CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

kaces
15. pro 2009

Lilienko tak to je mě líto,že se vám to nezadařilo.Ted už to máte horší co?ted to vyjde hodně peněz.A to vám nenabízeli dárcovství?Nám to Horvát nabídl při tom třetím pokusu sice to byla šílená představa,ale manžel nakonec souhlasil,chtěli sme pro mimčo udělat všechno.A jak vidíš nakonec čekám jedno s manželem a jedno s dárcem,šílená představa ale jsou prostě naše a neřešíme to doma nepadne ani slovo o dárcovství a vždycky si rýpu do manžela,že když byl tak aktivní a udělal si dva prcky tak se taky bude starat 🙂 U nás byl manža taky 100%.

h.jitka
15. pro 2009

Podávám průběžné hlášení. Včera jsem byla na OPU. Bylo mi docela zle (bolelo mě břicho). Dnes už všechno dobré. Oplodněné máme 4, tak doufám,že do čtvrtka vydrží. 🙂

pajka00
15. pro 2009

ahoj holky...tak se po delší době zase hlásím. Byla jsem v listopadu na IUI-bohužel negativní a domluvila jsem se s Rumpíkem, že v lednu přijdu a nafasuju injekce a vše potřebné na IVF...chjo. Tak jsem se tomu chtěla vyhnout...Tak hezky těhulky rostěte a netěhulky se snažme🙂

h.jitka
15. pro 2009

pajko, co se dá dělat. u IUI je hodně malá pravděpodobnost. IVF je jistější. chápu, že ses tomu chtěla vyhnout. měla jsem to taky tak a hodně dlouho. po těch letech jsem se dopracovala k tomu, že jsem se teď na stimulaci skoro i těšila. 🙂

fiallinka
15. pro 2009

pajka: asi se tam v lednu všechny potkáme 🙂...no jo, ivf je blbé, ale tebe asi tlačí věk, že... ale zase si můžeš pořídit díky ivf pěkná dvojčátka 🙂

aja8
15. pro 2009

Fiallinka, Ruda - diky moc za vysvetleni.. 😉 ..jinak tu diskuzi o FSH jsem si uz nasla..tak uvidime, co bude..

aja8
15. pro 2009

Jo holky a v lednu zacnu i ja, tak nas tam bude dost..doufam, ze se nam vsem co nejdrive zadari.. 😉

ruda
15. pro 2009

teda mi budeme rodit a vy těhulit...to je skvělééé, taky jsem se bránila ivfku a apak jsemse těšila...a jsem ráda....

h.jitka
15. pro 2009

doufám, že jim zvednem statistiky. 😀

aja8
15. pro 2009

Jity, neboj, zvedneme..az se budou sami divit.. 😀

pajka00
16. pro 2009

Dobré ráno holky,fialinko jo,tlačí mě věk🙂)Hezky jsi to řekla.Už mám jen 3 měsíce, aby pojišťovna něco zacálovala....a pokud se nepodaří,budeme zkoušet dál přirozeně, protože tolik peněz fakt neposkládám na celé IVF...chjo. Tak držím všem palce...snad se zadaří a leden bude úspěšný🙂

ruda
16. pro 2009

holky leden musí být úspěšný, to jsem se narodila, bude nový rok, nový začátek... držím vám moooc palečky
Gabčo, jak je? dlouho jsi tu nebyla...nějaké pocity?

gabirr
16. pro 2009

ahoj Rudi, zatím žádné pocity, což nevím jestli je dobře nebo ne... no uvidí se. Dělala jsem nějaké to cukrovíčko a ještě papírování do práce 🙂 takže jsem vždy jen nahlídla.

ruda
16. pro 2009

gabčo to je dobře, příznaky jsou všelijaké, žádné, každá jsme jiná... kdy testuješ???

fiallinka
16. pro 2009

gabirr: nejlepší příznaky jsou žádné příznaky 🙂

gabirr
16. pro 2009

Rudi, dneska je to šestý den, tak nevím možná v neděli a nebo to nechám až na krev...jdu 22.
Fialinka tak to by bylo super 🙂 Jeden příznak možná mám, čím dál víc jím ale to bude těma práškama 🙂

ruda
16. pro 2009

jasan,ale ani špinění není nenormální, prostě v těhu můžeš a nemusíš cítit cokoliv...
domalovala jsem malému pokojíček, jestli chcete mám fotku v albíčku...

gabirr
16. pro 2009

no tak to jdu mrknout, teda ty jsi šikulka 🙂 fakt moc hezké!!! Jasné, uvidíme co bude, říkám zatím se cítím i neobvykle fajn 😀

ruda
16. pro 2009

no to já taky čím dál tím víc jím 😀 tak uvidíš, byl by to skvělý dáreček...

gabirr
16. pro 2009

jj uvidíme, dáreček by to byl super!!! No jo tak malý Rudík potřebuje denní nášup 😀

ruda
16. pro 2009

permanentně 😀

gabirr
16. pro 2009

Rudi jen hezky papkej a posílej prckovi mňamky 🙂 Teda u nás nasněžilo, paráda...

evatk
16. pro 2009

ahoj jitko, právě jsem ti chtěla napsat, kdy jdeš na odběr...
a kolik vajíček bylo?

budu držet palce ať embryjka vydrží a ať se uchytí

polesuvka
16. pro 2009

Ahoj holky tak už se mi to blíží pátek první rande v CMR Zlím
Holky moc Vám všem držím palečky a děkuji za přízpěvky.
Mám do spermiogramu bylo doporučené ICSI.
Tak uvidím co mi teď řeknou, ale myslím, že můj pujde ještě jednou páč přestal kouřit a bere vitamínky.
Holky myslíte že při špatném spermiu je nutná laparka.
Ráda bych se ji vyhla, ale pokud mi dr. řekne abych šla tak pujdu, aspoň si trochu odpočinu od práce

h.jitka
16. pro 2009

Rudi, ty jsi fakt borec. vypadá to skvěle. 😎
Evi díky. 🙂

ruda
16. pro 2009

jituš díky 🙂
polesuvko...držím palce a ICSI určitě využij, vyplatí se to..i kdyby bylo zlepšení SPG
Evi eliška je nááádhernááá, krásné fotečky...

evatk
16. pro 2009

ruda děkuju!

fiallinka
16. pro 2009

ruda: moc pěkné, a jak to máš vymyšlené, budeš tam s malým spát?

fiallinka
16. pro 2009

polesuvka: no, já jsem laik, ale pokud ty nemáš problémy, tak laparka je skoro zbytečná, když už stejně bude ivf...protože oni ti zjistí jedině nějaké srůsty nebo neprůchodnost, ale to je vlastně zbytečné zjištění, když spermiogram je blbý, že.

Nicméně, myslím, že ICSI tu máme skoro všichni, je tu někdo, kdo ne? Řekla bych, že to doporučují pro jistotu všem...

ruda
16. pro 2009

fialko, máš asi pravdu,ale myslím, že se fakt vyplatí připlatit si za ICSI...
evi není zač, na to jsmetady...
fialko myslíš jako s amlým??jo budeme tam spát všichni, pokojím má něco málo přes 20 metrů tak je dost velký...a pak půjdeme do ložnice, kde je zatím kancelář...stejě snad budu kojit, tak být vedle v místnosti mi nepřijde praktické