CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
27. zář 2009

Ahoj holky díky všem za podporu ale opět můj boj skončil,krámy se do rána pěkně rozjely...a to mám jít teprve ve čtvrtek na krev a to už budu mít i po krámech.....su v prdeli....tak jsem tomu věřila že už konečně....už nemám sílu bojovat...od 4 od rána to probírám s manželem,(on tomu pořád věří,že se to třeba povede...),a že už pro to nic nechce dělat a že jsem si měla vzít toho dárce atd....kurňa ale přece musí být nějakej způsob jak ty s prominutím blbý spermie trochu víc zkvalitnit!!!!!!!!ale musí chtít především on.....kdyby byl problém na mojí straně,líp bych se s tím smířila jak takhle.... 😢 😢 😢

Holky držte se,Mili tobě přeju ať máš brzy //,ty moje spolubojovnice 😉
Polesuvka tobě taky hodně štěstíčka 😉
A vám mamčám ať mimíska v bříšku pěkně rostou 🙂

etra
27. zář 2009

Rendi, před měsícem jsem na tom byla úplně stejně. Mám za sebou 3 IVF - ICSI, 2 KETy a nic. Mrzí mě to, myslím, že jsme udělala maximum, ale boj nevzdávám. Koupila jsem manželovi macu, sobě taky a nějaký čajíky. Snažím se pročistit tělo.... a hlavu taky...Máme stejný problém - spermije - u nás se nějaký najdou, ale zřejmě nejsou ntolik kvalitní, by se plod ve mně dále vyvíjel. Měla jsem blastocysty a vidíš, neuchytily se. Hlavně to s manželem nevzdávejte!!!Držím ti palečky.
...přestože tu nepíšu často, sleduji vaši diskuzi a tímto zdravím všechny, které mi o prázdninách zpříjemňovaly čekání na miminečko!!!!

milana7
27. zář 2009

Ach Rendi.... 😢 ..život je fakt boooj!!!

fiallinka
27. zář 2009

Rendas, je mi to moc líto, ale myslím, že to budeš za pár týdnů - měsíců - vidět jinak... a kolikátý to byl pokus?

milana7
27. zář 2009

Bojím bojím, já dnes 6. D po ET trošilinku špinění...ale jinač necítím nic...tož nevím,co z teho bude...dobrou 😖

rendas
28. zář 2009

Mili to mi nedělej 😕 neboj bobísci se zahňizďují 😉 drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rendas
28. zář 2009

Fiali jinak moje 2.IVF a před ním 1.Nativ-biochemické těhu....myslím že u mě problém,jak píše etra....
takže další pokus asi nemá cenu...pořád přemýšlím že přeci ten spermiogram musí jít zlepšit....zkusila bych to i normálním způsobem,ale asi jsem naivní....

sarri
29. zář 2009

Rendas, to je mi líto.... dejte pauzu, dovču, čajíky, vitamínky, manža naostro a když to nic, tak další pokus a třeba zvážit i toho dárce

polesuvka
29. zář 2009

Ahoj holky moc děkuji rendas tobě taky.
Tak v pátek jdu na konzultaci co a jak ke své gynekoložce tak snad to dobře dopadne a domluvíme se na Nějkakém dobrém a sravném řešením.
Nějak tuším že se laparce nevyhnu, ale to vůbec nevadí, pro miminko všechno.
Holky všem hodně štěstíčka

kaces
29. zář 2009

Ahojky Rendy tak to je mě líto,život se prostě s námi nemazlí.Chvilku si odpočin,hlavně to nevzdávej to by v tom byl čert kdyby ten 3 IVF pak nevišel.já na ten třetí šla a nedoufala vůbec a vidíš,musíš doufat že ten nahoře se se smiluje a taky budete čekat prcka.Hlavně se drž

fiallinka
29. zář 2009

Vidím, že Ruda se neozývá - no, jestli ju nezavřeli do nemocnice, chudinu...

milana7
29. zář 2009

Snad se jen Rudi někde dovolenkuje na chatě... 😉 ..ale nevím, co se mnou..už tři dny špiním, sice jen malililinko, ale jo, tak nevím..dnes 8. po ET.

kaces
29. zář 2009

Milano snad to nic nebude pěkě odpočívej,si myslím kdyby sa měla mrcha rozjet tak už sa dávno rozjela.Držím pěstičky

polesuvka
29. zář 2009

Ahoj holky no možnmá mě s tímto vypálkujete, ale dělá si některá z vás ovu testíky????
Mě od rána boleli prsa tak jsem zkusila jeden udělat a ejhle dvě jak vyšité.
Zkusím ještě zítra a uvidíme co se objeví.

monas007
29. zář 2009

rendas to mě moc mrzí, ale ještě to nevzdávej 😉 ve ctvrtek jdeš na krev tak uvidíš, ale hlavně se netrap !! musíš věřit, že všechno bude v pořádku !! třeba tam jedno vaše sluníčko pořád bojuje 🙂 a ty mu musíš dodat sílu !!

fiallinka
29. zář 2009

milana7: to může být dobrá zpráva, často se mimčo uhnízďuje 🙂

sarri
30. zář 2009

Milano, to je možné. Já špinila víc jak týden a mimča se zahnizďovala.
Holky, zitra držte palečky - máme kontrolu v nemocnici, tak ať je vše OK a budeme se i měřit, tak snad jsme poporostly.

maendy
30. zář 2009

Ahojky holkyyy
Tak se zase hlásím.Vypadá to že plánování miminka půjde do šuplíku.Kyvla jsem na novou práci,pokud se něco nestane tak 1,11 nastupuju na JIP do nemocnice do brna
Už se docela těším.Ale neznamená to že už mimčo nechci,chci a mooc,ale nechám to volně přírodě.
Antikoncepce nepřipadá v uvahu,prostě to necháme osudu.

Jinak jsem byla dnes u známé,trochu věští z ruky a řekla mi že andílek který mi odešel byla holčička
Ale že v nové práci se moc neohřeju,protože tam vidí toho chlapečka co už brzo příjde,po letech ještě jeden a zamoooc dlouho děvčátko

Ale budu mít každé těhu moooc komplikované a složité.tak na 70% jí věřím

Jinak vidím že tady se klubou nové maminky a miminka se pěkně zavrtávají.Jen tak dál holky 😉

Tak se zatím loučíma příjdu na vás někdy kouknout,jak tu kvetete.Mě osud zatím přichystal plno změn,práce atd.,tak snad mi přinese i to miminko.A kdyby ne,tak zas příští rok na kopci 😉

sarri
30. zář 2009

Maendy, to je super, že máš novou práci. Ať se daří a třeba i tím, že se na to snažení vyprdnete, přijde - teda spíš nepřijde menses a budeš si říkat:" co je, dlouho jsem to neměla, zas nějaký problém" a jen tak ze srandy si uděláš test a budou zase tam // tlusté jak bečky po vinobraní 🙂 Moc bych Ti to přála.

kaces
30. zář 2009

ahojky Sarri to víš že na tebe budu myslet,pořád na tě myslím snad to dotáhnu tak daleko jako ty 🙂 Určitě holčičky povyrůstly a pěkně přibyli na váze 🙂

monas007
30. zář 2009

sarri urcite na tebe budeme zitra myslet !! 🙂 už to máš opravdu za pár, tak snad bude všechno v pořádku !! uvidíš, že drobci už budou pěkně velcí, vždyť za chvíli už budou mezi námi 😀

sarri
30. zář 2009

Díky.

Tak mám takového tucha, že jak bylo Rudi špatně, tak je asi v nemcnici - ten popis byl docela hrozivý, tak snad je vše ok.

Kaces, kdy idete na ten velký ultrazvuk? Určo vem manžu, ať si prcky užije - pak už je uvidí až venku 🙂

maendy
30. zář 2009

Holky co je s Rudi????? ☹

maendy
30. zář 2009

Už jsem si to četla,proboha,snad to není to co psala ale příznaky by odpovídaly 😖
třeba si ji nechali jen na pozorování a za chvilku bude zase doma.Mám chut se za ní rozjed,bydlíme od seb 25 km.
Rudi hned jako budeš moct tak napiš,bojím se o tebe. 😔

kaces
30. zář 2009

Sarri taky myslím na Rudi co je s ní.
Jdem 16.10 a manžel automaticky řekl v práci at s ním nepočítajů že sa jede podívat na prcky,už sa těší.Su zas sama doma tak asi zítra vyrazím koupit ksestřence a komošce mají obě kluky něco koupit do kůta a přitom neodolám kůpit aj naším mimísko 🙂

ruda
1. říj 2009

Ahojky holky, teda vy jste hodné, že se o mě tak starchujete...jojo byla jsem v nemocnici, z interny mě poslali na gyndu, taky k tomu všemu mi tvrdlo břicho, tak si mě tam nechali na magnezku a musela jsem na neurologii,ale uzavřeli jsme to jako problém od krční páteře, že když jsem si uvědomovala, že mluvím nesmysli a nemůžu se hýbat, ak to navíc v mém věku pravděpodobně z mozku nebylo..teda ta porucha...no hlavně aby se to neopakovalo, bylo to dost děsné a ve špitále taky, tak jsem slíbila, že se budu šetřit a jíst léky, jen aby mě pustili, manža přijel ze služebky ve třičtvrtě na 3 a já nastupovala do nemocnice ve tři, tak mě tam jen hodil, až bych brčela...tak jsem se na něj těšila...ale už je ten týden za náma a jsem zase doma, hurá... ale bříško i tak občas tvrdne, tak fakt budu muset nicnedělat...díky moc za podporu a Sarri myslím na vás určiě jste pěkně porostli a maendy, super, jIP v Brně, to se ti bude líbit... taky si myslím, že se tam neohřeješ... tak držím palečky, aby se ti tam líbilo a brzké těhulení a jsme tady...tak nezapomeň

kaces
1. říj 2009

Ahojky Rudi tak to je dobře,že to dobře dopadlo trnuli sme co je s tebou.Mě magnézko dal dr už minulů kontrolu mám to rozpustné do vody.Zatím sem v pohodě,tak doufám že to tak ostane co nejdýl.

rendas
1. říj 2009

Ahoj holky tak jsem dojela z kopce,šílenej hlavobol,lidí tam bylo šíleně...takže jsem vešla do ordinace a horváth na mě,už asi víte výsledek,že?a já mu říkám že jo že už mám aji po měsíčkách....a on mi říkal že mě upozorńoval na to že se to nepovede.....tak mě to mrzí......to přece nemůže nikdy vědět....a že vajíčka byly krásně zralé ale ty hrozné spermie....a že jsem měli jít do toho dárce atd......prostě nevím co dál,mám si dát pauzu... a řekla jsem mu že než nedělat vůbec nic jestli bysme zas mohly zkusit aspoń IUI...a že jo....ale musíme zlepšit ten spermiogram..holky poradte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rudi jsme rádi že jsi zpátky,už jsme se strachovaly.....tak se šetři

Milano tak jak se daří vše o.k.

tak se držte holky....

ruda
1. říj 2009

ahojky rendi, to je mi líto, víš, taky je těžké co poradit, dobré je, že u chlapa se ty spermoníci mění co tři měsíce, tak šance je, vždy a znám i z koníka případy, kdy bylo SPG beznadějné a nakonec se to podařilo přirozeně,ale je někde ve hvězdách, jestli zrovna vy, budete mít tohle štěstí a kdy... se mnou ve špitále ležela holčina, co po svatbě otěhu,ale potratila a tak to neřešili a podařilo se jim otěhu za pět let...to já bych nikdy čekat na zázrak nevydržela, tak možná bude fajn,dát si od IVF pauzu, sem tam zkontrolovat spg a kdybybbylo v normě nebo teda lepší, tak prubnout to iui, rozhodnout se po dárce není jen tak jednoduchá věc, musíte s tím být oba dva smíření a chtít to, neřešit, biologickou stránku věci,ale prostě chtít spolu dítě...pak bych o dárci uvažovala, pokud do toho jeden z vás jít nechce, nedělala bych to...podívaj Kačka se s tím vyrovnali skvěle, nikdy se to nikdo nedozví a obě děti jsou prostě jejich...rodič je ten, kdo dítě nosí v bříšku a ten, kdo jej vychováv, kdo mu čte večer pohádky, kdo by za něj dýcha a kdo ho má rád...není to lehké rozhodnutí, , můj muž by do něj šel, já sama bych ale měla problém, naštěstí jsem to nemusela sama za sebe řešit,ale kdyby nebyla jiná možnost, byla bych ráda, že možnost dárce existuje... je to hold jen a jen na tobě a vás dvou...sem teda neporadila,ale to fakt nemůže nikdo jiný rozhodnout, dej tomu ještě čas, hlavně o tom doma mluvte a určitě dojdete k nějakému závěru...držím palce..

kaces
1. říj 2009

Rendy tak to je mi líto,tak to hledím že ti to tak řekl.Já se v nich nevyznám my sme si nechali dárce dali sme si jedno a jedno a uchytli se obě,třebas to dárcovo bylo silnější a udrželo to manžílkovo.Je to težké s tím dárcovstvím,ale abych pravdu řekla kdyby mi řekl že se mám zase rozhodnůt neváhala bych a šla znova do toho.Sice to byl divný pocit ale ted nám to vůbec nepříjde a sme štastní a nepadne ani slovo o dárcovství,jsou prostě manželovi a hotovo.Nikdo to neví budou dvojvaječná takže nemusí být stejné.Vím že je to těžké,ale také bych ti asi poradila at o tom přemýšlíte.Zásadně bych zbytečně nevyhazovala peníze za IUI nevím,je to můj názor.Promin jestli sem se tě dotkla.Ahojky a drž se