra: my pořád čekáme 😠 už mě to pěkně štve...chci vědět jak jsem na tom, ne se pořád stresovat jak to asi dopadlo...
Třeba se vám zadaří...přeju ti to 😵

extravaganca
30. říj 2007

lentillkaa:To čekání je fakt naprd,co 😠 Jo víte co mi doktorka řekla jako větu na rozloučenou? "A snažte se." To je fór,co 😀 Co si myslí,že celé ty dva roky asi tak děláme 😀 No mě fakt pobavila 😀
Já taky přeju aby se zadařilo a to nám všem 😀

lentillkaa
30. říj 2007

extra: víš jak se loučí můj doktor se mnou? nashle a už vás nechci vidět tento rok menstruovat 😀

extravaganca
30. říj 2007

lentillkaa:Taky dobrý 😀

extravaganca
1. lis 2007

Ahojky 🙂
Copak je s váma všema,že nepíšete? ☹

lentillkaa
1. lis 2007

extra: protože se nic neděje - bohužel 😒 Pořád všechno při starým, zítra na krev a v pondělí v případě negativního výsledku zas 🙄 Dr. mi řekl, že se to určitě povedlo, ať myslím pozitivně...ten tomu věří z nás všech daleko nejvíc. Bych taky byla takový optimista, kdybych za sebou neměla to všechno co mám 😠

extravaganca
1. lis 2007

lentillkaa:A co víš,třeba zítra budeš ta nejšťastnější ženská na světě 😵

lentillkaa
1. lis 2007

extra: 😵 to by bylo žůžo...ale moc v to nevěřím...jak jsem říkala - bolí mě břicho, prsa...prostě typicky před MS 😠

laola
1. lis 2007

lentil: moc ti přeju, aby to dobře dopadlo, ale to asi přejeme všechny všem🙂 Jak je na tom Jabluncanka?

lentillkaa
1. lis 2007

laola: jabluncanka se neozvala...ale tuším že psala že nic moc 😠 🙄 a jak ty?

jabluncanka
1. lis 2007

Ahoj holčičky,
to je od Vás moc hezké,že na mě myslíte!!! 😵 Byla jsem v úterý na Tomášově a protože se první IVF nezdařilo(začala jsem masivně krvácet),dohodla jsem se s MUDrem,že zkusím hnedka KET.Takže teď stimuluju na KET Estrimaxem,9.11. mám UTZ kvůli výšce sliznice a odhaduju,že mezi 12 - 14.11. budu mít další transfer,tentokrát sněhuláčky... 🙂 😉 😵

laola
1. lis 2007

Jablu, tak ta první část mě moc mrzí... ☹ Ale je bezva, že se hned mužeš vrhnout na další (určitě úspěšný) pokus🙂
My půjdeme teprve 6.11. na první konzultaci, tak uvidíme, jak to dopadne.

extravaganca
1. lis 2007

Jéé ahojky holky 😵
jabluncanka:I mě mrzí ta první část Tvého příspěvku,ale ta druhá už byla veselejší 😵 Držím palce,aby to tentokrát dopadlo 😵

laola:Jé,tak to už máš za pár 🙂

Holky,mám takový dotaz.Podle BT u mě probíhá ovulace,přesto mi doktorka napsala clostil...nevíte k čemu je vůbec ten clostil dobrý?Jsem jaksi neměla odvahu se zeptat..

koryna
1. lis 2007

Extra:já jsem bralo clostil a po něm jsem poprvé otěhotněla.Je to něco jako injekce při stimulaci na IUI.Dozraje při něm víc folíků,než jeden při normálním cyklu,takže je větší pravděpodobnost otěhotnění.

extravaganca
1. lis 2007

koryna:No mě minulý cyklus dělala doktorka ultrazvuk a měla jsem folik 18 mm a ikdyž bylo snaženíčko dobře načasované,nezadařilo se.Já tomu furt nějak nerozumím ☹ Co se děje v druhé části cyklu chápu,ale tu první část ani moc ne ☹ Jsem hrozná ☹

koryna
1. lis 2007

Ve vaječnících je několik folíků,ale jen jeden dorůstá do takové velikosti,aby uvolnil vajíčko,nékdy jich doroste víc,to jsou pak vícerčata.Mě doktor vždycky po clostilu dělal ob den UTZ,a když byl folík 20mm,tak mi ještě píchl pregnyl na uvolnění vajíčka.

extravaganca
1. lis 2007

a myslíš,že clostil může taky nějak pomoc k tomu uvolnění vajíčka?Já totiž nemám chodit na ultrazvuk..

lentillkaa
1. lis 2007

extra: já si myslím že clostil je spíš vyloženě na dozrání víc vajíček...