CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ronecek
15. dub 2011

@slavka22 ☹ ☹ ☹ Jj, tak to je mi moc líto. Já aspoň trošku doufala, že přijdeš s dobrou zprávou ☹ A kolik máš ještě mrazáčků? Chceš jít hnedka do dalšího kola? Ach jo ☹ No ale já taky ještě nemám vyhráno. Klidnější budu až za sebou budu mít aspoň ty tři měsíce. Moc na Tebe budu myslet a držet dále palečky 😵 Určitě se zadaří. Děkuju za fotečku. Ta holčička by to fakt mohla být, ale mám takový pocit, že to bude zase klučina.

ronecek
15. dub 2011

@hanysek.hanysek Tak co testík 😉

ronecek
15. dub 2011

@fiallinka Taky nad tím flekem vidím další flek 😉 Ale připadá mi moc prťavoučký proti tomu druhému 😨

slavka22
15. dub 2011

@ronecek Mražáčky nemáme žádné ☹ i toto byli dárečci. Jen jedno embryjko bylo naše, z nativu, nebylo právě nic moc, tak jsme si to chtěli připojistit. Z žádné stimulky jsme neměli nic na zmražení. Chtěli jsme zkusit nějakou změnu, víš, jak je to s tím tonoucím... Dnes mi ještě vzali krev na převyšetření nějakých bakterií a srážlivosti. A bylo nám doporučeno vyšetření buněčné imunity, jestli nemám nějaké "babijáky" embryí. A to dělají prej jen v Praze nebo mám ještě zapátrat, jestli i někde jinde. Tak pátrám...a našla jsem nějakou laborku v Brně, ale nevím, jestli je to přesně ono, v pondělí tam zavolám. No a jestli ne, jsme rozhodnuti udělat si výlet do Prahy. Sice si to nejspíš budeme muset platit, asi 1400, ale to nevadí. Eventuelně by se to prej dalo nějak přeléčit nebo potlačit nebo oslabit nebo či co, pořádně jsem tomu nerozuměla. Důležité je, že by se něco dalo. Výsledky jsou hned druhý den, tak doufám, že další cyklus bychom se mohli opět postavit na startovní čáru...

slavka22
15. dub 2011

@ronecek "babijáky" ne, ale "zabijáky" 😉

hanysek.hanysek
15. dub 2011

@ronecek bohuzel nic :o( uvidime az dorazi menzes.

hanysek.hanysek
15. dub 2011

A po ceste do obchodu jsem videla 4maminka a kazda mela dvojcatka. jestli toto neni znameni?

clloi
15. dub 2011

@slavka22 to mě moc mrzí, já taky doufala, že to dopadne dobře. 😢

slavka22
16. dub 2011

@clloi no jo no, je to na palici i když to byl teprve začátek, já jsem se cítila skoro jako v cíli. Vím, že je to blbost. Dnes to venku vypadá, že bude po delší době krásný den, tak přeju všem těhulkám, aby čerpali sluníčkovou energii i pro svoje poklady v bříšku.

ronecek
16. dub 2011

@hanysek.hanysek Tak to je mi líto ☹ Třeba menska nedorazí 😉

ronecek
16. dub 2011

@slavka22 Ahoj ☹ Tak to je mi moc líto. Ale vidím, že jsi bojovnice a pevně rozhodnutá jít do toho nanovo. Budu nadále držet moc palečky. Třeba vám v té Praze nebo Brně opravdu najdou nějaký zádrhel, který Ti v tom těhu bránil.
Těch 1400,- není zase taková palba a aspoň budete mít jistotu kde je chyba.
Kolik stojí ty darované embryjka jestli se můžu zeptat? Nebo když je to darované, tak je to jako darované bez placení?
Já už jsem včera nešpinila, tak snad už ani nebudu a už se mi to tam vše pročistilo. Ale stejně mám pořád takové obavy. Koupila jsem si ten deníček "Tvůj fotodeníček". Je to od těhu do tří let. A pořád nevím, jestli mám začít do něj něco tvořit nebo čekat. Zase by mi pak bylo líto, že jsem ho polepila, počmárala a mimi by nebylo ☹ Je to pořád taková nejistota ☹ Hold takový je život.
Dneska je tam opravdu krásný den. Taky Ti přeju ať si načerpáš obrovskou dávku sluníčkové energie pro svoji dušičku a hlavně pro další kolo 🙂

slavka22
16. dub 2011

@ronecek díky za povzbuzení 🙂 🙂 🙂 . Embyjka nehradí pojišťovna a stojí 15 000,- nebo 25 000,- podle toho, kdy byl u dárců proveden odběr na infekce. Dřív se to prej nedělávalo v den odběru vajíček nebo spermií, ale třeba týden dopředu - to je ta levnější varianta a teď se to musí dělat v den odběru, to je ta dražší varianta. Levnějších je tedy jen omezené množství. Jinak žádný rozdíl i embryoložka se zaručovala ...
Chápu tvé obavy, ale pevně věřím, že vše bude v nejlepším pořádku a pod stromeček si naježíte krásný voňavý uzlíček. Toto snaženíčko jsme začínali spolu, vím, že tě nikdy nedoženu 🙂 🙂 🙂 , ale udělám vše proto, aby si měla co nejmenší náskok 🙂 🙂 🙂 . Krásný den.

silvie13
18. dub 2011

ahojte holky, tak jsem dneska byla na kopci na UZ a mám jeden folikul 23mm a tak ve středu bude IUI. Kéž by to byla poslední 🙂
a jak se cítí těhulky?

kamcatkakoc
19. dub 2011

@clloi Držím moc moc moc pěsti, ať vše dneska dobře dopadne 😵 😵 😵

slavka22
19. dub 2011

@krisss2 Tak jak jsi dopadla, zadařilo se? 🙂

krisss2
19. dub 2011

@slavka22 Ahojky, to ano, těhotenství mám potvrzené, ale zítra jdu na UTZ a bojím, bojím. Doufám, že půjde něco vidět a všechno bude tak, jak má.

kikina9
19. dub 2011

Ahoj holky, takže se nakonec přidávám k těm, kterým to nevyšlo 😖 Včera jsem byla na kopci, měla bych být 6+3, ale doktor na ultrazvuku nic neviděl, HCG 27000, ale mělo by být o něco vyšší. Tak si mě pozval na kontrolu za týden.
Mě to nedalo, tak jsem si nechala udělat HCG u nás v laboratoři, a dnes už bylo jen 25000, takže klesá a je to jasné ☹
Holky, proč to neodešlo hned, a dávalo mi to naději? Vím, že se to stává, že nejsem první ani poslední, ale jsem z toho strašně smutná 😒

slavka22
19. dub 2011

@krisss2 gratulace veliká. Zítra, ať je vše ok. Každý úspěch ve Zlíně mě dává sílu jít dál 🙂

fiallinka
19. dub 2011

@kikina9 sakra, tak to jsem nečekala... je mi to líto...stejně, co na to říct, prostě v tom žádná spravedlnost není.

Jedině snad fakt, jak už jsem psala, se utěšovat, že když se to chytlo jednou, chytne se zas ☹

slavka22
19. dub 2011

@kikina9 Ach jo, to je na palici ☹ . Ale třeba to jen u vás v laboratoři špatně změřili a vše bude nakonec v pořádku. zatím se zbytečně nestresuj... Přeju hodně štěstí!!!!

kikina9
19. dub 2011

@fiallinka Díky za podporu 🙂 Říkám si, že to asi mělo nějaký důvod, proč se to přestalo vyvíjet, a je lepší, že to dopadlo tak, než mít potom nějaké postižené dítě. Ale i tak to moc bolí ☹
Je pravda, že když se to chytlo jednou, tak je šance, že se chytne zase, ale kde na to člověk má pořád brát jak nervy, tak peníze ☹

kikina9
19. dub 2011

@slavka22 Ahoj a díky za podporu 🙂 Taky se utěšuji, že to u nás v laborce špatně změřili, ale cítím, že je to slabá útěcha. Do CRM jdu na kontrolu až příští středu a už teď vím, že mi neřekne žádné dobré zprávy ☹ Navíc mě bude zřejmě čekat revize a šestinedělí, ach jo ☹ ☹ ☹
Tebe moc obdivuju, že už jste to tolikrát zkusili, a zase máte odvahu jít dál 😉 Je to strašný nápor na psychiku, a také na pěněženku 😒 Ach jo, snad dostanu odvahu do dalšího pokusu, ta touha po miminku je fakt velká 😒

slavka22
19. dub 2011

@kikina9 To čekání na kontroly je fakt děsné, to chápu ☹ . Taky mě přijde, že posledních pár let buď stimuluju ☹ nebo čekám na výsledek, pak kratší či delší pauza, aby si tělo trochu odpočinulo a zase znova. Mezi tím spekulace, co a jak udělat, jakou změnu, aby to kóóónečně vyšlo. Povzbuzuje mě hodně i doktor, říká, že je to u nás jen o štěstí...Sice jsme ho moc neměli, ale pevně věřím, že se na nás usměje. A taky mě hodně nakopl poslední pokus i když to nakonec nedopadlo... Ale třeba to moje tělo zjistilo konečně jak na to 🙂 a další embryjka už zvládne. Tobě držím palečky 🙂

pavlina86
19. dub 2011

@kikina9 ahojky, je mi líto, že to nevyšlo, držela jsem vám pěstičky!Ale určitě to vyjde příště uvidíš! 🙂 Jen se s tím člověk musí trošku asi popra,já nevím??t☹ Vy už to máte aspoň za sebou, ale nás to teprve čeká! ☹A ta nejistota je hrozná.Nám se blíží rozhodující spermio,které je hodně špatné. Jestli něco najdou, nebo půjde manža na operaci a pak už jedině dárce! ☹Já už počítám z tou horší variantou. Holky jste tu některá, která jste měla dárce????Jinak užívejte pěkného počasí, a dobijte baterky pro ty naše mimča! 🙂

slavka22
19. dub 2011

@pavlina86 my jsme teď měli dárce. Dostali jsme domů takový vtipný dotazník, jaké že máme představy o dárci. Taky jsem se tomu nejdřív bránila, ale nakonec jsem si řekla, že je to úplně fuk, že mimi stejně bude naše, hlavně aby bylo zdravé. A třeba ty vaše spermíky budou stačit aspoň na ISCI, tam stačí jedna šikulenka a bude vymalováno 🙂 . Přeju hodně štěstí.

ronecek
19. dub 2011

@slavka22 Ahojky, tak jak. Co u vás nového 😉 Už jsi zkoušela volat do toho Brna nebo Prahy? 😉 To jsem netušila, že ty embryjka jsou až takhle drahé. No ale nic není zadarmo, co?
Vidím, že jsi stále krásně nabitá energií jít do dalšího kola 🙂 To je móc dobře. A možná opravdu jak píšeš tělo konečně zjistilo jak na to a další pokus už se zadaří na *1*. Budu na Tebe pořád myslet.
Já jsem v neděli zase trošku krvácela. Ale uklidňovala jsem se tím, že mi doktor říkal, ať si z toho hlavu nedělám. Že to tak dělá. Ale stejně jsem pěkně nervózní ze čtvrtku. Testík jsem si dělala, nedalo mi to. Čárečka byla krásně silná. Tak snad bude vše OK.
Opatruj se a přeju krásné slunečné dny 😵

ronecek
19. dub 2011

@kikina9 Ahojky, tak to je mi moc líto ☹ Tohle jsem teda taky nečekala. Chjo. Třeba bude vše OK. Já bych měla být dneska 6+1. Ve čtvrtek jedeme na UTZ a krev. V neděli jsem zase trošku krvácela, tak mám taky docela strach ☹ Držím Ti moc palečky, ať vše dobře dopadne

ejviska
20. dub 2011

Ja byla vcera ve Zline, nikdo nebyl v cekarne, hned me dr.Slovakova vzala, tak jsem byla rada. Akorat teda mne doporucila hysteroskopii pred 2.ivf a dalsi prekvapko bylo, ze manza, kt. mel zmrazene 2 davky spermii, tak nic nezbylo, takze musi znova. ALe dikybohu nic nerikal 😉

@slavka22
@kikina9 holky, hodne sil do dalsiho boje! 😔
@ronecek drzim palce! 😵

slavka22
20. dub 2011

@ronecek Ahoj, především přeju hóóóódně moc , aby zítřejší kontrola proběhla v pořádku, už se těším na další fotečku 🙂 . Určitě bude vše v naprostém pořádku. Jinak já jsem volala snad po všech čertech, v Praze měli volný termín až na červen ☹ , tak jsem se zalekla, že snad budeme muset čekat a nakonec jsem našla nějakou laborku ve Veselí nad Moravou, imunolog mi zjistil, že i u nich toto vyšetření lze udělat. Dokonce jsme pak zjistili, když jsem mu říkala, který Dr. mi vyšetření doporučil, že CRM tam posílají vzorky na vyšetření běžně, takže si myslí, že nebude problém, aby mi nabrali krev tady a poslalo se to k nim do laborky. A dokonce to jde i na pojišťovnu. Tak jsem se hned objednala na kopec, jdu tam v úterý, no tak jsem zvědavá, jestli jsem to vytelefonovala dobře, jestli je to opravdu to, co Dr. myslel. Jinak jsem v neděli dostala menzes, tak jsem ráda, že se to zbytečně neprotahuje. Fakt je, že vždycky nejsem tak nažhavená do dalšího boje, až se sama divím, co za motor mě to žene tentokrát. No ale dobře tak! Taky jsem od pondělka zase v práci, takže připluly i jiné myšlenky, jiné starosti. Ty jsi doma s prckem na mateřské, že? Určitě si užíváte sluníčka, co? Takže ještě jednou na zítřek moc moc moc štěstíčka a držím palečky.

slavka22
20. dub 2011

@ejviska Hysteroskopie je v pohodě, dělali mi ji teď s odstupem času už podruhé a jako všechna naše vyšetření, bylo i toto v naprostém pořádku 😉 . Kam se poděly ty vaše spermíky, to je záhada. No, my jsme teď měli dárce 🙂 🙂 🙂 . Ale ať jsou, kde jsou, čerstvé jsou čerstvé. Jen ti chlapi s tím kolikrát nadělají 🙂 . U vás je to ale v pohodě, jak píšeš. A kdy začneš se stimulací, je to na spadnutí?