CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

marinka
19. dub 2008

Ahojte holky!

Silver, jsi dobrááá!!! 😵 😵 Teď už to půjde jedna radost.. 😉 Já jsem měla pero taky radši

hani, jak se cítíš, mamino? 😵 😵 To je fajn, že máš dobrou náladu.. My jsme akorát přišly z prochajdy, ještě nám to vyšlo, že jsme nezmokly

hanulka3112
19. dub 2008

Marinko to je hezké slyšet takové slova, jen ať to vyjde můj mi dneska psal kulatá papačko a to mě dostalo 😵 i když mám bříško ploché nerada bych ho zklamala, ale od včerejška myslím pozitivně a myslím, že jsi mi k tomu dopomohla ty protožr začínám po trochách cítit víc v tom podbříšku jako na mršku, nějakou dobu nic pak zas chvíli tlaky, tak snad to bude mít ten správný efekt jako u tebe 😉 🙂 😵 a dneska je tam teda pochmourno, dnes by se mi teda ven nechtělo 😉

marinka
19. dub 2008

hanulko, to je moc pěkné, musí to vyjít!! Ty bolesty by opravdu mohly být dobré znamení, je to signál, že se v bříšku něco děje, třeba už jsou oba prckové zavrtaní (nebo aspoň jeden 😉 ). Když jsi taková drobná, tak by byl lepší spíš jeden, co?

hanulka3112
19. dub 2008

Marinko, nejraději bych si mimísky užila postupně, ale kdyby se přeci jen zavrtali oba, tak to budu brát jako dvojnásobné štěstí 🙂 jo a ty bolesti mě fakt uklidňují, protože mám pocit, že se tam něco děje a pořád si musím hladit bříško 🙂

silver2501
20. dub 2008

ahojky holky přeji hezkou ikdyž umračenou neděli ☹

hanuli, to víš, že je to dobrá předvěst, a mimísci se zavrtavají 🙂 Jinak já to citím podobně jkao ty, budu mít taky vě embrijka (teda když z těch mojich šesti folíku budou ??!!?? ) 😒 😖 a je pravda, že fakt si nedovedu představit, dvojčátka, raději bych jedno, ale samo, že štastná budu i za dvě 🙂 no mám třináctilettého pomocníka a ten by bral i dvě 😀 😝 prý že se v klidu postará 😀 tak držííím hooodně pěstičky Hanulí, at to dopadne 🙂

Ps: no dnes jsem si musela píchnout obě sama, fůůůůj no byla to síla, ale zvládla jsem to...akorát jsem jedna z těch deseti tisíc (jak píšou v letáku ☹ ) a mám teda pěknou kožní alergii, nafouklé a kropenaté mám celé stehno ☹ no ale co bych přeci pro mimíška všechno nevydržela..musím říct, že jsem si pškně posunukla asi hranici bolesti 😀 😲 😅 😵

ivanalysonkova
20. dub 2008

ahoj holky, tak jsem to dneska nevydržela a testovala. No a pouze /. ☹ Nechápu to teplota, mi zase o malinko stoupla, a testík negativní. Zítra ráno hned zajedu k Dr. ať vím na čem jsem.

hanulka3112
20. dub 2008

Silver, no doufám, že je to dobrý příznak, ale jinak se moc nechci sledovat jinak by mi z toho začlo úplně hrabat 😅 😀 je to fakt nápor na psichyku, tak si pak připrav nějaké pěkné filmy a hlavně komedie ať je ti po ET veselo a přežiješ těch 14 dní ve zdraví 😉 🙂 konečně jsem vytáhla paty z baráku dneska, šli jsme na nákup, ale byla to fuška vytáhnout toho mojeho do obchodu, on teda nesnáší nákupy, až mi ukápla slzička ☹ ale nakonec se mi pořád omlouval a dával pusinky, asi mu ještě moc nedochází, že nemám teď nic těžkého nosit, ach jo ti chlapi nejdřív plno řečí a pak se chcou tulit 😀 Silver a vidíš jaká si šikula, když už zvládáš ty injekce sama 😉 jen ta vyrážka by nemusela být viď 😉 a máš to teda supr, že máš doma pomocníčka, který by ti z dvojčátkama pomohl 🙂
Ivi, tak to je mi líto, ale ještě nevěš hlavu, nemusí to být definitivní, kolikrát holky na testu nic nemají a v krvi ano, tak držím pěstičky 😉 🙂

silver2501
20. dub 2008

ahojky ivi, taky se přidávám a držím pěstičky...spousta holek píše, že má testy negativní a z krve jsou pozitivní..tak nevěš hlavu a hlavně neházej flintu do žita, ještě neni nic ztraceno..hlavně se zkus psychycky nesložit, já vím říká se to líp než tak učinit, ale zkus věřit !! hodně štěstíčka...

hanuli, tak ty se tak hezky odměnuješ a jeli jste nakupovat??? tak to má být, maminy si mají dělat spoustu radostí a určitě to povzbudí i na duchu 🙂no a copak sis koupila hezkého??

hanulka3112
20. dub 2008

No právě, že jsme byli na nákupu na jídlo v albertu, to můj nesnáší, ale naopak když jedeme na oblečení do Brna, tak to má rád to mu vůbec nevadí, že tam jsme třeba dvě hodiny 😀 a slíbil mi, že pojedeme příští neděli, tak se moc těším už pomalu nemám co na sebe a aspoň se odreaguji před tetíkem, no ikdyž bych chtěla mít už po testíku ať vím jaké velikosti si mám koupit, ale nakoupím si něco univerzálního, přeci než bříško naroste, tak to nějakou tu dobu trvá . Tak snad budu moct si brzo nakupovat XL věci 🙂 ale nebudu předbíhat.

silver2501
20. dub 2008

No jasně nakupuj větši, a jen to pěkně přivolej 😀 ))) moc držím palečky at to dopadne hanulííí 🙂

fiallinka
20. dub 2008

ivana: jak dlouho jsi po OVU, to je fakt podezřelé...
hanul: já bych taky řekla, že mne ty první dny takhle břicho bolelo, fakt se můžou zavrtávat 😉

nunca
20. dub 2008

Ahojky všem, Hanulko strašně držím pěstičky, atˇ jsou tam krásné dvě // 😉 😉 a ty nákupy jsou fajn, člověk se trochu odreaguje a udělá si taky radost něčím hezkým 😉 😉 , to Ti moc schvaluju 🙂 .
Ivi, to je vážně divné, myslím, že to můžou být dvě věci, budˇ je to opravdu těhu anebo to může být i neprasklý folikl či-li cysta, v lětě jsem tohle zažila a vážně ty příznaky jsou jako v těhu (vyšší teplota, trochu bolesti v podbřišku i prsa a test neg.), dělali mi potom UZ vaječníků a zjistili asi 2,5 cm folík (nepraskl). Tak moc doufám, že je to to první a mocinky držím pěstičky 😉 😉 , atˇ vyjdou dvě // 😉 Možná by nebylo naškodu nechat si vzít krev na Hcg, z toho to už na jisto zjistí (dá se detekovat už 10 dní po ovulaci).

ivanalysonkova
20. dub 2008

ahoj holky, jsem 20DPO. Ve čtvrtek jsem byla na utz, a myslím, že kdyby tam byla cysta, že by to viděla, ne?Zítra ráno jdu k Dr., tak jsem zvědavá.
Ale jinak vám moc děkuju za podporu 🙂

marinka
20. dub 2008

Ahojte holky, tak dneska bylo nakonec krásně, co? Udělali jsme si i s manžou dlouhou prochajdu, Aničku skoro celou dobu vykládala a hrála si se šňůrkou od deky 😀

Ivi, to mě teda moc mrzí, že je testík pořád negativní ☹ ☹ Je to vážně zvláštní, že BT stoupá a MS nepřichází.. Dokud mrška nedorazí, tak bych neztrácela naději a držím moc palce na zítřek! Dej pak určitě vědět!

Hani,to je fajn, že ses odreagovala nakupováním.. No jo, chlapi ty nákupy nemusí, ale máš doma zlatíčko, když se pak tak omlouval a pusinkoval 😵 Ten tě bude na rukou nosit, až budeš ofiko těhulka 😉

ivanalysonkova
21. dub 2008

ahoj holky, tak jsem se vrátila od doktora. Verdikt: veškeré známky těhotenstv (myslím jako sliznice, hlen, děloha), ale zatím jsem nic pořádně vidět. Viděli jsme pouze mááálinkatou tečičku, ale nemohl potrvdit, jestli je mimi. Domluvili jsme se na kontrole za týden, že pokud to nedostanu, mělo by jít už na utz něco vidět. Teď mám takové smíšené pocity. Jsem hrozně ráda, ale zároveň se bojím.....

marinka
21. dub 2008

Ivi, to bude dobrý, uvidíš!!! Asi jsi otěhotněla později, než myslíš a těhu je opravdu v začátcích.. Jestli už je vidět v děloze mini tečka, co jiného by to bylo, když předtím to tam nebylo?? 😉 A všechny ostatní příznaky, jako vysoká sliznice, hleník, vysoká BT a to že nedorazila mrcha - určitě jsi těhulka!! Chápu, že to jsou nervy, ale vydrž, zkus ten týden nějak přežít a pak už to bude jasné 😉

silver2501
21. dub 2008

Ivanko potichunku gratuluji, vyjde to uvidííííš 🙂 hlavně se nijak nenervuj a snaž si dopřávát jen to nejlepší a mysli jen optimisticky, černé chmury okamžitě zažeň !!! 😉

ivanalysonkova
21. dub 2008

holky, jo budu v pohodě, manžílek mě teď bude muset rozmazlovat 😀 Už jsem teď i v práci zvolnila tempo, žadná honička. Ten týden bude dlouhý....

silver2501
21. dub 2008

No jen at rozmazluje, těhulinky to potřebují 🙂

hanulka3112
21. dub 2008

Ahojky Holky 🙂
Marinko, ta prochajda musela být skvělá 😵 málá je zlatíčko, když si tak pěkně hraje 🙂
Nunci, děkuju moc že ne mě tak myslíš, už jsi mi tu chyběla 😉 🙂 ty nákupy jsou fakt dobrý relax 😉 už se nemůžu dočkat až si koupím něco nového na léto 😉 🙂
Ivi, tak to vypadá nedějně moc držím palečky, aby to klaplo 😉 🙂 měla sis říct o krev podle mě by to jen potvrdila 😉 🙂
Fialinko jakpak se daří? Co mimícsi poslouchají 🙂 😉
Jo a holky mám takový dotaz, na noc si zavádím gel Crione a když jsem šla ráno na záchod, tak mi vždy něco ráno zůstane na intimce a ten vždy bílý gel byl trochu jěmně růžovoučký a teď už nic 😅 myslíte, že je to důsledek toho, že se mimísci zavrtávají? Nebo, aby se nějaký nepustil 😅 docela mě to zaskočilo ikdyž vím, že u některých holek to bylo, že se mimísci zavrtávají a do mrchy je daleko.

marinka
21. dub 2008

hanulko, narůžovělý gel nebo výtok vůbec nic neznamená, klidně do může být to zavrtávání. Když embryjko zanikne, tak se to nijak neprojeví 😉 Třeba já vůbec nevím, kdy se to jedno mimi nechytlo, nijak jsem nešpinila, nic a chytlo se jen jedno.. Ono se to embryjko vstřebá do děložní sliznice a ty to nijak nepoznáš. Mám několik kamarádek, které na začátku těhu špinily, nebo i slabě krvácely a vždy to bylo o.k. A máš pravdu, že do mrchy je daleko, takže ta to být ještě nemůže 😵 A kolikátý jsi dnes den po ET? Pokud počítáš i den ET..

ivanalysonkova
21. dub 2008

Tak uvidíme další pondělí, asi ani nebudu dělat test, ať se zbytečně nenervuju 😀 A pořád zívám a chodím na malou (doufám, že to nejsou nervy 🙂 ).

hanulka3112
21. dub 2008

Marinko ahojky, když počítám i den ET, tak jsem 7 den, no já si zavádím ten gel a on je bílý a vždy ráno jak jsem se prošla, tak se mi na intimce ukázaly zbytky toho gelu no a dnes právě byl narůžovělý jako když špiním, no a pak už nic, jsem si říkala, že když se někde mimísci zakousli do nějaké cévky, tak to je ten důsledek, na diskusi IVF jedna holčina začla špinit a dokonce i mírně krvácet a oba mimísky měla u sebe a pak, když se jeden přestal vyvíjet nijak to nepoznala, tak snad jsem na dobré cestě a budu moct brzy za tebou přijet 😉 😵

nunca
21. dub 2008

Ivi, tak to je super a vážně si myslím, že těhu jsi, jen tedˇ musíš být opatrná 😉 😉 , to časté močení moc dobře znám a myslím, že je to skvělý příznak těhu 😉 a neboj, vážně jsi mohla mít opožděnou ovulku a tím pádem se vše posunulo, jen nechápu, že Ti neodebrali krev (věděli by jistě). Určitě bude vše v pořádku, pamatuju, že jsem taky měla neg. testy, krev byla pozit. a také tam našel takovou tečku-váček mini a bylo vše v pořádku. Takže moc držím pěstičky, odpočívej, atˇ mimi roste 😉 😉
Hanulko, neboj, já když měla po transferu a neujaly se embrouši, tak jsem vůbec nic necítila a nekrvácela, takto v začátku, když to nevyjde, spíše se vstřebají nebo když není sliznice dostatečná, tak vyjdou hned ven bez krve. Myslím, že to vypadá u Tebe velice slibně a mimi (-sci) budou, prý je takové lehké špinění důkazem zavrtávání do sliznice a to je přece super!!!!!!!! 😉 Držím moc pěstule 😝

hanulka3112
21. dub 2008

Nunci ahoooojky 😀 jsem ráda, že to taky tak vidíš, už mi to psalo pár holek, že je to náznak, že se mimísci zavrtávají a někam tam kousli 🙂 no bylo to jen ráno a teď už nic a zase začínám více cítit podbříšek a mám zatím dobrý pocit a věřím, že to klaplo 😵 ale ještě musím vydržet do testíku, ale polovinu už mám skoro za sebou a jdu v úterý 29. na 11h, tak hned jak přijedu, tak ti pisnu výsledek, tak potom na mě mysli 😉 🙂 ikdyž ty na mě určitě myslíš pořád, jsem moc ráda, že mě tu teď chodíš podporovat, už bych ráda povzbuzovala já tebe, ale uteče to ani se nenadějem a budeš píchat injekce 😀 a co jinak nového? Já teď chytám nějakou předělávací náladu, takové menší úpravy v domečku, v kuchyni přečalounit židle na červeno a některé skříňky přelepit červenou samolepkou, ti co to tu zařizovali, moc vkusu neměli ty židle jsou takové brčálově zelené a nelíbí se mi to a kuchyň je sice pěkná z masivu, ale některé dvířka jsou taky zelené, tak to chci změnit a taky nový lustr a už jsem toho vymyslela spoustu 😀 asi pojedem příští týden do IKEY 😉 🙂 už jsem si na netu obmrkla co si tam koupíme 🙂 strašně ráda tam jezdím mají tam opravdu pěkné věci a fakt levné a navíc vše skladem 😉

nunca
21. dub 2008

Hanuli, to víš, že jsem a budu s Tebou do "konce" mimískování 😉 😉 , z Ikei máme také spoustu nábytku a nemůžeme si ho vynachválit, taky jsem takový "maniak" do vymýšlení a zlepšování domácnosti 😀 , vyžívám se v tom. Hodně jsem toho taky doma s úspěchem renovovala (taky masiv kuchyni se skvělým výsledkem, spoustu obrázků domácí výroby atd.). Je skvělé něčím se bavit, aby člověk pořád nepřemýšlel a netrápil se zbytečně 😉 😉 , skvělá terapie.

silver2501
21. dub 2008

Holky prosím Vás, co si mám všechno sebou vzít na opu do zlína?? co je tam potřeba sebou??? jak to vlastně probíhá?? možná už jste to tady psaly, ale musela bych asi hodně pročítat zpět ☹

juliet
21. dub 2008

Silver, noční košili a nějaké přezutí. Víc nepotřebuješ. Průběh: sestřičky tě vezmou na pokoj, převlečeš se, lehneš do postýlky. S tou tě převezou na sál, uspí a za 20 minut se probudíš na pokoji. Tam ležíš cca 1,5 hod., sestřičky ti budou kontrolovat tlak, pak přijde embrioložka s papírem, kam ti napíše kolik ti odebrali vajíček, přijde doktor tě zkontrolovat a jdeš domů 🙂 Jo a měl by tě někdo odvézt. Hodně štěstí 😵

marinka
22. dub 2008

silver, ty máš už dneska OPU? Držím palečky!!!

Hani, jak je? 😉

Ivi, jak se cítíš, co BT? Nebudeš ještě testovat?

ivanalysonkova
22. dub 2008

marinka: ahoj, cítím se zatím dobře, celou noc mě píchalo v podbříšku, chodím na wc (docela častěj jak na velkou tak na malou), a všimla jsem si, že si už k obědu nedám jen tak něco. Jsem nějaká vybíravá, což u mě nikdy nehrozilo. Teplotu neměřím, zbytečně bych se nervačila, a test taky. dokud není MS tak je to fajn. Možná testnu v neděli, ještě uvidím.