CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ronecek
4. dub 2011

@kikina9 Ahojky 🙂 Tak jak dopadla kontrola v CARu? Taky bych už nejraději po kontrole přešla na gyndu. Ale asi si nás tam budou chtít nechat do toho srdíčka, jak píše clloi. Máme to taky trošku z ruky. Při prckovi jsme se tam najezdili až moc. Měla jsem hyperstimulák, tak ze začátku jsme tam jezdili každý týden. Bylo to dost unavující.

@ivus16
@clloi
@rendas
@kamcatkakoc Holky mockrát vám děkuji za gratulaci. Snad v pátek na kontrole vše dopadne dobře 🙂 Tady ještě posílám fotečku z dneška. Je to 11. den po KET 😉 Krásný den

ejviska
4. dub 2011

@ronecek ted se vazne dari! Spousta tehuli, to je moc dobre 🙂 A carecka sili?

ronecek
4. dub 2011

@ejviska Myslím, že ve Zlíně mají úspěch 😉 Čárečka sílí. Mrkni do mého albíčka 😉

ejviska
4. dub 2011

@ronecek no, tak doufam se i na nas v lete usmeje. Prvni IVF nedopadlo, tak dalsi pokus bude.

ejviska
4. dub 2011

@ronecek uz jsem to zkoukla, no sili pekne 😵

hanysek.hanysek
4. dub 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit. Dneska je to 14dní, co jsem dostala menzes a dnes mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. Opravdu je to jako by měla přijít každou vteřinu mrcha, tak nevím. Včera mi bylo zle od žaludku - když jsem viděla manžela jak večeří, tak se udělala hrozně špatně, že se mi chtělo blinkat, ale ustála sem to. Takže mě to od včerejška ta nevolnost nějak drží a dneska se do toho přidalo ještě bolení břicha jako na menstruaci. Co by to mohlo být?

clloi
4. dub 2011

@hanysek.hanysek ahoj no jestli si 14. den od začátku MS, tak by to mohla byt ovulka, některé hoky ju mají docela bolestivou.

kikina9
4. dub 2011

@ronecek Ahojky, tak kontrola dopadla skvěle 🙂 Těhotenství mám z krve potvrzené, HCG 468 😉 a na kontrolu jdu zase za týden. To už mi doktor bude dělat ultrazvuk, jestli je něco vidět i v děloze 😉 Tak já doufám, že snad bude 🙂
Zatím mám strach se z těhotenství radovat, vím, co všechno se ještě může stát, ale doufám, že to s mimískem společně zvládneme 🙂
Tobě čárečka krásně sílí, v pátek se určitě dozvíš jenom dobré zprávičky 🙂
No dnes bylo v CRM hrůza lidí, ani nebylo místo, aby si všichni sedli, tak tam plno lidí i postávalo 😠 Takový nával jsem tam snad ještě nezažila 😲

clloi
4. dub 2011

@kikina9 tak moc gratuluju, určitě bude vše v pořádku 🙂 🙂

kikina9
4. dub 2011

@clloi Moc děkuji, pevně věřím, že bude 🙂

fiallinka
4. dub 2011

tady se zvedá vynikají těhu-vlna 🙂, super, holky

slavka22
5. dub 2011

@ronecek Zlín asi opravdu boduje!!!!!, dnes jsem 11 dní po KET a na testíku //. Ta důležitější / sice potřebuje ještě sílit, do dneška se jí to dařilo, tak snad vydží... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pitrisek26
5. dub 2011

Gratuluji všem 🙂 !! Je to nádhera, uplně mi dáváte naději, já jdu v dubnu na druhé IUI a jestli nevyjde tak v červenci hurá na první IVF 😒

kamcatkakoc
5. dub 2011

@slavka22 Gratuluju 😵 😵 😵

slavka22
5. dub 2011

@kamcatkakoc děkuji, já tobě taky gratuluji, k už potrvzeným čárečkám 🙂 🙂 🙂 . Na krev jdu až v pátek, snad se ani nedočkám...

ronecek
5. dub 2011

@ejviska Určitě se na vás v létě taky štěstíčko usměje 🙂 Moc držím palečky. Čárečka sice dneska stejná jako včera, ale je TAM stále🙂

ronecek
5. dub 2011

@kikina9 Tak to je super zprávička 😉 Jen tak dále. Já myslela, že už bude ultrazvuk i teď🙂Mě ho při druhém IVF dělali kvůli hyperstimuláku 11 den a bublinka tam byla krásně vidět 😉 Moc držím palečky, ať to pokračuje tak dobře jako do teď. Určitě vše bude v pohodě.
To mi neříkej, že tam bylo tolik lidí. Když jsme tam byli před KETem na ultrazvuk, tak jsme tam byli jen tři páry🙂
Tak se měj hezky a opatrujte se🙂

ronecek
5. dub 2011

@slavka22 Tak to je supéééééér 😉 😉 😉 Moc gratuluju🙂 Jen tak dále. Tak honem sem s fotečkou 😀 Kdy jedeš na kontrolu?

ronecek
5. dub 2011

@pitrisek26 Díky za gratulaci🙂Taky mi hodně diskuze na KETu a tady na CRM pomohla a dala mi naději, že se mimi zadaří🙂A zadařilo🙂Držím palečky

slavka22
5. dub 2011

@ronecek děkuji, tobě samozřejmě taky velikananánská gratulace 🙂 🙂 🙂 . Na krev jdu v pátek a ty? kéž by to vyšlo, byla bych ten nejšťastnější člověk na světě!!! Fotečku přidám večer.

ronecek
5. dub 2011

@slavka22 Ahojky, já jdu na krev taky v pátek. Jsme objednaní na 9.00, ale na krev máme přijít o něco dřív. Tak to se tam třeba potkáme 😉

slavka22
5. dub 2011

@ronecek Já jdu na půl osmou na krev, za hodinu pak k Dr. Třeba se potkáme... přeju ti hóóódně vysoké HCG!!! A jak se cítíš? Já celkem normálně, jen mě navečer pobolívá bříško 😕 , ale ráno pak dobrý.

ronecek
5. dub 2011

@slavka22 Jj a jak vypadáš?🙂Já Tobě přeju taky HCG co nejvyšší 😀 Mě je dobře. Akorát nemám moc chuť na teplé jídlo a některé pachy mi dělají zle. Jinak celkem nic. Občas mě zabolí v podbříšku nebo u vaječníku, ale to prý je normální🙂

slavka22
5. dub 2011

@ronecek jo, jo, když ony univerzální těhotenské příznaky neexistují. Jak vypadám?-hrozně!!! 😢 😀 😀 😀 Já tě poznám, snad 🙂 a jestli chceš, přihlásím se.

ronecek
5. dub 2011

@slavka22 Jasně, o tom ani neuvažuj 😉 Určitě se přihlas 🙂

hanysek.hanysek
5. dub 2011

Ahoj holky, tak stále je mi špatně od žaludku a bolí mě podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Už druhý den mě to šíleně bolí, au au au. Je to fakt hnus, ale sem v půlce cyklu, tak to bude asi ovu. Tak sme raději včera ráno i dneska ráno měli sexíček :o) Nikdy sem to takové neměla a ovulace byla, až tento cyklus je jakýsi bolestivý, tak nevím.

fiallinka
5. dub 2011

@slavka22 no paráda, to je fakt úrodička takhle na jaro... nově příchozí by se měly vždycky podívat na posledních pár stránek, ať vidí, jak to má fungovat 🙂

@ronecek - mně taky poprvé kvůli ohss dělali ultrazvuk hned, podruhé jen zkoukli hcg a ultrazvuk až za týden 🙂

krisss2
5. dub 2011

Ahojky holky, hodně dlouho už vás čtu a jezdím už rok a čtvrt na kliniku do Zlína. Musím vám napsat, že mají další úspěch, jsem 6. po ET a dnes pozitivní test 🙂 doufám, že mi to příští týden potvrdí. Tak se všechny držte a miminka ať pěkně rostou 😉

ejviska
5. dub 2011

@hanysek.hanysek mne u ovule taky boli bricho, tak pul den. Jednou za cas jsem si vzala i brufen, to se nedalo..

silvie13
5. dub 2011

ahojte holky, už vás dlouho pročítám.....byla jsem zde naposledy asi před rokem, kdy jsme absolvovali naše 3.IVF a nepodařilo se ☹ Moc jsem tomu tehdy věřila, ale bohužel. Mám toho už docela dost za sebou, ale přesto jdu do dalšího boje. Chystáme se na IUI, jsem čerstvě po laparoskopii a tak věřím , že se snad zadaří. A navíc mě velmi povzbuzují úspěchy všech, které právě našly na testu vytoužené // 🙂 .Moc vám to všem přeji.Snad budu patřit brzy mezi vás....