CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lukr
16. únor 2011

Mám překlep v datu narození,patří tam 30.1.,takže byla v 38týdnu+2.

fiallinka
16. únor 2011

@lukr no já jsem se lekla 🙂

kamcatkakoc
17. únor 2011

@clloi
Ahoj Soni, jak se cítíš ??? 🙂 Včera jsem byla na kontrolním UTZ 10 dnů od začátku menstr.a mám tam celkem 5 folíků, největší je zatím 11 mm, prý musí být aspoň 18mm...takže musím ještě v pátek na kontrolu....a IUI vypadá spíš na pondělí nebo úterý. Pokud se něco nezvrtne a folíky třeba přestanou růst....Můžu se zeptat,jak jsi to měla ty?

clloi
17. únor 2011

@kamcatkakoc ahoj, mně je fajn, akorát bych prospala celý den 😀 😀 já byla na kontroním UTZ dva dny před IUI, měla sem jen dva folíky velikosti kolem 14mm a 15mm a do pátku, tj za dva dny dorostli 😀 😀 😀 chce to klid a zbytečně se nenervovat, já sem se tím řídila minule i teď a zatím sem tam ty // našla 😀 A neboj, určitě dorostou 😉

kamcatkakoc
17. únor 2011

@clloi Ahooooj, takže ty sis dělala test a vyšly ti // 🙂 🙂 🙂 To je supéééééér !!!
Já vím,že mám ovulku až tak 14. , 15 den. Takže snad dorostou a nezastaví se. Dávky těch injekcí mi doktor nezvýšil, tak doufejme,že to bude dobré 🙂

ruda
17. únor 2011

@clloi skvělé, gratuluju moooooc

clloi
17. únor 2011

@kamcatkakoc @ruda zatím jen potichounku 😵 jdu v pondělí na krev, tak uvidím, co z toho bude. Mám za sebou dvě IUI a zatím tam pokaždé byli // 😀 😀

kamcatkakoc
17. únor 2011

@clloi Tak potichounku gratuluji 😅 , snad ten druhý pokus vyjde a mimiško se udrží !!!

lilisa
17. únor 2011

ahoj holky, nevíte o nějakém dobrém urologovi ve Zlíně?

fiallinka
17. únor 2011

@clloi a ty to tu jen tak mimochodem řekneš 🙂... gratuluju!

ejviska
17. únor 2011

@clloi gratuluju!!! To jsi dobra, IUI nema takovou uspesnost.

clloi
17. únor 2011

@fiallinka 😵 😵 teď nevím jak si to myslela?

clloi
17. únor 2011

@ejviska my si to pojistili pořádně doma 😀 😀 😀 😀

kamcatkakoc
18. únor 2011

@clloi Ahojky, takže zase porostli folíci 🙂 na IUI jdeme v úterý 😵 .....hezký víkend !!! A v pondělí dej určitě vědět, jak jste dopadli 😵

ejviska
18. únor 2011

@clloi tak to bude tim 🙂 Nam kdyz nevyslo IVF, tak muj muz rikal kamaradovi do telefonovu, ze v tom ZLine jsou pekni...., ze ani decko neumi vyrobit 😀 TAkze je treba to pojistit 😉

fiallinka
18. únor 2011

@clloi no myslela jsem to tak, že jsi ty dvě čárky nahlásila jen tak nenápadně na konci věty 🙂, jakoby nic...

clloi
19. únor 2011

@fiallinka 😀 😀 😀 já to radši ještě nechcu zakřiknout

aja8
22. únor 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat - jak dlouho po hysteroskopii se může jít na IVF?..a předoperační vyšetření před hystreroskopií vám dělali až v nemocnici, nebo už jste ho musely mít od obvodního lékaře? Díky za odpověď..

clloi
22. únor 2011

@aja8 ahoj mně se zdá, že po 3 měsících, ale nevím to jistě. Mně dělali předoperační vyšetření až v nemocnici, ale asi je to v každé jinak

ejviska
22. únor 2011

@clloi nebyla jsi na krvi? 😉

aja8
22. únor 2011

@clloi díky moc za odpověď..a byla jsi na tom v Atlase?

clloi
23. únor 2011

@ejviska ahoj, byla, je pozitivní, HCg 384 😵 😵 v pondělí jedu na další odběr a UTZ, tak doufám, že bude vše v pořádku 😵
@aja8 ano byla sem na Atlase, sice starší nemocnice, ale super personál, nemůžu si vůbec na nic stěžovat, milí, ochotní, příjemní, byla se velmi spokojená.

ejviska
23. únor 2011

@clloi super!! Velika gratulace, drz se!! 😵

ivus16
23. únor 2011

@clloi tak to taky veliká gratulace, jen tak dál 😉

clloi
23. únor 2011

Děkuju. Sem moc ráda, ale zatím se ještě moc neraduju, mám strach aby to nedopadlo jak minule. Ale doufám, že bude vše OK 😉

ruda
23. únor 2011

@clloi bude, uvidíš, mysli pozitivně a mooc vám to přeju...všem

aja8
23. únor 2011

@clloi taky moooc gratuluji.. 🙂

rendas
24. únor 2011

@clloi taky velká gratulace 😀 😀

fiallinka
24. únor 2011

@clloi 😀 😀 😀

clloi
24. únor 2011

Holky, moc děkuju 😀 😀 😀