CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

milana7
19. čer 2009

Jsem v tom s Vámi, holky, u Dr. Horvátha. Jdeme do IUI. Žádanka na pojišťovnu je sepsaná, jak asi dlouho jste čekaly na schválení??? Říkal 1 měsíc, 😒 , ale kdo si počká, ten se dočká...Akorát pak nevím, jestli to schválení zjistit na pojišťovně nebo přímo v CARu...?

lucciano
19. čer 2009

Ahojky Jaspi, vítám Tě mezi náma. Konečně je nás tady víc.
Mili, já jsem včera volala do CARu kvůli žádance, trvá to podle toho, u které jsi pojišťovny 3 týdny u VZP. Pak stačí jen zavolat do CARu a sesřičky Ti to řeknou.
Ahojky Rendi, hezky se těš na ty lázně, pěkně si odpočineš a nastartuješ organismus na další boj.
Rudi, tak jak jsi dopadla???

kaces
19. čer 2009

Ahojky holky tak to snad vypadá nadějně mrcha stále nedorazila tak uvidím,už at je pondělí a doktor vyřkne ortel at vím na čem jsem.Holky taky Vám všem přeju at patříte mezi těhulky a těšíte se na mimíska,my už by sme si to strašně přály po tom co sme za ty 2 roky prošli.Držte se všem budu držet pěstičky 🙂

ruda
19. čer 2009

ahojky, vás tu je 🙂
Tak mi dobře i špatně, druhý stíneček zanikl,ale miminku co mám v bříšku tluče srdíčko jako zvon, tak snad vydrží, Hcg 19000 a nějaké drobné. Dr, byl rád, že nemám na dvojčata postavu a bylo by to pro všechny moc rizikové, tak to vstřebávám, to víte, že přemýšlím proč a co to mělo být,ale asi je to tak fakt lepší...prostě se musím radovat na 100% z jednoho ne ze dvou najednou
Mějte se a držím palce!!!

kaces
19. čer 2009

ahojky Rudy tak to je mi líto,že druhé mimi není,ale co se mělo stát se stalo a můžeš se radovat s jednoho miminka a kor když ted víš,že mu krásně tluče srdíčko.Takže se ted pěkně opatruj a mysli na krásné chvíle co tě ted čekají.Radší,když ten stínek zanikl ted v začátku pak už by to bylo pro vás horší a bolestivější,sice je to i ted smutná zpráva.Ale ty se ted usmívej na svět maminko at máš usměvavé miminko jo?Uvidíš všechno bude dobré 🙂

hanysek.hanysek
19. čer 2009

Ahoj holky, mám jednu skromnou otázku a snad mi některá z Vás poradí, proč se to tak děje. 8.6. mi začal menzes, zhruba 11.-12.6. mi skončil. A od té doby mě pobolívá bříško, není to bolest velká, spíš jen taková mírná, ale cítím ji. Pobolívají mě vaječníky ( ale taky jen takové mírné) a taky mě pobolívá uprostřed podbřišku ( asi v oblasti, kde se nachází děloha). Teď když jsem lítala po venku, tak mě opět to bříško začalo pobolívat. Nikdo se to tak nedělo.Co to může být? Předpokládám, že to není nějaký náznak těhotenství. Moc díky za jakoukoliv odpověď. Klidně pište na email Hanysek.Hanysek@seznam.cz

kaces
19. čer 2009

Ahojky hanysku tak to ti teda neporadím možná bys měla zajít raději k doktorovy,abys to neměla něco vážného ten ti řekne hnedle diagnozu.S takovou věcí ti asi někdo těžko poradí. 😉

hanysek.hanysek
19. čer 2009

kaces: a myslíš, že mi doktor něco řekne? Já ani nemám čas jít k tomu doktorovi, pač sem dlouho v práci a doktora nestíhám. Takže neměla jste někdo takový problémek?

kaces
19. čer 2009

Hanysku já byt tebou tak bych si na něho čas udělala,nikdy nevíš co to můžeš mít abys třebas pak někdy nelitovala,žes něco zanedbala.

ruda
19. čer 2009

Ahojky, kači díky
Hanko, jestli dobře počítám, takjsi v ovulaci, tak to je pravděpodobně tím, jinak to může být cysta nebo zánět a to buď gynekologický nebo urologický, zkus lékaře,ale teď je víkend, tak zkus "nelítat" po venku, být v klidu a hooodně pít...uvidíš jestli to do pondělí nepovolí, tak jdi k doktorovi

maendy
20. čer 2009

Ahojky holky.Už jsem dlouho nepsala,ale ono nějak nebylo co 🙂
Oběma velká gratulace k uspechu,a tfuj tfuj at vse je tam kde má být 😉
Jinak už se my blíží 1 IUI,kolem 12 července by měla dorazit mrcha a pak hura za Horvatem pro injekce.
Mela jsem tu tento tyden na navsteve kamaradku ma malou 2 m holcicku,to bylo takové sluníčko 🙂
Naprosto spokojené mimco.
Jinak jaspi me rikal doktor ze si na to schvaleni nemusim volat,ze to schvali automaticky ze se jeste nestalo ze by to neschvalili a ze je to jen formalita.Ze to plati to povoleni 3 mesice,takže az to vyjde at prijedem.Jak to dostanu mam hned zavolat do zlina a sestricce rict ze mam hned na 2 den dojed na UZV.Hned mi da injekce,vybrala jsem si je protoze leky nemuzu,uz jsem to mela a nereagovala jsem na ne dobre.
Tak uz posunuju cas at uz tam jedeeeeem.Jen aby to vyslo 😒

ruda
20. čer 2009

maendy neboj, to uteče jako voda..já jsem doma už dlouho a vůbec mi to nepřijde, uteklo to děsně, pořád se něco děje,jen těch léků je pořád moc a pořád injekce, to už bych raději vysadila, kvůlu špinění mám navíc Askorutin 3x2tbl., ble
Mě schválení trvalo 6 týdnů,ale já jsem u menší pojišťovny, schválí to všem, pokud nekecáš a opravdu nemáš IVF třeba 3x za sebou někde jinde, proto se to dělá..

kaces
20. čer 2009

Ahojky rudy a kdy jedeš zase do Zlína na kontrolu?A ani nevím co máš za léky a injekce.neska sem nějaká utahaná asi to bude tím počasím.Dneska po dlouhé době vyrážíme s kámoškama si někam posedět tak snad na chvilku příjdu na jiné myšlenky.A ty co si v pohodě?
Meady neboj to utečene ani nebudeš vědět jak,a pak už se budeš jenom těšit a pěkně odpočívat. 🙂

ruda
20. čer 2009

je mi blbě když jsem hladná, tak pořád něco jím a spím..jdeme grilovat i když počasí na prdlačku,ale oslava je už podruhé přeložena...
beru baby plán vitamíny, ascorutin 3x2, Fraxiparin pichám večer, Prednison 1x1 Crinone zavádím večer...takový malý feťáček...snad to bude v pohodě...

kaces
20. čer 2009

tak počasí je i u nás stejné od rána přeprchá,vůbec se mi nechce vylézat z baráku.A to mě manžel lákal at jedu s ním na noční soutěž,sem mu říkala že v takém počasí nejedu to je tak na nachlazení.To ja beru gravital-vitamíny,pregnizon,anopyrin,kyselinu listouvou a večer si píchám clexan a mám taky gel.A každý pátek mám brat tabletku dostinexu.A kolikátku máš fraxiparin?0.2 nebo 0.3?Já mám břicho jak jehelníček 🙂

ruda
20. čer 2009

Clexane je od 0,2, Frafiparin se dělá až od 0,3 ten mám já, protože jsem clexane nesehnala.
Jen se v pondělí poptej, jestli máš brát i Anopyrin , když pícháš Clexane...ono se to totiž kryje, je to podobné, mě anopyrin vysadil, místo něj mám Fraxiparin..tak jestli ses nepřeslechla, ale to nechci strašit, každá jsme jiná,ale aby ta krev nebyla řídká až moc..

kaces
21. čer 2009

Tak to se zeptám,no uvidím jak dopadnu už sem nervozní ted.Ráno sem si dělala ten druhý test a byli už ty čárečky stejné,tak sem zvědavá jestli se zítra potvrdí těhotenství a nebo je to z léků 🙂 Ráno sem si ho dělala potajnu a jak nasvinu mna manža vyhmátl,hned mu bylo jasné co dělám tak sem mu to musela ukázat 🙂 ted už jen trnout jak to zítra dopadne co mi řekne.A 🙂 co grilování jak dopadlo?nepršelo vám?

ruda
21. čer 2009

grilování v pohodě,ale pak byla zima, nebuď nervozní, ať máte klidné miminko, vím, to se řekne,ale pondělí je tady už zíííííííííííííítra, tak držím palce, manža byl rád? uvidíš, že to dobře dopadne. Nemáš z minula zprávu, tam by ty léky, co máš brát, měly být rozepsané, tak na to koukni a neb se zítra poptej..držím palce, jak je čárka tlustá, je to jasné, z léků to být nemůže!!!

lucciano
21. čer 2009

Ahojte holky, moc vás zdravím a přeju hezký, i když deštivý zbytek víkendíku.
Rudinko, to mě mrzí, že se druhý mimísek neukázal, ale hlavní je, že jeden zůstal a můžete se těšit na miminko. Držím pěsti, aby vše probíhalo v pohodičce.
Rendi a Tobě budu držet určitě na zítra pěstičky, jsem přesvědčená, že ty dvě čárky na testíku nejsou z léku. Holky, jak to tak čtu, vy jíte tolik léků? Docela mě to překvapilo, i já budu muset toho tolik jíst?

ludmilamarie
21. čer 2009

Ahojte všechny 😀
Sice už k snažilkám nepatřím (po 5 letech), ale neodolám občas se podívat, jak válčíte. Ani jsem netušila jak moc mě potěší, že jsou tu další 2 těhulky. Baby moc gratuluju. I když tím starosti nekončí, že?!
Rudy - měla jsem to úplně stejně, taky to vypadalo na dvojčátka, už jsme přemýšleli kam dáme kočár a po 14 dnech jeden z plodů zanikl. Doktoři i mě ujišťovali, že je to dobře, protože dvojčata přinášejí komplikace a těch už máme dost při početí 😒
Držím palce!!!!!!!!

ruda
21. čer 2009

Ludnilko a ty jsi těhulka nebo už máš dítě? taky teda asi přes Zlín.., mě Dr. dokonce řekl, že by mě přemlouval k redukci a s tím bych asi nesouhlasila, to bych nedokázala, vyčítala bych si to pak celý život, takhle to dopadlo samo, jak mělo..asi je to tak fakt lepší...Kači hooodně štěstí na zítra...

kaces
22. čer 2009

Ahojky Rudy tak manžel sa k tomu nevyjádřil,asi má strach aby to nedopalo jako minule.Než ted odjel tak říkal,že mu mám dat vědět.Půlku noci sem nespala jak jsem napnutá než pojedu na kliniku tak se musím ještě stavit v Batovce na krev,pak nahoru a pak zase zpátku,dneska samé lítání.Odpoledne se ozvu jak sem dopadla,fakt mám nervy napochodu 🙂

kaces
22. čer 2009

Lucinko to víš,že i ty určitě budeš papkat taky tolik léků ty léky 😉 ale na to si zvykneš neboj

lucciano
22. čer 2009

Kačenko, držím pěsti, ať dnes dopadneš dobře!!! Myslím na Tebe!!

ruda
22. čer 2009

kači myslím na tebe...tak jak???
Luci ahojky 🙂

lucciano
22. čer 2009

Ahoj Rudi, jak se máme? Na mě leze nějaká chřipajzna, jsem úplně vyřízená ☹ A k tomu všemu jsem v práci téměř sama a mám tady docela dost práce. Nejraději bych šla do postele.

ruda
22. čer 2009

tý jo, mě je unaveno a furt hladno jinak blbě,ale nezvracím, dnes jsem ještě ani nešpinila, tak snad v pohodě..tý jo, tak to bude chřipajzna, chce to vyležet nebo přetrpět tři dny a bude líp..co ten kačák nevíš? někde se toulá...jsem napnutá,ale vím, že to dobře dopadne...a u tebe brzo 😉

lucciano
22. čer 2009

Taky nevím, co ta Kačka, ale taky vím, že to dopadlo dobře, tak snad se brzy ozve. Rudi, to je super, že jsi nešpinila, všechno bude fajn, žádný strach. Už brzy vás doženu ..... těším se. 😉

ruda
22. čer 2009

uvidíš, jak to uteče...držím palce ...moooooc 🙂

kaces
22. čer 2009

ahojky holky tak to dopadlo supr těhotenství se potvrdilo a ještě to vypadá na 2 miminka,sem v šoku.Hodnoty sem měla 5000 a nějaké drobné,teprve sem sa vrátila dneska tam byl nával a i na hematologii bylo hafo lidí.Manžel po telefonu byl v šoku jak sem mu řekla,že to vypadá na 2.Na kontrolu jdu v pondělí.Rudy měla jsi pravdu s tím anopyrinem a taky mě navýšily ten clexan budu střídat o,2 a 0,4.papa
Luciku uvidíš brzy nás doženeš