CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
16. říj 2007

Luci, on byl super, říkám si, že bychom mu měli Aničku zajet ukázat, nebo mu aspoň poslat nějaký děkovný balíček 🙂. Tak to je super, že se ten druhý UTZ povedl!!

selu
16. říj 2007

byl uzasnej, strasne pratelskej 😵

extravaganca
16. říj 2007

Pro mě je zatím nejhorší čekání po ovulaci,zda MS dorazí.Týden před MS jsem jak na trní,ikdyž už to tak neprožívám jak dřív.Co se čekání a lítání po doktorech,tak to naštěstí zvládám dobře.Už jsem toho párkrát musela vydržet,tak už mi to nedělá problém.Miláček snáší doktory hůř.

marinko,tak nějak mě Tvé příspěvky uklidnili(jsem z toho spermia víc nervózní než manža 😀 ).Si říkám,že to jednou prostě přijít musí 😵

v199
autor
16. říj 2007

Ahoj holky, Mary už bych chtěla prožít to co ty prožíváš s malou. Extravaganca: Ahojky, to se tam asi příští týden potkáme, já jdu na první konzultaci ohledně IVF, po nezdárné inseminaci. U nás to probíhalo s manželem uplně stejně, až došlo jisté k jistému, tak řekl ať tam jdu s ním.Netrvalo mu to moc dlouho, týdenní pauza udělá své.Jinak, jak tomu říkáš KABINKA(tak je to velmií příjemná místnůstka, která působí velmi příjemně)

juliet
16. říj 2007

ahojky inseminace stojí ve Zlíně 1500,- + léky cca 300,- Kč

laola
16. říj 2007

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat, jak to vlastně ve Zlíně probíhá. Chceme si domluvit první konzultaci a vůbec nevím, co mám čekat... díky 🙂

juliet
16. říj 2007

Laola, já jsem tam zavolala, domluvila si první konzultaci. Po příchodu jsem vyplnili s manželem dotazníky a čekali až půjdem k doktorovi. Ten se nás ptal na různé věci - jak dlouho se snažíme, jestli máme děti, jestli máme nějaké zdravotní problémy ... udělal mi ultrazvuk. A navrhl další postup léčby.

laola
16. říj 2007

Juliet, díky. Zítra tam chci volat, tak uvidím, kdy nás budou moct vzít... Bude to pro mě docela maturita, mám doktory ráda tak kilometr od sebe... 😀 😀 Ale kdo ne, že... 😉

extravaganca
17. říj 2007

Krásné ráno 🙂
v199:Tak až tam uvidíš 2 mrtvolně bílé človíčky,tak to jsme my 😀 S tou místností jsi mě potěšila.Já si to opravdu představovala jako nějaký "kumbál".Holt,když člověk neví co ho čeká a co si má představit,tak si většinou představuje to nejhorší 😅 Jinak my tam jdeme zatím jen na to spermio a podle toho jak dopadne uvidíme co dál.Ale už tak nějak jsem rozhodlá,že pokud nedopadne dobře,tak to začnem řešit až po Vánocích,abysme si je užili v klidu.No ještě uvidíme,jak se domluvíme s doktorkou.Jak dlouho dopředu se domlouvá konzultace?Někde jsou čekačky prý i 3 měsíce.

v199
autor
17. říj 2007

Extra:Ahojky, u nás to šlo docela rychle, protože hned zjistil příčinu, jestli už jsi byla na lapadoskopii, tak si myslím že nebudete mít problém, aby to u vás nějak vázlo. Já jsem byla v pořádku, horší je to u nás s manželem(kouření,nervičky a sem tam nějaká ta štamrlka udělá své)a jeho spermio. 😅

v199
autor
17. říj 2007

Ahojky laola a všichni ostatní, odkud jsi přesně?Já jsem z okresu Hodonín z Velké nad Veličkou, možná bydlíme kousek od sebe, tak by stálo třeba zajít na kafčo a pobrat stejný problém 🙂 🙂, třeba by nám ta léčba ubíhala líp

laola
17. říj 2007

ahojky v199, já jsem z Uh. Hradiště 😀

extravaganca
17. říj 2007

v199:Ahojky,já ještě na laparce nebyla.Doktorka chce nejdřív vědět jak je na tom můj a podle toho se zařídíme.
Jinak já jsem ze Zlína(přesněji z Malenovic)

v199
autor
17. říj 2007

Extra: Tak to ti přeju(i nepřeju, aby byl problém v manželovi, nebo žádný), protože já mám zatím nejhorší vzpomínky na laporoskopii a s tím spojené profuky vaječníků

extravaganca
17. říj 2007

v199:Děkuji 😵 No já slyšela,že laparka je nic moc...snad na ni nebudu muset jít ☹

v199
autor
17. říj 2007

Laola, tak jak jste dopadli?Nepotkáme se tam všichni ten příští týden? 😝

koryna
17. říj 2007

Ahoj holky.Já jsem byla na laparce dvakrát a pokaždé v pohodě.Každý na to asi reaguje jinak.Poprvé r.2003 a tři měsíce nato jsem otěhotněla,teď mě doktor Anna ze Zlína poslal na hysteroskopii,tak jsem k tomu chtěla ještě jednou pro jistotu laparku.Na příjem jsem šla ve čt.,v pá. operace a v so. už jsem mazala domů.Teď jen doufám, že se mi zas podáří otěhotnět.

laola
17. říj 2007

v199, volala jsem tam a jdeme 6.11. 😀 Tak jsem zvědavá...

extravaganca
19. říj 2007

Ahoj holky...mám v práci hoňku,tak moc nestíhám.
Chtěla jsem se zeptat,zda na to,abych se objednala na kliniku (ve Zlíně)potřebuji doporučení od mé doktorky?Snažíme se už 2 roky.Jsem si říkala,že když už tam v pátek budem,tak že se rovnou objednáme,ať spermio dopadne jak chce.Už fakt není na co čekat.Pokoušeli jsme se sami,dlouho bez prášků,pak dlouho s práškama a nic nepomohlo.Valím do sebe utroš jak steklá,je mi po něm blbě a stejně nic semnou nedělá.

lentillkaa
19. říj 2007

extravaganca: jasan, objednejte se hned...já sice nejsem jejich pacientka, ale mám bezvadného gynekologa. Pokud je tvoje doktorka taková nijaká a neřeší to, tak normál jděte tam. Nevýhoda je jen to, že za všechno u nich budeš muset platit - u gynekoložky bys to měla zadarmiko

extravaganca
19. říj 2007

lentillkaa:S tím placením je to sice fakt,ale po dvou letech snažení už člověky toto moc neřeší.Navíc myslím si,že tam jsou víc specializovaní a ví co a jak.Moje doktorka je fajn,ale myslím si,že na té klinice stejně skončíme.Ona nám např.IUI neudělá,že jo...

koryna
19. říj 2007

Extravaganca s doporučením je to určitě lepší,ale vezmou tě i bez něj.A s placením si myslím,že to bude stejné,jako u těch s doporučením,pokud budeš mít pojišťovnu, se kterou mají smlouvu.Já mám VZP a s tou smlouvu májí,ale manža má MV a s tou nemají,takže jsme museli hradit spermio.

lentillkaa
19. říj 2007

já to myslela tak, že gynekolog ti předepíše řadu léků hrazených pojišťovnou, v centru ti je dají, ale musíš je zaplatit (a jsou to ty samé, akorátže - soukromý subjekt). Jinak ale by každá z nás tady samozřejmě dala cokoli, aby měla dítě, já to tak beru...není to o penězích 😉

extravaganca
22. říj 2007

Dobré ráno 😵
Tak já i můj jsme u VZP a za spermio budem doplácek 150,- Ještě jsem se chtěla zeptat.Když jste tam byli na spermiu,tak řekli vám k tomui něco a nebo vám jen dali do ruky papír a nic neřekli s tím,že vám k tomu řekne něco vaše lékařka?

evule
22. říj 2007

Ahoj holky, taky chodím do CRM, ale zatím jen k MUDr. Grossmanové na gynekologii. Manžel má jít taky na spermio, ale můžem to přivézt z domu a taky platíme 150Kč, toto asi nehradí pojišťovna, jsem u HZP a manžel u VZP.

koryna
22. říj 2007

Čau holky.My jsme šli zrovna i na konzultaci,takže nám vše vysvětlil doktor,ale pokud jdete jen na spermio,tak vás asi pošlou ke svvému gynekologovi.My jsme platili 800kč,protože manža má MV a s tou nemají smlouvu,jinak se doplací jen těch 150kč.Přeji vám,ať se to tam manžílkům jen hemží,ať jsou brzy //.

v199
autor
22. říj 2007

Ahojky holky, to jsem ráda, že je nás tady čímdál víc. Extra tak jak se připravujete na ten den D 😵 ?

v199
autor
22. říj 2007

Jo a ještě u nás to probíhalo tak, že jem byla na lapadoskopii, nic nezjistili a tak mě gynekolog odeslal do zlína. První návštěva tam byla jen taková informační+ultrazvuk a vyplnění formuláře.Pak si nás objednal na spermio a následně nám navrhl postup léčby. 😝

extravaganca
22. říj 2007

ahojky v199,no žádné zvláštní přípravy neprobíhají.Od včerejška mám MS,takže si s miláčkem před nakázaným půstem nemůžu užít,ale snažím se mu to vynahradit jinak 🙂 Jinak,můj je stále v klidu,tak doufám,že mu to do pátka vydrží.

evule:Manžel měl taky možnost to tam dovézt,ale nevím proč zvolil variantu,že si to udělá tam...se mu fakt divím,ale je to na něm...tak jsem ho do ničeho netlačila.

lentillkaa
22. říj 2007

Ahoj holky. tak už jsem po prvním IUI....dali mi nějaké léky - crinone a pak ještě dvoje na polykání. Měly jste to taky? Já do pátku asi nevydržím, moje nervy. Navíc jak jsem psala dřív, pro manžu je to v CRM tak psychicky náročné, že na další pokus chce jít nejdřív v lednu 😠 Takže to prostě tentokrát MUSÍ VYJÍT!!!!! 😵