CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

renda12
3. kvě 2013

@kolino tak říkají že i při špinění to může právě znamenat že jsi těhotná takže nevzdávat naději 🙂

renda12
3. kvě 2013

@elleonor já taky mám to poptrvé a holky ten ultrazvuk nevít jak dělaj vždyť budu mít ms to nebude vnitřní to bude jen přes břicho že mě uklidníte.

elleonor
3. kvě 2013

no ja jsem to mela porad ten vnitrni ultrazvuk- tady ho delaji poprve ten 1 max 2 den cyklu...ja jsem si dala tampon protoze jsem z toho mela take nervy...pak tady v ordinaci maji wc, kde si odlozis kalhoty...tak jsem mohla tampon vyhodit a utrit se vlhcenym kapesnickem....nevim jak jinak se to da udelat-nesnasim gyndu 😖

elleonor
3. kvě 2013

no ja jsem to mela porad ten vnitrni ultrazvuk- tady ho delaji poprve ten 1 max 2 den cyklu...ja jsem si dala tampon protoze jsem z toho mela take nervy...pak tady v ordinaci maji wc, kde si odlozis kalhoty...tak jsem mohla tampon vyhodit a utrit se vlhcenym kapesnickem....nevim jak jinak se to da udelat-nesnasim gyndu 😖 teda ja nechodim do zlina...

renda12
3. kvě 2013

@elleonor panebože.to néééééééééééé.ve zlíně mají taky normálně jdu z ordinace do místosti tam je wc,vložky,kapesníčky....takže počkej pomalu takže na ten první ultraz.jdu 6den co mám ms takže to nechápu to jako dá do mě ikdyž krvácím.....to je hrozné 😨

fiallinka
3. kvě 2013

@renda12 to já tě můžu uklidnit, dělal mi poprvé určitě jen vnější, jen jestli tam není nějaká cysta... na dalších kontrolách už pak zevnitř. Jestli jdeš ale až 6. den, tak asi to už zevnitř bude - potřebují tu reakci nějak vidět... se tím netrap, takhle tam jde každá, a 6. den už stejně určtiě jen trochu špiníš, ne?

renda12
4. kvě 2013

@fiallinka ahojda jo to už bude jen trošinku v po vám dám vědět jak to teda dopadlo 🙂 ,ale je to takové divné

elleonor
4. kvě 2013

@renda12 jj nelibi se to nikomu, ani me ne 😢 ale co se da delat, ja nechodim do zlina, ale jsem hooodne daleko, tak nevim jak to u vas chodi, tady jak rikam ve ctvrtek 1 den cyklu-kdy je teda hodne silny, mi delali ten vnitrni, aby videli jestli je vse na zacatku -endometrium a vajecniky prazdne...aby pak videli jak pusobi injekce, ale u vas se to tak nedela, jelikoz uz mate 1 kontrolu udelanou..

renda12
5. kvě 2013

@elleonor jj každý to dělá jinak.a ty jdeš na ivf poprvé???já jdu zítra na ten ultraz. a budou mi brát krev na hormony a manželovi taky krev ale už nevím proč.

elleonor
5. kvě 2013

jj poprve, spis vim jen co se dela z internetu, ale neco je ted napsane, co mi dali ten protokol a pred tim mi dali seznam leku, co si mam zaridit...krev manzel take uz bral, to jsou na infekcni nemoci.....maji platnost 3 mesice, aspon tady

renda12
6. kvě 2013

@elleonor ahojda takže krev ok vše v pořádku mám celkem 9folikulu nebo jak se to přesne říká🙂 jinak na kontrolu další jdu ve čt.a v nedělu nebo pondělí mi budou odebrány vajčka.tak jsem zvědavá a manželovo sp.chcem tu prodlouženou kultivaci takže to mám krásně naplánovaní na příští pátek že by to mohlo už být komplet ve mě a pak mám 2 týdny dovči takže bude paráda🙂

ivex
6. kvě 2013

Ahoj holky, taky se k vám přidám, už po několikáté 🙂 chodím do Zlína na crm a čeká nás ve čtvrtek IUI, dneska jsem byla na kontrolu a folíky sice jsou , ale čekala jsem větší ☹ jeden kolem 13mm-14mm a pak nějaký kolem 11mm, tak snad to vyjde, už jsem si toho taky dost prošla.

elleonor
6. kvě 2013

@renda12 jejda tak to mas super, tak ja dam vedet zitra jestli tam neco je...doufejme ze ano, ja bych mela pak chodit na kontroly kazdy 2 den....no zitra uvidim. Pridali ti neco? Ja si mam zitra prinest i inj ovitrele...

renda12
7. kvě 2013

@elleonor ahojda tak nic nepřidali stále mám dávat gonal 162jedn.a od zítřka navíc do stehna citrotid dávat jen na pití doporučil magnesium pít ale to stačí normlně magneska z obchodiu jinak krev ok a chválil tak uvidíme pozítří kdy jdem naposled na ult. a v po na ty oběry.manžel už at se moc nenemáhám....strach hrůza říkám když se to podaří taky nebudu 9měsíců jen sedět 🙂

renda12
7. kvě 2013

@ivex ahojda a chodíš na tomášov ????já tam byla taky včera mega fronta tam byla naštěstí ,ale šla jsem už na půl 8 na krev tak to bylo ok 🙂 a ve čtvrtek tam jedu taky na ultraz.druhý a v pondělí na odběr vajček jdem na ivf a ke komu chodíš já k dr.kovalčíkovi je to zlatej chlap

ivex
8. kvě 2013

@renda12 ahoj, já chodím k doktoru Křenkovi, a zítra jdu na inseminaci, na umělém jsem byla už 2x a podařilo se, ale v 8tt to skončilo, tak teď zkoušíme jen inseminaci, popř. ifi. a u vás je v čem problém?

renda12
8. kvě 2013

@ivex ahoj já jsem u kovalčíka,ale velmi často zaskakuju ke křenkovi náš doktor tam moc často není.problém jen že manžel má líné a malé množství sp. tak je to naše první ovf tak v to doudáme 3neusp.iui .tak uvidíme taky jedem zítra na druhý ultr. na 8hodin hnedka.ale už mě štvou ty injekce.🙂 už to chci mít zasebou

renda12
8. kvě 2013

ivex
@renda12 a ten potrat je mi líto.když se to podaří budu doma mám namáhavou práci.

ivex
9. kvě 2013

@renda12 tak my máme teda spermíků dost, ale sníženou vitalitu a pohyblivost. Tak uvidíme jak to dopadlo a kdyýtak to ifi? na tom jste nebyli? je to zase něco víc jak iui nebo nativ? ten je zase skoro jako ivf, ale prý finančně levnější. Já zase práci nemám, tak su aj trochu ráda, že se nemusím pořád uvolňovat z práce atd. Jinak nám to loni vyšlo po prvním ivf, tak držím pěstičky a jak jste dneska dopadli?

renda12
9. kvě 2013

@ivex
ahojte holky takže mám celkem 12 folikulů velké 17mm takže je to paráda zítra si dávám naposled gonal,cetrityd a ještě nějaký lék do břichá a potom večer v devět pregnyl a v nedělu jdem na odběr vajček v devět ráno bude den matek tazže to je třeba znamení a na transfer jdeme ve středu ted to už letí jak voda dnes jsem poprosila sestřičku at mi dá ty injekce zvedá se mi u toho kufr takže zítra še sama abude to super moc se těšíme byla jsem jen 3 iui a ted jdu na první ivf jinak na ničem právě už mi to narušuje harmonogram tak v práci musím vymýšlet výmluvu proč musím mít přehozenou směnu...

renda12
3. čer 2013

@kolino

ahojda tak co jak to s tebou vypadá???

kolino
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renda12
3. čer 2013

@kolino

jejda tak to tě moc lituju:(,nj každý říká jak je šas,ale přitom není kam se podíváš všude je problém s tím že se nedá otěhotnět.nj taky jsem si říkala že to tady nějak upadá...tak u mě dobré zatím je vše při starém na ultrazvuk kolik nás je jdu v pátek.tak uvidíme vše je dobré jen kdybych neměla občas bolení břicha jako u měsíčků,ale říká že je to normální.tak uvidíme ,taky stále doufám že to bude vše dobré a přejde to myslím na tebe a drž se uvidíš že to zvládnete🙂

kolino
3. čer 2013

@renda12 a test si zkoušela?

renda12
4. čer 2013

@kolino

ahojky jasně dělala byl pozitivní a dneska jsme byla na utrazvuku takže těhotens.kroužek má 3mm a jinak mám 2000hcg byla jsem pochválena takže je vše dobré

kolino
4. čer 2013

@renda12 luxus gratuluji!!! 🙂 mám radost. ted už to dotáhneme do konce ♥ a v zimě budem v hromadě sněhu tlačit kočáry 😵

renda12
4. čer 2013

@kolino

jj taky to tak vidím jsem ráda že znám někoho dalšího kdo jezdí do zlína🙂 už se taky na to vše moc těším s manželem už koukáme po jménech a už bych hrozně ráda ukázala všem že to vyšlo🙂

kolino
17. čer 2013

@renda12 ahoooj tak jak se daří? já si 14 dnů poležela v nemocnici injekce kapačky a stejně žádné zlepšení...tak jsem se nechala pustit domů...denně beru 22 prášku, tak snad to mimi ustojí.

jawabusa
3. črc 2013

Ahoj holky já chodila také do Zlína a byla jsem moc spokojená se sestřičkami a doktorem panem Chovancem.Otěhotněla jsem až na 3 IVF a mám dvojčátka kluky byli to nervy ale stálo to za to.Nevím jestli se pořád dává anoprin vždy jsem po něm při menses hodně krvácela .Když jsem si dělala test vyšel že jsem těhotná a pak přišla silná menzes a mimi nebylo až po vysazení anopirinu hned jsem otěhotněla i když jsem slabě špinila 3 měsíce.

flasinka
8. črc 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?? S přítelem se snažíme o mimčo něco přes rok. Můj dr. nám dal žádanku na spermiogram do Zlína. Byli jsme v červnu, bohužel spermiogram špatný ☹, doporučili příteli vitamínky a na podzim znovu na spermiogram. Podle výsledků se uvidí co dál.